Diskusije na srpskom jeziku - Page 71 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Oct 21st, 2013, 10:59 PM   #1051
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Ja zaista želim da ona bude srećna, ali ovaj mladić mi deluje kao nevolja. Nadam se da grešim.
Advertisement

Old Oct 21st, 2013, 11:08 PM   #1052
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of

Nadam se i ja da grešimo. Ja sam uvek podržavala to da Ana bude zaljubljena i da pored sebe ima nekoga. Zar ona ne može da nadje nekog ravnog sebi. Zar imaju hrabrosti da joj pridju samo ovakvi "srcelomaci i zavodnici"

Sve u svemu srcelomac i zavodnik ima svojih 5 minuta slave trenutno
Iva87 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 21st, 2013, 11:42 PM   #1053
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Iva87 View Post
Zar ona ne može da nadje nekog ravnog sebi. Zar imaju hrabrosti da joj pridju samo ovakvi "srcelomaci i zavodnici"
Upravo ovo. Barem ona može da bira. Preprepreprelepa, popularna, uspešna, kulturna, pametna... Znam da ja ne mogu uticati na njen izbor, ali ona zaslužuje neverovatnog čoveka. Tipčinu, šmekera, obrazovanog, duhovitog. Jbg, možda i ja serem. Ja za sebe uvek imam visoke kriterijume, pa onda me njeni nekako uvek razočaraju.
Old Oct 21st, 2013, 11:42 PM   #1054
country flag Милан_СРБ
Senior Member

Милан_СРБ's Avatar

Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light

Dajte ljudi prvo sto sto sam pomislio je - ko normalan moze da bude u vezi sa Stanijom (osim ako nije u pitanju zadovoljavanje seksualnih nagona , ali to onda nije veza vec... ). Devojka je sponzorusa na kvadrat i sta sve ne, danas takve nazivaju starletama da se satro ne bi uvredile...
Ja sam ubedjen da je ovo promasaj, ali ajde mlada je pa nek uci na svojim greskama...
or why we insist on reminding that Ana Ivanovic a "former French Open champion",
even though almost any serious tennis fan would know that!
Милан_СРБ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 22nd, 2013, 07:17 AM   #1055
country flag VALUNA
Senior Member

VALUNA's Avatar

VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice

Bla, bla, truc i opet u krug. Rekla -kazala. Svi zanju o svakome sve ?!

Dajte ljudi ne primajte se na novinske natpise, niti oni zanju kakav je on a ni mi, da bi sudili o coveku .
VALUNA is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 22nd, 2013, 03:50 PM   #1056
Evan James
Senior Member

Evan James's Avatar

Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by VALUNA View Post
Bla, bla, truc i opet u krug. Rekla -kazala. Svi zanju o svakome sve ?!

Dajte ljudi ne primajte se na novinske natpise, niti oni zanju kakav je on a ni mi, da bi sudili o coveku .
Naravno da ne znamo. Ja bih najviše voleo da niko nije u pravu i da se ispostavi da je on baš dobar momak. Ali, dozvoli da imamo osećaj da možda i nije za nju. Da li si ikada videla Anu da na Fejsbuku ili TW piše o tome koliko je zaljubljena, šalje srca momcima i drugo? Ne, ona to ne voli, ona nije takva. Ona je kulturna, svetska devojka sa manirima.

Zbog toga, a i saznanja da se zabavljao sa devojkom potpuno drugačijeg profila od Aninog (Stanija), jednostvano kapiram da je ljudima čudno da se baš on dopao Ani. Veruj mi, najviše bih voleo da se ispostavi da nisam u pravu.
Highest ranking: #1 Current ranking: #11
2005: Canberra 2006: Montreal 2007: Berlin, Los Angeles, Luxembourg 2008: Indian Wells, Roland Garros, Linz 2010: Linz, Bali 2011: Bali
2014: Auckland, Monterrey, Birmingham
Evan James is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 22nd, 2013, 08:27 PM   #1057
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of

Naši mediji su poludeli...

Ne zna se ko piše veće nebuloze

Čak su i Stanija i baka Paunića dale komentare

Quote:
Stanija: Drago mi je zbog Ane i Ivana!

Stanija Dobrojević, srpska starleta, ne tako davno bila je povezivana sa Ivanom Paunićem. Istina, nijedno od njih dvoje to nije potvrdilo niti je osvanula neka zajednička fotografija, ali se iz smeška crnokose lepotice prilikom jučerašnjeg razgovora moglo naslutiti da je tu ipak bilo nešto!?

Ha, ha... Ne, ne, neću da pričam o prošlosti. O muškarcima mogu samo da pričam o Filipu Panajotoviću, mojoj ljubavi - rekla je za „Alo!“ Dobrojevićeva, koja je odbila da nam kaže i da li uopšte poznaje srpskog košarkaša.
Sa druge strane, ne krije da se divi Ani, koju ne poznaje lično.

Pratim Anu od US Opena 2007. godine. U Americi je gledaju kao boginju. Stvarno je devojka za primer, nikada nikakvi skandali nisu vezivani za nju. Ukoliko su stvarno u vezi Ivan i ona, mogu samo da kažem da mi je drago - zaključila je Stanija.
Quote:
KAKO JE DOŠLO DO PRVOG SUSRETA I ZALJUBLJIVANJA ANE IVANOVIĆ (26) I KOŠARKAŠA IVANA PAUNIĆA (26)

Smuvali se na kafi posle masaže!

Bio je septembar. Oboje su išli na rehabilitaciju. Prvo su razmenili poglede, a onda se Ivan osmelio da pozove na piće prelepu teniserku. Pristala je. Usledile su šetnje Zemunskim kejom. Trenutno uživaju u ljubavi...

Jedna od najlepših teniserki sveta kao da je došla do starog dobrog zaključka: niko nema što Srbin imade!
Svetske zvezde nisu dobile prođu kod atraktivne sportistkinje, ali jeste 26-godišnji Beograđanin, košarkaš, reprezentativac, trenutno član španske Fuenlabrade Ivan Paunić.
Njih dvoje više ne kriju da su u vezi, Ivan je čak pobedonosni koš na meču sa Bilbaoom (75:73) putem Tvitera posvetio Ani, uz dodatak: „Uživamo, podržavamo se međusobno i to je dovoljno za sada. Tačno je da smo Ana i ja u ljubavi i da nam je prelepo“.
Podsetimo, Ivan je zvanično prvi Srbin koji je uspeo da osvoji srce Ane Ivanović, pre toga su redom padali Španac (teniser Fernando Verdasko), Australijanac (golfer Adam Skot) i Italijan (Mark Stilitano, bivši teniser).
„Alo!“ saznaje da su se Ivan i Ana upoznali u septembru ove godine. Prve značajne poglede su razmenili nakon masaže u jednom rehabilitacionom centru na Novom Beogradu. U tom trenutku su oboje išli na terapije zbog sportskih povreda. Ivan je prvi prišao, pozvao je Anu na kafu, ona je pristala i nakon pića su ostali u kontaktu. Krajem leta su viđeni u šetnji Zemunskim kejom, iza hotela „Jugoslavija“. Obaveze im nisu dozvoljavale da se nešto posebno švrćkaju po gradu, da odlaze u noćni provod, a vezu su doskora najviše održavali telefonski. Sve dok njoj obaveze nisu dozvolile da ode do svoje kuće u Majorki, a kad je već bila tu, rešila je da skokne do predgrađa Madrida, do Fuenlabrade, i sa tribina pruži podršku svom dragom na meču Fuenlabrada-Bilbao.

Njihova veza je iznenadila mnoge, čak i najbliži prijatelji Ane i Ivana rekli su nam juče da su iznenađeni, da ih je šokiralo i Ivanovo javno priznanje da su njih dvoje u ljubavi. I sa jedne i sa druge strane odobravaju njihovu romansu, poručuju kako su oboje „lepi, ostvareni sportisti, da im deluje da mogu da budu jedno za drugo za ceo život“.

Duda: Paunić je fizički najspremniji košarkaš Srbije!

Paunić je nosio dres „orlova“ na tri velika takmičenja: EP 2009. u Polsjkoj, SP 2010. u Turskoj i EP 2011. u Litvaniji. I dalje važi za jednog od najboljih odbrambenih igrača u Evropi, a tadašnji selektor Dušan Ivković je voleo da istakne kako je Paunić fizički najspremniji košarkaš Srbije.

S obzirom na to da Ana posle turnira u Sofiji (31. oktobar) ima jednomesečnu pauzu do intenzivnijih priprema za nastup na Hopman kupu u Australiji i da je to idealna šansa da učvrste svoju vezu, nikoga ne bi trebalo da iznenadi ako se naša teniserka pojavi sa koferima na vratima stana Ivana Paunića kako bi mu dala podršku u nastavku njegove košarkaške sezone.

Oni sada pucaju od ljubomore zbog Paunića...
Silni momci bi želeli da popiju piće sa našom Anom, al’ mi izdvajamo one kojima će Paunić postati omražena ličnost.
RIŠAR GASKE (francuski teniser):
„Ana Ivanović je najlepša teniserka na svetu, to je jasno. Prelepa je. I Marija Šarapova je lepa. Njih dve su bez premca, ali Ana je ipak broj jedan. Nažalost, nisam je upoznao, ni Jelenu Janković, pošto ih retko viđam“, rekao je Gaske prilikom gostovanja u Beogradu 2010. godine.
NELSON EVORA (portugalski atletičar):
„Vaša Ana je najlepša sportistkinja na svetu. Hteo sam da joj priđem u Olimpijskom selu u Pekingu, ali nisam smeo! Obožavam je. Oko nje je uvek gužva, uspešna je, odlično izgleda“, priznao je Evora, koji je bio najveća zvezda Univerzijade u Beogradu 2009. godine.

Ana: Silno želim decu!
Da je Ana rešila da se konačno skrasi uz „čoveka svog života“, svedoči i njena nedavna izjava:
- Ne vidim da ću igrati tenis kada budem imala godina kao sada Serena ili Kimiko Date Krum. Volim ovaj sport i igraću ga još dugo, sve dok budem ostvarivala ono što mi je cilj. Ali imam i druge prioritete u životu. Želja mi je da osnujem porodicu, da dobijem decu, a ne želim da budem stara mama!

Ivanova baka: Ana je baš lepa!
„Alo!“ je juče pokušao da dobije izjavu i od nekog člana Ivanove porodice, ali Paunići nisu bili rapsoloženi za priču. Jedina koja nam se javila bila je baka...
- Uf, ne mogu ja da pričam ništa na tu temu. Što ne zovete Ivana? - usledilo je kontrapitanje.
Interesovalo nas je da nam kaže zna li, uopšte, ko je Ana Ivanović i da li joj se dopada. Baka se nasmešila i kratko odgovorila:
- Znam, naravno. Lepa je. Toliko!

Ivan: Samo da sam srećan!
Govoreći o privatnom životu, Ivan Paunić je u jednom od intervjua svojevremeno izjavio:
Mene ne zanima da li sam popularan, da li imam mnogo novca ili ne znam ni šta već da navedem, ako nisam srećan. Ma mogu da sedim na klupici u parku po ceo dan ako će to da bude iskreno i kvalitetno druženje.
Old Oct 22nd, 2013, 11:37 PM   #1058
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Stanija je ovo korektno prokomentarisala.
Old Oct 23rd, 2013, 01:34 PM   #1059
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute

Baka, tata Pera, maćeha Seka, Stanija, polu-sestra, mama Snežana...

Srpsko novinarstvo doživljava nagli procvat

Ali ovaj deo pokazuje koliko su informisani

Quote:
S obzirom na to da Ana posle turnira u Sofiji (31. oktobar) ima jednomesečnu pauzu do intenzivnijih priprema za nastup na Hopman kupu u Australiji i da je to idealna šansa da učvrste svoju vezu, nikoga ne bi trebalo da iznenadi ako se naša teniserka pojavi sa koferima na vratima stana Ivana Paunića kako bi mu dala podršku u nastavku njegove košarkaške sezone.

Sabine Lisicki ♦ Maria Sharapova ♦ Petra Kvitova
Jelena Jankovic ♦ Venus Williams

Milan. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 23rd, 2013, 05:21 PM   #1060
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

Quote:
Paunićeva ispovest: Oca nisam zanimao dok nisam počeo medalje da osvajam

Zamolio sam za poštovanje naše privatnosti. Nije vredelo. Šokiran sam neistinama koje sam pročitao o sebi. Moja majka se mnogo namučila da bi me izvela na pravi put. Tužno je što moram da pričam o ovome javno - rekao je Ivan i ispričao svoju priču

Teret javnog posla i slave koju on nosi mora da se podnosi, a breme, u Srbiji naročito, nije ni lako, ni ružičasto. Tako su ovih dana na udaru javnih glasila, samo zbog priznate ljubavi, teniserka Ana Ivanović i njen dečko, košarkaš Ivan Paunić.

Od kada je vest da su Ivan i Ana zajedno obelodanjena, odnosno od kada je Paunić to potvrdio, preko svoje PR agencije, i svima prosledio istu poruku da se vole i da im je lepo – otvorena je pandorina kutija pompeznog “istraživačkog” tabloidnog novinarstva, omiljenog u srpskim medijima da se radi bez milosti. Tako se u potrazi za senzacionalizmom stiglo do Ivanove porodice, koja nikada pre, iako je reč o reprezentativcu Srbije, nije bila na udaru medija. Kopanje po bolnim stvarima i otvaranje starih rana donelo je za epilog da Paunić, opet preko svoje PR agencije, mora da otkriva istinu, demantuje oca sa kojim godinama ne razgovara i bavi se temama koje ne bi trebalo da budu na čaršijskom tapetu.

- Medijski pritisak prethodnih dana prevazilazi granice ukusa. Potpuno razumem interesovanje javnosti za Aninu i moju vezu, ali serija neistina, praćenje, telefonski pozivi upućeni nama, našim prijateljima i članovima naših porodica postali su uznemirujući. Ja sam se u prvom obraćanju javnosti unapred zahvalio svima što će ceniti našu privatnost, a sada, u želji da zaštitim našu intimu i osobe iz našeg okruženja, apelujem i molim da se prestane – poručio je Ivan Paunić iz Španije, što je kroz saopštenjem prosleđeno medijima.

I u pravu je Ivan kad se pita zašto se niko ne bavi njegovim uspesima, nego isključivo kopa po privatnom životu i objavljuje i istine i laži.

Ne znam kako, ali nigde se u prvi plan ne stavlja činjenica da imam upisan master, da kod kuće imam gomilu diploma, pehara i medalja, da sam u osnovnoj i srednjoj skoli bio najbolji

sportista, da sam uvek sa ponosom i velikim motivom nastupao za sve reprezentativne selekcije Srbije. Ne znam zašto se u javnosti stvara slika da se čitava moja karijera oslikava kroz vezu sa nekom starletom ili pevačicom. Pa ja vise od polovine tih devojaka sa kojima sam navodno bio u vezi ni ne poznajem - ističe Paunić.

Srpskog košrkaša, inače člana zlatne generacije rođenje 1987. godine što oni koji kopaju po njegovom privatnom životu sigurno ne znaju, posebno je pogodila ispovest njegovog biološkog oca o njihovom odnosu. Paunić smatra da se porodični problemi i nesuglasice reševaju u četiri zida porodičnog doma, ali da mora da reaguje na ovaj način zbog iznetih neistine:

- Potpuno sam šokiran i zatečen, jer u priči nema ni malo istine. Moj pravi život znaju samo moja majka, moja baka i petorica mojih najboljih prijatelja. Moji roditelji su se razveli kada sam imao tri godine. Moja majka je heroj i uvek mi je kroz život bila velika podrška. Otac nas je ostavio, pa smo morali da se preselimo kod bake Leposave, sa kojom sam proveo veći deo detinjstva i koja je živela sa mnom kada sam se preselio u Beograd. Uz majku i baku, veliku zahvalnost dugujem i očuhu Goranu koji mi je pomogao koliko rođeni otac neće za sto godina. Pogodila me očeva izjava da ja okrećem glavu od njega, a u stvari je stvar potpuno suprotna. Ja sam kao mali želeo da stupim u kontakt sa njim, ali ga tada nisam zanimao. Nikad u životu moj otac nije otišao u školu da pita kakav sam učenik, nikada nije upoznao niti se raspitivao za mene kod mojih profesora i trenera, verovatno ni ne zna u koje sam škole išao. Jednu čokoladu od njega nisam dobio. Dvadeset godina ga nisam zanimao, na ulici mi se nije javljao, nije plaćao alimentaciju. I onda, kada sam počeo da osvajam medalje, došao je i rekao da bi trebalo da razgovaramo. Šta je trebalo da mu kažem? On se svoje majke odrekao, zato što nije podržavala njegovu odluku da nas napusti. Mi smo je prihvatili da živi kod nas i izdržavali je. Pozajmljivali smo novac kako bi imala pet operacija i kako bi preživela. Činio sam sve da joj pomognem – rešio je do kraja da bude iskren Ivan.

Ne želi javno da priča o svojim humanitarnim akcijama, ali napominje:

Sve što sam u životu stekao, stekao sam svojim radom i sa svojih deset prstiju. Toga se ne stidim. Novac i slava me nisu promenili. To najbolje mogu da vam potvrde petorica mojih najboljih prijatelja sa kojima sam proveo čitav život. Ljude nikada nisam cenio niti gledao kroz novac, već isključivo kroz njihove ljudske kvalitete. Imao sam teško detinjstvo. Moja majka se mnogo namučila da bi me izvela na pravi put. Tužno je što moram da pričam o ovome javno i na ovakav način, ali želim da narod čuje istinu. Ne želim da me iko sažaljeva, već da svi znaju ko sam pravi ja. Na kraju bih uputio još jedno veliko izvinjenja pre svega Ani i njenoj porodici što su morali da čitaju stvari iz moje proslosti koje nemaju veze sa istinom. Ovo što sam sada rekao je prava istina o meni i nemam razloga da se stidim nijednog jedinog dela. Uvek ću hodati uzdignute glave zbog svega što sam u životu uradio - završio je Paunić i stavio tačku na javne istupe koji se tiču njegovog privatnog života.
Žao mi je ako je sve ovo istina ali trebalo je da misli na vreme.

Quote:
Ana prestala da prati Ivana na Tviteru

Srpska teniserka Ana Ivanović prestala je da prati košarkaša Ivana Paunića na društvenoj mreži Tviter.

Za Aninu i Ivanovu ljubav se i saznalo zahvaljujući Tviteru jer je košarkaš javno bodrio svoju novu ljubav, tokom mečeva na jednom od turnira. A sada, manje od mesec dana teniserka je otpratila košarkaša.

Njih dvoje su se upoznali preko zajedničkog fizioterapeuta.

Last edited by Iva87 : Oct 23rd, 2013 at 05:26 PM.
Old Oct 23rd, 2013, 06:45 PM   #1061
Evan James
Senior Member

Evan James's Avatar

Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute

E Ana moja Ana, budi opreznija sledeći put. Ovo joj je samo oduzelo energiju i vreme.
Highest ranking: #1 Current ranking: #11
2005: Canberra 2006: Montreal 2007: Berlin, Los Angeles, Luxembourg 2008: Indian Wells, Roland Garros, Linz 2010: Linz, Bali 2011: Bali
2014: Auckland, Monterrey, Birmingham
Evan James is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 23rd, 2013, 07:51 PM   #1062
country flag gloria7
Senior Member

gloria7's Avatar

gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all

Malo sam "njuškala" po basket forumima u zemlji...valjda nećete zameriti, ali ovaj tip uopšte nije dobar...Puno priča, hvali se, nekulturan ,glup i ambiciozan...Bitno mu je gde će i sa kim će biti viđen... Momci na forumu B92 pričaju da Paun ima slike sa Stanijom i Anom, da se hvalio i pokazivao slike klincima (i prijateljima) u svlačionici KK Mega Vizura...

Kao što je Stilitano imao sobu u "Interkontinentalu" gde je privodio onu eskort Anastasiju Buđić (koja je, baš kao i Stanija, dala "zeleno svetlo" za zabavljanje sa Anom),tako je i ovaj privodio Staniju u hotel...iako "starleta decenije u Srbiji" ima dečka i "ne želi da priča o nijednom drugom momku osim o svom"...A i Paun ne zna ko je ona...Nije je nikad upoznao...

Samo da niko ne "ukrade" Paunićev telefon, kao što je "ukraden" telefon one rave što je bila sa Sinišom Mihajlovićem (pa su tabloidi objavljivali njegove SMS poruke)...Nadam se da je naučila važnu lekciju u životu tako da joj više ne padne na pamet da se zabavlja sa bilo kojim momkom sa ovih prostora...Kad je već hejteri zovu "strategic girl", pa daj malo se raspitaj o tipu pre nego što mu daš broj telefona...U redu je to...Pitaj brata...gde su mu oni drugovi što izlaze svake večeri....Pa BG je selo, sve se zna...

A nosilac 2 diplome fakulteta je već obrisao svoje tvitove podrške Ani...Bogu hvala...
gloria7 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 23rd, 2013, 08:06 PM   #1063
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

Strasno!!!

Kakav haos poslednjih par dana

Da, hvala Bogu već su obrisani.
Old Oct 23rd, 2013, 09:12 PM   #1064
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Meni se čini da uopšte nije pametno komentarisati Anin privatni život na ovom sajtu. Sve što mi ovde natrabunjamo oni sutradan objave i napišu da ih tim informacijama snabdeva nekakav izvor blizak paru. Eto zašto je za nju bolje da nema dečka iz Srbije, ovi lešinari su i babu odmah intervjuisali. Zamislite šta bi bilo da se stvarno zabavljala sa Vanjom. Svaki dan bi objavljivali da su raskinuli, pa da su se pomirili, da je Ana trudna, da je on vara sa Sorajom i sl.
Old Oct 23rd, 2013, 09:28 PM   #1065
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

Ovo je naslovna sutrasnjeg Blica

Verovatno je decko detaljno opisao kako mu je Ana rekla "Ovo je kraj" Nadam se da ce posle ovoga Ana imati jedan ozbiljan razgovor sa svojim roditeljima.

Last edited by Iva87 : Oct 23rd, 2013 at 09:34 PM.
Reply

Thread Tools

Posting Rules