Tennis Forum banner

121 - 140 of 161 Posts

·
Banned
17,701 Posts
Cheda 1617 , mozes li da preuzmes igru na jos par nedelja, ovih dana Sam stalno preko telefona a nesto nemam Ni vremena ? :p

·
Premium Member
20,158 Posts
Discussion Starter #124
E Željko... odavno nisam ušao na TF. Slobodno mi pošalji tvoje privatne poruke i ja ću odraditi i Eilat. Inače sl. nedelje imam pismeni iz analize. Ali nema veze. Slažem se ja Igore... Ali moram da ubacim i sebe. xD Još jedan problem: Željko, hoćeš li reći Igoru tačan broj igrača koji su ti poslali poene, i Igor da sastavi MD, da ne bi bilo nameštaljke. Od sada je Zarina 4. u ovoj igrici, Petković prva. Bitno je da nema više promena u top8 za određivanje nosilaca.
Sent from my Telenor_OneTouch using VerticalSports.Com App

·
Premium Member
20,158 Posts
Discussion Starter #125
:D Dobar si, Kevine :eek:h:

·
Premium Member
20,158 Posts
Discussion Starter #126
Sve za tebe. :)

·
Registered
19,346 Posts
E Željko... odavno nisam ušao na TF. Slobodno mi pošalji tvoje privatne poruke i ja ću odraditi i Eilat. Inače sl. nedelje imam pismeni iz analize. Ali nema veze. Slažem se ja Igore... Ali moram da ubacim i sebe. xD Još jedan problem: Željko, hoćeš li reći Igoru tačan broj igrača koji su ti poslali poene, i Igor da sastavi MD, da ne bi bilo nameštaljke. Od sada je Zarina 4. u ovoj igrici, Petković prva. Bitno je da nema više promena u top8 za određivanje nosilaca.
Sta studiras Čedo?

·
Registered
19,346 Posts
Isn't it Čeda?
His name is Čeda.

When you talk about him with someone else you say Čeda. "Čeda is smart, Čeda sings good, Čeda this Čeda that".

When you are takling to Čeda you say Čedo. "Ćedo come here, Čedo be good, Čedo do this, Čedo do that".

If (male) name ends with a, in second case a goes to o (Female names does not change).
If name ends with o, in second case you do not change anything.
If name ends with any other letter in second case you add letter e to name.

So you have Čedo, Igore, Željko.

The exception is a male name Nikola, in that case you do not change anything (I'm not sure, maybe there is more exceptions).

121 - 140 of 161 Posts