Tennis Forum banner

101 - 120 of 147 Posts

·
Registered
39,486 Posts
5-0 Pm

·
The long and winding road.
50,744 Posts
Enkrat sem šla na Velenjski altetski miting in ko je Alenka Bikar zmagala na 200m je vrgla tisti smrdljivi, mrliški šopek ravno meni v naročje :lol:

Pa drugače - so igralke vstrežljive ali se vidi, da komaj čakajo, da podpišejo in gredo?
Kakor katera, smešno mi je ko otroci hodijo okoli in zbirajo avtograme od vsake, ki izgleda kot da bi mogoče lahko bila igralka. Iz lastnih izkušenj in glede na to kar sem videl so igralke kot so Camerin, Errani, Dulko, Zakopalova, Srebotnik, pa tudi Wozniacki in kakšne Rusinje kot je Bovina, pa Čehinje kot Hradecka. So pa nekatere pri katerih že od daleč vidiš, da je bolje, da se jim niti ne približaš, na primer Medina, ki je tudi precej nizko na mojem spisku igralk, katere rad gledam igrat.

A ja, pa tudi Garbin je zelo zelo prijazna. Včeraj, potem ko je izgubila dvojice, je enmu fantku podarila svoj lopar. Par let nazaj, ko je igrala v polfinalu pa je pred svojim dvobojem, tik preden je odšla na igrišče snela svoj znojnik, ga podpisala in podarila enemu invalidu.

·
Registered
39,486 Posts
Martic has no boobs, she is flat as an ironing table :help:

·
HEADBANGER
69,590 Posts
Never seen any off these two play before:)

Manasieva's hair:hearts: probably weighs more than all of Martic does:lol:

Love Martics hot pants, reminds me a bit of Myskina................;)

·
Registered
39,486 Posts
Kakor katera, smešno mi je ko otroci hodijo okoli in zbirajo avtograme od vsake, ki izgleda kot da bi mogoče lahko bila igralka. Iz lastnih izkušenj in glede na to kar sem videl so igralke kot so Camerin, Errani, Dulko, Zakopalova, Srebotnik, pa tudi Wozniacki in kakšne Rusinje kot je Bovina, pa Čehinje kot Hradecka. So pa nekatere pri katerih že od daleč vidiš, da je bolje, da se jim niti ne približaš, na primer Medina, ki je tudi precej nizko na mojem spisku igralk, katere rad gledam igrat.

A ja, pa tudi Garbin je zelo zelo prijazna. Včeraj, potem ko je izgubila dvojice, je enmu fantku podarila svoj lopar. Par let nazaj, ko je igrala v polfinalu pa je pred svojim dvobojem, tik preden je odšla na igrišče snela svoj znojnik, ga podpisala in podarila enemu invalidu.
Hvala Bogu, vsaj eden - tudi sama opazim, če je nekdo nerazpoložen, zato se temu tudi pametno izogibam. Jasno, da igralka/igralec, ki je izgubil dvoboj in je bil med njim zelo slabe volje, ne bo tekel in podpisoval razne artikle :lol:

Sem hotela vprašati ... ali moja teorija drži ... Garbinova in Barroisova delujeta več kot samo partnerki v dvojicah :devil: Nekje sem že napisala, da me ni presenetilo, da je Kristina začela igrati dvojice s Tatiano :lol:

·
The long and winding road.
50,744 Posts
Hvala Bogu, vsaj eden - tudi sama opazim, če je nekdo nerazpoložen, zato se temu tudi pametno izogibam. Jasno, da igralka/igralec, ki je izgubil dvoboj in je bil med njim zelo slabe volje, ne bo tekel in podpisoval razne artikle :lol:

Sem hotela vprašati ... ali moja teorija drži ... Garbinova in Barroisova delujeta več kot samo partnerki v dvojicah :devil: Nekje sem že napisala, da me ni presenetilo, da je Kristina začela igrati dvojice s Tatiano :lol:
No ja, Klara je bila kul tudi po porazu. :p

Hmm veš, da nisem nič opazil, verjetno, ker sploh nisem šel za tem. Mogoče pa je res, kot npr. pri Woehr in Eleni. :eek:

V tem dvoboju sedaj, pa še najbolje zgleda glavna sodnica. :drool:

·
Registered
39,486 Posts
V tem dvoboju sedaj, pa še najbolje zgleda glavna sodnica. :drool:
Samo Martičeva pa nima nič jošk, mislim, povsem ravna kot deska :lol:

·
Registered
12,429 Posts
Whoever paired together Zec and Errani should get shot. I mean none of them can serve, they can't attack, they can't volley. I wonder how did they manage to win thier first round match...

101 - 120 of 147 Posts