Diskusije na srpskom jeziku - Page 57 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Feb 12th, 2013, 11:39 PM   #841
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Evo jedne "simpatične" izjave g-đe Majoli

http://www.kurir-info.rs/majoli-jele...-clanak-642873

Sabine Lisicki ♦ Maria Sharapova ♦ Petra Kvitova
Jelena Jankovic ♦ Venus Williams

Milan. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Feb 12th, 2013, 11:50 PM   #842
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Quote:
Originally Posted by Flying_pancake View Post

Nije uopste tako rekla, nemoj da uzimas 'Kurir' kao pouzdan izvor, drugacije se izrazila...
Linguae^ is online now View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 12th, 2013, 11:51 PM   #843
country flag Joana
Senior Member

Joana's Avatar

Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute

Quote:

Ta izjava je toliko glupa da prosto ne verujem da je nisu malo doradili ili nakitili. Mislim, kakav povratak kvaliteta iz Srbije u Hrvatsku, WTF?
Joana is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 12th, 2013, 11:59 PM   #844
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute

Evo orginala sa http://www.tennisworldusa.org

Quote:
I think Donna improved unbelievably in the last year. I think working with David (Felgate) is great. It’s a great thing for her that they were able to get him and he’s been working with her for some time now. For me it’s great to see so much progress each month or two when I see her in matches. And I think soon in the future she’s going to be a tough one to beat.
And of course Ana, who everyone is talking about, too, and who did unbelievably at the end of last year and here too (in Australia). She’s going to start playing some professional tournaments this year and it’s great.
I’m so happy to have two such talented young girls coming from my country, finally we have some women again because for a while there was nothing – it moved to Serbia with (Jelena) Jankovic and (Ana) Ivanovic – and now it’s coming back to Croatia. It’s a great time to be captain and I’m really looking forward to the next couple of years because I think that we can do really great things.

Old Feb 13th, 2013, 12:18 AM   #845
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Znam za tu glupost. Naš ženski tenis je bio dobar i pre Ane i Jelene, tako da je izjava besmislena. Uopšte, idu mi više na živce poređenja Hrvata i Srba. Dosta stvarno, presmešno je nakon ovoliko godina. I jedni i drugi treba da gledaju sebe.
Old Feb 13th, 2013, 12:24 AM   #846
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Znam za tu glupost. Naš ženski tenis je bio dobar i pre Ane i Jelene, tako da je izjava besmislena. Uopšte, idu mi više na živce poređenja Hrvata i Srba. Dosta stvarno, presmešno je nakon ovoliko godina. I jedni i drugi treba da gledaju sebe.
Ne znam čemu to sve više, i ne znam kada su Hrvatice bile bolje od Srpkinja

P.S. Super ti je signature

Old Feb 13th, 2013, 12:38 AM   #847
country flag Joana
Senior Member

Joana's Avatar

Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute

Quote:
Ne znam čemu to sve više, i ne znam kada su Hrvatice bile bolje od Srpkinja
U tenisu? Pa jedno vreme su i bile. Majoli je bila vrhunska igračica, za Lučić se smatralo da je najveći potencijal svetskog tenisa, Talaja je isto bila solidna. Naših tad nigde nije bilo.

Ali naravno da to ne znači da je kvalitet nekako "otišao" iz Hrvatske u Srbije, to veze s mozgom nema
Old Feb 13th, 2013, 12:44 AM   #848
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Quote:
Originally Posted by Joana View Post
U tenisu? Pa jedno vreme su i bile. Majoli je bila vrhunska igračica, za Lučić se smatralo da je najveći potencijal svetskog tenisa, Talaja je isto bila solidna. Naših tad nigde nije bilo.

Ali naravno da to ne znači da je kvalitet nekako "otišao" iz Hrvatske u Srbije, to veze s mozgom nema
OK, tad su bile bolje ali bile su tu Ječmenica i Naćuk, ali povrede i nedostatak sredstava su učinili svoje Ko zna šta bi bilo da je Sandra onda pobedila Štefi...

Old Feb 13th, 2013, 12:50 AM   #849
country flag Joana
Senior Member

Joana's Avatar

Ječmenica je igrala u ono najgore vreme, sankcije, besparica...

Sandri se baš nije dalo da napravi neki proboj. Pored tog meča sa Štefi, malo je falilo i da pobedi Aranču Sančes na Vimbldonu, a sećam se i da je jednom odigrala jako dobar meč sa Meri Pirs i da ju je Meri hvalila kako je veliki talenat i kako će sigurno biti odlična igračica... Nije bilo suđeno.
Old Feb 13th, 2013, 12:59 AM   #850
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Sandra i Tanja. Kao da je bilo u drugom životu. Sandra je čak imala i one meč lopte protiv ASV u trećem kolu Vimbldona.
Old Feb 13th, 2013, 12:15 PM   #851
Evan James
Senior Member

Evan James's Avatar

Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute

Neću da u ime nekog tobož razočarenja vaskolike srpske javnosti devojka poput nje, koja je očigledno previše emotivna, trpi i oseća se loše ili neprijatno. Najbolji lek za sve ovo bile bi njene fantastične pobede na turninrima i da uzdignute glave osvaja turnire i nadam se da će toga i biti. Stojim iza onoga što sam rekao, da sam na njenom mestu nikada više ne bih igrao za reprezentaciju, jedino mi je žao Vraneša, jer se vidi da je dobar čovek i krivo bi mi bilo da nikada ne osvoji titulu u Fed cupu, on zaslužuje titulu, pa bih možda, samo zbog njega igrao. Da budem iskren, ova zemlja ne zaslužuje kvalitetne ljude i talente, jer im okreće leđa kada im je najteže. Svaka čast Novaku, ali sa razlogom, ja nikada neću imati tu vrstu emotivnog odnosa prema državi, jer jednostavno smatram da ova država, ovakva kakva je, to ne zaslužuje. Jedno vreme sam mislio i da treba igrati i obradovati ljude, koji se u našoj državi danas malo čemu raduju jer živimo tako kako živimo, ali slušajući reakcije ljudi ovih dana i čitajući komentare shvatio sam da nemam više ni tu vrstu dileme. Šteta, mogli bismo mnogo više kao društvo, ali greške se ponavljaju...
Highest ranking: #1 Current ranking: #11
2005: Canberra 2006: Montreal 2007: Berlin, Los Angeles, Luxembourg 2008: Indian Wells, Roland Garros, Linz 2010: Linz, Bali 2011: Bali
2014: Auckland, Monterrey, Birmingham
Evan James is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 13th, 2013, 12:25 PM   #852
country flag Joana
Senior Member

Joana's Avatar

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Sandra i Tanja. Kao da je bilo u drugom životu.
Taša Makar su je novinari tako zvali

A baš, kad se setim kako sam trčala na trafiku da kupim novine jer nije bilo drugog načina da saznaš rezultate... Koja je to revolucija bila kad si mogao da preko interneta pratiš rezultate uživo! Pa kako počne neki Slem, ja uplatim dodatne internet-sate. I onda se posvađam sa roditeljima jer uzurpiram telfonsku liniju.
Old Feb 13th, 2013, 12:47 PM   #853
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Ovde je 90% Srba iz Vojvodine...
Linguae^ is online now View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 13th, 2013, 12:49 PM   #854
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Quote:
Originally Posted by Joana View Post
Taša Makar su je novinari tako zvali
Ja sam je izgleda prekrstila pošto sam i ja Tatjana, pa su mi sve Tatjane Tanje. Ja se njih jedva sećam. Jedva. Iskreno, tih godina sam više bila zainteresovana za muški tenis pošto sam se, naaaarraaavno, zaljubila u Marata. Pratila sam Dokićevu, ali tek mi je Ana malo ozbiljnije zaokupila pažnju, pa JJ. Novaka sam poslednjeg počela da pratim.
Old Feb 13th, 2013, 02:12 PM   #855
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Quote:
Originally Posted by Leon Daniel View Post
Neću da u ime nekog tobož razočarenja vaskolike srpske javnosti devojka poput nje, koja je očigledno previše emotivna, trpi i oseća se loše ili neprijatno. Najbolji lek za sve ovo bile bi njene fantastične pobede na turninrima i da uzdignute glave osvaja turnire i nadam se da će toga i biti. Stojim iza onoga što sam rekao, da sam na njenom mestu nikada više ne bih igrao za reprezentaciju, jedino mi je žao Vraneša, jer se vidi da je dobar čovek i krivo bi mi bilo da nikada ne osvoji titulu u Fed cupu, on zaslužuje titulu, pa bih možda, samo zbog njega igrao. Da budem iskren, ova zemlja ne zaslužuje kvalitetne ljude i talente, jer im okreće leđa kada im je najteže. Svaka čast Novaku, ali sa razlogom, ja nikada neću imati tu vrstu emotivnog odnosa prema državi, jer jednostavno smatram da ova država, ovakva kakva je, to ne zaslužuje. Jedno vreme sam mislio i da treba igrati i obradovati ljude, koji se u našoj državi danas malo čemu raduju jer živimo tako kako živimo, ali slušajući reakcije ljudi ovih dana i čitajući komentare shvatio sam da nemam više ni tu vrstu dileme. Šteta, mogli bismo mnogo više kao društvo, ali greške se ponavljaju...
Te reakcije o kojima pričaš su reakcije dokonih ljudi, koji po ceo dan pljuju po forumima, portalima, po Tviteru... To nema veze sa reakcijama većine ljudi. Ljudi u ovoj zemlji žive užasno, okreni se malo oko sebe. Ja prva mogu da ti ispričam svoju tužnu priču o tome kako završavam doktorske studije, kako ne mogu da nađem posao, kako nemam nikakvu vezu, niti bilo koga ko bi mi pomogao. Mi smo prerasli parodije i satire, one su sad blaže od stvarnosti. Ono što su Domanović, Nušić, Sterija otd. pisali pre sto, sto pedeset ili dvesta godina, opisujući tadašnje društvo, to je sada smejurija. Stvarnost je gora, mnogo. Sterijine "feme" su postale poslanici. Da ne komentarišemo femu nad femama, Maju Nikolić.

To je sve "normalno". Kada je zemlja potpuno poražena, skrhana, "prirodno" je da najgori sloj ljudi izbije na vrh i da potisne sve normalne ljude. Prvo su za vreme rata takvi najviše profitirali i omogućili sebi da vladaju državom nakon rata. Šta mogu obični ljudi danas? Možeš da bežiš, a ni to nije lako. Ja slušam te priče o odlasku iz zemlje godinama. Otišli su samo oni koji o tome nisu ni pričali. Bojim se da je ono što ćemo tek osetiti najgore do sada. Najebali smo, nismo svesni toga. Ali, ne možeš ti sada da kriviš običan svet koji se ni za šta ni ne pita. Šta je kriva moja mama, komšija, tvoj najbolji drug, nečiji deda ili bilo ko normalan za to što država ne ceni svoje talente? Još bolje, ko je od njih kriv za to što se o Ani piše, ko joj od normalnih ljudi želi zlo? Pa, niko od njih ne mrzi Anu Ivanović, niti ima vremena da razmišlja o njoj pored silnih briga. Ovi što komentarišu po Kuriru su profesionalni pljuvači, koju god vest da otvoriš - eto njih. Ja u stvarnom životu ne poznajem nikoga ko se bavi time da li će Ana naći Srbina za momka, to je hobi ludaka i manijaka.

Thread Tools

Posting Rules