Tennis Forum banner
261 - 280 of 2201 Posts

·
Registered
24 Posts
Czytam zaległości i po kolei. Przed chwila do tego samego nawiązałem :)
Czytam zaległości i po kolei. Przed chwila do tego samego nawiązałem :)
Wracam do zadanego jeszcze na SF pytania - czy jest gdzieś jakieś źródełko z informacjami na temat planów startowych tenisistów i tenisistek? Przeszukiwanie ich SM-ów to żmudna robota.
A pytam trochę w kontekście postawionego już chyba tutaj pytania @BZR - dlaczego Iga nie gra w tych turniejach, które się toczą? Patrzę na świetną obsadę, w obu przypadkach hard...
Wiarygodne jest na polskim tenisie, ale zwykle tylko na dany miesiąc..... Gracze, którzy mają własne strony czasami podają tak takie informacje, ale nie zawsze są aktualizowane, nie zaglądałam od wieków. można też sprawdzać listy zgłoszeń poszczególnych turniejów ale to już żmudna praca i nie zawsze efektywna.....

·
Registered
312 Posts
Wiarygodne jest na polskim tenisie, ale zwykle tylko na dany miesiąc
Tak, już to mam, za sprawą @Potter. Artykułuję go, bo mam ciągle nadzieję, że dołączy :)
Ale dziękuję @Vivendi za pamięć o takim żuczku jak ja.

można też sprawdzać listy zgłoszeń poszczególnych turniejów ale to już żmudna praca i nie zawsze efektywna.....
No tak, ale myślałem, że cudzymi łapkami coś wydobędę. A jak zaglądam do takiego Toronto to widzę coś takiego:

Slope Triangle Rectangle Violet Font

A na stronie National Bank Open presented by Rogers bilety sprzedają i tylko tyle:
Facial expression Gesture Font Wood Happy

·
Registered
312 Posts
Ugotuj sobie budyń i kisiel, zmieszaj i wypij, jak będzie spływać do dwunastnicy, to poczujesz ten mecz.
Dodałbym jeszcze, dla podkręcenia smaku, dwie łyżki oliwy...
No nie, momentami to niby Hurki grał, ale Fin był po prostu lepszy. I to mnie martwi okrutnie.

·
Registered
312 Posts
Wiarygodne jest na polskim tenisie, ale zwykle tylko na dany miesiąc
Jeszcze raz, bo już za Twoim zwróceniem uwagi na tę stronę zobaczyłem "newsa", przynajmniej dla mnie. Otóż Kubot ma nowego (starego, bo grał z nim raz) partnera deblowego - Stana Wawrinkę. Ciekawe, co tym razem zwojują? :)
Info o tym można też odnaleźć TUTAJ.

·
Registered
134 Posts
Jeszcze raz, bo już za Twoim zwróceniem uwagi na tę stronę zobaczyłem "newsa", przynajmniej dla mnie. Otóż Kubot ma nowego (starego, bo grał z nim raz) partnera deblowego - Stana Wawrinkę. Ciekawe, co tym razem zwojują? :)
Obawiam się że Stan, to już tylko cień samego siebie😩 Ale może debelek będzie w sam raz👍

·
Registered
640 Posts
Tymczasem Kubka w 1 secie mocno zaskoczyła Siniakową, ale 2 set jakże odmienny ma przebieg. Dalej Martyno, nie pękaj. Jakby co, to polecam Kawę ;)
Siniakova wzięła się do roboty i niestety dla Martyny to koniec w turnieju, bardzo przypomina mi Rybakine w sposób jaki się porusza na korcie

·
Registered
312 Posts
Pan młody z bukietem kwiatów, no proszę!o_O
Nie wiem, jak Wy, ale w mojej Bliźniaczej naturze jest grzebanie tu i ówdzie :)
Więc jak dotarłem pod ten adres to zacząłem przeglądać i czytać. A ponieważ lubię tę dziewczynę to łatwiej było.
I znalazłem inną ciekawą rzecz o Ash. Otóż z miesiąc temu wydała serię książeczek dla dzieci ze sobą w roli głównej.
Fajny projekt, z założenia mający inspirować młodych do tego, by mieć odwagę robić coś więcej.
Tu jest to zdjęcie z promocji, a tu link do strony wydawcy. Pod tym drugim adresem opisywane książki są na dole strony, w głównym miejscu jest Jej książka biograficzna (The Memoir)

·
Registered
640 Posts
Nie wiem, czy już widzieliście wywiad z Agą w Kozerkach? Od wczoraj trochę rzadziej tu wpadam, to nie wiem, czy ktoś może już ten link wstawiał albo go omawiał? Bardzo ciekawy i część z niego jest na temat Igi:

wczoraj widziałem, ale fajnie że to wrzucasz ja dodam jeszcze damy i asy omówienie Warszawy i Toronto

·
Registered
25 Posts
Nie wiem, jak Wy, ale w mojej Bliźniaczej naturze jest grzebanie tu i ówdzie :)
Więc jak dotarłem pod ten adres to zacząłem przeglądać i czytać. A ponieważ lubię tę dziewczynę to łatwiej było.
I znalazłem inną ciekawą rzecz o Ash. Otóż z miesiąc temu wydała serię książeczek dla dzieci ze sobą w roli głównej.
Fajny projekt, z założenia mający inspirować młodych do tego, by mieć odwagę robić coś więcej.
Tu jest to zdjęcie z promocji, a tu link do strony wydawcy. Pod tym drugim adresem opisywane książki są na dole strony, w głównym miejscu jest Jej książka biograficzna (The Memoir)
Ash to zbyt "renesansowa" osoba, żeby koncentrować się na jednej działalności - choćby była w niej liderką światową w tamtym momencie.

·
Registered
148 Posts
Nic.....
Niestety smutne, ale prawdziwe...
Kubocik teraz, a Kubocik trzy-pięc lat temu:dunno::awww:

261 - 280 of 2201 Posts