Diskusije na srpskom jeziku - Page 29 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Feb 10th, 2012, 11:16 PM   #421
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Quote:
Originally Posted by Frka_panika View Post
Ali, ako joj smetaju pesnice što ne imitira tako Šarapovu? Stvar je u tome što je ona Anu htela da ponizi još više posle pobede, a i sa Šarapovom se ne bi tako provela. Bilo bi joj vraćeno na 100 puta gori način. I posle svega kaže da joj nije žao što je imitirala. Znam da voliš i jednu i drugu, ali reci mi iskreno šta misliš da je bilo obrnuto da li bi TSS stao uz Jelenu ili bi ignorisali kao da se ništa nije desilo? Iskreno.
Ne znam šta bi se desilo da je bilo obrnuto. Nemam predstavu. Moje mišljenje je da Savez ne treba u to da se meša. Francuske teniserke se stalno przivaju, zamisli na šta bi ličilo da njihov savez rešava te sporove.

Quote:
Naravno da je ok reći šta ti se ne sviđa, ali ovde je došlo dotle da se Ana naziva raznoraznim imenima samo zato što se nekima ne sviđa što ne igra FC ili što se zabavlja sa Adamom. Šta god uradi ne valja. Komentari su gori nego po GM ili srpskim novinama, a ovde su kao fanovi.
Kao fanovi? A ko su ovi ljudi ovde, ako ne njeni fanovi? Da nisam i ja plaćena od TSS-a da izigravam fana, a da zapravo podmuklo radim protiv nje. Naći ću ti ja i komentare u srpskim medijima i u Opštoj diskusiji na ovom forumu, čisto da uporediš. Razlika je neopisiva.

Quote:
Na šta konkretno misliš?
Uh... Treba li pomenuti kraj 2009. godine kad je preskočila nekoliko meseci jer je bila razočarana lošim rezultatima? Da li odgovoran čovek beži od problema? Treba li pominjati čitavu situaciju sa trenerima u proteklih nekoliko sezona, a da ne pominjemo ovaj poslednji biser sa kondicionim trenerom i onom fizioterapeutkinjom? Zar to nije neodgovorno i nezrelo? Uostalom, zar ne misliš da je ona donela niz neodgovornih i nezrelih odluka? Ne govore li njeni rezultati dovoljno o tome? Nisam ja nepoštena, ja znam da je ona imala fantastičnu karijeru... Ali, ako si pravi fan (za razliku od foliranata poput mene), zar te barem nekad ne zaboli kad pogledaš šta je napravila od svoje karijere, a mogla je pet puta više da potigne? Šta je sprečava? Zašto golf turniri imaju velikog udela u određivanju Aninog rasporeda? I kakav je to dečko koji vidi gde njena karijera ide i ne čini ništa da joj pomogne, već joj uvali neku Tinu Majo...? Kao, ta je bolja od Skot Burnsa (ne mogu da transkribujem ovo prezime)?
Advertisement

Old Feb 10th, 2012, 11:44 PM   #422
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Jeste izdajnik svoje reprezentacije i svojih pozrtvovanih saigracica, koje su joj donele istorijski plasman za reprezentaciju, ako smisljeno i namerno, bez ikakvih zrelih i cvrsto opravdanih razloga, odustaje od istorijske utakmice. To onda znaci da za nju njena drzava, njen narod i ovo takmicenje ne znace nista. Ako je mogla proteklih godina da nastupa za svoju zemlju, bez obzira donosila pobede ili ne, onda moze i sada bez ikakvih problema. To sto vi imate neispravnu konotaciju reci 'izdajnik' i sto je dozivljavate tako opseno i "probadajuce", to nema veze sa onim sto sam ja napisao. Ja ovu devojku pratim godinama i zdusno navijam za nju, ali moram da odreagujem onda kada su joj odluke nepromisljene, zlonamerne i neispravne. Onda to znaci da joj se igra Olimpijada samo zbog slave i lepog okruzenja. Zaebi takvog igraca.
Linguae^ is online now View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 10th, 2012, 11:59 PM   #423
country flag Frka_panika
Junior Member

Frka_panika's Avatar

Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice

Quote:
Kao fanovi?
Da sam mislila da si lažni fan plaćen od TSS napisala bih kao "fanovi". Nisam na to mislila, već kao u smislu poređenja sa GM i ostalima.

Quote:
Treba li pomenuti kraj 2009. godine kad je preskočila nekoliko meseci jer je bila razočarana lošim rezultatima?
Propustila je dva turnira, Peking i Tokio.

Quote:
Zašto golf turniri imaju velikog udela u određivanju Aninog rasporeda? I kakav je to dečko koji vidi gde njena karijera ide i ne čini ništa da joj pomogne, već joj uvali neku Tinu Majo...? Kao, ta je bolja od Skot Burnsa (ne mogu da transkribujem ovo prezime)?
Ne mislim da golf turniri određuju njen raspored. Prošle godine je imala isti raspored samo što je igrala i Pataju,a nije bila sa Adamom, ali očekujem da doda barem jedan turnir na šljaci. Ne razumem na koji način očekuješ da joj momak pomogne, osim podrške. Tina Majo nije njen fitnes trener, ona je tu da Anu izleči od silnih sitnih povredica od prošle sezone. Na Baliju nema šta je nije bolelo i mislim da bi mogla biti dobra za Anu, ali da treba da nađe nekog dobrog fitnes trenera. Ranije sam mislila da je Skot idealno rešenje, ali više nisam tako ubeđena u to,jer je i Azarenka imala sa njim 100 povreda.

Naravno da mi je žao kada vidim ko osvaja GS i turnire, a Ana ne može ni do četvrtfinala. Mislim da je sprečava to što nema samopouzdanja,ne veruje sebi i svojim udarcima. Rešenje je tako jednostavno, a u isto vreme i komplikovano. Potrebno je "samo" da dobije par jakih mečeva, ali da bi se to desilo mora nešto da joj "kvrcne" u glavi. Najbolje bi bilo da zaposli sportskog psihologa.
Frka_panika is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 11th, 2012, 12:27 AM   #424
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

[quote=Frka_panika;20933715]

Quote:
Propustila je dva turnira, Peking i Tokio.
Ne završava se sezona posle Pekinga.

Quote:
Ne mislim da golf turniri određuju njen raspored. Prošle godine je imala isti raspored samo što je igrala i Pataju,a nije bila sa Adamom, ali očekujem da doda barem jedan turnir na šljaci. Ne razumem na koji način očekuješ da joj momak pomogne, osim podrške. Tina Majo nije njen fitnes trener, ona je tu da Anu izleči od silnih sitnih povredica od prošle sezone. Na Baliju nema šta je nije bolelo i mislim da bi mogla biti dobra za Anu, ali da treba da nađe nekog dobrog fitnes trenera. Ranije sam mislila da je Skot idealno rešenje, ali više nisam tako ubeđena u to,jer je i Azarenka imala sa njim 100 povreda.
Prošle godine je bila povređena. Zašto je april prazan u njenom rasporedu? Sećam se da je 2010. Adamov raspored dosta uticao na Anin, a i taj kraj 2009. je verovatno bio takav delom i zbog Adama. Kako Adam može da pomogne... Pa, kad bi moj dečko izlazio s posla ranije da bi što pre mogao da se vidi sa mnom, ja bih ga svakako pitala u čemu je problem i da li je to normalno ponašanje. Ana od 2006. do 2008. nije imala većih problema sa povredama, Skot joj je pomogao u karijeri kao nijedan trener do sada. Svejedno, mislim da njoj treba i kondicioni i lekar u timu. Ne znam koliko je ta žena kvalifikovana za rad sa profesionalnim teniserima, ali dobro.

Quote:
Naravno da mi je žao kada vidim ko osvaja GS i turnire, a Ana ne može ni do četvrtfinala. Mislim da je sprečava to što nema samopouzdanja,ne veruje sebi i svojim udarcima. Rešenje je tako jednostavno, a u isto vreme i komplikovano. Potrebno je "samo" da dobije par jakih mečeva, ali da bi se to desilo mora nešto da joj "kvrcne" u glavi. Najbolje bi bilo da zaposli sportskog psihologa.
Sportski psiholog joj treba još od 2008. godine. Da bi dobila te jače protivnice, treba joj sportski psiholog. Kvitova uopšte nije dobro igrala protiv nje, čak ni Serena nije bila ne znam kako nadmoćna protiv nje na USO-u. Za Serenu i da razumem, ali zbog čega se Ana plaši devojke koja je tri godine mlađa od nje i protiv koje ima dobar međusobni skor? Kako dolazi do takvog mentaliteta? Na glavi mora da se radi podjednako kao i na forhendu, bekhendu...
Old Feb 11th, 2012, 08:34 AM   #425
country flag JAS_
Senior Member

JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Linguae^ View Post
Jeste izdajnik svoje reprezentacije i svojih pozrtvovanih saigracica, koje su joj donele istorijski plasman za reprezentaciju, ako smisljeno i namerno, bez ikakvih zrelih i cvrsto opravdanih razloga, odustaje od istorijske utakmice. To onda znaci da za nju njena drzava, njen narod i ovo takmicenje ne znace nista. Ako je mogla proteklih godina da nastupa za svoju zemlju, bez obzira donosila pobede ili ne, onda moze i sada bez ikakvih problema. To sto vi imate neispravnu konotaciju reci 'izdajnik' i sto je dozivljavate tako opseno i "probadajuce", to nema veze sa onim sto sam ja napisao. Ja ovu devojku pratim godinama i zdusno navijam za nju, ali moram da odreagujem onda kada su joj odluke nepromisljene, zlonamerne i neispravne. Onda to znaci da joj se igra Olimpijada samo zbog slave i lepog okruzenja. Zaebi takvog igraca.
A ti znas koji su njeni razlozi i da li su opravdani?
Smatram da ljudi koji misle da je Ana izdajnik koju boli dupe za svoju zemlju budu toliko posteni i ne smatraju njene uspehe za srpske. Konkretno odrecite se zenske slem titule. Posteno.
A ako su njene odluke zlonamerne sta onda reci za Jelenine i Snezine igre, petljavine, prozivke?

Meni je samo smesno kako se Ana proziva za nezrelost i sujetu, jer devojka naprosto NE smatra da je Fed Cup takmicenje njen najvisi prioritet i da svoj raspored treba da prilagodi i podredi njemu u godini Olimpijade, uzimajuci sklonost povredama, promenu vremenskih i klimatskih zona, i rizik da PONOVO ne igra Olimpijadu, kao pre 4 godine kad su je (I TADA!) neki kao potpuno slucajni internet prolaznici () prozivali da je boli doope, da folira povredu, da je uzela priliku nekoj od devojaka da igra na Olimpijadi, da je propustila Olimpijadu jer joj je vazniji USO zbog pare, itd itd.
Zaista mi je smesno kad se to predstavlja kao Anina sujeta, nezrelost i licni odnos prema Breni i Bobi, a pritom ni Ana i ni njeni roditelji nikada nista ni slicno nisu uradili kao sto je prozivanje drugih teniserki po novinama, javno ismevanje, ili, setimo se, upad u novinarski studio i premlacivanje novinara (ili pretnja, zaboravila sam) sto ne navija dovoljno za njegovog sina u javnom prenosu teniskog meca. I taj novinar je morao da napusti drzavnu televiziju... Ajd' sad ti probaj da sikaniras njihovog sina. To ti se zove preemptive strike u pravo vreme. (Ali dobro vec smo zakljucili da Anini roditelji nisu tipicni teniski roditelji. Zato verovatno i jeste maximum sto Ana sebi dopusta da se povuce iz te situacije.)

Istovremeno od Ane se ocekuje da bude "iznad toga" - ma u najmanju ruky Isus Hrist, Buda i Dalaj Lama u jednom.
Daj bre ljudi, nemoj se pravimo blesavi...

A to kakve je ona odluke ranije donosila i uticaj Adamas Skota na njenu karijeru je sasvim druga tema koja nema veze sa ovim ... o tome sam pisala.
(I bila prozvna ludacom i paranoicnom...al' ajde.)

Last edited by JAS_ : Feb 11th, 2012 at 09:02 AM.
JAS_ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 11th, 2012, 08:44 AM   #426
country flag JAS_
Senior Member

JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute

Quote:
Ali, ako joj smetaju pesnice što ne imitira tako Šarapovu?
Ili Serenu? Ali ne, sa Serenom je najbolja prijateljica.
Znaci ne smeta joj Ana zbog pesnice, vec pesnica zbog Ane. A i Ana je easy target. Zna da ce da odcuti i da ignorise, a Serena bi joj j****a kevu na pressu a i na terenu.

NE mogu se ignorisati odnosi medju njima, to je vrlo jednostavno. Mogli bi se ignorisati da to nije otislo u pres i da Ana nema status ratnog zlocinca u nasoj zemlji. Kad je na njenom forumu ljubitelji obe nazivaju izdajnikom, pametnom je dosta.
Evo Federer je izgubio od Iznera. Bas me zanima da li ce imati isti tretman u medijima kao Ana kad je izgubila od Klejbanove (u vreme kad je bila u najlosijoj formi).

Last edited by JAS_ : Feb 11th, 2012 at 08:50 AM.
Old Feb 11th, 2012, 12:43 PM   #427
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Quote:
Originally Posted by JAS_ View Post
A to kakve je ona odluke ranije donosila i uticaj Adamas Skota na njenu karijeru je sasvim druga tema koja nema veze sa ovim ... o tome sam pisala.
(I bila prozvna ludacom i paranoicnom...al' ajde.)
Ne, ne, ne, nisi nazvana paranoičnom ludačom, već ti je dodeljena sintagma "obsessive stalker" (currie84) zato što si našla sliku sa nekog golf turnira i rekla da si završila sa Anom, gotovo, kraj, finito itd.

Za paranoju sam te optužila ja, bila je polušala u pitanju. Rekla si da TSS naručuje tekstove. Dobro, nek bude da je tako, ali od Aninih i Jeleninih navijača stižu potpuno drugačije i često podjednako sulude priče, uglavnom neproverene. Zbog toga je teško poverovati bilo kome.

Moguće je da je Ana ponosna i da neće da igra za repku zbog Jelenine imitacije. Možda bih ja to i progutala da nisam videla Anu kako prelazi preko mnogo gorih stvari. Zar nije nju Tipsarević nazvao kamionom na steroidima i uslovno rečeno prijateljicom? Ona je nastavila da se druži sa njim. Da li da pominjemo ponovo Klintona? Zar se nije Adam pojavljivao sa svojom bivšom u javnosti dok je bio sa Anom u vezi? Gle čuda, Ana je i tu progutala ponos. Onaj Rogers Cup? Ana to više nikad neće igrati, zar ne? Sa Hantuhovom se slikala prošle godine, drže se za ruke, tralalala, a ova ju je isprozivala najstrašnije posle onog polufinala...

Ani ponos proradi samo kad treba da igra za reprezentaciju? Jbg, meni ta priča ne pije vodu. Ona je igrala FK pune dve godine, prestala je redovno da se pojavljuje nakon meča sa Ruskinjama. Jasno je zbog čega. Osramotila se, bila je izviždana. Ona jednostavno ne želi više da vuče tu količinu odgovornosti pošto su je tad dežurni kritičari optuživali danima.
Old Feb 11th, 2012, 02:21 PM   #428
country flag JJ Expres
Senior Member

JJ Expres's Avatar

JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute

kako funkcionishu novine...
interesantno je to da ljudi koji govore kako novinari izvrcu reci, prenose lazne informacije veruju istima kad je u pitanju docaravanje odnosa izmedju saveza i teniserki

mislim realno zar ne bi novinar izjavu:
"Mislim da je Ana trebala da dodje i da podrzi svoje koleginice iz reprezentacije, ali umesto toga je odlucila da ide na odmor"
novinar:
"Majka JJ izjavila: "Dok moja cerka gine za reprezentaciju, ana ispija kafu bla bla bla..."
ne kazem da Snezana nije izjavila(posto ja to ne znam) kako je i preneto ali generalno jedini validni izvori informacija su Anini,Jelenini blogovi, press konferencije , izjave za wta etc.. a ne glupave novine tipa kurira,pressa i ostalih nebuloza.
JJ Expres is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 11th, 2012, 02:32 PM   #429
country flag Nena_xxx
Senior Member

Nena_xxx's Avatar

Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold

Ana nece koliko ja znam igrati Rogers Cup, igrace ga svake druge god, tj kad se odrzava u Torontu, ako ne gresim. Kad je u Montrealu, tamo ne igra. Tako je izjavila, sad ko ce znati dal je promenila misljenje.

Sto se tice Aninog kalendara i rasporeda turnira, koliko god da mi je zao sto preskace toliko turnira na kojim bi mogla da ima fine rezultate, mozda neku i titulu, sa druge strane je razumem. Evidentno je da zeli da ulozi u svoju vezu sa Adamom, a s obzirom da su oboje sportisti, neko mora da se necega odrekne. U 90% slucajeva zene su te koje zrtvuju svoju karijeru, i Ana je primer toga. Ne osudjujem je, zao mi jeste i cesto sam besna, ali opet ja mogu samo da je podrzavam ili ne podrzavam. To je sve.
Nena_xxx is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 11th, 2012, 02:37 PM   #430
country flag Nena_xxx
Senior Member

Nena_xxx's Avatar

Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold

Quote:
Originally Posted by JJ Expres View Post

kako funkcionishu novine...
interesantno je to da ljudi koji govore kako novinari izvrcu reci, prenose lazne informacije veruju istima kad je u pitanju docaravanje odnosa izmedju saveza i teniserki

mislim realno zar ne bi novinar izjavu:
"Mislim da je Ana trebala da dodje i da podrzi svoje koleginice iz reprezentacije, ali umesto toga je odlucila da ide na odmor"
novinar:
"Majka JJ izjavila: "Dok moja cerka gine za reprezentaciju, ana ispija kafu bla bla bla..."
ne kazem da Snezana nije izjavila(posto ja to ne znam) kako je i preneto ali generalno jedini validni izvori informacija su Anini,Jelenini blogovi, press konferencije , izjave za wta etc.. a ne glupave novine tipa kurira,pressa i ostalih nebuloza.
Ovu izjavu sam procitala u sportskom zurnalu, to su ipak eminentne novine, bar kad je sportska stampa u pitanju. Bio je ogroman intervju sa Snezanom, gomilom slika i njenom pricom kako nece njena kcerka da igra za tako malo novca za FC. Tako da, nije bas da je to objavio kurir. Plus to je bio intervju sa njom, i posto me pamcenje jos uvek sluzi, da budem jos tacnija to je objavljeno pred FC mec sa Japanom.
Nena_xxx is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 11th, 2012, 03:02 PM   #431
country flag JJ Expres
Senior Member

JJ Expres's Avatar

JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Nena_xxx View Post
Ovu izjavu sam procitala u sportskom zurnalu, to su ipak eminentne novine, bar kad je sportska stampa u pitanju. Bio je ogroman intervju sa Snezanom, gomilom slika i njenom pricom kako nece njena kcerka da igra za tako malo novca za FC. Tako da, nije bas da je to objavio kurir. Plus to je bio intervju sa njom, i posto me pamcenje jos uvek sluzi, da budem jos tacnija to je objavljeno pred FC mec sa Japanom.
ne znam stvarno , ne secam se, tako da nisam kompetentan za ovu temu...generalno ispoljio sam samo moj stav prema novinama
JJ Expres is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 11th, 2012, 03:17 PM   #432
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Quote:
Originally Posted by Nena_xxx View Post
Sa Japanom se igralo 2009. godine, a to za kafu je bilo 2010. pred meč sa Slovačkom.

Ja nikome na ovom potforumu ne zabranjujem da mrzi Jelenu, kao što ni ne zabranjujem ovima na JJ forumu da mrze Anu. Meni samo nije jasno zbog čega neko okrivljuje JJ za Anine odluke. Slažem se sa tim da pojedini Jelenini fanovi preteruju i nazivaju Anu svakojakim imenima kad odluči da propusti FK meč. Ali, nisu ni na Aninoj strani anđelčići. Jeleni se rugaju zato što igra za Srbiju... Carica, patrijjotkinja, umire za svoju zemlju... To su sve komplimenti koje ona dobija od Aninih obožavalaca... Pored toga je i nekakva ružna Azijatkinja, gutačica sperme, ona i njena mama mrze Anu i zavide joj... Jbg, načitala sam se svega i svačega, zaista ne verujem u priču da su Ana i njeni palčići večite žrtve patriJJotkinje i njenih patriJJota u saradnji sa TSS-om.

Verujem da su obe strane krive za svađe kojih je bilo u prošlosti, za svađu je potrebno dvoje. Takođe, verujem i želim da verujem da Jelena i njena mama nemaju nikakve veze sa Aninim nenastupanjem za reprezentaciju. Ana i Jelena su profesionalne teniserke, a ne neke dokone strine sa pijace.
Old Feb 11th, 2012, 04:04 PM   #433
country flag Frka_panika
Junior Member

Frka_panika's Avatar

Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice

Quote:
Carica, patrijjotkinja, umire za svoju zemlju...
Ne nazivaju nju samo Anini fanovi tako, čak i ona na svom sajtu piše kao je herouna, lider, odigrala XX mečeva za reprezentaciju, isticanje meča sa Cibulkovom. Ona stalno potencira tu priču, kako će igrati na jednoj nozi ako treba, kako rizikuje karijeru zato što igra sa povredom, kako bi više volela da osvoji FC od GS, čitamo je u svakom njenom intervjuu. To su gluposti.

Quote:
Verujem da su obe strane krive za svađe kojih je bilo u prošlosti, za svađu je potrebno dvoje.
Ovde nema nikakve svađe. Ovde se radi o napadu Jelene i njene mame na Anu, dok ih Ana ignoriše. Ana nikada Jelenu nije uvredila niti je koristila svaki intervju da je na ovaj ili onaj način zakači.

Quote:
ona i njena mama mrze Anu i zavide joj...
Naravno da ljudi tako misle kada Sneža prati gde je Ana, s kim pije kafu. To je bolesno. Šta nju briga gde je Ana? Niko njenu ćerku ne tera da igra Fed cup, sama je tako odlučila tako da bi trebalo da joj bude svejedno ko je u timu. Pa, valjda igra iz ljubavi prema Srbiji. Tako barem ona kaže.
Frka_panika is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 11th, 2012, 04:10 PM   #434
country flag JAS_
Senior Member

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Ne, ne, ne, nisi nazvana paranoičnom ludačom, već ti je dodeljena sintagma "obsessive stalker" (currie84) zato što si našla sliku sa nekog golf turnira i rekla da si završila sa Anom, gotovo, kraj, finito itd. Za paranoju sam te optužila ja, bila je polušala u pitanju. Rekla si da TSS naručuje tekstove.
Mda, to je bilo drugi put; mislila sam na prvi put kad smo raspravljale o Skotu i njegovom uticaju na Anu. Ovo je tvoj komentar, je l' tako?

Quote:
JAS, smiri se, sad već ludiš. To kako ti tumačiš moje rečenice je već paranoja.
Dalje,

Quote:
Moguće je da je Ana ponosna i da neće da igra za repku zbog Jelenine imitacije. Možda bih ja to i progutala da nisam videla Anu kako prelazi preko mnogo gorih stvari. Zar nije nju Tipsarević nazvao kamionom na steroidima i uslovno rečeno prijateljicom? Ona je nastavila da se druži sa njim. Da li da pominjemo ponovo Klintona? Zar se nije Adam pojavljivao sa svojom bivšom u javnosti dok je bio sa Anom u vezi? Gle čuda, Ana je i tu progutala ponos. Onaj Rogers Cup? Ana to više nikad neće igrati, zar ne? Sa Hantuhovom se slikala prošle godine, drže se za ruke, tralalala, a ova ju je isprozivala najstrašnije posle onog polufinala...
Kao prvo, to da ona ne nastupa zbog ponosa je samo spekulacija, prave razloge mi ne znamo. Takodje ne znamo ni da li ce da nastupi u aprilu ili ne. Savrseno je moguce i to da planira da se setka po golf terenima.
To sada ne mogu da znam.

Ali ne vidim apsolutno nikakav problem u tome da svoj raspored pravi iskljucivo u odnosu na to kako bude isla njena godina, koliko uspeha bude imala, status povreda i slicno. I to je zrelo ponasanje. Nezrelo bi bilo da ona TSS stavi na vrh liste prioriteta a pritom ima ulogu da se na nju baca iskljucivo drvlje i kamenje za sve lose, a dobro se brise i zaboravlja, dok drugome idu lovorike.

A to sta je za nju gore, mislim da ona ipak najbolje zna. Po mom misljenju to su neuporedive situacije. Tipsin i Danielin komentar dat "in passing" i "in the heat of the moment" za koje znaju samo najzagrizeniji teniski fanovi i oficijelno "druzenje" jednom u 3 godine kad se nadju zajedno na turniru (koje im je i obaveza) naspram provlacenja kroz najgore blato u svim srpskim medijima periodicno, oko svakog FC-a http://www.kurir-info.rs/sport/tenis...ama-179922.php, a za sta se od nje ocekuje veliki angazman, rizik i licna zrtva.
Ne-u-po-re-di-vo.

Nema uopste potrebe da se poseze za nekakvim ekstremnim teorijama. Da je ponos razlog, Ana bi rekla da nece da igra uopste; valjda nije ponos razlog jednom a drugi put ne. Uostalom zar nije Ana mahnula Jeleni i kevi na onoj probi haljine na proslom Wimbledonu? Secam se tog gifa.
Radi se, rekla bih, naprosto o tome da Ana pravi svoj raspored uzimajuci u obzir svoje potrebe prevashodno, a ne podredjujuci ih potrebama TSS-a. I to je normalno.
Ima situacija kad covek moze i da se posebno angazuje, izadje nekome u susret, "go out of her way" da nekom nesto ucini, ali MORA DA IMA RAZLOG da svoje potrebe podredi drugome.
Osoba koja to radi bez nekog posebnog razloga, ili jos gore, uprkos (mal)tretmanu koji nikako ne zasluzuje, ne samo da nije zrela, nego naprotiv, ima psiholoskih problema.
Za Anu angazman u FC-u nije ni priblizno isto kao jedna vecera sa Tipsom u drustvu celog muskog tima (i uostalom sta mi znamo o tom druzenju, da li se on naknadno izvinio ili ne...itd). Naprotiv od nje se ocekuje da bude available za TSS bas svaki put i da stoicki podnese ulogu onog ko je uvek kriv, a orden za zasluge ide nekom drugom. E pa, ja kapiram da je njoj Djura oprostio sto je tukao, ali sto je mnogo, mnogo je...cak i za Anu.
A sad, za Jelenu to je druga prica. Ja licno mislim da ni ona nije trebala da ide; eto i zadobila je povredu i propustice Pariz. Ako sam mozda i mislila da Ana treba da ide zbog igre, sada mislim da je donela dobru odluku. Za razliku od Jelene, ona je igracica zaleta i kontinuiteta, svaka povreda nju vrati na pocetak (psiholoski). Jelena ima tu sposobnost da dodje niotkuda i napravi dobar rezultat. Ana jednostavno nema, i u tom svetlu razumem njenu preteranu paniku oko povreda ove godine.

Quote:
Ona je igrala FK pune dve godine, prestala je redovno da se pojavljuje nakon meča sa Ruskinjama. Jasno je zbog čega. Osramotila se, bila je izviždana. Ona jednostavno ne želi više da vuče tu količinu odgovornosti pošto su je tad dežurni kritičari optuživali danima.
Evo sama si dala odgovor, pa eto, valjda on pije vode.
Old Feb 11th, 2012, 04:20 PM   #435
country flag JAS_
Senior Member

Quote:
Ovde nema nikakve svađe. Ovde se radi o napadu Jelene i njene mame na Anu, dok ih Ana ignoriše. Ana nikada Jelenu nije uvredila niti je koristila svaki intervju da je na ovaj ili onaj način zakači.
Stvarno ne razumem pokusaje da se izjednace, kad ni Ana niti roditelji, nisu imali NITI JEDAN jedini ispad prema Jeleni. Istina mozda jeste negde izmedju, ali to sigurno ne znaci da je uvek na sredini.
Reply

Thread Tools

Posting Rules