Diskusije na srpskom jeziku - Page 25 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Feb 2nd, 2012, 05:51 PM   #361
country flag Милан_СРБ
Senior Member

Милан_СРБ's Avatar

Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Quote:
Originally Posted by Iva87 View Post
Pogledajte danasnju naslovnu stranu Kurira

Iskoristili su intervju koji je Ana nedavno dala za sajt The Tennis Space, a objavljen je juce

Znam da je Kurir smece od novina ali ovo je previse
za Kurir i njihove "novinare"!

Ona garant nema pojma za celu pricu o filmu doticne gospodje, to mogu da se kladim...
A sto se tice ovog smeca od novina, nije mi jasno zbog cega je Ana ukljucena u celu ovu pricu? Mozda da bi se to smece od novina bolje prodavalo... Senzacija i "vadjenje iz konteksta" je najvaznije, a istina je nebitna potpuno!
or why we insist on reminding that Ana Ivanovic a "former French Open champion",
even though almost any serious tennis fan would know that!
Милан_СРБ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Feb 2nd, 2012, 06:24 PM   #362
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Ja ne znam da li srpski novinari imaju pametnija posla nego da pišu gluposti o njoj. Ima li ona svoj PR? Ima li ona roditelje, rodbinu i prijatelje koji je obaveštavaju o ovakvim naslovima? Znaš kad bi smeli o našim drugim sportistima da pišu ovakve gluposti? Alo, ona je srpska sportistkinja, ali ne i vlasništvo svih dokonih ljudi u Srbiji. Svako u ovoj zemlji oseća da ima pravo da joj odredi sa kim će biti u vezi, šta će oblačiti, koju muziku će slušati, da li će se slikati. A ovaj novinar je garant neki impotentni, isfrustrirani čovek u klimaksu. Šta je napisao? Da nam Ana otkriva šta je uzbuđuje... Vau, kako li bi se tek ta perverzna konjina "uzbudila" da je Ana zaista izjavila nešto u Penetinom stilu.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 2nd, 2012, 07:17 PM   #363
country flag gloria7
Senior Member

gloria7's Avatar

gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all

I nju i njen PR baš briga kako će biti dočekane njene izjave u Srbiji. Ona neće živeti ovde, a veze sa Srbijom su joj slabe. Možda su ranije njene izjave mogle biti shvaćene kao nepromišljene i brzoplete, "danak neiskustvu"...ali ako se to ponavlja iz godine u godinu, gaf za gafom, onda je ili neviđeno glupa ili je baš zabole za Srbiju.

"Kurir" hoće da proda priču, ali nisu ni prvi ni poslednji koji vade njene reči iz konteksta. Uostalom, Ana je prošle godine objavila intervju za "Kurir" na svom sajtu, izreklamirala ih, a oni su joj se, sa svoje strane, zahvalili na tome.

Povod za ovaj "napad" je to što, opet ,ne igra u Fed Cup-u. Mnogo ljudi ne želi da je vidi ikad više u timu, niti da nastupa na Olimpijadi. A kad pogledam sve njene izjave vezane za život u Srbiji i ljude ovde - ispada da su sve njene uspomene ružne i neprijatne. Iskreno rečeno, bolne su mi obe stvari - napadi na nju, ali i njena očigledna nezainteresovanost za sve što se ovde dešava.
gloria7 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 2nd, 2012, 07:28 PM   #364
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of

Quote:
Originally Posted by gloria7 View Post
Povod za ovaj "napad" je to što, opet ,ne igra u Fed Cup-u. Mnogo ljudi ne želi da je vidi ikad više u timu, niti da nastupa na Olimpijadi.
Ja ne zelim i nemam hrabrosti da citam komentare. Ovo se pise?
Iva87 is online now View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 2nd, 2012, 07:49 PM   #365
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of

Zasto srpski mediji od svake njene recenice, od svakog njenog postupka prave senzaciju? Kao da se neko svojski trudi da je predstavi kao osobu koja ne voli Srbiju.

Kao da se neko svojski trudi da je sto vise ljudi zamrzi. Strasno
Old Feb 2nd, 2012, 07:54 PM   #366
country flag gloria7
Senior Member

gloria7's Avatar

gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all

Da. Kao, na Olimpijadi nema šanse da uzme medalju pored Kvitove, Azarenke, Kim, Pove, Serene, Stosur, pa zašto onda da igra. Ne voli svoju zemlju, nije čestitala Noletu, rukometašima ni vaterpolistima na uspehu... Vraneš izgleda besan ,ali se maksimalno kontroliše i pazi da ne kaže nešto što ne treba. Pitali su ga za komentar što Ana ne igra, rekao je: "Imate zvaničnu izjavu, ja nemam više šta da kažem na tu temu".
gloria7 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 2nd, 2012, 08:05 PM   #367
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

Quote:
Originally Posted by gloria7 View Post
Da. Kao, na Olimpijadi nema šanse da uzme medalju pored Kvitove, Azarenke, Kim, Pove, Serene, Stosur, pa zašto onda da igra. Ne voli svoju zemlju, nije čestitala Noletu, rukometašima ni vaterpolistima na uspehu... Vraneš izgleda besan ,ali se maksimalno kontroliše i pazi da ne kaže nešto što ne treba. Pitali su ga za komentar što Ana ne igra, rekao je: "Imate zvaničnu izjavu, ja nemam više šta da kažem na tu temu".
Nije cestitala Novaku, rukometasima i vaterpolistima i to znaci da Ana ne voli Srbiju Prava Srpkinja bi slala cestitke. Pa da zasto da igra na OI kada svi znaju da ne moze da osvoji medalju. Dokle vise sa tim glupostima?
Old Feb 2nd, 2012, 09:01 PM   #368
country flag Милан_СРБ
Senior Member

Милан_СРБ's Avatar

Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light

Quote:
Originally Posted by Iva87 View Post
Ja ne zelim i nemam hrabrosti da citam komentare. Ovo se pise?
Ja sam mazohista po tom pitanju, pa povremeno "bacim oko".
Neverovatno je koliko ima bolesnih i iskompleksiranih ljudi koji na svaku vest o Ani odmah ostavljaju negativne (da ne kazem bolesne) komentare, ne bitno da li se ta vest odnosi na njenu pobedu/poraz/izjavu... Nije ona idealna, imala je mnogo ispada i lupetanja po novinama, ali sve to treba uzeti s rezervom. Nikad se ne zna da li su njene reci prenesene onako kako je i rekla, uvek se tu nesto izmeni da bi bio "socniji" intervju. Ne postoji sportista u ovoj zemlji koji nece biti popljuvan, ma sta uradio. Pre neki dan je objavljena Novakova fotka, na kojoj se slikao sa osobljem nekog aviona, navodno je tim avionom leteo za Monte Karlo. Komentari na tu vest su bili u stilu: Tamo i treba da ode, u Srbiju da se ne vraca kad ne placa porez, kakav je to Srbin... Blic, B92, Kurir su leglo dokonih i iskompleksiranih ljudi koji jedva cekaju da popljuju nekog. Uspeh se nikada ne prasta!
or why we insist on reminding that Ana Ivanovic a "former French Open champion",
Old Feb 2nd, 2012, 09:16 PM   #369
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Милан_СРБ View Post
Ja sam mazohista po tom pitanju, pa povremeno "bacim oko".
Neverovatno je koliko ima bolesnih i iskompleksiranih ljudi koji na svaku vest o Ani odmah ostavljaju negativne (da ne kazem bolesne) komentare, ne bitno da li se ta vest odnosi na njenu pobedu/poraz/izjavu... Nije ona idealna, imala je mnogo ispada i lupetanja po novinama, ali sve to treba uzeti s rezervom. Nikad se ne zna da li su njene reci prenesene onako kako je i rekla, uvek se tu nesto izmeni da bi bio "socniji" intervju. Ne postoji sportista u ovoj zemlji koji nece biti popljuvan, ma sta uradio. Pre neki dan je objavljena Novakova fotka, na kojoj se slikao sa osobljem nekog aviona, navodno je tim avionom leteo za Monte Karlo. Komentari na tu vest su bili u stilu: Tamo i treba da ode, u Srbiju da se ne vraca kad ne placa porez, kakav je to Srbin... Blic, B92, Kurir su leglo dokonih i iskompleksiranih ljudi koji jedva cekaju da popljuju nekog. Uspeh se nikada ne prasta!
Ima ona tragične ispade sa izjavama. Njoj je zaista potreban neko da joj skrene pažnjuIzgleda da su njeni menadžeri previše iz fazona "smeškaj se i budi slatka". Komentari su užasni, ali ona zaista ne deluje kao osoba koja zna šta se o njoj piše. Kad dođe u Srbiju, novinari joj se ulizuju, predsednik joj se smeška. Kad je intervjuišu obavezno naglase to da je ona najlepša Srpkinja na svetu i, eto, super. Nema ona ideju šta se piše.

Mogu vam reći da, iz mog iskustva, ljudi koji ne prate sport previše nisu oduševljeni kad se ona pomene. Npr. ja gledam njen meč, dođe mi drugarica i odmah kao: "Je l' to Jelena? Ju, Ana, nju ne volim. Ona je sva neka umišljena lepotica. Mnogo se folira. "Ja svaki put kažem: "Dobro." Neću se ja sa svojom dugogodišnjom drugaricom raspravljati oko Ane.

Jbg, devojka stvarno ništa skandalozno ne radi, a ne izlazi iz žute štampe. I mislim da ona definitivno nema pojma šta Anđa radi po svetu. Ona bre ne zna ni kako Anđelina izgleda, u to sam ubeđena. Realno, zašto bi mlada, lepa i zdrava devojka želela da se poistoveti sa nadrndanom, šizofrenom anoreksičarkom?! Nema ona pojma ni na šta Anđa liči trenutno, verovatno je pamti iz onog perioda kad je bila ribetina.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Old Feb 2nd, 2012, 11:15 PM   #370
country flag Милан_СРБ
Senior Member

Милан_СРБ's Avatar

Sjajan tekst e-novina povodom komentara "citalackog copora" na Aninu izjavu o Andjelini! Komentari citalaca su uzimani sa sajta Novosti i ubacivani u tekst gde je autor davao svoj saljivi komentar o psihoticnim citaocima (komentatorima) koji su je prolasili za SrBskog neprijatelja broj 1, a njenu izjavu protumacili kao veleizdaju!

U ulozi Anđeline Džoli: Ana Ivanović, negde na Baliju radi za "balije"!

http://www.e-novine.com/sport/sport_...a-Ivanovi.html
Old Feb 3rd, 2012, 12:17 AM   #371
country flag JAS_
Senior Member

JAS_'s Avatar

JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute

I posle kad ja kazem da se vodi organizovana kampanja protiv Ane ja sam paranoicna
Toliko godina je pratim i toliko puta u tacno odredjeno vreme i po tacno odredjenom pravilu idu tekstovi, da samo budala moze da ne vidi (A ostali se prave da ne vide - naruceni tekstovi u Srbiji? Ma neeeee, ma kakvi...Teorija zavere!)

I kome je ona najvise stala na zulj? Da vidimo...
1. TSS
2. ___ (dopunite sami)
3.

Da se razumemo - nije Ana nikakav genije, nalupetala se po intervjuima samo tako.
Ali me niko nece ubediti da ovo nije tendenciozno napisan tekst sa jasnim ciljem i porukom.
To sto sada vise ne moraju ni da se narucuju ovakvi tekstovi, druga je prica. Kad se jednom zakotrlja grudva, ona sama raste.
A o Aninom PR timu i roditeljima, uopste okruzenju, sta reci? Il' su totalne budale, ili ih boli dupe.

Nego, je l' istina da je Woz otpustila Ricarda i da je rekao da bi trenirao JJ ponovo ali samo pod uslovom da se udalji Snekili?
WTA You can't make this stuff up.
JAS_ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 3rd, 2012, 12:49 AM   #372
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

Nisi paranoicna

Anini roditelji nisu kao mnogi teniski roditelji. Ne mesaju se u sve i ne pokusavaju da budu svom detetu i PR i teniski trener i finansijski kontrolor...

Mozda misle da ce nekom tuzbom na primer napraviti vise stete nego koristi. Ne znam ne verujem da ih ovo ne zanima
Old Feb 3rd, 2012, 01:11 PM   #373
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Joooooj, mene je bilo sramota da čitam komentare u "Novostima". Onaj što je ostavio najviše komentara je najnepismeniji čovek na svetu.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Old Feb 6th, 2012, 11:55 AM   #374
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Dobro, nije bilo lako kao što je Srbija predviđao, ali devojke su prošle ovu rundu. Sad sam čula na vestima da je Aleks rekla da ćemo u Moskvi biti još jači sa Anom. Hm, postoje li šanse da ona zaigra? Ovo je istorijska prilika, ali ovog puta ne možemo očekivati da nam Aleks spasi dupe u dublu. Odlična je ona, ali Ruskinje su u dublu previše jake. Kuznjecova i Zvonareva su sad osvojile AO.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!

Last edited by Cajka : Feb 6th, 2012 at 12:02 PM.
Old Feb 6th, 2012, 04:51 PM   #375
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Dobro, nije bilo lako kao što je Srbija predviđao, ali devojke su prošle ovu rundu. Sad sam čula na vestima da je Aleks rekla da ćemo u Moskvi biti još jači sa Anom. Hm, postoje li šanse da ona zaigra? Ovo je istorijska prilika, ali ovog puta ne možemo očekivati da nam Aleks spasi dupe u dublu. Odlična je ona, ali Ruskinje su u dublu previše jake. Kuznjecova i Zvonareva su sad osvojile AO.
Stvarno? Aleksandra je bas tako rekla?

Maria nece igrati polufinale, a ostale Ruskinje nisu u nekoj formi. Imaju Srpkinje lepu sansu.

Ovo sam procitala na Twitter-u

Quote:
mislim da je bio dogovor ako Kim otkaze da Ana ne igra, da igra polufinale
Reply

Thread Tools

Posting Rules