Diskusije na srpskom jeziku - Page 31 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Feb 11th, 2012, 11:04 PM   #451
country flag Милан_СРБ
Senior Member

Милан_СРБ's Avatar

Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Quote:
Originally Posted by Linguae^ View Post
Nemoj da mi trpas reci u usta, ja nju nisam nazvao izdajnikom, samo sam rekao da moze da ponese tu titulu ako ucini to sto (ne) namerava da ucini. To sto ti imas pogresno shvatanje o toj reci nije moj problem. Vise sam ja fan koji kritikujem njene lose odluke i greske nego ti sto je mazis i pazis svojim postovima kao kraljicu. Eto. Bez uvrede.
Ona je za mnoge u ovoj zemlji u raznim kontekstima i u raznim znacenjima vec odavno izdajnik, tako da je ona tu titulu vec ima! Nece se dogoditi smak sveta ako ne bude igrala, njoj to nije primarna stvar u karijeri, kako to ne mozes da shvatis? I ja kritikujem njene lose i glupe odluke, ali je nikad necu osuditi ako ne igra za reprezentaciju, jer sa njima ima toliko prijatna iskustva da moze odmah da ih otera u pm! Ti ne vidis razliku izmedju losih odluka vezanih za karijeru i odluka vezanih za FC, jer je tebi osvajanje Kupa najvaznija stvar ove godine. Ne zelis da vidis kakav odnos savez prema njoj ima, najlakse je prebaciti pricu na Adama i ne zrelost. U karijeri je imala mnogooo losih odluka, menjala je trenere ko carape da menja, otpustala iste a da oni ne spoje ni par meseci kako rade s njom itd. Za igranje/ne igranje u FC-u, ne postoje nikakve veze sa losim odlukama koje je ona donela u karijeri. Ona odbija da bude u blizini te bande jer sa njima nema zajednicki jezik koliko dugo, i odbijace ih ne bitno da li u tom trenutku saradjuje sa nekim trenerom sa kojim napreduje ili sa nekim s kojim stoji u mestu, ne bitno da li iza sebe ima uspesnih par meseci, ili ne uspesnih. I odbijace ih kako god igrala, sve dok oni ne promene ponasanje.
or why we insist on reminding that Ana Ivanovic a "former French Open champion",
even though almost any serious tennis fan would know that!
Милан_СРБ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Feb 11th, 2012, 11:17 PM   #452
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Frka_panika View Post
Možeš biti ironična, sarkastična , šta god hoćeš, ali nemoj se praviti da ne shvataš poentu. Poenta nije da je Jelena dobila ruže, kreirala haljinu, poenta je da one nemaju isti tretman u reprezentaciji. Privatno me baš briga šta Jelena radi, s kim pije kafu ili od koga dobija cveće. Ali ovde se radi o reprezentaciji i o nečemu što po pravilima ITF nije dozvoljeno, ali je TSS prešao preko toga, kao i preko mnogih drugih stvari. Da li sam sada jasnija ili treba da pojednostavim?
Nisam uopšte sarkastična, ja zaista nisam znala da bi Ana trebalo da iskreira nešto za reprezentaciju da bi dobila jednak tretman.

Quote:
Za ovo ostalo, ne znam kako da ti odgovorim, jer ti jednostavno ne razumeš. Kod tebe je sve crno-belo, nema nikakvih nijansi. Ana po tebi kao da nije čovek, kao da je robot, bez trunke osećanja. Treba sve loše što je doživela da zaboravi, da glumi idilu da bi se ti ponosila uspehom FC reprezentacije. Što bi to radila?
Ja sam umom ograničena osoba, zaista. Lepo od tebe što se trudiš, ali sa mnom ne vredi.

Quote:
Originally Posted by VALUNA View Post
Hmmmm, zanimljivo da kao navijac JJ ne znas pojedinosti a o Adamu znas sve (ciji fan nisi )?!!!!
Znam da je Ana najgori sunovrat u karijeri doživela dok je bila s njim prvi prvi put i znam da je brže-bolje počela sa svojim starim glupostima čim se on uselio u njen život po drugi put.. To je ono što ja znam. Druge stvari u vezi sa njim me ni ne zanimaju previše. Da, znam i da se pisalo da je vara sa bivšom devojkom, pa ga je ubrzo Ana ostavila. Ali, pomirili su se. Eto, ali nije bitno šta ja mislim o tome. Umom obdarena nisam, plus sam očito i zlonamerna, najbolje je da me ti i Zbrka stavite na ignore listu.
Old Feb 11th, 2012, 11:27 PM   #453
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Quote:
Originally Posted by Милан_СРБ View Post
Ona je za mnoge u ovoj zemlji u raznim kontekstima i u raznim znacenjima vec odavno izdajnik, tako da je ona tu titulu vec ima! Nece se dogoditi smak sveta ako ne bude igrala, njoj to nije primarna stvar u karijeri, kako to ne mozes da shvatis? I ja kritikujem njene lose i glupe odluke, ali je nikad necu osuditi ako ne igra za reprezentaciju, jer sa njima ima toliko prijatna iskustva da moze odmah da ih otera u pm! Ti ne vidis razliku izmedju losih odluka vezanih za karijeru i odluka vezanih za FC, jer je tebi osvajanje Kupa najvaznija stvar ove godine. Ne zelis da vidis kakav odnos savez prema njoj ima, najlakse je prebaciti pricu na Adama i ne zrelost. U karijeri je imala mnogooo losih odluka, menjala je trenere ko carape da menja, otpustala iste a da oni ne spoje ni par meseci kako rade s njom itd. Za igranje/ne igranje u FC-u, ne postoje nikakve veze sa losim odlukama koje je ona donela u karijeri. Ona odbija da bude u blizini te bande jer sa njima nema zajednicki jezik koliko dugo, i odbijace ih ne bitno da li u tom trenutku saradjuje sa nekim trenerom sa kojim napreduje ili sa nekim s kojim stoji u mestu, ne bitno da li iza sebe ima uspesnih par meseci, ili ne uspesnih. I odbijace ih kako god igrala, sve dok oni ne promene ponasanje.
Samo branis, branis i branis. Ajde, sta joj je TSS uradio?
I zasto jednoj postenoj sportistkinji Olimpijada treba da bude bitna, a glavno i jedino reprezentacijsko takmicenje ne? Ajde? Zasto?
Linguae^ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 11th, 2012, 11:41 PM   #454
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
I zasto jednoj postenoj sportistkinji Olimpijada treba da bude bitna, a glavno i jedino reprezentacijsko takmicenje ne? Ajde? Zasto?
Koliko je mečeva u Fed kupu dovoljno za nastup na Olimpijadi?
Old Feb 11th, 2012, 11:44 PM   #455
country flag JJ Expres
Senior Member

JJ Expres's Avatar

JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute

Quote:
POenta sto ni on izgleda da ne zna. Iskreno Milane non stop pises kako joj je "nesto" TSS uradio, kako je on navodno tretira, a u sustini predstavu nemas sta se tu stvarno dogadja.. kao sto ni mi nemamo ali ti govorish kao da si upucen u sva moguca desavanja i kako se zasigurno neke zle stvari desavaju jednostavno nam reci da li ti imas licnog insidera u TSS ili bubice kojim prisluskujesh razgovore ljudi iz TS?
JJ Expres is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 11th, 2012, 11:47 PM   #456
country flag Милан_СРБ
Senior Member

Милан_СРБ's Avatar

Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light

Quote:
Ne pada na pamet da pisem po hiljaditi put sta se sve tu desavalo... Ili hoces da ja napisem sta se sve dogadjalo, a ti da mi odgovoris kako to nije tacno ili da preuvelicavam/preterujem? Bitnije ti je to polufinale i stalo ti je da igra po svaku cenu, ne bitno sto je situacija u timu i savezu nikakva... Ne mora da se igra po svaku cenu!

Quote:

Vec sto puta sam napisao da je igrala 20 meceva za tu istu reprezentaciju, za koju me sada ti pitas da li treba i to da joj bude bitno... Nije ona 'postena' kao Sarapova pa da odigra samo tek po koji mec tek toliko da stekne uslov da se kvalifikuje za Olimpijadu, Ana je igrala mnogo vise... Ne znam zasto me sad to uopste pitas, zaista......
Verujem da ce igrati u aprilu iako mislim da joj to nije najvaznije takmicenje u karijeri. Savez, a ni Jelena nisu zasluzili da ona igra (Bojani i Aleksandri svaka cast). Ali da, naravno ne igra ona za Jelenu vec za sebe i svoju zemlju, ne bitno sto se prema njoj tamo ponasaju kao prema krpi...
or why we insist on reminding that Ana Ivanovic a "former French Open champion",
Old Feb 11th, 2012, 11:49 PM   #457
country flag Frka_panika
Junior Member

Frka_panika's Avatar

Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice

Quote:
Ja sam umom ograničena osoba, zaista. Lepo od tebe što se trudiš, ali sa mnom ne vredi.
Nisi ograničena, ali sve okrećeš kako tebi odgovara. Čovek kada nema argumente onda se zakači za jednu stvar, tako i ti za haljinu, ruže... Ali dobro, to je već tvoj problem.

Quote:
Koliko je mečeva u Fed kupu dovoljno za nastup na Olimpijadi?
Dva.
Frka_panika is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 11th, 2012, 11:53 PM   #458
country flag Милан_СРБ
Senior Member

Милан_СРБ's Avatar

Quote:
Originally Posted by JJ Expres View Post
POenta sto ni on izgleda da ne zna. Iskreno Milane non stop pises kako joj je "nesto" TSS uradio, kako je on navodno tretira, a u sustini predstavu nemas sta se tu stvarno dogadja.. kao sto ni mi nemamo ali ti govorish kao da si upucen u sva moguca desavanja i kako se zasigurno neke zle stvari desavaju jednostavno nam reci da li ti imas licnog insidera u TSS ili bubice kojim prisluskujesh razgovore ljudi iz TS?

Zaista nema potrebe za prozivanjem...
Bubice nemam, mozda Snezana ima kada zna s kim Ana pije kafu umseto da gleda svoj zivot.
Ne zelim opet da pisem razloge jer sam ih do sada u ovoj temi napisao barem 20 puta, i ja i jos po neki forumasi. Vrati negde na polovinu ovog topika pa ces videti, ako te uopste zanima...
Old Feb 11th, 2012, 11:55 PM   #459
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Quote:
Forumi, tviteri, komentari po B92, Kuriru i Blicu su prepuni neproverenih informacija. Pisalo se kako JJ dobija neku ogromnu svotu novca od Saveza, dok Đoković, recimo, igra maltene za džaba. Ja ne znam odakle ljudima te priče. Da li je neko stvarno upoznat sa tim informacijama, pa priča okolo ili neko tako lupi, pa se raširi. Ne optužujem ja Milana ni za šta, on je samo čitao ono što smo i mi svi čitali, ali to nikad nije objavljeno kao zvanična vest.

Svako može da započne priče ili pričice, ljudi ponekad ozbiljno zastrane u svom podržavanju neke teniserke. Pogledaj ovo xxx, obrati pažnju na post br. x. Tako svako može da sedne za komp i piše priče, fantazira... A, ako mu se pridruži još 2-3 specijalca, eto ti trača koji će obići društvene mreže i forume brzinom svetlosti.

P.S. Ovaj post će biti ukoro preuređen, oa me ne citiraj. Paranoja nekad i nije loša stvar.

Last edited by Cajka : Feb 12th, 2012 at 12:07 AM.
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 11th, 2012, 11:56 PM   #460
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Quote:
Originally Posted by Frka_panika View Post
Nisi ograničena, ali sve okrećeš kako tebi odgovara. Čovek kada nema argumente onda se zakači za jednu stvar, tako i ti za haljinu, ruže... Ali dobro, to je već tvoj problem.

Dva.
Znam da je dva, pitala sam njega, sa jasnim ciljem.
Old Feb 12th, 2012, 12:16 AM   #461
country flag Милан_СРБ
Senior Member

Милан_СРБ's Avatar

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Forumi, tviteri, komentari po B92, Kuriru i Blicu su prepuni neproverenih informacija. Pisalo se kako JJ dobija neku ogromnu svotu novca od Saveza, dok Đoković, recimo, igra maltene za džaba. Ja ne znam odakle ljudima te priče. Da li je neko stvarno upoznat sa tim informacijama, pa priča okolo ili neko tako lupi, pa se raširi. Ne optužujem ja Milana ni za šta, on je samo čitao ono što smo i mi svi čitali, ali to nikad nije objavljeno kao zvanična vest.
Nisu to komentari na B92, Kuriru. 'Pusi ga' i imitaciju smo imali prilike da vidimo, sedenje na plafonu Arene za vreme finala DC-a takodje, Snezanin odlazak kada je Ana pocinjala mec za repku (ne znam koje je godine bilo) takodje... a svi ostali intervjui/clanci/izjave/prozivanja samo neka su upola tacni, to je opet dokaz kakav odnos savez ima prema njoj i ko sve moze u ime saveza da proziva, a savez nakon toga ne kaze nista!

I ne zelim vise da raspravljam o Fed Kupu, to je u aprilu, a do aprila moze svasta da se desi...
U ponedeljak pocinje Doha i Ana ima solidan zreb, mogla bi do cetvrtfinala...
Old Feb 12th, 2012, 12:27 AM   #462
country flag JJ Expres
Senior Member

JJ Expres's Avatar

JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute

Quote:
[/b]

Zaista nema potrebe za prozivanjem...
Bubice nemam, mozda Snezana ima kada zna s kim Ana pije kafu umseto da gleda svoj zivot.
Ne zelim opet da pisem razloge jer sam ih do sada u ovoj temi napisao barem 20 puta, i ja i jos po neki forumasi. Vrati negde na polovinu ovog topika pa ces videti, ako te uopste zanima...
hm namera nije bila da te isprozivam nego cisto da ubacim malo humora u ovaj generalno sumoran thread...
poenta sto sam citao ali i dalje mi nije jasno a non stop pises nesto uopsteno i nesto u fazonu "rekla-kazala" tako da stvarno mi i dalje nije jasno zasto forsirash neku svoju stranu price koja je totalno zasnovana na tvom selektivnom izboru "cinjenica"...
Old Feb 12th, 2012, 12:33 AM   #463
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Quote:
Nisu to komentari na B92, Kuriru. 'Pusi ga' i imitaciju smo imali prilike da vidimo, sedenje na plafonu Arene za vreme finala DC-a takodje, Snezanin odlazak kada je Ana pocinjala mec za repku (ne znam koje je godine bilo) takodje... a svi ostali intervjui/clanci/izjave/prozivanja samo neka su upola tacni, to je opet dokaz kakav odnos savez ima prema njoj i ko sve moze u ime saveza da proziva, a savez nakon toga ne kaze nista!
Jasno je kao dan da Savez jede govna. I ja sam sedela na plafonu za vreme finala DK-a, pošto se od tzv. VIP ličnosti nije moglo doći do normalnih mesta. Ma, srećna sam što sam i plafon dobila, mnogo ljudi je izvisilo za karte. Drugarica je stala u red nekoliko sati pre nego što se otvorio šalter, pa smo jedva dobili karte. Ja sam pokušala da kupim karte pred meč sa Argentinom, pa su mi rekli da su karte puštene u prodaju, ali da su istog momenta povučene. Šta oni muljaju sa tim kartama, bog sveti zna.

Meni druga stvar nije jasna. Zašto ljudi tvrde da JJ ima neki povlašćen tretman? Ima li osim tih ruža i haljina nekog opipljivog dokaza? S jedne strane, piše se da je JJ kučka, da ucenjuje Savez, da ne da Ani da igra... Dobro, zašto bi to Savez dozvolio? Zašto neko misli da Snežana Janković ima toliku moć tamo? Čekaj, ako je neko izrazito prodoran, onda je to Srđan Đoković, RTS ne sme da pusti Viškovića da komentariše dok Srki to ne dozvoli. Ako on nije uspeo da nađe način da pomrsi konce ljudima iz Saveza, kako je Snežana uspela? Zašto bi oni dali JJ desetine hiljada evra za FK nastupe? Pa, zar oni ne gledaju svoje dupe prvo? Zašto bi oni maltretirali Anu, a dizali u nebesa ucenjivačice JJ i Snežanu kad već nemaju konkretne koristi od toga?
Old Feb 12th, 2012, 12:35 AM   #464
country flag JJ Expres
Senior Member

JJ Expres's Avatar

Quote:

I ne zelim vise da raspravljam o Fed Kupu, to je u aprilu, a do aprila moze svasta da se desi...
U ponedeljak pocinje Doha i Ana ima solidan zreb, mogla bi do cetvrtfinala...
neko je pokushao da objasni ovu sitaciju..ana je imala 2 karte za vip lozu ali je trazila jos karata i nisu mogli da joj omoguce, tako da je zavrsila na "plafonu". ali izgleda da je verzija u kojoj ana mucenica oterana bicem iz vip-loze mnogo bolje zvuci za tebe. ja ni za ovo ne mogu da tvrdim da je istina ali samo hocu tebi da pojasnim da selektivno birash cinjenice za koje tvrdish da su istina

ja sam do sada cuo n puta djokovica,tipsarevica i troickog kako psuju za vreme meca ali ocigledno se jedino vazi ako te ptorivnik razume po tvom misljenju
Old Feb 12th, 2012, 12:40 AM   #465
country flag Милан_СРБ
Senior Member

Милан_СРБ's Avatar

Quote:
poenta sto sam citao ali i dalje mi nije jasno a non stop pises nesto uopsteno i nesto u fazonu "rekla-kazala" tako da stvarno mi i dalje nije jasno zasto forsirash neku svoju stranu price koja je totalno zasnovana na tvom selektivnom izboru "cinjenica"...
Pa 'nije ti jasno' zato sto se takve stvari ne desavaju Jeleni nego Ani...
Nije to selektivan izbor cinjenica vec ono sto sam imao prilike da vidim (preko tv-a, nisam uzivo bio tamo i nemam insajdera u prostorijama saveza) i da procitam izmedju ostalog i Snezine intervjue na koje savez nije imao nikakav odgovor.

Kada je Ana i kada su njeni roditelji izjavljivali bilo sta i prozivali bilo koga na temu reprezentacije? Zasto je Snezana to radila? Zasto je Jelena imitirala Anu onda u Madridu? Koji su razlozi za sve to i sta su time Jankovicke dobile?
Reply

Thread Tools

Posting Rules