Tennis Forum banner

41 - 60 of 60 Posts

·
Team WTAworld, Senior Member
11,044 Posts
A ja sobie myśle, że trzeba poczekac na Australian Open- może wtedy Marta ustabilizuje się w grze. Szkoda, że nie ma statystyk, bo chętnie bym zobaczył czy to znow przez niewymuszone błędy, czy może serwis, albo może Rodionova grała tak rewelacyjnie. Trudno :)

·
Registered
126,723 Posts
adam_ads_n said:
A ja sobie myśle, że trzeba poczekac na Australian Open- może wtedy Marta ustabilizuje się w grze. Szkoda, że nie ma statystyk, bo chętnie bym zobaczył czy to znow przez niewymuszone błędy, czy może serwis, albo może Rodionova grała tak rewelacyjnie. Trudno :)
tylko szkoda, że Rodionowa oddała z powodu kontuzji nastepny mecz walkowerem :tape:

·
Team WTAworld, Moderator, Polish & Serbian Kingdo
119,650 Posts
Pszczelny said:
tylko szkoda, że Rodionowa oddała z powodu kontuzji nastepny mecz walkowerem :tape:
:tape: ciekawe czy Marta nie przywaliła jej rakietą ze złości... Szczerze powoli trace cierpliwość, mam nadzieje, że coś sie jeszcze zmieni. Oby tylko nie za późno...

·
11,044 Posts
Dexter_1986 said:
:tape: ciekawe czy Marta nie przywaliła jej rakietą ze złości... Szczerze powoli trace cierpliwość, mam nadzieje, że coś sie jeszcze zmieni. Oby tylko nie za późno...
A może jak Anastassia wychodziła z kortu to spadła ze schodów? :lol:
A szczerze: ja jestem cierpliwy i będe do momentu, do kiedy Marta będzie grać. Ja licze na lepszy mecz pierwszej rundy w AO. Jeśli przegra to oznaczac będzie tylko tyle, ze :
1. Trafiła na zawodniczke z czołówki
2. Gra słabiej niz rok temu

Niech robi dziewczyna swoje i tyle. Po prostu zastanawiam się czym tym razem przegrała: sewrwisem, poruszaniem sie po korcie, błędami?

·
Registered
29,636 Posts
adam_ads_n said:
Niech robi dziewczyna swoje i tyle. Po prostu zastanawiam się czym tym razem przegrała: sewrwisem, poruszaniem sie po korcie, błędami?
Pewnie wszystkim po trochu ;)

mimo, ze nie cierpie Martuchy,to mozna ja usprawiedliwic :tape: . Rodionova miala ogromna przewaga nad Martą, bo od listopada gra na tej nawierzchni w Australii wiec dla niej warunki, nawierzchnia itd to nic nowego.

·
11,044 Posts
Wojtek said:
Krecz Rodionovej to chyba wynik tego ze gra w eliminacjach AO ;)
Ja słyszałem, ze to kontuzja kolana ale...
...przeciez wiadomo było, ze eliminacje AO zaczynają się w tym tygodniu, więc czyżby Anastassia myślała, ze odpadnie w eliminacjach? :D A może zapomniała ;)

·
11,044 Posts
No i pieknie- debelek idzie bez problemu :) Oby tak dalej :) Btw- księga wróciła na stronie Marty...tylko jest jeszcze mały problem z dodawaniem komentarzy pod newsami :)

·
Registered
29,636 Posts
adam_ads_n said:
No i pieknie- debelek idzie bez problemu :) Oby tak dalej :) Btw- księga wróciła na stronie Marty...tylko jest jeszcze mały problem z dodawaniem komentarzy pod newsami :)
Wrocila?? :lol: Czyzby Kubus znowu cos zamknał bo ktos najezdzał na jego ksiezniczke :tape: Problem z ta księgą na stronie Martusi polega na tym, ze w tytule podstrony jest Ksiega Gosci, a w rzeczywistosci Kubus traktuje to jako Ksiegę Pochwał

·
11,044 Posts
Wojtek said:
Wrocila?? :lol: Czyzby Kubus znowu cos zamknał bo ktos najezdzał na jego ksiezniczke :tape: Problem z ta księgą na stronie Martusi polega na tym, ze w tytule podstrony jest Ksiega Gosci, a w rzeczywistosci Kubus traktuje to jako Ksiegę Pochwał
Oby nie przesadzasz? Ksiega jest po to, zeby wpisywać się i nawet jesli sa to wpisy krytyczne to powinny być to wpisy z zachowaniem jakiegos poziomu kultury. Innymi słowy- jesli krytyka- to konstruktywna, a nie wyzwiska itp. Rozumiem, ze Marty nie lubisz (masz swoje przyczyny- niech ci będzie, nie wnikam), ale zapamiętaj, ze sam fakt istnienia strony to zasługa Kuby. I wyprzedzając twoje kolejne pytanie: tak, bronię i go i Marty, a to dlatego, ze doceniam stworzenie strony i to, że Marta jako jedyna Polka jest w stanie grać w miarę skutecznie (nie mówię tu o meczu w Canberze, ale chociazby o niektorych występach z zeszłego sezonu) w turniejach o randze wyższej niż ITF.
A jeszcze w odpowiedzi na pytanie: nie Kuba nie zamknął "znowu" tylko otworzył po długim okresie czasu.

·
Registered
29,636 Posts
adam_ads_n said:
Oby nie przesadzasz? Ksiega jest po to, zeby wpisywać się i nawet jesli sa to wpisy krytyczne to powinny być to wpisy z zachowaniem jakiegos poziomu kultury. Innymi słowy- jesli krytyka- to konstruktywna, a nie wyzwiska itp.
Nie miałem na mysli wyzwisk bo to nie krytyka tylko idiotyzm, a księga juz padała właśnie z powodu "konstruktywnej" krytyki. Kubusia znam prywatnie dobrze i wiem czym się kieruje przy księdze gosci :p

adam_ads_n said:
A jeszcze w odpowiedzi na pytanie: nie Kuba nie zamknął "znowu" tylko otworzył po długim okresie czasu.
Jak coś się otwiera to chyba musiało być zamknięte :eek:

·
11,044 Posts
Wojtek said:
Nie miałem na mysli wyzwisk bo to nie krytyka tylko idiotyzm, a księga juz padała właśnie z powodu "konstruktywnej" krytyki. Kubusia znam prywatnie dobrze i wiem czym się kieruje przy księdze gosci :p

Jak coś się otwiera to chyba musiało być zamknięte :eek:
Niech ci będzie- czytałem księge za czasów kiedy jeszcze był do niej link i mam nieco inne zdanie. A odnośnie drugiej części twojej wypowiedzi: jak coś było zamknięte to mogło wrócić, prawda?

41 - 60 of 60 Posts