Diskusije na srpskom jeziku - Page 37 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Apr 18th, 2012, 12:22 AM   #541
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Quote:
Originally Posted by Frka_panika View Post
Evo, danas su pisali da su izglasani za najuticajniji sportski par, a oni raskinuli? Ovde se lako poveruje u sve negativno u vezi sa Anom i Adamom, kao da ste prijatelji sa njima i znate sve pouzdano. I ko ti kaže da je Ana njega šutnula posle tih priča da se viđa sa bivšom? Možda je on nju ostavio. Njegova bivša, koliko ja znam je student arhitekture i radila je kao bebisiterka Borgovoj deci. Ko je ta manekenka?

Mene baš briga za Adama, ali čim je Ana sa njim bila znači da ga voli? Što bi želela da raskinu? I kada nije bila sa njim nije pobeđivala. Ko kaže da će sada igrati kao nekada?
Iskreno, ne znam. Ja sam njega povezala sa najmračnijim periodom njene karijere, ali sam je branila kad su se pomirili, rekla sam da je odrasla osoba i da zna šta radi i da nema razloga da se Anini fanovi toliko nerviraju zbog toga (nerviranje je blaga reč, ispao je opšti haos, ljudi su napuštali forum itd.). Međutim, kad je otpustila kondicionog, apsolutno sam odlepila i bila sam potpuno pesimistična po tom pitanju, čak sam se i izvinila onima sa kojima sam se raspravljala oko toga.

Međutim, moj pezimizam se srećom pokazao pogrešnim, ona je imala sasvim fine rezultate ove godine, pa sam prihvatila da on i nema neki loš uticaj na njenu karijeru, jer, jbg, retardirano je i tvrdoglavo do umobolnosti forsirati neko mišljenje za koje se ispostavilo da nema veze s mozgom. Sad, kad su se pojavile nove glasine, za koje mislim da su tačne, ponovo se brinem. To nije bila neka neobavezna kombinacija, njihova veza je trajala dugo i brinem se za nju. Pre svega, kao čoveku, želim joj da bude srećna, a onda joj želim i da ima dobre rezultate. Ne znam koliko emotivni problemi idu u prilog dobrim rezultatima.

Quote:
Ti si u toj drugoj temi Anu nazvala idiotom. U fazonu- oprostila mu je prevaru, ali to je Ana? Što bi značilo gluperda.
To nije znak idiotluka, već slabosti. Ako je slabost idiotluk, onda smo svi idioti. Ja nju ne osuđujem zbog slabosti, ti si upotrebila reč "gluperda" za taj postupak. Za mene je to prirodna želja da budeš srećan, pa zbog te sreće činiš stvari koje se protive zdravom razumu. Zato sam i rekla da "teorijski" kad se prema tebi neko ponese kao skot (), treba da raskrstiš sa njim. U stvarnosti to se ređe dešava, a i mnoge situacije u Aninoj karijeri pokazuju da teorija i praksa često nemaju veze jedna s drugom. Nije logično da nakon osvajanja gs-a neko doživi baš takav pad. To je jedan primer, a ima ih više.

Quote:
Imam jedno pitanje za tebe. Zašto kod JJ na forumu spominješ Anu kada znaš kakvi će biti komentari? I još pitaš - Što, jel zato što je retardirana. Čemu to?
U JJ forumu postoji tema u kojoj se komentariše tenis uopšte. Takva tema postoji i ovde, ali je mrtva. Ne mogu da se setim konteksta, ali Brena i ja smo komentarisale JJ i Anu. U jednom trenutku ona je napisala da će mišljenje o Ani zadržati za sebe, pa sam je pitala: "Koje mišljenje? To što misliš da je retardirana?" Ona je odgovorila da nije na to mislila, već da veruje da Anu najviše pokreće to kad je u nekoj vrsti transa. Ja se sa tim slažem, mislim da agresivni igrači moraju biti u nekoj vrsti transa da bi pobeđivali. Osim Federera, naravno. Dakle, zadirkivala sam Brenu jer znam da ne voli Anu, ali nisam započela nikakvu svađu. Ja na tom forumu komentarišem već godinu dana i mislim da sam skontala da li nekoga mogu tako da je zadirkujem ili ne. Postoje ljudi sa Aninog foruma koji ne podnose JJ, ali sam u OK odnosima sa njima (Aždaja) i ne svađamo se oko JJ. Možda malo, ali Aždaja je malo tvrdoglaviji od Brene (i ubiće me ako ovo pročita ).
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Apr 18th, 2012, 12:26 AM   #542
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of

Quote:
Možda grešim, ali mislim da je u tom članku citirano šta je on rekao o njoj posle raskida 2007. ili 2008. godine, a ne da je on to rekao prošle godine.
To je ovaj intervju http://www.golfdigest.com/magazine/2...cott-interview Procitaj Ima jedno pitanje i o Ani.

Malo mi je detinjasto to sto je uklonio sliku sa facebooka.
Iva87 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 18th, 2012, 12:32 AM   #543
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Iva87 View Post
To je ovaj intervju http://www.golfdigest.com/magazine/2...cott-interview Procitaj Ima jedno pitanje i o Ani.

Malo mi je detinjasto to sto je uklonio sliku sa facebooka.
Na prvi pogled - da, a kad malo bolje razmisliš - i nije. Lično sam se opekla jednom prilikom kad nisam htela da ispadnem detinjasta, pa je došlo do neprijatne situacije pošto sam te neke slike kasnije zaboravila da obrišem.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Old Apr 18th, 2012, 12:35 AM   #544
country flag Милан_СРБ
Senior Member

Милан_СРБ's Avatar

Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light

Quote:
Originally Posted by gloria7 View Post
Skinuo je sliku sa Anom (sa Presidents Cup-a) sa svog FB.
Izgleda da je ona njega ostavila, cini mi se... Iz licnog iskustva, a i od svojih drugara, znam da ce vecina muskaraca (kad im je povredjena sujeta) skloniti/baciti sve ono sto ih podseca na bivsu, pogotovo ako devojka raskine, ne bitno da li je on nesto sjebao prethodno pa je zbog toga pukla veza ili je bilo obratno... Muska sujeta zna da bude gadna stvar, ne bitno ko je kriv za raskid! Ne znam koji su razlozi za raskid, a iskreno i ne bih voleo da saznam, previse je smorila citava prica o njemu - vise se o tome pisalo nego o njenim rezultatima! Nadam se da ona nece biti sjebana, tim pre sto su vec jednom raskidali zbog njegovog 'druzenja' sa tom manekenkom/glumicom - s kime god...
or why we insist on reminding that Ana Ivanovic a "former French Open champion",
even though almost any serious tennis fan would know that!

Last edited by Милан_СРБ : Apr 18th, 2012 at 12:42 AM.
Милан_СРБ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 18th, 2012, 12:47 AM   #545
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Nećemo ni saznati razlog. Ana nije osoba koja cmizdri novinarima na ramenu zbog muškaraca. Način na koji ona drži svoju privatnost za sebe je za svaku pohvalu, pogotovo imajući u vidu koliko pažnje izaziva njen privatni život, naročito u retardiranim srpskim medijima.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Old Apr 18th, 2012, 01:20 AM   #546
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Anina sezona šljake počinje za nekoliko dana.

Tada ćemo videti u kojoj meri ta veza utiče na nju.

1. Možemo saznati da ju je raskid veoma boleo i na negativan način uticao na njenu karijeru.

2. Možemo otkriti da ju je raskid izuzetno motivisao da se posveti svojoj karijeri i da, stoga, u sezoni šljake zablista.

3. Možda je tačno da emotivni život nema uticaja na njene rezultate, te da će nastaviti gde je stala (fini rezultati, postepen napredak, ali ništa briljantno)

Ako posmatramo blisku budućnost, onda je druga opcija najbolja. Ako posmatramo dalju budućnost, onda je treća opcija najsrećnija.

Kad su u pitanju moje želje, volela bih da vidim polufinale u Rimu i(li) u Štutgartu, jedno četvrtfinale (RG, naravno) i da dobije neki meč na plavoj šljaci.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Old Apr 18th, 2012, 06:52 AM   #547
country flag gloria7
Senior Member

gloria7's Avatar

gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all

Cajka, ovu tvoju drugu opciju smo videli 2010, nakon raskida sa istim, kada je skočila 40-tak mesta na rang listi, počela da radi a Lojanicom (nadam se da će uzeti novog fitnes trenera), počela da gubi kilograme i osvojila Linc i Bali. Sviđa mi se ova opcija.

Treća opcija - nastaviće tamo gde je stala, biće još bolja, ali verujem da emotivni život ima uticaja na sve nas, pa i na nju. Ne možeš da zaboraviš godine koje si proveo sa nekim, bile one ispunjene lepim ili manje lepim uspomenama i iskustvima. Očito da ono što nije valjalo 2009/2010 ne valja ni sada. Zaslužuje boljeg čoveka.

A ti, curo - Frka panika, Majo, Ljuta papričice (to je tvoj twitter nalog,zar,ne?) - sada si preterala. Ovo već postaje lično, reaguješ skoro samo na moje postove i izuzetno si agresivna. Postaješ moj lični hejter i to je za mene zastrašujuće iskustvo. Ja sam ovde 2 godine i nikad se nisam svađala sa drugim fanovima. Ne napadam druge forumaše, ne izigravam sudiju i dželata i definitivno nisam zainteresovana za ulogu "gazdarice" Anapolisa. Piši šta hoćeš, kad hoćeš, ali ne napadaj druge fanove, Anu ,druge teniserke i njihov fanbase. To je jednostavno pravilo koga se svi ovde pridržavaju. Ja ničije mišljenje ne dovodim u pitanje, svi imamo pristup istim izvorima informacija i interpretiramo ih po svome. Ako te nešto zanima - pitaj i rado ću ti odgovoriti.

Ovde nema tačnog odgovora, gospodara istine, a ja ne zastupam tezu da "postoji moje mišljenje i ono pogrešno". Rešenje postoji - staviš me na ignore listu i nema problema, biće dobro za obe. Ako me neko pohvali ili kaže da se slaže sa mnom - ja sam više nego srećna. Ali nemam problem ni sa ljudima koji me ignorišu. I to je OK. Dolazim ovde kad mogu, za 2 godine imam 260 postova, a to dosta govori. Ne mogu da pišem svaki dan, a i ne osećam potrebu. Zato želim da dođem kao svaki drugi fan, da imam isto pravo da kažem šta mislim, a ne da čekam ko će me i kad napasti. Najveći stepen tolerancije koji ti ili bilo koji drugi anonimni forumaš ovde može da iskaže prema drugom fanu je - "Ne slažem se sa tobom, ali razumem šta si htela da kažeš." Probaj to da shvatiš pre nego što obe ostarimo.
gloria7 is online now View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 18th, 2012, 09:03 AM   #548
country flag JAS_
Senior Member

JAS_'s Avatar

JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute

Mislim da je iluzorno ocekivati neki efekat raskida na Anu u sledecim turnirima, jer je ova vest dosla za zakasnjenjem, bas kao i vest o njihovoj vezi, tako da...efekti su se vec desili. Moram da priznam, da ja vec duze vreme sumnjam da nisu u vezi (zato sam se i utisala, ne zato sto sam promenila misljenje)
Intuicija

Prosto hocu da kazem bezveze ste se bacili na analizu.
Skuvana je riba. Gotovo je.
JAS_ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 18th, 2012, 01:42 PM   #549
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Quote:
Originally Posted by JAS_ View Post
Mislim da je iluzorno ocekivati neki efekat raskida na Anu u sledecim turnirima, jer je ova vest dosla za zakasnjenjem, bas kao i vest o njihovoj vezi, tako da...efekti su se vec desili. Moram da priznam, da ja vec duze vreme sumnjam da nisu u vezi (zato sam se i utisala, ne zato sto sam promenila misljenje)
Intuicija

Prosto hocu da kazem bezveze ste se bacili na analizu.
Skuvana je riba. Gotovo je.
Moguće, ali...

Ovo je u Majamiju.

Inače, Maša i klinac su preslatki. Mali je 'ladno ignoriše.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Old Apr 18th, 2012, 02:43 PM   #550
country flag Frka_panika
Junior Member

Frka_panika's Avatar

Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice

Quote:
Ovo već postaje lično, reaguješ skoro samo na moje postove i izuzetno si agresivna. Postaješ moj lični hejter i to je za mene zastrašujuće iskustvo. Ja sam ovde 2 godine i nikad se nisam svađala sa drugim fanovima. Ne napadam druge forumaše, ne izigravam sudiju i dželata i definitivno nisam zainteresovana za ulogu "gazdarice" Anapolisa.
Quote:
Prvo, ti lično me ne zanimaš ni ko si ni šta si. Ono što o tebi znam, to je iz tvojih komentara, koji su uvek pljuvački i odvratni. Trebalo bi to da ti bude zastrašujuće, a ne ja, jer nisam uopšte agresivna. To što si ti ovde 2 godine, šta to znači? Da si ti Anin najbolji i najveći fan? Ti ovde već 2 godine pišeš samo poluistine o Ani, iskrivljuješ istinu da bi dokazala da je onako kako ti želiš da bude. Da, najviše reagujem na tvoje postove, jer drugi pišu šta misle i to je ok, ali ti pišeš LAŽI. Evo ti nekih primera
Zašto za 8 godina nikad u nijednom intervjuu nije rekla da joj je Beograd najdraži grad na svetu?...Jbg, tu se rodila...uvek je to Melburn, Pariz, Nju Jork...

Koliko je puta odgovarala na pitanja - Ko ti je omiljeni pisac, glumac ,modni kreator ,mesto za odmor ,pevač...? Zašto nijednom nije navela nekog našeg pisca, muzičara, glumca, kreatora...neki naš hotel, specijalitet, običaj, planinu?...To rade "ambasadori" zemlje kojoj je takva reklama više nego potrebna...

Uporedi njen i Noletov "Bag check" - Nole se dere "Moja mala nema mane"..., a Ana : "Treća stvar je jedna srpska pesma koju verovatno ne bi ste hteli da čujete"...Šta je sad problem? Jezik? Ritam? To što Lady Gaga nije srpski projekat? Kakav je to "ambasador" koji u svakom intervjuu pokopava zemlju svojim nepromišljenim izjavama?

- U Srbiji ne poštuju moju privatnost
- Trube mi dok vozim kola
- Dele mi savete na ulici
- Niko ne poštuje red i zakon
- Muškarci ne pomažu ženama u kućnim poslovima
- Obećaju ti nešto pa ne ispune obećanja
- Nemam svoj mir
- Morala sam da treniram u praznom bazenu
- Svako 5 dete nema knjigu i slikovnicu
- U školama se beleži porast nasilja

Zašto mrzi nadimak "Anči" ? Samo je Srbi tako zovu, za strance je ona "tennis stunner"..."tennis glamour"..."tennis pin-up" i "tennis starlet"...nadam se da će jednog dana aussie novinari napisati pored njenog imena "tennis player" - to bi bilo poštovanje( za početak)...Ali,Anči,jebi ga, to je ...hmmm - Poseljačivanje? Nepoštovanje? Šta je sa Adamovim fanovima koji je zovu -"booty call", dok se drugi misle "they should breed and create a new generation of great australian tennis players"....WOW...tretiraju je kao sex objekat,trofej ili...stoku za priplod...
I posle ti za nekog kažeš da je agresivan. Ceo ovaj tvoj post je pun nekog besa prema Ani. Šta je ona tebi lično uradila?

Quote:
Zar je bilo toliko teško čestitati curama nakon pobede? Novaku? Pozvati Vraneša telefonom? Odrasti i pokazati zrelost?
Ti sve znaš, pa znaš i da nije čestitala. Novak je njen prijatelj i nema potrebe da javno to radi da bi je ljudi voleli.
Frka_panika is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 18th, 2012, 02:53 PM   #551
country flag JAS_
Senior Member

JAS_'s Avatar

JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Moguće, ali...
To je samo za javnost
JAS_ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 18th, 2012, 03:06 PM   #552
country flag Frka_panika
Junior Member

Frka_panika's Avatar

Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice

Još tvojih bisera
Quote:
Prošle godine je sa Tenerifa došla pravo u Slovačku, kasno uveče, i izbegla da sedi za istim stolom sa devojkama. Uradila je šta treba kako bi otišla na Olimpijadu...Koga će tamo da predstavlja? Tebe? Mene? Sebe - još jedna samopromocija, a gde ćeš bolju reklamu nego da te vidi milijardu ljudi na otvaranju Igara? Misliš da će biti smeštena u Olimpijskom selu sa drugim sportistima? Da će osetiti timski duh? Boriti se do poslednje kapi znoja za Srbiju? Na Olimpijadu se ide da se bori...nosi se srce,i duša, želja, volja, ljubav za zemlju i muda...tamo se ne ide da se "uživa na terenu"... ili da napraviš par dobrih fotki za web - site i autobiografiju, koju ćeš objaviti jednog dana. Olimpijada je čast i privilegija,a ne pravo koje si stekla igranjem 2 meča protiv Slovačke.
Quote:
Ja samo više ne želim da slušam laži "čast mi je" i "ponosna sam što predstavljam svoju zemlju"...Ima Bokijev broj telefona pa neće biti nikakvih problema da učestvuje..a drug Adam će se pobrinuti da ne sretne Udovičića ni Karabatića...šta ima da bodri tamo neke vaterpoliste i odbojkaše...to su, bre,divljaci iz zemlje trećeg sveta...
Quote:
Adam je njen hitting partner i to već dobra 2 meseca. Nije uzela nekog momka od 17 godina koji igra tenis i može da pošalje jaču i precizniju loptu, već svog dečka, koga može uvek da pobedi i sa kojim ne može da se povredi. Na press.konf.su je pitali kako Adam igra tennis. Njen odgovor: "He can play. I TOLD HIM HE IS GOING TO WORM ME UP FOR MY MATCH. So he is prepared".
Adam nije bio njen hitting partner 2 meseca, već su igrali 2 puta. Još jedno tvoje izvrtanje istine, da bi ljude ubedila u ono što je "tvoja istina". Pogledaj malo slike sa turnira, pa ćeš videti momka od 17 godina i neke teniserke sa kojima je trenirala.
Quote:
Šta će Adam sam u Australiji do 13-og februara, kad ima prvi turnir? Može da naleti na super - ženku i zaboravi našu curu. Ovako će ona ostati u Nusi do odlaska u Dubai, treniraće sa dečkom (on joj hitting partner već par meseci),radiće vežbe i grditi Cronina što je nije stavio na listu glasanja za najseksepilniju teniserku....
Da ti ne pišeš možda za Skandal, Svet ili neku drugu žutu štampu? Stil vam je isti.
To je samo delić tvojih čuvenih komentara. I da, na tvoje postove najviše odgovaram, jer pišeš poluistine. Napravila si ovde hajku na Anu šta god uradi. Našla si čak zamerku i na njeno učešće u Unicefovoj akciji "Škola bez nasilja".
Šta ako si ovde 2 godine? Znači, možeš da pišeš šta hoćeš i ne sme niko da ti kaže da preteruješ. Zbog takvih komentara, kao što su tvoji (ali i zbog njene loše igre) ljudi izbegavaju Anapolis. Dosta im je "žutila", to mogu naći u raznim novinama. Ovde bi trebalo da podržavaju Anu, kritikuju, ali na normalan i fin način, a ne da je nazivaju stokom za priplod.
Old Apr 18th, 2012, 03:19 PM   #553
country flag Frka_panika
Junior Member

Frka_panika's Avatar

Quote:
"Ne slažem se sa tobom, ali razumem šta si htela da kažeš." Probaj to da shvatiš pre nego što obe ostarimo.
Razumem šta ti hoćeš da kažeš, ali prosto neverovatno da neko razmišlja na taj način. Ne brojim ljudima krvna zrnca, ne interesuje me da li sluša Cecu ili Lady Gagu, čita Nušića ili Dostojevskog. Ti po tome zaključuješ ko je kakav čovek, a meni su bitne druge stvari. Bitno mi je da je neko fin, kulturan, vaspitan, jer tako će predstaviti Srbiju i sebe na najbolji način.
Quote:
Rešenje postoji - staviš me na ignore listu i nema problema, biće dobro za obe. Ako me neko pohvali ili kaže da se slaže sa mnom - ja sam više nego srećna.
Izvini, ali nisam primetila da te je za ove dve godine neko pohvalio. Možda grešim.
Old Apr 18th, 2012, 03:34 PM   #554
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of

Pročitala sam u Sportskom Žurnalu da je Ana u ponedeljak u Beogradskom dramskom pozorištu gledala predstavu "Transilvanija" sa porodicom. Bila je ljubazna i slikala se sa svima

Kada će već neke slike?
Iva87 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 18th, 2012, 03:37 PM   #555
country flag VALUNA
Senior Member

VALUNA's Avatar

VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice VALUNA is just really nice

Nego, kad ce ona svecana vecera sa domacim igracicama u Moskvi? I kad je zreb?
VALUNA is offline View My Blog!   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules