Diskusije na srpskom jeziku - Page 36 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Apr 16th, 2012, 03:49 PM   #526
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future
Re: Diskusije na srpskom jeziku

I ja bih voleo da su te teme zivlje, onda bi bilo mnogo interesantnije. 'General Messages' je postao i uvek bio i ostao prostor za raznorazne fanatike, neizivljene stvorove i polubudale. Nazalost.
Linguae^ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Apr 16th, 2012, 11:56 PM   #527
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Ali, naši novinari očito budnim okom prate GM teme:

http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=601119

Eto, to je novinarstvo. Nisu mogli ni da pronađu ceo intervju, već su preveli deo koji je Patrik izdvojio.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 17th, 2012, 07:29 PM   #528
country flag Милан_СРБ
Senior Member

Милан_СРБ's Avatar

Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Ali, naši novinari očito budnim okom prate GM teme:

http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=601119

Eto, to je novinarstvo. Nisu mogli ni da pronađu ceo intervju, već su preveli deo koji je Patrik izdvojio.
Mislim da ovo ona nije rekla, ne verujem da misli da teniseri nisu dovoljno placeni!
Sve u svemu, da je osvojila neki GS, konto na racunu bi bio mnogo veci bar kad je u pitanju zarada samo od tenisa... I bez toga nije siromasna - UOPSTE!
or why we insist on reminding that Ana Ivanovic a "former French Open champion",
even though almost any serious tennis fan would know that!
Милан_СРБ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 17th, 2012, 08:13 PM   #529
country flag gloria7
Senior Member

gloria7's Avatar

gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all

Ne mogu da dočekam Anine slike sutra...sa aerodroma, treninga, konferencije za štampu. Moram da joj vidim izraz lica, da vidim pogled u očim, moram da znam da je dobro.
gloria7 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 17th, 2012, 08:47 PM   #530
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Slažem se. Nadam se da je ona dobro.

Ako su definitivno raskinuli - dobra stvar je što se Anči nikada neće zvati Ana Skot.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Old Apr 17th, 2012, 09:40 PM   #531
country flag gloria7
Senior Member

gloria7's Avatar

gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all

Skinuo je sliku sa Anom (sa Presidents Cup-a) sa svog FB.
gloria7 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 17th, 2012, 10:51 PM   #532
country flag Frka_panika
Junior Member

Frka_panika's Avatar

Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice

Quote:
Moram da joj vidim izraz lica, da vidim pogled u očim, moram da znam da je dobro.
Što? Kakav god da joj je izraz lica, ti ćeš videti ono što ti želiš- da pati, da je nesrećna, jer je onaj kreten ostavio. Čini mi se da tebi ovo baš odgovara, jer ti sve znaš o njemu. Znaš da je prevario sa bivšom, da vija manekenke, da je kreten.... Sve si ti to lepo zaključila sa nekog foruma.
Frka_panika is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 17th, 2012, 11:07 PM   #533
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Quote:
Originally Posted by Frka_panika View Post
Što? Kakav god da joj je izraz lica, ti ćeš videti ono što ti želiš- da pati, da je nesrećna, jer je onaj kreten ostavio. Čini mi se da tebi ovo baš odgovara, jer ti sve znaš o njemu. Znaš da je prevario sa bivšom, da vija manekenke, da je kreten.... Sve si ti to lepo zaključila sa nekog foruma.
Mislim da sam to ja napisala u onoj drugoj temi, a ne on. Uglavnom, to se nije pisalo po forumima, to se pisalo po novinama, da ju je varao sa tom glumicom ili manekenkom, koja mu je bivša riba. Odnosno - da se i dalje viđaju, ali on je rekao da je to sve samo prijateljski i da Ana apsolutno nema razloga da se živcira. Prijateljski ili ne - Ana baš tu priču i nije progutala, pa ga je šutnula ubrzo nakon tih novinskih pisanija.

I, ljudi, 'ajde sad stvarno da prestanemo da se svađamo oko Adama. Očito je da ne postoji saglasnost po tom pitanju u Anapolisu, ali 'ajde da se makar oko njega ne svađamo.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Old Apr 17th, 2012, 11:22 PM   #534
country flag Frka_panika
Junior Member

Frka_panika's Avatar

Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice

Quote:
Uglavnom, to se nije pisalo po forumima, to se pisalo po novinama, da ju je varao sa tom glumicom ili manekenkom, koja mu je bivša riba. Odnosno - da se i dalje viđaju, ali on je rekao da je to sve samo prijateljski i da Ana apsolutno nema razloga da se živcira. Prijateljski ili ne - Ana baš tu priču i nije progutala, pa ga je šutnula ubrzo nakon tih novinskih pisanija.
Evo, danas su pisali da su izglasani za najuticajniji sportski par, a oni raskinuli? Ovde se lako poveruje u sve negativno u vezi sa Anom i Adamom, kao da ste prijatelji sa njima i znate sve pouzdano. I ko ti kaže da je Ana njega šutnula posle tih priča da se viđa sa bivšom? Možda je on nju ostavio. Njegova bivša, koliko ja znam je student arhitekture i radila je kao bebisiterka Borgovoj deci. Ko je ta manekenka?

Mene baš briga za Adama, ali čim je Ana sa njim bila znači da ga voli? Što bi želela da raskinu? I kada nije bila sa njim nije pobeđivala. Ko kaže da će sada igrati kao nekada?
Old Apr 17th, 2012, 11:26 PM   #535
country flag Frka_panika
Junior Member

Frka_panika's Avatar

Quote:
Mislim da sam to ja napisala u onoj drugoj temi, a ne on
Ti si u toj drugoj temi Anu nazvala idiotom. U fazonu- oprostila mu je prevaru, ali to je Ana? Što bi značilo gluperda.
Imam jedno pitanje za tebe. Zašto kod JJ na forumu spominješ Anu kada znaš kakvi će biti komentari? I još pitaš - Što, jel zato što je retardirana. Čemu to?
Old Apr 17th, 2012, 11:26 PM   #536
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Ako su definitivno raskinuli - dobra stvar je što se Anči nikada neće zvati Ana Skot.
Dobra stvar je i sto ce ona Australijanka prestati da glumi Aninog fizioterapeuta
I sto ce angazovati pravog fitnes trenera
Iva87 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 17th, 2012, 11:32 PM   #537
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

@gloria7
Ar ju diluznal? Pff.

I meni je drago sto Ana nece biti Skot, to bi bilo previse za nase novinare i njihov bolesni intelekt. Drago mi je ako se otkacila tog S(s)kota, jer mi se nikada nije dopadao, a i voleo bih da prestane da radi sa tom nadrilekarkinjom ako moze, posto mislim da joj ne pomaze i nadam se da je prekinula s njom kad i sa Adamom.
Linguae^ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 17th, 2012, 11:37 PM   #538
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of

Quote:
Originally Posted by Frka_panika View Post
Evo, danas su pisali da su izglasani za najuticajniji sportski par, a oni raskinuli? Ovde se lako poveruje u sve negativno u vezi sa Anom i Adamom, kao da ste prijatelji sa njima i znate sve pouzdano. I ko ti kaže da je Ana njega šutnula posle tih priča da se viđa sa bivšom? Možda je on nju ostavio. Njegova bivša, koliko ja znam je student arhitekture i radila je kao bebisiterka Borgovoj deci. Ko je ta manekenka?

Mene baš briga za Adama, ali čim je Ana sa njim bila znači da ga voli? Što bi želela da raskinu? I kada nije bila sa njim nije pobeđivala. Ko kaže da će sada igrati kao nekada?
Ne zna se ko je koga ostavio 2010 kada su prvi put raskinuli.

Radi se o glumici Kate Hudson. Nije u pitanju nikakva manekenka.
Old Apr 17th, 2012, 11:49 PM   #539
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

O toj studentkinji arhitekture je 2011 u jednom intervjuu izjavio

Quote:
The breakup was a big factor, wasn't it?

It had a big impact on my life. Marie and I had been dating for seven years and lived together for five, sharing homes in Australia and London. We had built a life together. What happened? Our lives in some ways were just moving apart, possibly because of my travel. She studies architecture, and is very talented and driven. I didn't want to hold her back. It happens, but it still hurts.
Old Apr 18th, 2012, 12:12 AM   #540
country flag Frka_panika
Junior Member

Frka_panika's Avatar

Quote:
O toj studentkinji arhitekture je 2011 u jednom intervjuu izjavio
Možda grešim, ali mislim da je u tom članku citirano šta je on rekao o njoj posle raskida 2007. ili 2008. godine, a ne da je on to rekao prošle godine.
Reply

Thread Tools

Posting Rules