Tennis Forum banner
281 - 300 of 2205 Posts

·
Registered
643 Posts
Ładne te nasze obecne i ex tenisistki. Kawa poza kortem wygląda nieźle. A Furjan w C+ oznacza koniec Furjana w Kanale Sportowym?
raczej to nie koliduje ze sobą, kanał sportowy jest typowo internetowy także będą zapraszać dalej, ostatnio nawet Karola Stope zaprosili :)

·
Registered
253 Posts
Discussion Starter · #284 ·
Losowanie drabinki głównej Toronto dzisiaj o 23:00 naszego czasu, Iga wśród obecnych zawodniczek na ceremonii. :)

Nie ma jeszcze żadnego info o streamie z tego, ale myślę że powinien być na stronie turnieju na Facebooku.
Wielkie dzięki Pao za przypomnienie o losowaniu. :hi5: W ogólnej bieganinie pewnie by mi umknęło, że to już dziś. A tak widzę, że czasu na dopięcie tutaj typerka coraz mniej.

·
Registered
253 Posts
Discussion Starter · #286 · (Edited)
---
UWAGA
Kilka spraw organizacyjnych.
-
Przed bonusową Warszawą graliśmy dwa turnieje wielkoszlemowe, więc mogliśmy już trochę wyjść z wprawy w rozgrywaniu "tysięczników".
Już dziś losowanie głównej drabinki świetnie się zapowiadającego turnieju w Toronto, ale z wystawieniem pierwszego szablonu poczekamy (może do jutra, może do niedzieli). Jak pamiętacie, pierwsza runda nabrała u nas charakteru rozgrzewkowego, bo zwykle nasze "ulubione", które są wysoko w rankingu, grają dopiero od rundy drugiej. Często wypadają też niektóre tenisistki, dodatkowo jest zawsze sporo ciekawostek z dolosowywanymi kwalifikantkami. Pierwszy szablon jest więc dość trudny logistycznie, dlatego czekam z wrzuceniem go, ile tylko się da.
Zerkajcie już powoli tutaj pod kątem typerkowym. Przypominajcie też stale o nas znajomym, którzy gdzieś przymarudzili i wciąż jakby nie widać ich w naszym gronie emigrantów.
-
Przypominam też, że pierwsze cztery posty to odpowiednik headera, będą tam zawsze wszystkie potrzebne nam informacje i aktualności typerkowe, będzie aktualny szablon lub szablony. Technicznie odpada nam kwestia scrollowania headera, do postów startowych wchodzimy jednym kliknięciem u góry na stronę nr 1 (następnie kliknięcie w "Jump to Latest" i jesteśmy znowu w bieżących wpisach).
-
Zastanawiam się jeszcze, jak ogarnąć te posty startowe, żeby było jak najpraktyczniej i jak najczytelniej. Na razie wydaje mi się, że ranking ogólny umieszczę na samym dole jako post nr 4 z naszymi "ulubionymi", natomiast całość danego turnieju będzie w poście startowym nr 3. Więc szablon chyba u dołu postu nr 3. Wypowiedzcie się, czy tak będzie Wam wygodnie. Oczywiście w poście nr 1 będzie informacja o aktualnym szablonie. Nie chciałbym natomiast szablonu wrzucać tam na samej górze, bo go później "obrabiam" w poście z całym przebiegiem turnieju.
-
:bounce:Cóż, to już wkrótce startujemy na całego :cheer::banana::yippee:

·
Registered
253 Posts
Discussion Starter · #287 ·
Dawno już w to nie grałem, i takie pytanie techniczne mam, czy szablon na 1R będzie zawierał osiem spotkań?
Niekoniecznie. Nie trzymamy się teraz ściśle ilości spotkań w szablonie, lubię czasami "zaszaleć" z ilością. Nie mogę jeszcze wciąż ogarnąć wątku archiwizacyjnego, bo naprawdę w biegu się tu przenosiliśmy, ale jakąś część tegorocznej edycji już tam "na brudno" dla sprawdzenia techniki wrzuciłem. Zerknij więc sobie, jeśli masz ochotę na szablony. Oprócz meczów "ulubionych" dorzucam też w rozsądnych granicach jakieś ciekawe mecze, "stykowe", itp. Mam nadzieję, że będzie Ci to odpowiadać.

·
Registered
177 Posts
Niekoniecznie. Nie trzymamy się teraz ściśle ilości spotkań w szablonie, lubię czasami "zaszaleć" z ilością. Nie mogę jeszcze wciąż ogarnąć wątku archiwizacyjnego, bo naprawdę w biegu się tu przenosiliśmy, ale jakąś część tegorocznej edycji już tam "na brudno" dla sprawdzenia techniki wrzuciłem. Zerknij więc sobie, jeśli masz ochotę na szablony. Oprócz meczów "ulubionych" dorzucam też w rozsądnych granicach jakieś ciekawe mecze, "stykowe", itp. Mam nadzieję, że będzie Ci to odpowiadać.
Jasne, nie ma problemu. (y) Jeszcze przed losowaniem wiadomo, że z tej "polskiej części" zawodniczek którymi zagramy, to będzie tylko Iga, bo ani Madzia ani Angie nie zagrają.
Jednak Toronto to duży turniej, więc liczę na to, że pula meczów w każdym szablonie zostanie wykorzystana w pełni. :D

·
Registered
176 Posts
@hippek Jak w Pole Position wchodzisz do TYPEREK WTA (WTA tippy game) to lądujesz na stronie gdzie wyświetlają się cztery wątki a pierwszy jest ten gdzie był ostatni napisany post (edycje postów się nie liczą). Panda przyczajona na końcu i Twój Hippku archiwalny wątek też bo tylko edytujesz już własne dawne posty. Będzie problem tylko z moją Warszawą.

·
Registered
253 Posts
Discussion Starter · #290 ·
Jak w Pole Position wchodzisz do TYPEREK WTA (WTA tippy game) to lądujesz na stronie gdzie wyświetlają się cztery wątki a pierwszy jest ten gdzie był ostatni napisany post (edycje postów się nie liczą). Panda przyczajona na końcu i Twój archiwalny wątek też bo tylko edytujesz już własne dawne posty. Będzie problem tylko z moją Warszawą.
Ależ nie problem, tylko bardzo dobra użyteczność. Ważne tylko, żebyśmy nie mieli problemów z "problemem", ale jak widzisz, liczba wątków została ograniczona. I bardzo dobrze. A my się po prostu za jakiś czas zastanowimy, co jeszcze się przyda :).

·
Registered
395 Posts
---
UWAGA
Kilka spraw organizacyjnych.
-
Przed bonusową Warszawą graliśmy dwa turnieje wielkoszlemowe, więc mogliśmy już trochę wyjść z wprawy w rozgrywaniu "tysięczników".
Już dziś losowanie głównej drabinki świetnie się zapowiadającego turnieju w Toronto, ale z wystawieniem pierwszego szablonu poczekamy (może do jutra, może do niedzieli). Jak pamiętacie, pierwsza runda nabrała u nas charakteru rozgrzewkowego, bo zwykle nasze "ulubione", które są wysoko w rankingu, grają dopiero od rundy drugiej. Często wypadają też niektóre tenisistki, dodatkowo jest zawsze sporo ciekawostek z dolosowywanymi kwalifikantkami. Pierwszy szablon jest więc dość trudny logistycznie, dlatego czekam z wrzuceniem go, ile tylko się da.
Zerkajcie już powoli tutaj pod kątem typerkowym. Przypominajcie też stale o nas znajomym, którzy gdzieś przymarudzili i wciąż jakby nie widać ich w naszym gronie emigrantów.
-
Przypominam też, że pierwsze cztery posty to odpowiednik headera, będą tam zawsze wszystkie potrzebne nam informacje i aktualności typerkowe, będzie aktualny szablon lub szablony. Technicznie odpada nam kwestia scrollowania headera, do postów startowych wchodzimy jednym kliknięciem u góry na stronę nr 1 (następnie kliknięcie w "Jump to Latest" i jesteśmy znowu w bieżących wpisach).
-
Zastanawiam się jeszcze, jak ogarnąć te posty startowe, żeby było jak najpraktyczniej i jak najczytelniej. Na razie wydaje mi się, że ranking ogólny umieszczę na samym dole jako post nr 4 z naszymi "ulubionymi", natomiast całość danego turnieju będzie w poście startowym nr 3. Więc szablon chyba u dołu postu nr 3. Wypowiedzcie się, czy tak będzie Wam wygodnie. Oczywiście w poście nr 1 będzie informacja o aktualnym szablonie. Nie chciałbym natomiast szablonu wrzucać tam na samej górze, bo go później "obrabiam" w poście z całym przebiegiem turnieju.
-
:bounce:Cóż, to już wkrótce startujemy na całego :cheer::banana::yippee:
Jedno pytanko: po co czekać do niedzieli? Na dolosowanie kwalifikantek? 8 meczów bez nich znajdziesz i dziś.

·
Registered
253 Posts
Discussion Starter · #292 ·
Jednp pytanko: po co czekać do niedzieli? Na dolosowanie kwalifikantek? 8 meczów i bez nich znajdiesz dziś.
W ramach kompromisu proponuję ewentualnie jutro wieczorem ;). Ostatnio w tych pierwszych rundach mieliśmy sporo odwołań, przesunięć, itp. W dodatku ciekawie rozkręcają się turnieje w San Jose i Washingtonie, a różne mogą być decyzje tych, które dojdą tam najwyżej.
Początek Toronto w poniedziałek wieczorem naszego czasu, więc będzie sporo czasu do typowania. Nie chcę po prostu, żeby w tym pierwszym szablonie wypadła nam na dzień dobry połowa meczów.

·
Registered
395 Posts
W ramach kompromisu proponuję ewentualnie jutro wieczorem ;). Ostatnio w tych pierwszych rundach mieliśmy sporo odwołań, przesunięć, itp. W dodatku ciekawie rozkręcają się turnieje w San Jose i Washingtonie, a różne mogą być decyzje tych, które dojdą tam najwyżej.
Początek Toronto w poniedziałek wieczorem naszego czasu, więc będzie sporo czasu do typowania. Nie chcę po prostu, żeby w tym pierwszym szablonie wypadła nam na dzień dobry połowa meczów.
Nie no, pewno, że jutro jest ok. :)

·
Registered
312 Posts
Jeśli moje zapytanie do Hippka (dlaczego z szablonem czekać aż do niedzieli) spowodowało, że poczułeś się aż tak pogoniony, że tracisz oddech, to sorki ;)
I tam, przekomarzki tylko :)
A po prawdzie - najpierw trochę zgłupiałem, potem skojarzyłem sobie godziny (efekt to mój "EDIT") i tyle... zając! ;-)
O zająca już nie pytaj.

·
Registered
312 Posts
Z innych boisk. Jabeur raczej bierze bęcki. Cieszy wygrana Darii. Kibicuję, by Gauff wygrała z koleżanką Sabalenki, podopieczna Piotrusia Pana bije najpierw Kanadę, a później Grecję (tu zaskoczenie zjazdem formy Sakkari, albo sukcesami trenerskimi i "wjazdem" Shelby)

281 - 300 of 2205 Posts