Diskusije na srpskom jeziku - Page 26 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Feb 6th, 2012, 04:24 PM   #376
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Moguće. To mi nije ni palo na pamet.

Mislim da je Aleks baš tako rekla, uhvati danas vesti na RTS-u, možda će opet to pustiti.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Feb 9th, 2012, 05:19 PM   #377
country flag Милан_СРБ
Senior Member

Милан_СРБ's Avatar

Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light

Izgleda da Ana nece igrati polufinale FC-a u aprilu...
Ona bas ima nekih nesuglasica sa savezom, cim vec sad zna da nece igrati!
Samo da dobro prodju Doha/Dubaji, a kasnije i IW/Majami... za Fed Cup cemo lako!
or why we insist on reminding that Ana Ivanovic a "former French Open champion",
even though almost any serious tennis fan would know that!
Милан_СРБ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 9th, 2012, 07:04 PM   #378
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Ona samo ima nesuglasice sa svojim mozgom i svojom zreloscu.
Linguae^ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 9th, 2012, 07:27 PM   #379
country flag gloria7
Senior Member

gloria7's Avatar

gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all

Ana : "JA SAM ODLUČILA da se ne vratim u Evropu kako bih igrala Fed Cup..."

Vraneš : " Nisam otvarao MEJL, tako da ne znam da li su mi stigle čestitke od Ane. MI NA TAJ
NAČIN KOMUNICIRAMO, a nisam upoznat da li je kontaktirala sa nekom od devojaka. Mogu
samo da istaknem da su one imale razumevanja za njenu odluku da ne igra protiv Belgije."

Mislim da je ovo njen oproštaj od reprezentacije, a mediji će je rastrgnuti ako se pojavi u Srbiji pred odlazak na Olimpijadu sa izjavom - " Čast mi je što ću predstavljati svoju zemlju na Olimpijadi u Londonu..."...Jako, jako se kontrolišem da ne kažem nešto što ne treba... Kao da navijam za stranu sportistkinju, a ne curu iz Srbije.
gloria7 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 9th, 2012, 08:41 PM   #380
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of

Quote:
TennisReporters Matt Cronin
Doesnt have to play 4 Olympics, but I'd say much depends on health post IW and Miami, & of course whose designing dresses
Quote:
Ivanovic does want to play the Olympics. What I said was she does not have to play Fed Cup this year to qualify
Mediji ce je rastrgnuti? A sta rade trenutno?
Iva87 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 9th, 2012, 09:24 PM   #381
country flag Милан_СРБ
Senior Member

Милан_СРБ's Avatar

Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light

Ljudi moji, vi ste svi izgleda zaboravili koliko je ona imala 'prijatnih' situacija sa tim savezom i celom tom pricom oko Kupa! Ona ne voli da igra za repku, a o razlozima ne zelim vise da pisem, onaj put je bilo sasvim dovoljno! Znam da je u pitanju polufinale, ali ocigledno da njoj to nije primarna stvar u karijeri. Ja sam je odavno otpisao iz reprezentacije i ne krivim je sto ne zeli da igra... Zasto niko ne proziva Sarapovu kad ne igra - zato sto selektor Rusije moze da bira od njih 5, 6 najmanje koju ce da pozove, ako Marija nece ili ne zeli da igra. Problem je u tome sto mi nemamo dovoljno dobrih i iskusnih igracica koje bi mogle da se smenjuju u timu, uvek se gleda da igraju Ana i Jelena, a ako slucajno jedna od njih ne igra (u najvise slucajeva je to bila Ana), onda krece kamenovanje i pljuvacina po medijima. Drzava, odnosno savez se uopste ne trudi da podstice mlade talente da ostanu ovde, da ih finansira, da im pruzi odgovarajuce uslove za treninge... Kada neko talentovano dete ode iz ove zemlje i jednog dana postane kao Novak, Ana, Jelena, onda ce da ga vuku za rukav da igra za drzavu, a ako odbije proglasice ga za 'izdaju otadzbine'... Pa gde je savez bio kad je tom talentovanom detetu trebala pomoc! To je po meni licemerno i bezobrazno, a ne ovo sto Ana radi! Zabole me uvo sto ce mediji da je rastrgnu, kakva drzava - takvi i mediji!
or why we insist on reminding that Ana Ivanovic a "former French Open champion",
Old Feb 9th, 2012, 09:30 PM   #382
country flag gloria7
Senior Member

gloria7's Avatar

gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all

Naši mediji? Prevode i kradu članke iz australijskih novina...novinari se ne potpisuju punim imenom i prezimenom ispod članaka u kojima napadaju Anu...stave u potpisu "redakcija"...ili inicijale...ponekad se neko i potpiše, kao onaj tip iz "Kurira" koji nema veze sa sportom...

Vade Anine reči iz konteksta...dopisuju rečenice koje nikad nije rekla da bi prodali novine... problem je što postoji kontekst.

Stvaraju atmosferu linča za devojku kojoj ova zemlja nije ništa dala...ali nije ni Novaku, JJ, Udovičiću, Vidiću, Malagurski, Čaviću...

Zašto za 8 godina nikad u nijednom intervjuu nije rekla da joj je Beograd najdraži grad na svetu?...Jbg, tu se rodila...uvek je to Melburn, Pariz, Nju Jork...

Koliko je puta odgovarala na pitanja - Ko ti je omiljeni pisac, glumac ,modni kreator ,mesto za odmor ,pevač...? Zašto nijednom nije navela nekog našeg pisca, muzičara, glumca, kreatora...neki naš hotel, specijalitet, običaj, planinu?...To rade "ambasadori" zemlje kojoj je takva reklama više nego potrebna...

Uporedi njen i Noletov "Bag check" - Nole se dere "Moja mala nema mane"..., a Ana : "Treća stvar je jedna srpska pesma koju verovatno ne bi ste hteli da čujete"...Šta je sad problem? Jezik? Ritam? To što Lady Gaga nije srpski projekat? Kakav je to "ambasador" koji u svakom intervjuu pokopava zemlju svojim nepromišljenim izjavama?

- U Srbiji ne poštuju moju privatnost
- Trube mi dok vozim kola
- Dele mi savete na ulici
- Niko ne poštuje red i zakon
- Muškarci ne pomažu ženama u kućnim poslovima
- Obećaju ti nešto pa ne ispune obećanja
- Nemam svoj mir
- Morala sam da treniram u praznom bazenu
- Svako 5 dete nema knjigu i slikovnicu
- U školama se beleži porast nasilja

Zašto mrzi nadimak "Anči" ? Samo je Srbi tako zovu, za strance je ona "tennis stunner"..."tennis glamour"..."tennis pin-up" i "tennis starlet"...nadam se da će jednog dana aussie novinari napisati pored njenog imena "tennis player" - to bi bilo poštovanje( za početak)...Ali,Anči,jebi ga, to je ...hmmm - Poseljačivanje? Nepoštovanje? Šta je sa Adamovim fanovima koji je zovu -"booty call", dok se drugi misle "they should breed and create a new generation of great australian tennis players"....WOW...tretiraju je kao sex objekat,trofej ili...stoku za priplod...

Jebeš novinare, svi su isti...Ana je mogla da izbegne sva ova sranja da se pojavila ili rekla jednom za sva vremena - "Jebite se svi, ništa vam ne dugujem i neću više nikad igrati za Srbiju!"...Zar je bilo toliko teško čestitati curama nakon pobede? Novaku? Pozvati Vraneša telefonom? Odrasti i pokazati zrelost?
Old Feb 9th, 2012, 09:47 PM   #383
country flag Милан_СРБ
Senior Member

Милан_СРБ's Avatar

- Niko ne poštuje red i zakon
- Muškarci ne pomažu ženama u kućnim poslovima
- Obećaju ti nešto pa ne ispune obećanja

- Morala sam da treniram u praznom bazenu
- Svako 5 dete nema knjigu i slikovnicu
- U školama se beleži porast nasilja

Izvini molim te, a sta od ovoga nije tacno??? Sve sto je rekla je potpuno tacno, a svet itekako zna sta se ovde desava!
Zamisli da je ovako odgovorila:
- Svi postuju red i zakon, kriminala nema uopste, u ovoj zemlji nije ubijen premijer, to se desilo na Marsu.
- Muskarci pomazu zenama u kucnim poslovima, drze ih kao malo vode na dlanu, uopste ih ne tuku, pa samim tim ne postoji potreba za sigurnim kucama.
- Sve sto obecaju ce ispuniti, nema nikakvog razloga da im ne verujete na rec.
- Imala sam savrsene uslove za trening, cela Srbija je puna teniskih terena koji se ne naplacuju.
- Sva deca imaju uslove za obrazovanje, skolarine na fakultetima ne postoje, skolovanje je besplatno.
- U skolama vlada tolerancija, sve je sjajno, razlicitosti se postuju, a prebijanje profesora je horor prica za koju smo culi od uciteljice, to se desava negde u Mozambiku.

Zasto ocekujes od nje da laze i prica bajke, kad nas taj svet bolje poznaje od nas samih!
Old Feb 9th, 2012, 09:58 PM   #384
country flag Милан_СРБ
Senior Member

Милан_СРБ's Avatar

Quote:
Originally Posted by gloria7 View Post
Zar je bilo toliko teško čestitati curama nakon pobede? Novaku? Pozvati Vraneša telefonom? Odrasti i pokazati zrelost?
A kako ti znas da mu ona nije cestitala Novaku? Ne mora da kaze javno 'Nole cestitam', ona je to sigurno uradila u privatnoj varijanti! Ona ovde nije odrasla, nema toliku ljubav prema ovoj zemlji, nema zelju da igra za repku (o razlozima necu da pisem vise), ne zeli da kaze da joj je Ceca, Jeca ili ko god najbolja pevacica - kad nije, nece reci da joj je Nusic najbolji pisac - kad nije itd. Ja izuzetno cenim Novaka, ali ne moraju svi (a i ne osecaju se tako) da isticu to sto su iz Srbije, ona nije takva i pomirite se s tim! Rekla je da joj nadimak Anci nije drag, sto ne znaci odmah da joj je seljacki, da je odvratan i da bi zelela (ne daj boze) da je zovu Anastasia. Plakala je kad su pustili nasu himnu kad je osvojila RG i meni je to bilo sasvim dovoljno da shvatim da ona voli ovu zemlju! Od njih se ocekuje da nas dizu u nebesa svaki put kad za to imaju priliku, Nole to radi (i svaka mu cast i hvala mu na tome), ali Ana to ne radi, nema obicaj, to je ne zanima sta god. Ona nije tipicna Srpkinja, ma kako vi to shvatili!
Old Feb 9th, 2012, 10:42 PM   #385
country flag gloria7
Senior Member

gloria7's Avatar

To su problemi koji se dešavaju u celom svetu, nisu tipični samo za Srbiju. Muškarci koji ne rade kućne poslove i tuku žene - to je stvar karaktera , a ne nacionalne pripadnosti. Ako će da priča o problemima, onda bi mogla, s vremena na vreme, da kaže i nešto lepo o SVOJOJ zemlji i ljudima...valjda ima nečeg dobrog ovde...Ispada da su joj sve uspomene vezane za Srbiju bolne i ružne...Najlepša stvar koje se seća je vožnja biciklom i igranje žmurke na parkingu ispred zgrade...

Pogledaj Novaka...neće ni on živeti ovde, ali je dovoljno zreo da neke stvari prećuti. Svestan je da je zaradio $33 mil.udaranjem loptice, ali zna da ljudi sa fakultetom ovde rade za 4990 evra GODIŠNJE. Baš zato što ne deli našu sudbinu - on mudro ćuti. A rekli su mu da se ne busa mnogo u prsa i ne ističe da je iz Srbije. I on je svestan problema, ako može pomogne, a ako ne - ne ističe ih. Pljujući po nama - pljuje i po sebi. Pogledaj kako lepo rešava stvar sa novinarima... pozvao ih je na neformalan razgovor, platio piće i večeru, malo se družili i nema problema...ali Nole se obraća fanovima i na srpskom jeziku...iako nije ovde,on zna šta se dešava u zemlji u svakom trenutku.

Pogledaj Anin FB...bruka...stoje uvrede i psovke, bljuvotine, već nedeljama, zato što nema nikoga ko razume srpski, ko može to da prevede i obriše. Moraš imati nekog ko će se obratiti i fanovima iz Srbije...obrisati komentare ako treba, poslati poruku ljudima na taj način, da nećeš tolerisati nepoštovanje.

Prošle godine je sa Tenerifa došla pravo u Slovačku, kasno uveče, i izbegla da sedi za istim stolom sa devojkama. Uradila je šta treba kako bi otišla na Olimpijadu...Koga će tamo da predstavlja? Tebe? Mene? Sebe - još jedna samopromocija, a gde ćeš bolju reklamu nego da te vidi milijardu ljudi na otvaranju Igara? Misliš da će biti smeštena u Olimpijskom selu sa drugim sportistima? Da će osetiti timski duh? Boriti se do poslednje kapi znoja za Srbiju? Na Olimpijadu se ide da se bori...nosi se srce,i duša, želja, volja, ljubav za zemlju i muda...tamo se ne ide da se "uživa na terenu"... ili da napraviš par dobrih fotki za web - site i autobiografiju, koju ćeš objaviti jednog dana. Olimpijada je čast i privilegija,a ne pravo koje si stekla igranjem 2 meča protiv Slovačke.

Ja samo više ne želim da slušam laži "čast mi je" i "ponosna sam što predstavljam svoju zemlju"...Ima Bokijev broj telefona pa neće biti nikakvih problema da učestvuje..a drug Adam će se pobrinuti da ne sretne Udovičića ni Karabatića...šta ima da bodri tamo neke vaterpoliste i odbojkaše...to su, bre,divljaci iz zemlje trećeg sveta...

Ja neću da se pretvaram da Fed Cup ne postoji zato što Ana ne igra...neću da nipodaštavam to takmičenje zato što ona nema nameru da igra...U pitanju je polufinale Fed Cupa,a ne meč evro-afričke zone.
Njena odluka da ne igra protiv Belgije i Rusije nema veze sa virusom, povredama i haljinama JJ... u pitanju je odluka doneta iz privatnih razloga,a biće ih još u budućnosti.
Old Feb 10th, 2012, 12:10 AM   #386
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of

Ana je introvertna i stidljiva osoba. Odrasla je pod staklenim zvonom. Nije vaspitana i ne treba od nje ocekivati da dize tri prsta u svakoj prilici, izjavljuje "Kosovo je Srbija" i sl.
Ispade da nikada nijednu lepu rec nije rekla o Srbiji. Koliko se ja secam hvalila je kosarkasku reprezentaciju, Sasu Djordjevica, Partizan...

Voli i sarmu i Vladu Georgieva

Mislim da ce biti smestena u Olimpijskom selu sa drugim sportistima Srbije. Bila je smestena u Olimpijskom selu i u Pekingu.
Da, odluka da ne igra Fed Kup nema veze sa povredama ali ima veze sa nesuglasicama sa Teniskim Savezom Srbije.
Iva87 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 10th, 2012, 12:33 AM   #387
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Ne želim ni da pljujem ni da branim Anu. Samo mislim da njen odnos prema Fed kupu oslikava njen odnos prema tenisu u poslednjih 4 godine. Bežanje od pritiska, odgovornosti... Snežana, Jelena i Savez nemaju veze sa njenim odlukama, ona je prestala da igra FK nakon one blamaže protiv Ruskinja u Areni. Svi dobro znamo koliko je to uticalo na njenu karijeru. Doživela je sunovrat nakon tih mečeva. Ovo je bila odlična prilka da se suoči sa svojim demonima, ali odlučila je da pobegne. To je to, Nije bitno da li ona sluša Lejdi Gagu, da li jede sarmu, da li čita Andrića ili Da Vinčijev kod.... To nema veze. Ja obožavam Tišmu, ali Dostojevski je bolji... Da se ne lažemo. Problem je sasvim druge prirode.

P.S. Sarma je najbolje jelo na svetu!!!! Zbog sarme sam naučila da kuvam.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 10th, 2012, 01:10 AM   #388
country flag Frka_panika
Junior Member

Frka_panika's Avatar

Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice

Gloria7,
sve dosada što si pisala o Ani je jako ružno i iz svake tvoje rečenice izbija neko gađenje i netrpeljivost prema Ani. Ti verovatno i nisi njen fan, već samo hoćeš da "otvoriš ljudima oči", pokažeš koliko je Ana glupava i da zaslužuje svu mržnju koju dobija od srpskih novinara. To što oni pišu se ne razlikuje od tvog pisanja. Čak je i prostije.
Stalno izvrćeš njene reči, prikazuješ ih onako kako bi ti volela.
Ti zameraš Ani što ne voli Cecu, Jecu, što ne čita Grabljivicu, što ne letuje U Soko banji, što ne gleda Amidžića i Zvezde Granda. Mogu samo reći- sreća njena. Naravno nisi pročitala da voli pesmu "Anđele" od Vlade, da je film "Montevideo" odličan, da joj je omiljeno jelo sarma itd. Naravno da nisi.
Deo o nasilju u školama i slikovnicama je još jedna zamena teza. To sve je rečeno u sklopu UNICEF-ove akcije "Škola protiv nasilja" i umesto da je pohvališ na tome što godinama unazad pomaže škole i hoće da pomogne, ti joj na tome zameraš. Šta tek reći na to?
Kada Novak kaže da u Srbiji nema privatnosti i da ide u Monako da se odmori, niko ništa ne kaže, a na Anu drvlje i kamenje. Kome ne bi smetalo da te na svakom koraku zaustavljaju, traže autogram, sliku, da ne možeš da se prošetaš, popiješ kafu bez uznemiravanja? To što je ona rekla je ljudski i iskreno, ali se kod nas samo iskrenost ne ceni.
O savetima na ulici nije pričala o Srbiji, već uopšteno. Kada je bila u igračkoj krizi, svako koga je sretala joj je davao savete kako da igra, gde greši, šta je rešenje. To je još jedno namerno izvrtanje istine.
Pišeš kako Ana nije čestitala Novaku, devojkama. Kako znaš? To što nije javno čestitala ne mora da znači da nije uopšte. Ana ima Novakov broj i nema potrebe da mu se ulizuje kao neki tako što će na fb okačiti hvalospeve o njemu. Što bi Vranešu čestitala uopšte? Čovek koji je od Fed cupa sa Slovačkom nije zvao, sa kojim komunicira preko mejla kada treba da igra za reprezentaciju i ne zaslužuje nikakvo čestitanje.
A ono za stoku za priplod .... samo wow. Ne znam kako neko ko poručuje Ani da odraste i pokaže zrelost može ovo da pomisli, a kamoli da napiše.
Izvinjavam se na dužini komentara, ima toliko toga što bih napisala, ali drugi put. Pozdrav svima.
Frka_panika is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 10th, 2012, 02:40 AM   #389
country flag Frka_panika
Junior Member

Frka_panika's Avatar

Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice Frka_panika is just really nice

Quote:
Prošle godine je sa Tenerifa došla pravo u Slovačku, kasno uveče, i izbegla da sedi za istim stolom sa devojkama.
Došla je poslednjim letom zato što je bila na terapijama za stimačne mišiće, a i da je htela nekog da izbegne to nisu devojke već jedna određena, JJ. To niko ne može da joj zameri, jer posle imitacije i "puši ga", mama Snežinog prozivanja, ne razumem kako neko može da joj zameri što izbegava takve osobe.

Quote:
Pogledaj Anin FB...bruka...stoje uvrede i psovke, bljuvotine, već nedeljama
To nije Anina sramota, već samo dokaz kakvih prostaka ima.

Quote:
Misliš da će biti smeštena u Olimpijskom selu sa drugim sportistima?
Naravno, 2008. je bila smeštena u Olimpijskom selu, družila se sa odbojkašima i odbojkašicama, pa zašto ne bi i ove?

Quote:
Olimpijada je čast i privilegija,a ne pravo koje si stekla igranjem 2 meča protiv Slovačke.
Po čemu Ana nije zaslužila tu privilegiju da predstavlja Srbiju na OI, a drugi jesu? Ne predstavlja se Srbija samo igranjem za Fed cup 1-2 godišnje. Ona Srbiju predstavlja na svakom turniru, na terenu i izvan njega, i po meni na dobar način. To što su joj rezultati slabi, to je druga priča.

Quote:
Ima Bokijev broj telefona pa neće biti nikakvih problema da učestvuje.
Ana ima njegov broj telefona, jer posle svakog osvojenog turnira on čestita našim teniserima SMS-om tako ne razumem zajedljivost i ne znam kako joj on može pomoći u toj situaciji. Pravila su pravila.

Quote:
a drug Adam će se pobrinuti da ne sretne Udovičića ni Karabatića...
Voleli Adama ili ne, po meni je on kulturan momak, a ne neki primitivac kao što ga ti predstavljaš. Imali su priliku i Udovičić i Karabatić da joj priđu, pa što nisu?

Quote:
Njena odluka da ne igra protiv Belgije i Rusije nema veze sa virusom, povredama i haljinama JJ... u pitanju je odluka doneta iz privatnih razloga,a biće ih još u budućnosti.
Pa naravno da je privatna odluka i tako treba da bude. Neće valjda da pusti da joj javnost, JJ ili njena mama određuju šta da radi.
Frka_panika is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 10th, 2012, 06:33 AM   #390
country flag gloria7
Senior Member

gloria7's Avatar

Frka panika, dobro došla!

Nema gađenja i netrpeljivosti prema Ani sa moje strane. Oštrine - da, grubosti-verovatno. Razčaranja - to je sigurno. To sam ja. Nemam 12 godina pa da progutam sve što njen PR tim servira, a nisam ni deo njenog fanboys base, koji maštaju da se zabavljaju sa njom i menjaju sa Adamom na 7 dana. To su tipični komentari njenih "KAD-ova" i "najvećih fanova" iz inostranstva. Onaj što sebe naziva fanom br.1 čak mašta da bude otac njene dece, ali to ti je OK? Njemu nećeš ništa da prigovoriš?

Mržnju Ana dobija od ljudi sa GM, u komentarima u "Kuriru", "Blicu", ispod klipova na youtube i čak na svom FB. Dobija je od blogera, nekih teniserki, organizatora turnira, bivših fanova koji su bili redovni ovde pre 2 godine. Gde si bila tad da braniš lik i delo AI? Što nam se nisi pridružila da je odbraniš od fanova koji su koristili R.I.P avatare, slike sa groblja, smejali se i kladili ,OVDE, koliko će gemova osvojiti protiv Kim I Serene? Gde si bila da reaguješ kad su govorili da treba da se povuče i posveti manekenstvu? Što je nisi odbranila od ljudi koji su govorili da ima FOB-y akcenat? To je mržnja, ja joj nisam neprijatelj.

Napiši otvoreno pismo novinaru "Kurira" i pitaj ga ko ga plaća...bori se sa pravom mržnjom na svim sajtovima i forumima gde se piše o njoj...Idi u subforum Šarapove i objasni njenim fanovima da treba, kao i Ana ,da izbegava igranje u Fed Cup-u zbog nesuglasica koje godinama ima sa Miškinom ,Petrovom ,Kuzi i ostalim curama iz repke. Šta je Mašin cilj? Da ide na OI? Onda mora da uradi nešto što joj se ne dopada, baš kao što to rade odrasli i zreli ljudi. Nije pobegla kad je MIškina rekla da neće igrati za Rusiju ukoliko Šarapova bude u timu... Nije se obazirala na Petrovu i ostala je na klupi kad je Kuzi 2008-e, pred novinarima pitala: "Zašto je sad došla? Ne treba nam, možemo i bez nje". Ta ista Maša se slikala sa tom istom Petrovom i Kuzi, odradila svoj posao, kao pravi profesionalac. Nije dozvolila da joj sujeta i emocije utiču na odluke. Zna šta joj je cilj.

Ja branim svoju želju da gledam Anu u Fed Cup timu, kao i mnogi drugi koji ne mogu da idu u Madrid i Rim da je gledaju. Znam za problem sa JJ i Sneki, za "puši ga", za haljine i navijače kojima plaća da zvižde dok Ana igra. Mislim da je vreme da se suoči sa tim, a ne da beži. Njeno odsustvo iz repke se vidi, nema nikog da je zameni, a ovo je najveći uspeh u našoj teniskoj istoriji.
Reply

Thread Tools

Posting Rules