Diskusije na srpskom jeziku - Page 6 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Dec 20th, 2011, 10:09 PM   #76
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Ja mislim da se vi previse opterecujete oko Adama i njenog odnosa sa njim, jer ja bas mislim da ce ona zasijati na startu naredne sezone. Mislim da moze biti samo bolje i da ona ide ka tome.
Linguae^ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Dec 20th, 2011, 10:20 PM   #77
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Videla sam kako je igrala kad je prošli put bila sa njim, bila je više na golf terenima nego na teniskim terenima. Na kraju ove sezone igrala je dobro, ali čim je otišla u Australiju, čim je provela više vremena sa njim, ode kondicioni (baš kao i prošli put). A znamo kako se fino kretala poput elegantnog balvana bez kondicionog. Znači, ništa je od ovoga ne govorim samo zato što mi je Adam antipatičan, videli smo svi rezultate te veze.

Ne bih sad da pokrćem bolne teme, ali na kratko bih se dotakla one čuvene kafe zbog koje je Snežana kukala. Ja bih zaista više volela kad bi se Ana više trudila oko repke, ali pošto ne znam pozadinu cele priče, ne bih to komentarisala, ali bih prokomentarisala tu kafu. Znači, pred sezonu šljake prošle godine, umeto slika sa treninga, osvanule su slike sa Adamom, na kojima se videlo da se Ana malo i ubucila. Prelepa bi ona meni bila i sa sto kila, nije to frka, ali videlo se da nije trenirala. A videlo se i po rezultatima. Čim je ostavila Adama, došla je dosta bolja igra, a samim tim i bolji rezultati.
Old Dec 20th, 2011, 10:40 PM   #78
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Mogu samo da se nadam da ce ovaj put Adam biti srecan znak, ili da skacem od muke u zalosti za jos jednom izgubljenom sezonom. Od trinaeste svakako necu ocekivati bolje.
Old Dec 20th, 2011, 10:49 PM   #79
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of

Nigel je rekao da su im glavni ciljevi u 2012 povratak u TOP 10 u drugoj polovini sezone, da dobro odigra u Londonu i da se plasira na zavrsni WTA sampionat.

Ja bih bila zadovoljna i da se ostvari samo ovo prvo i da ucestvje na Olimpijadi. Nigel je i dalje uz Anu. Angazovace ili je vec angazovala novog fitnes trenera. Mozda ima i fizioterapeuta. Mozda ne trebamo biti toliki pesimisti
Iva87 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Dec 20th, 2011, 11:27 PM   #80
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Iva87 View Post
Nigel je rekao da su im glavni ciljevi u 2012 povratak u TOP 10 u drugoj polovini sezone, da dobro odigra u Londonu i da se plasira na zavrsni WTA sampionat.

Ja bih bila zadovoljna i da se ostvari samo ovo prvo i da ucestvje na Olimpijadi. Nigel je i dalje uz Anu. Angazovace ili je vec angazovala novog fitnes trenera. Mozda ima i fizioterapeuta. Mozda ne trebamo biti toliki pesimisti

Neka bude kako ti kažeš. Hm, ta zelena tačka je usamljena, moramo ti popraviti reputaciju u znak dobrodošlice u Aninu ludaru.
Old Dec 21st, 2011, 07:23 AM   #81
country flag gloria7
Senior Member

gloria7's Avatar

gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all

Angažovala je fizioterapeuta, Cronin ne zna ko je taj čovek i kako se zove, ali kaže da će raditi sa Anom sve vreme njenog boravka u Australiji. Da li će Ana potpisati ugovor sa fizioterapeutom i uvrstiti ga u svoj tim posle Australije - niko ne zna (verovatno zavisi od Aninih rezultata i zdravlja.)

Ne znaju se ni razlozi zbog kojih je Byrnes otišao posle samo 5 meseci, Cronin opet nagađa da je u pitanju bila njegova,a ne Anina odluka.

Kad već pričamo o fizioterapeutima, moram da spomenem najboljeg - Novotnog,koji radi za Gulbisa.
On je rekao da je,u radu sa Ernijem,zadužen za sledeće:

1.Fitnes trening;

2.Svakog dana priprema preventivne vežbe za telo;

3.Priprema program za regeneraciju tela: istezanje, masaža, "ledena" masaža,joga,akvaterapija...

4.Kreira program vežbi za ublažavanje bolova i saniranje povreda;

5.Nadgleda Gulbisovu dijetu, sprema mu napitke u zavisnosti od klimatskih uslova i stanja organizma. Vodi računa o sastojcima koji mogu da ublaže stres, olakšaju bolove,a često koristi i homeopatske preparate.
gloria7 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Dec 21st, 2011, 08:16 AM   #82
country flag VALUNA
Senior Member

VALUNA's Avatar

VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice

Kad smo kod Novotnog, on je ujedno i prodicni "lekar" Gulbisovih. Vodi racuna i o njegovoj sestri .Ana je bila kod njega na Tenerifima posle povrede u FC.
Za dobru formu i rezultate treba i dobar fizio i dobar trener,Ana ima dobrog trenera , ovaj novi je verovatno privremeno resenje.

Last edited by VALUNA : Dec 21st, 2011 at 08:23 AM.
VALUNA is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Dec 21st, 2011, 12:09 PM   #83
country flag Nena_xxx
Senior Member

Nena_xxx's Avatar

Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold

Ja se ne secam ko nije bio privremeno resenje kod Ane u timu u poslednjih nekoliko godina. Svi su oni tu "privremeno", neko ode pre neko kasnije.
Nena_xxx is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Dec 21st, 2011, 02:04 PM   #84
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Ma meni je vise muka od njenih privremenih resenja.
Old Dec 21st, 2011, 03:12 PM   #85
country flag VALUNA
Senior Member

VALUNA's Avatar

VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice

Ljudi pa to je Ana

Nista me ne iznenadjuje i nece ubuduce.Samo sto mislim da je ovog puta S.B. odlucio da ode (ako ne moze profesionalno da obavlja svoj posao bolje je sto je otisao ).
VALUNA is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Dec 21st, 2011, 06:12 PM   #86
country flag mb011
Senior Member

mb011's Avatar

mb011 has much to be proud of mb011 has much to be proud of mb011 has much to be proud of mb011 has much to be proud of mb011 has much to be proud of mb011 has much to be proud of mb011 has much to be proud of mb011 has much to be proud of mb011 has much to be proud of mb011 has much to be proud of mb011 has much to be proud of

sad na Dnevniku rekose da je Ana angazovala novog fitnes trenera cini mi se da se zove Tina Mayo, i jos rekose da je dosla po preporuci Adama Skota...
Old Dec 21st, 2011, 06:15 PM   #87
country flag Милан_СРБ
Senior Member

Милан_СРБ's Avatar

Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light

Upravo sam cuo na vestima kako je Ana angazovala novog fizioterapeuta, neku Tinu Maio po Adamovoj preporuci!
Ona po njegovoj preporuci i otpusta i angazuje trenere, nema sta...
Ta Tina je navodno poznata u svetu golfa, radila je sa nekim poznatim golferima: Appleby and Poulter!
Da li neko zna ko su ovi i koliko su uspesni???
or why we insist on reminding that Ana Ivanovic a "former French Open champion",
even though almost any serious tennis fan would know that!
Милан_СРБ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Dec 21st, 2011, 06:17 PM   #88
country flag Милан_СРБ
Senior Member

Милан_СРБ's Avatar

Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light

Quote:
Originally Posted by milos.rs View Post
sad na Dnevniku rekose da je Ana angazovala novog fitnes trenera cini mi se da se zove Tina Mayo, i jos rekose da je dosla po preporuci Adama Skota...
Izvini, nisam video tvoj post!
or why we insist on reminding that Ana Ivanovic a "former French Open champion",
even though almost any serious tennis fan would know that!
Милан_СРБ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Dec 21st, 2011, 06:24 PM   #89
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of

Ovo sam nasla

Dr Tina Maio – Osteopath
Tina is a qualified Osteopath with a physical education background. She is a part-time consultant to the Victorian Institute of Sport and spends the remainder of her time in private practice. Tina is thorough in her examination and diagnosis of musculoskeletal conditions. She has a particular interest in the prescription of exercise to overcome injuries and to rectify imbalances caused by poor posture and bad habits.

Tina has completed a Bachelor of Applied Science in Physical Education, a Bachelor of Science Clinical Science and a Master of Health Science in Osteopathy.
Iva87 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Dec 21st, 2011, 06:48 PM   #90
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Ovo je urnebesno. Koji kurac je on da joj preporučuje kondicionog? Ljigavac obični. Ali, to ne umanjuje njenu glupost. U ovom trenutku ona deluje kao da bi pojela govno kad bi joj Adam rekao da je to vrhunski specijalitet. Kad je već tako - prijatno, Ana.

Thread Tools

Posting Rules