Diskusije na srpskom jeziku - Page 58 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Feb 13th, 2013, 03:56 PM   #856
country flag Nena_xxx
Senior Member

Nena_xxx's Avatar

Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold
Re: Diskusije na srpskom jeziku

^ +1 za sve napisano
Nena_xxx is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Feb 13th, 2013, 04:41 PM   #857
country flag don99
Junior Member

don99 has disabled reputation

E, bas vam hvala, kad citam takve inteligentne i ozbiljne diskucije. Bunio sam se ranije, posto mi se cinilo da neprekidno gnavite Anu, kraj prosle godine, ali vidim da isto ima dosta dobre volje tu. Molim vas, oprostite.

Zato i tako strogo branim Ana, koja ipak pokusava da pomogne sledecu generaciju, da bi ipak njima bio bolji zivot. A sto se tice ove pljuvaca i "novinare", koji od njih mogu reci za sebe da su podigli cak mali prst za Srbiju? Stvarno tuzno kad se njihov glas cuje preko svega ostalog.

(ok, you can laugh at my Serbian now )
don99 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 13th, 2013, 04:53 PM   #858
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Nema nekih grešaka.

2-3, možda.
Old Feb 13th, 2013, 05:46 PM   #859
country flag don99
Junior Member

Sada vidim i ja
*gnjavite (typo)
*ovih pljuvaci i "novinari"? (I'm never sure of correct grammar, except in the simplest of sentences, which is all I ever really picked up from my parents as a kid)

A cim pogresno ukucam, vrlo tesko mi je da primetim greske

Inace, samo sam to hteo da kazen
Old Feb 13th, 2013, 05:53 PM   #860
country flag Joana
Senior Member

Joana's Avatar

Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by don99 View Post

*ovih pljuvaci i "novinari"?
Ovih pljuvača i novinara
Da, padeži su često nezgodni, čak i za nas kojima je srpski prvi jezik.
Inače super pišeš, sve se razume bez problema
Joana is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 13th, 2013, 06:05 PM   #861
Fighteranovic
Senior Member

Fighteranovic's Avatar

Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Ja sam je izgleda prekrstila pošto sam i ja Tatjana, pa su mi sve Tatjane Tanje. Ja se njih jedva sećam. Jedva. Iskreno, tih godina sam više bila zainteresovana za muški tenis pošto sam se, naaaarraaavno, zaljubila u Marata. Pratila sam Dokićevu, ali tek mi je Ana malo ozbiljnije zaokupila pažnju, pa JJ. Novaka sam poslednjeg počela da pratim.
Jelena Dokić

Sabine Lisicki ♦ Maria Sharapova ♦ Petra Kvitova
Jelena Jankovic ♦ Venus Williams

Fighteranovic is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 13th, 2013, 06:07 PM   #862
Fighteranovic
Senior Member

Fighteranovic's Avatar

Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by don99 View Post
E, bas vam hvala, kad citam takve inteligentne i ozbiljne diskucije. Bunio sam se ranije, posto mi se cinilo da neprekidno gnavite Anu, kraj prosle godine, ali vidim da isto ima dosta dobre volje tu. Molim vas, oprostite.

Zato i tako strogo branim Ana, koja ipak pokusava da pomogne sledecu generaciju, da bi ipak njima bio bolji zivot. A sto se tice ove pljuvaca i "novinare", koji od njih mogu reci za sebe da su podigli cak mali prst za Srbiju? Stvarno tuzno kad se njihov glas cuje preko svega ostalog.

(ok, you can laugh at my Serbian now )

Pozdrav za tebe, btw jako dobro govoriš srpski

Old Feb 13th, 2013, 06:11 PM   #863
Fighteranovic
Senior Member

Fighteranovic's Avatar

http://sport.blic.rs/Tenis/228171/Sr...ni-finala-Dohe

Pročitajte ovaj glupi naslov Oni je ne ostavljaju na miru

Recite mi, kako je Ana igrala taj jedan set ?

Old Feb 13th, 2013, 06:13 PM   #864
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Naslov.
Linguae^ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 13th, 2013, 06:16 PM   #865
country flag Start_da_Ajde
Senior Member

Start_da_Ajde's Avatar

Start_da_Ajde is just really nice Start_da_Ajde is just really nice Start_da_Ajde is just really nice Start_da_Ajde is just really nice Start_da_Ajde is just really nice Start_da_Ajde is just really nice Start_da_Ajde is just really nice Start_da_Ajde is just really nice Start_da_Ajde is just really nice Start_da_Ajde is just really nice Start_da_Ajde is just really nice

Dobro vece narode, kako ste? Ovo izgleda kao jedan zanimljiv forum, drago mi je da vas upoznajem.

Samo da se nakratko nadovezem na temu: pljuvaca ima svugdje, ali bas u tolikom broju kao sto je to slucaj u Srbiji? Rijetko gdje. Jedino sto se moze uciniti jeste da se oni ignorisu, posto su njihove zagrizene izjave poput zivog blata: kad te pocinju dohvatiti, vec je kasno i tesko ces se izvuci (uzgred, iz dijaspore sam iako mi zastava nesto drugo sugerise, tako da se unaprijed izvinjavam za gramaticke greske itd.)
Start_da_Ajde is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 13th, 2013, 06:35 PM   #866
Fighteranovic
Senior Member

Fighteranovic's Avatar

I dobismo Nemice u Play-off-u

Old Feb 13th, 2013, 06:44 PM   #867
Evan James
Senior Member

Evan James's Avatar

Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute

@Cajka

Tačno je da veliki broj normalnih ljudi, gde smatram da mogu ubrojati i sebe i tebe pa i većinu naših ljudi ovde na forumu (iako mi je poručeno da sam sramota za državu) verovatno ne razmišlja poput mase koja ruži sve koji su nešto postigli, ali smatram da je između ostalog i naša greška što dozvolimo da uvek oni budu glasniji. Pogledaj kakvu sliku svet o nama ima, zahvaljujući dokonim pljuvačima, razularenim masama huligana "navijača", političara sumnjive prošlosti koji su dugo nazivani nacionalnim herojima, pogledaj ko je najpopularnija pevačica u državi... Sve to nikada neće postati prošlost ako se opraštaju i zanemaruju ti dokoni, jer upravo oni, njihovi komentari i pisanja "novinara" naterali su nas da se dopisujemo toliko na ovu temu, to znači da automatski ostvaruju nekakvu vrstu uticaja svojim ponašanjem. Tužno je to sve i tužno je što se nekome od 20 godina, koliko ja imam, poruči da je sramota samo zato što razmišljam o odlasku iz države. Zar ne bi trebalo državu da bude sramota što je to dozvolila? No, ova tema ide predaleko i nije za ovaj forum. Ančica me je obradovala danas i to je jedino što treba biti bitno ovde.
Highest ranking: #1 Current ranking: #11
2005: Canberra 2006: Montreal 2007: Berlin, Los Angeles, Luxembourg 2008: Indian Wells, Roland Garros, Linz 2010: Linz, Bali 2011: Bali
2014: Auckland, Monterrey, Birmingham
Evan James is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 13th, 2013, 08:23 PM   #868
country flag don99
Junior Member

Quote:
Originally Posted by Joana View Post
Ovih pljuvača i novinara
Da, padeži su često nezgodni, čak i za nas kojima je srpski prvi jezik.
Inače super pišeš, sve se razume bez problema
Hvala. Eto, vidis, probam svakako u glavi, i nikako mi ne zvuci dobro
Na zalost, meni jeste sprski prvi jezik [ ali sam bio tek 4 god. kad smo izasli iz Srbije, pa mi je prirodno samo ono sto sam kao malo dete naucio ]
Old Feb 13th, 2013, 08:31 PM   #869
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Flying_pancake View Post
http://sport.blic.rs/Tenis/228171/Sr...ni-finala-Dohe

Pročitajte ovaj glupi naslov Oni je ne ostavljaju na miru

Recite mi, kako je Ana igrala taj jedan set ?
Ma, okomili se na nju, ne puštaju. Kao da je državni neprijatelj.

Forhend izgleda dosta, dosta bolje. Igrala je agresivnije. Bekhend - onako, mada mislim da je bilo nekoliko vinera i s te strane, a i dva-tri puta je pogodila fin ugao (što me je iznenadilo). Procenat prvog servisa je bio užasan zbog vetra, jurila je dosta lopticu. Srećom, Halep je dosta puta zakucala u mrežu Anin drugi servis. Protiv Radvanske servis mora biti bolji.

Quote:
Originally Posted by Start_da_Ajde View Post
Dobro vece narode, kako ste? Ovo izgleda kao jedan zanimljiv forum, drago mi je da vas upoznajem.

Samo da se nakratko nadovezem na temu: pljuvaca ima svugdje, ali bas u tolikom broju kao sto je to slucaj u Srbiji? Rijetko gdje. Jedino sto se moze uciniti jeste da se oni ignorisu, posto su njihove zagrizene izjave poput zivog blata: kad te pocinju dohvatiti, vec je kasno i tesko ces se izvuci (uzgred, iz dijaspore sam iako mi zastava nesto drugo sugerise, tako da se unaprijed izvinjavam za gramaticke greske itd.)
Zdravo, Start_da_Ajde. Mene ne brinu toliko pljuvači, koliko me brinu novinski natpisi. To može zaista da povredi i tenisere i njihove porodice. Zamisli samo dnevne novine na čijoj naslovnici stoji naslov tipa "Ana menja momke na svaka četiri meseca". Možda je ona naučila da se nosi sa tim, možda se smeje tim naslovima, ne znam.
Old Feb 14th, 2013, 12:15 AM   #870
country flag Fighterpova
Senior Member

Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future

Cao cao svima

Ne mogu da verujem da sam tek sad otkrio ovaj thread

Fighterpova is offline View My Blog!   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules