Tennis Forum banner

Who will win?

• Nicole in 2

Votes: 27 75.0%
  • Nicole in 3

Votes: 3 8.3%
  • Galina in 2

Votes: 2 5.6%
  • Galina in 3

Votes: 4 11.1%
1 - 20 of 26 Posts

·
Registered
115,204 Posts
Galina is trying to get into the top 100. It would be a huge upset.

·
Registered
12,762 Posts
too much to ask for voskoboeva

·
Premium Member
7,246 Posts
Kurňa, co takhle přestat s těmahle zbytečnýma threadama? Udělej poll, až když bude Vaidišová hrát proti někomu, kdo jí může porazit. Neříkám, že za každou cenu musí tenhle zápas vyhrát, ale kolik lidí si myslíš, že bude hlasovat proti ní?

·
Premium Member
74,370 Posts
Discussion Starter #5
Kurňa, co takhle přestat s těmahle zbytečnýma threadama? Udělej poll, až když bude Vaidišová hrát proti někomu, kdo jí může porazit. Neříkám, že za každou cenu musí tenhle zápas vyhrát, ale kolik lidí si myslíš, že bude hlasovat proti ní?
a jako co třeba proti Krajicek, tam taky hlasovalo milion lidí pro Nicole a jeden proti a vyhrála Krajicek, když se ti ten thread nelíbí, tak sem nechoď, nikdo tě nenutí a přestaň mě pořád buzerovat, seš někdy fajn a někdy ne - měl jsi pravdu, že rád buzeruješ... možná proto ti odebrali vcash :p

·
Team WTAworld, Moderator, Polish & Serbian Kingdo
119,559 Posts
As if it was going to be close. :rolleyes:

Whatever you wrote, I second that.

·
Rena's Army
35,200 Posts
riiiight.....Nicole in 3

·
Premium Member
7,246 Posts
a jako co třeba proti Krajicek, tam taky hlasovalo milion lidí pro Nicole a jeden proti a vyhrála Krajicek, když se ti ten thread nelíbí, tak sem nechoď, nikdo tě nenutí a přestaň mě pořád buzerovat, seš někdy fajn a někdy ne - měl jsi pravdu, že rád buzeruješ... možná proto ti odebrali vcash :p
Vždyť jsem napsal, že to neznamená, že Nicole nemůže prohrát. Jinak co z toho, že milion lidí hlasovalo pro Nicole a ona prohrála? Měl by ses snažit trochu odhadnout, kdy ta anketa má smysl udělat a kdy ne. Třeba v tomhle případě vůbec smysl nemá, jelikož takřka všichni budou hlasovat pro Vaidišku. I přesto, že se vrací po zranění. Kdybys nespamoval, tak si tě nevšímám - koneckonců tohle je diskuzní fórum, takže můžu vyjádřit svůj názor na cokoliv, včetně tvého spamování. Pravidlům fóra to jistě neodporuje. A můj v-cash mi nikdo neodebral, prostě jsem si ho prohrál ve virtual betting. :p ;)

As if it was going to be close. :rolleyes:
;)

·
Registered
892 Posts
ANyway today at the practice she was hitting hard...we'll see...

IMO however Galina is a good player, nothing to do with Vaidisova, but with a rusty nicole a set might come...

·
Registered
15,050 Posts
Nicole in 2

·
Premium Member
74,370 Posts
Discussion Starter #15
Vždyť jsem napsal, že to neznamená, že Nicole nemůže prohrát. Jinak co z toho, že milion lidí hlasovalo pro Nicole a ona prohrála? Měl by ses snažit trochu odhadnout, kdy ta anketa má smysl udělat a kdy ne. Třeba v tomhle případě vůbec smysl nemá, jelikož takřka všichni budou hlasovat pro Vaidišku. I přesto, že se vrací po zranění. Kdybys nespamoval, tak si tě nevšímám - koneckonců tohle je diskuzní fórum, takže můžu vyjádřit svůj názor na cokoliv, včetně tvého spamování. Pravidlům fóra to jistě neodporuje. A můj v-cash mi nikdo neodebral, prostě jsem si ho prohrál ve virtual betting. :p ;)

;)
tak se na mě furt nezlob ;) btw docela vtipný, co to je za hru a jak si to mohl vše prohrát? :p

·
Registered
23,560 Posts
go Nicole!! really hope u can win ur comeback match! one match at a time ok baby!

1 - 20 of 26 Posts