Diskusije na srpskom jeziku - Page 60 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Mar 12th, 2013, 02:04 AM   #886
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

http://www.smedia.rs/sport/vest/7266...op-za-Anu-od-m

ovo je tako

Sabine Lisicki ♦ Maria Sharapova ♦ Petra Kvitova
Jelena Jankovic ♦ Venus Williams

Milan. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Mar 12th, 2013, 03:26 AM   #887
country flag Fighterpova
Senior Member

Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future

Quote:
Originally Posted by Flying_pancake View Post
Dafuq?
Fighterpova is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Mar 12th, 2013, 01:59 PM   #888
Evan James
Senior Member

Evan James's Avatar

Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute

Od naših "sportskih novinara", pravi poznavaoci sporta mogu samo samo da sednu plaču. Hoće li više neko dobiti otkaz zbog glupih tekstova?
Highest ranking: #1 Current ranking: #11
2005: Canberra 2006: Montreal 2007: Berlin, Los Angeles, Luxembourg 2008: Indian Wells, Roland Garros, Linz 2010: Linz, Bali 2011: Bali
2014: Auckland, Monterrey, Birmingham
Evan James is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Mar 12th, 2013, 07:11 PM   #889
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Leon Daniel View Post
Od naših "sportskih novinara", pravi poznavaoci sporta mogu samo samo da sednu plaču. Hoće li više neko dobiti otkaz zbog glupih tekstova?
Ovo već postaje neukusno, kladim se da bi ja i ti napisali stručniji i bolji tekst o meču Ivanović-Barthel, nego što su oni

Old Mar 12th, 2013, 10:40 PM   #890
Evan James
Senior Member

Evan James's Avatar

Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Flying_pancake View Post
Ovo već postaje neukusno, kladim se da bi ja i ti napisali stručniji i bolji tekst o meču Ivanović-Barthel, nego što su oni
I ja mogu da se kladim na to, s tim što bi čitaoci bili prinuđeni i da, osim činjenica o samom meču, čitaju i moj stav o tome kako je važno da svi podržimo Anu i da će ovaj poraz biti brzo zaboravljen nakon narednog uspeha koji može uslediti već u Majamiju.

Samo napred. Nikad nazad. Optimizam.
2005: Canberra 2006: Montreal 2007: Berlin, Los Angeles, Luxembourg 2008: Indian Wells, Roland Garros, Linz 2010: Linz, Bali 2011: Bali
Old Mar 12th, 2013, 11:45 PM   #891
country flag fANAtic
Senior Member

fANAtic's Avatar

fANAtic is a splendid one to behold fANAtic is a splendid one to behold fANAtic is a splendid one to behold fANAtic is a splendid one to behold fANAtic is a splendid one to behold fANAtic is a splendid one to behold fANAtic is a splendid one to behold fANAtic is a splendid one to behold fANAtic is a splendid one to behold fANAtic is a splendid one to behold fANAtic is a splendid one to behold

Quote:
Originally Posted by Leon Daniel View Post
I ja mogu da se kladim na to, s tim što bi čitaoci bili prinuđeni i da, osim činjenica o samom meču, čitaju i moj stav o tome kako je važno da svi podržimo Anu i da će ovaj poraz biti brzo zaboravljen nakon narednog uspeha koji može uslediti već u Majamiju.

Samo napred. Nikad nazad. Optimizam.
fANAtic is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Mar 13th, 2013, 12:18 AM   #892
country flag Fighterpova
Senior Member

Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future

Stvarno se nasmejem kad neko kaze da su Srbi sjajan narod

Stalno kad citam komentare vezane za artikle o Sereni Vilijams na rts.rs sajtu, zgadi mi se zivot kad ih citam. Prosto ne mogu da verujem koliko smo rasisticki i nacionalisticnki narod

Da ne pricam o stvarima kao sto su konzervatizam, homofobija, generalni stavovi itd.
Old Mar 13th, 2013, 12:22 AM   #893
country flag Fighterpova
Senior Member

Sto se tice Ane, zadovoljan bih bio sa R4 u Majamiju, jer joj je to realan limit, a sve iznad toga je bonus

Treba imati realna ocekivanja

Cak i za Masenku koja je u samom svetskom vrhu godinama znam da su sanse da osvoji IW ili Majami prakticno 0
Old Mar 13th, 2013, 12:49 PM   #894
country flag verdegreen
Senior Member

verdegreen's Avatar

verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of

Na b92 su napisali Bartel RAZBILA Anu. O rečniku i tonu pisanja da ne pričam...
Ali, takvo je stanje u našim medijima, generalno. Taj ''kurirski'' i ''svetski i'' skandalozni'' stil se koristi za sve vesti i svuda, na žalost..
Ja sam napisao par reči na sličnu temu:
Srpska navijačka NEobjektivnost

ERIĆ*JOKIĆ*JOROVIĆ
IVANOVIĆ*JOVANOVSKI*JAKŠIĆ

KVITOVA*DATE-KRUM*PETKOVIĆ*MLADENOVIĆ*LI

NETTENIS.ORG
verdegreen is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Mar 13th, 2013, 01:03 PM   #895
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Fighterpova View Post

Stalno kad citam komentare vezane za artikle o Sereni Vilijams na rts.rs sajtu, zgadi mi se zivot kad ih citam. Prosto ne mogu da verujem koliko smo rasisticki i nacionalisticnki narod

Da ne pricam o stvarima kao sto su konzervatizam, homofobija, generalni stavovi itd.
Meni je muka kad čitam bilo šta u vezi sa tim kakav smo narod. I pozitivno i negativno. Imamo mi bubice svakakve, ali nismo baš mnogo drugačiji od ostalih naroda. Ako odeš u non-tennis, shvatićeš koliko ima Amera koji su ksenofobi, rasisti, homofobi... Nigde na svetu ne mrze Serenu koliko je mrze u Americi, uostalom. Mi imamo druge osobitosti kao narod. Tvrdoglavost i neki retardirani inat, pre svega. I često nas vode osećanja umesto mozga. Jbg.
Old Mar 13th, 2013, 01:35 PM   #896
country flag verdegreen
Senior Member

verdegreen's Avatar

verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of

Slažem se, nismo jedinstveni po tom pitanju. ALi, to ne znači da je sada to ok jer su i drugi takvi i da takve stavove i ponašanje ne treba da kritikujemo

ERIĆ*JOKIĆ*JOROVIĆ
IVANOVIĆ*JOVANOVSKI*JAKŠIĆ

KVITOVA*DATE-KRUM*PETKOVIĆ*MLADENOVIĆ*LI

NETTENIS.ORG
verdegreen is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Mar 13th, 2013, 01:49 PM   #897
Evan James
Senior Member

Evan James's Avatar

Quote:
Originally Posted by Fighterpova View Post

Slazem se sa tobom. Zato sam ja postao sklon da se, ukoliko papiri od mene ne zahtevaju drugacije, uvek izjasnjavam kao gradjanin sveta.

Podrska uspesnim pojedincima, odakle god dolazili!

Last edited by Evan James : Mar 13th, 2013 at 01:57 PM.
Old Mar 13th, 2013, 01:56 PM   #898
Evan James
Senior Member

Evan James's Avatar

Quote:
Originally Posted by fANAtic View Post
Uvek.

Inace, meni kad je nesto mnogo smesno, ja se smejem mnogo duze i lepse. Tako je to kod nas veselih optimista kojima se svi drugi smeju smatrajuci nas budalama. Enjoy your day.

Last edited by Evan James : Mar 13th, 2013 at 02:02 PM.
Old Mar 13th, 2013, 07:34 PM   #899
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by verdegreen View Post
Slažem se, nismo jedinstveni po tom pitanju. ALi, to ne znači da je sada to ok jer su i drugi takvi i da takve stavove i ponašanje ne treba da kritikujemo
Ne, naravno. Ja samo ne volim kad neko kaže da su Srbi takvi. Ja više verujem da su ljudi takvi. Da sad ne filozofiram previše, ljudi su generalno skloni predrasudama i stereotipima. A to da smo rasisti, zločinci, pametni, lepi, da su naši muškarci najbolji u krevetu, žene najlepše... Sve su to stereotipi. Neke su drugi kreirali, neke mi. Istina je da smo ljudi kao i svi drugi. Živimo u sjebanoj državi, u sjebanom vremenu, pa su nam i vrednosti sjebane. Ali te vrednosti su sjebane i u državama koje su razvijene i navodno demokratske.
Old Mar 14th, 2013, 05:12 PM   #900
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Ne, naravno. Ja samo ne volim kad neko kaže da su Srbi takvi. Ja više verujem da su ljudi takvi. Da sad ne filozofiram previše, ljudi su generalno skloni predrasudama i stereotipima. A to da smo rasisti, zločinci, pametni, lepi, da su naši muškarci najbolji u krevetu, žene najlepše... Sve su to stereotipi. Neke su drugi kreirali, neke mi. Istina je da smo ljudi kao i svi drugi. Živimo u sjebanoj državi, u sjebanom vremenu, pa su nam i vrednosti sjebane. Ali te vrednosti su sjebane i u državama koje su razvijene i navodno demokratske.
Koliko "sjebanog" u jednom postu

No, šalu na stranu, nismo svi isti kao ljudi i Srbi, eto npr. sada je glavni problem što je novi papa uzeo ime Franja, ili meč Srbija-Hrvatska, poenta je u tome što se zamaramo našim "nebeskim poreklom, junaštvom" i ne osvrćemo se na glavne probleme i to je to, najčešće smo zaokupirani nebitnim stvarima...

Reply

Thread Tools

Posting Rules