Diskusije na srpskom jeziku - Page 11 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Jan 7th, 2012, 06:56 PM   #151
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Vaistinu se rodi.

Safarova bi trebalo da bude lak zalogaj, izgubila je prosle nedelje od Benesove u cudna tri seta - mislim da je ovo sigurna pobeda za Anu ako ova bude odigrala kako se ocekuje. U drugom kolu bi mogla opet da iznenadi Zvonarevu. Ili Kuznecovu? Ma obe ih je pobedila u Pekingu.
Linguae^ is online now View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Jan 8th, 2012, 02:40 AM   #152
country flag Милан_СРБ
Senior Member

Милан_СРБ's Avatar

Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light Милан_СРБ is a glorious beacon of light

Uzasan mec...
Kada sam video u pocetku prvog seta da je pasivna mislio sam da je to mozda neka taktika dogovorena sa Najdzelom (mada mi je i to bilo cudno obzirom da ona nikad nije bila dobra u defanzivi)! Sa tim Wozniacki stilom je dogurala do tajbrejka, pa izgubila set posle onog smeca u mrezu (u glavi tad, a za stvarno dva poena posle)! Posle toga dolazi Najdzel i govori joj da bude agresivna , alo devojko to je tvoj tenis otkad znas za sebe, pa da li treba trener da ti dodje i kaze nemoj biti pusher kad to nije tvoj stil, ne razumem! Dok je Najdzel to govorio ona je gledala svuda samo ne u njega, ajde to manje vise, nego je imala i takav stav u stilu Ajde pali matori nemas ti pojma! Lusi je u Biljanu piljila kao u Boga i koliko toliko uspela da savete sprovede u delo, a ova nasa...... Forhend tek po koji, bekend uzas™, servis ajde jos i Boze pomozi, ali izbacaj... STRASNO! Pa sta je ona i na cemu radila tokom pauze sem sto je setala sa skotinom po golf terenu! Izdanje u Baliju je bilo 100000 puta bolje od ovoga danas, a tada je bila i povredjena i umorna, ali je brate igrala ko svet, ovo danas je uzas! Najdzel je ozbiljan trener, a ako ona i dalje bude tako malodusna mislim da ce je ostaviti... Danas je izgledala kao pala s Marsa i totalno ne voljno... Zao mi je navijaca koji se deru u svakoj pauzi iz petinih zila, a ona ko baba neka! Imala je lepu priliku da sakupi neke poene jer prosle godine nije igrala ni Brizbejn ni Sidnej, a ona nista cvonjak... Sad jos da ispadne na AO u prvom kolu, pa da se zavrsi ova Ozi turneja!
or why we insist on reminding that Ana Ivanovic a "former French Open champion",
even though almost any serious tennis fan would know that!
Милан_СРБ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 8th, 2012, 02:46 AM   #153
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Quote:
Originally Posted by Linguae^ View Post
Vaistinu se rodi.

Safarova bi trebalo da bude lak zalogaj, izgubila je prosle nedelje od Benesove u cudna tri seta - mislim da je ovo sigurna pobeda za Anu ako ova bude odigrala kako se ocekuje. U drugom kolu bi mogla opet da iznenadi Zvonarevu. Ili Kuznecovu? Ma obe ih je pobedila u Pekingu.
Lak zalogaj u pm, bas ja znam sta pricam.
Old Jan 8th, 2012, 09:52 AM   #154
country flag gloria7
Senior Member

gloria7's Avatar

gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all

Majko moja mila!

Linguae, divim se tvom optimizmu, ostani takav, ako možeš. Kad pročitam tvoje komentare, uvek mi se čini da preterujem što ne očekujem mnogo od nje. Ali posle ovog danas...

Da se ne ponavljam, ali njena priprema za novu sezonu je bila slaba. Pokušavala je da zaleči povrede iz prošle godine, išla na vežbe sa onom ženom koja je i rekla na facebooku:"... bilo je to par nedelja punih izazova, ali je Ana uspela da napravi velik napredak"...na polju izlečenja...što nema veze sa pravim pripremama za meč...ili ima? Nema fitnes trenera, nema fizioterapeuta, a ni nameru da ih zaposli. Ima samo ovu ženu - osteopatu, a to nije isto. Osim toga, Maio ima kliniku koju neće napustiti da bi putovala sa Anom....znači samo Ana i Najdžel. Što je mnogo - mnogo je, pogotovo što se radi o teniserki koja je stalno povređena...još od 2008-e.

E,sad,kad radiš vežbe da saniraš bol u ramenu i stomaku, onda ćeš trčkarati po parku u Nusi i reći da si savršeno spremljena za novu sezonu. Ona nema snage da igra duže od sat i po. A u Australiji je od 8-og novembra...Ako se ona nije aklimatizovala i imala savršene uslove za rad -onda ne znam ko je.

Pošto ovo izgleda kao sezona 2009/2010, hajde da se nadamo, da će je skot javno prevariti (uz obilje fotografija ovog puta) ,pa će možda uzeti fitnes trenera i bar pokušati da spasi drugi deo sezone.
gloria7 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 8th, 2012, 01:39 PM   #155
country flag JAS_
Senior Member

JAS_'s Avatar

JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by gloria7 View Post
Majko moja mila!

Linguae, divim se tvom optimizmu, ostani takav, ako možeš. Kad pročitam tvoje komentare, uvek mi se čini da preterujem što ne očekujem mnogo od nje. Ali posle ovog danas...

Da se ne ponavljam, ali njena priprema za novu sezonu je bila slaba. Pokušavala je da zaleči povrede iz prošle godine, išla na vežbe sa onom ženom koja je i rekla na facebooku:"... bilo je to par nedelja punih izazova, ali je Ana uspela da napravi velik napredak"...na polju izlečenja...što nema veze sa pravim pripremama za meč...ili ima? Nema fitnes trenera, nema fizioterapeuta, a ni nameru da ih zaposli. Ima samo ovu ženu - osteopatu, a to nije isto. Osim toga, Maio ima kliniku koju neće napustiti da bi putovala sa Anom....znači samo Ana i Najdžel. Što je mnogo - mnogo je, pogotovo što se radi o teniserki koja je stalno povređena...još od 2008-e.

E,sad,kad radiš vežbe da saniraš bol u ramenu i stomaku, onda ćeš trčkarati po parku u Nusi i reći da si savršeno spremljena za novu sezonu. Ona nema snage da igra duže od sat i po. A u Australiji je od 8-og novembra...Ako se ona nije aklimatizovala i imala savršene uslove za rad -onda ne znam ko je.

Pošto ovo izgleda kao sezona 2009/2010, hajde da se nadamo, da će je skot javno prevariti (uz obilje fotografija ovog puta) ,pa će možda uzeti fitnes trenera i bar pokušati da spasi drugi deo sezone.
Strasno. Devojka je pre 4 godine bila u istoj situaciji kao Novak. Prvi GS, tri finala. Peh na Olimpijadi od koga se jos nije oporavila. I ja sam stvarno mislila da ce ove godine biti u istoj poziciji kao i on - savrsen tajming za nju da napadne Golden Slam
Ok, smejte se sada, ali ja sam u to verovala. I sad verujem da je to mogla, samo da nije toliko glupa.
(I da njeni roditelji imaju tri cuke u glavi. Mislim imaju oni, bole ih uvo, imaju milione i to im je valjda i bio cilj.)
Ali jebi ga...kad bi baba imala muda bila bi deda.
Kad sada uporedim Novaka, njegove izjave vezane za Srbiju, zrelost sa kojom nosi teret heroja u ovoj zemlji, sa njenim izjavama i ponasanjem prosto ne mogu da zamislim Anu ni za milion godina u toj ulozi. Zastrasujuce. Za nju kao da je vreme stalo. Svi ostali su uznapredovali, pa ako ne teniski, ono bar vidis da su zreliji ko ljudi , kao JJ, ali ne i Ana. Ona je jos devojcica od 17 godina, koja ne shvata sta joj se dogadja, kako to da se ljudi toliko interesuju za nju, i zasto sada odjedanput ima i ljudi koji je ne vole i ne zele joj da poosvaja sve moguce turnire...
Bolje mi je da cutim...Ali opet kazem, ne bih bas ni da je opanjkavam po GMu, a moram negde da prokomentarisem.
JAS_ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 8th, 2012, 02:31 PM   #156
country flag gloria7
Senior Member

gloria7's Avatar

gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all gloria7 is a name known to all

Znaš šta meni smeta ,JAS? To što je otpustila Byrnes-a. U stvari, način na koji je to uradila. Taj se više neće vratiti. On je uvek bio prijatelj, ne samo kondicioni. Dragana mu je verovala, uvek je mogla da se osloni na njega, bio je u Beogradu, gledao sa Anom Partizanov meč u "Pionir-u", išao na odmore sa njom, čekao je u Australiji. On je je naučio da surfuje, a ne Adam, verovao je u nju. Odmah je dotrčao, čim ga je pozvala. Izgleda da Ana ne poštuje muškarce koji veruju u nju, već u ove koji je ponižavaju.

Nijedan njen bivši trener ne sme, zbog klauzule u ugovoru, da komentariše rad sa njom niti razloge prekida saradnje. Njeni komentari o Van Gričenu nisu bili na mestu i učinila je da čovek izgleda nekompetentan...isto je uradila sa Scott-om B. Rekla je da njegove vežbe nisu donele željene rezultate, ali sa Maio-oseća napredak i već ima bolju rotaciju ramena. Sad ni Byrnes nije kompetentan...ni stručan...Čovek koji najbolje poznaje njeno telo i povrede, njene strahove i neuroze. Ispada da kao trener nije napredovao, da se ne usavršava, da ne može da joj pomogne. A ako ne može da pomogne njoj (koju najbolje poznaje) - kako će da pomogne drugim igračicama?

Ja se pitam ,ko joj je pomagao 5 meseci pre nego što je uposlila Byrnes-a? Reyes? Tip koji forsira rad u teretani i povećanje mišićne mase? Ana neće promeniti svoj izgled. Kao žena, ona izgleda bolje nego ikad. Nema šanse da nabaci mišićnu masu...Zbog Lojanice je, kaže, izgubila snagu, nije mogla da izdrži napore na terenu, izgubila je previše kilograma...Da li se u međuvremenu ugojila? Ne. Jebi ga, kad vučeš povredu ramena od 2007-e, kako možeš da kažeš da Byrnes-ove vežbe ne pomažu? Kako može jedan čovek da reši problem koji traje godinama, da izleči povredu koja se pretvara u hroničnu? Šta si uradila da izlečiš tu povredu svih ovih godina? I opet su svi drugi krivi, samo ona ne. Žao mi je Scott-a B. - šutnula ga je kao blato s cipele...najvernijeg saradnika kog je imala...
Old Jan 8th, 2012, 03:05 PM   #157
country flag JAS_
Senior Member

JAS_'s Avatar

JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute

Quote:
Znaš šta meni smeta ,JAS? To što je otpustila Byrnes-a. U stvari, način na koji je to uradila. Taj se više neće vratiti. On je uvek bio prijatelj, ne samo kondicioni. Dragana mu je verovala, uvek je mogla da se osloni na njega, bio je u Beogradu, gledao sa Anom Partizanov meč u "Pionir-u", išao na odmore sa njom, čekao je u Australiji. On je je naučio da surfuje, a ne Adam, verovao je u nju. Odmah je dotrčao, čim ga je pozvala. Izgleda da Ana ne poštuje muškarce koji veruju u nju, već u ove koji je ponižavaju.

Nijedan njen bivši trener ne sme, zbog klauzule u ugovoru, da komentariše rad sa njom niti razloge prekida saradnje. Njeni komentari o Van Gričenu nisu bili na mestu i učinila je da čovek izgleda nekompetentan...isto je uradila sa Scott-om B. Rekla je da njegove vežbe nisu donele željene rezultate, ali sa Maio-oseća napredak i već ima bolju rotaciju ramena. Sad ni Byrnes nije kompetentan...ni stručan...Čovek koji najbolje poznaje njeno telo i povrede, njene strahove i neuroze. Ispada da kao trener nije napredovao, da se ne usavršava, da ne može da joj pomogne. A ako ne može da pomogne njoj (koju najbolje poznaje) - kako će da pomogne drugim igračicama?

Ja se pitam ,ko joj je pomagao 5 meseci pre nego što je uposlila Byrnes-a? Reyes? Tip koji forsira rad u teretani i povećanje mišićne mase? Ana neće promeniti svoj izgled. Kao žena, ona izgleda bolje nego ikad. Nema šanse da nabaci mišićnu masu...Zbog Lojanice je, kaže, izgubila snagu, nije mogla da izdrži napore na terenu, izgubila je previše kilograma...Da li se u međuvremenu ugojila? Ne. Jebi ga, kad vučeš povredu ramena od 2007-e, kako možeš da kažeš da Byrnes-ove vežbe ne pomažu? Kako može jedan čovek da reši problem koji traje godinama, da izleči povredu koja se pretvara u hroničnu? Šta si uradila da izlečiš tu povredu svih ovih godina? I opet su svi drugi krivi, samo ona ne. Žao mi je Scott-a B. - šutnula ga je kao blato s cipele...najvernijeg saradnika kog je imala...
Upravo to. Meni je smetalo i Lojanicu kako je otpustila. Cuj previse je smrsala. Pa nesto ne vidim da se ugojila u medjuvremenu. I uopste, imam utisak da sve vreme pokusava da bude neko drugi.
Cini mi se da joj je to glavni problem. Ima ubitacno ofanzivno oruzje - forhend i (nekada) servis, sto je uz pristojne ostale elemente cesto dovoljno da osvojis barem nekoliko slemova, a ona bezuspesno pokusava da bude super u defanzivi i ne znam ni ja sta. Ili pak, ovo je jos bolje, devojka ima srecu da se bavi tenisom, a gomila nas moze da bude najbolja u svojoj profesiji i niko to nece ni znati, taka nam je profesija (a uopste ne znaci da je laksa, naprotiv), ali ne, nije njoj to dovoljno, ona hoce da bude intelektualka, cita knjige i mrsomudi.
Jebi ga sto rece jednom Federer, neki ljudi ce sav svoj rad da koncentrisu na svoje slabosti kako bi ih doveli na prosecan nivo, umesto da rade na svojim darovima i da budu izuzetni. E to ti je Ana.
I da, vec neko vreme, imam utisak da Ana nije ni najmanje korektna prema nekim svojim kolegama - ispaljivanje Petka posle poraza od Kim u Majamiju, ispaljivanje Novaka na Hopmanu, ispaljivanje Zikija. Tacno je da su bile i povrede i sve, ali previse slicnosti ima da bi se to sve podvelo pod koincidencije.
Sve se plasim da ce Ziki i ove godine morati da u zadnjem minutu trazi sebi partnera za Olimpijadu (kao prosle za AO). Uopste ne ostavlja dobar utisak. Ali uopste. A i kad su treneri u pitanju, posle svega bice joj sve teze i teze da sebi nadje trenere. A posto su za jednokratnu upotrebu, stvarno ne znam sta ce da radi...Ne, zaista vise ne znam sta da kazem.

Ali zato Skotina sigurno ima.
Old Jan 8th, 2012, 03:09 PM   #158
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Valjda ce zasijati u Melburnu. Mozda konacno zna sta govori. Ko ce ga znati.
Old Jan 8th, 2012, 05:30 PM   #159
country flag Nena_xxx
Senior Member

Nena_xxx's Avatar

Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold

Uzalud sam sinoc ostala do pola 4 gledajuci njen mec. Jos ko budala mislila da ce da pobedi Lusi. Ali ne, negativnih iznenadjenja od Ane nikad dovoljno.

Mec je bio katastrofa, Najdzel joj jedno govori ona drugo radi. I kad ga otpusti, jos ce ispasti da je on nekompetentan. Ne znam zaista da li je i 10% njenih udaraca bilo izvan servis polja. Los mec, da nije mogao biti gori u zadnje recimo 2 godine.

Po svemu sudeci, jedini koji se nerviraju smo mi. Ana ne. Jer da je njoj zaista stalo, ne bi se vise blamirala nego bi nesto uradila po pitanju svoje karijere. Ako vec zeli da se uda, rodi decu, zivi srecno do kraja zivota sa Adamom, pa reci lepo da se mi jadnici ne nadamo da ces osvojiti jos nesto osim Balija.
Nena_xxx is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 8th, 2012, 06:34 PM   #160
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of

I meni je jako, jako zao Scott Byrnes-a. Da, najverniji saradnik koga je imala. Fitnes trener joj je OBAVEZAN. Kada planira da angazuje novog? Ceka da veze nekoliko poraza u 1 kolima Razmisljala sam malo o odabiru turnira na startu sezone. Mislim da bi najbolje bilo da je igrala Auckland i Hobart ili kombinacija Auckland i Sydney.
Iva87 is online now View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 8th, 2012, 06:51 PM   #161
country flag gloria7
Senior Member

gloria7's Avatar

U tome je i problem, Neno. Tipovi kao Skot se ne žene pre 50-e i to u strahu da ne umru sami ili bez naslednika. On ti je, što bi rekla moja mama, "zatrovan bunar"...kao Džordž Kluni ...
uhvatiće zadnji voz oko 50-e ,oženiće neku 21-godišnju manekenku ili bebi-siterku koja će, kad se popne na njegov novčanik, da vidi pola Evrope...pa joj neće biti važno kako on izgleda.

Da bi se oženio i imao decu Adam bi morao da odraste... Tip je hedonista, salonski lav koji se nikad u životu ni za šta nije borio. Sve je dobio zahvaljujući golfu i svom dobrom izgledu.Zašto da bilo šta menja u svom životu? Ana će, u najboljem slučaju, da igra tenis još 5 godina,a on 20 Možda još 10 godina kao senior. I opet mu nije palo na pamet da propusti neki turnir 2010-e i bude sa njom, da je podrži. Ovo je sve što Ana može da dobije...ekskluzivni hoteli i šoping, letovališta, večere sa bogatim prijateljima, putovanja privatnim avionom, par zlatnih minđuša za rođendan i to je to. Može da zaboravi na veridbu, a o braku i da ne sanja. Kad je htela u februaru 2010-e da napusti tenis - nije je podržao (hvala Bogu), nije ponudio ništa, čak ni da počnu da žive zajedno...Jebi ga, trebalo mu je 10 meseci pre nego što ju je predstavio u Singapuru kao zvaničnu devojku...do tada mu je bila "stalni partner"...

Seća li se neko njenog prvog intervjua iz Linca 2010-e: "Kad si srećan u ljubavi, onda si i motivisan da dobro igraš i pobeđuješ. A kad si tužan, stalno nerapoložen..- onda nisi sa pravom osobom"...A magarac je odigrao dobro, kao pravi "igrač"...ostao je u kontaktu sa njom i nakon prekida veze...da je podseti na sebe s vremena na vreme, da pričaju o starim dobrim vremenima...da mu čuje glas...kako ne bi drugom tipu dala šansu...
Old Jan 8th, 2012, 06:58 PM   #162
country flag JAS_
Senior Member

JAS_'s Avatar

Quote:
Originally Posted by Iva87 View Post
I meni je jako, jako zao Scott Byrnes-a. Da, najverniji saradnik koga je imala.
Najverniji i jedan od retkih koji su bili sa njom od srca a ne samo zbog para. Koji joj je zeleo da pobedjuje bez rezerve, sto se ni za Svena ni za Cahilla (pa ni za Heinza) ne bi moglo reci. Covek napustio Azarenku cim je mala zviznula...i onda ga otkaci na isti nacin kao pre. Ono sto ona izgleda jos ne kapira je, da isto kao kad je pobedi jedna teniserka to i drugima daje primer kako se igra protiv nje, tako i njen tretman jednog trenera i drugima salje poruku...

Quote:
Fitnes trener joj je OBAVEZAN. Kada planira da angazuje novog? Ceka da veze nekoliko poraza u 1 kolima
Em uci iskljucivo iz sopstvenog iskustva (definicija gluposti) em uci jako sporo.
Tako da...akcija se ne ocekuje pre AO katastrofe.

Quote:
Razmisljala sam malo o odabiru turnira na startu sezone. Mislim da bi najbolje bilo da je igrala Auckland i Hobart ili kombinacija Auckland i Sydney.
Nebitno, u sustini. Ne gubi ona sto je bio tezak zreb, vec sto nije spremna da pobedjuje. Zza pobedu se mora pogledati u glavu(dzu) ali ko zna sta bi tamo mogla naci. Ili jos gore NE naci
Ovako je bezbedno.
Old Jan 8th, 2012, 07:06 PM   #163
country flag Nena_xxx
Senior Member

Nena_xxx's Avatar

Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold

Secam se tog intervjua, posto su nedeljama po svim mogucim novinama i portalima (srpskim) iznova i iznova prenosili ti njenu izjavu. A to da je Adam opasan igrac, to se vidi. O njemu se puno pise, puno prica, mnogo devojaka oko njega, i to ne bilo kakvih, nego sve nekih zavodnica. Nece se Ana usreciti puno, al ko nas pita, ona dok neke stvari ne shvati, nema nista od njenog napretka, kako teniskog, tako i emotivnog. Ona je jos uvek na nivou 15-godisnje devojcice. Nije za dz Peneta rekla o njoj sve ono.

Mene zanima, vec godinama prakticno, kakvu ulogu njeni roditelji i najblizi prijatelji imaju? Koliko god svako od nas mislio da sam odlucuje, ipak mi svi vrednujemo misljenja nama bliskih ljudi. Zar joj majka ne moze dati neki savet? Oduvek je govorila da joj je mama ujedno i najbolja drugarica. A otac? Zar ne zeli da zastiti svoje dete?

Ne znam. Nisam pametna.
Nena_xxx is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 8th, 2012, 07:06 PM   #164
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Srećan Božić, ljudi! Beskrajno mi jde drago što sam bila odsutna poslednjih nekoliko dana. Nisam uspela da odgledam Anin meč, pa mi makar nije pokvarila praznično raspoloženje. Tek koro sam videla da su i ona i Janko i Bojana izgubili. U Melburnu je drugo kolo njen maksimum. Mislim da će posle USO-a biti negde na 40. mestru.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 8th, 2012, 07:18 PM   #165
country flag JAS_
Senior Member

JAS_'s Avatar

Quote:
U tome je i problem, Neno. Tipovi kao Skot se ne žene pre 50-e i to u strahu da ne umru sami ili bez naslednika. On ti je, što bi rekla moja mama, "zatrovan bunar"...kao Džordž Kluni ...
uhvatiće zadnji voz oko 50-e ,oženiće neku 21-godišnju manekenku ili bebi-siterku koja će, kad se popne na njegov novčanik, da vidi pola Evrope...pa joj neće biti važno kako on izgleda.

Da bi se oženio i imao decu Adam bi morao da odraste... Tip je hedonista, salonski lav koji se nikad u životu ni za šta nije borio. Sve je dobio zahvaljujući golfu i svom dobrom izgledu.Zašto da bilo šta menja u svom životu? Ana će, u najboljem slučaju, da igra tenis još 5 godina,a on 20 Možda još 10 godina kao senior. I opet mu nije palo na pamet da propusti neki turnir 2010-e i bude sa njom, da je podrži. Ovo je sve što Ana može da dobije...ekskluzivni hoteli i šoping, letovališta, večere sa bogatim prijateljima, putovanja privatnim avionom, par zlatnih minđuša za rođendan i to je to. Može da zaboravi na veridbu, a o braku i da ne sanja. Kad je htela u februaru 2010-e da napusti tenis - nije je podržao (hvala Bogu), nije ponudio ništa, čak ni da počnu da žive zajedno...Jebi ga, trebalo mu je 10 meseci pre nego što ju je predstavio u Singapuru kao zvaničnu devojku...do tada mu je bila "stalni partner"...

Seća li se neko njenog prvog intervjua iz Linca 2010-e: "Kad si srećan u ljubavi, onda si i motivisan da dobro igraš i pobeđuješ. A kad si tužan, stalno nerapoložen..- onda nisi sa pravom osobom"...A magarac je odigrao dobro, kao pravi "igrač"...ostao je u kontaktu sa njom i nakon prekida veze...da je podseti na sebe s vremena na vreme, da pričaju o starim dobrim vremenima...da mu čuje glas...kako ne bi drugom tipu dala šansu...
Kad sam to videla sve mi je bilo jasno. Ali ajde da ne bude da stalno mracim, kritikujem i tako to...
Taj stav govori da je ljubav sve i iz nje sledi sve. Sto je mozda ok kad imas 13 godina.

Inace, ja mislim da je bas dobro sto joj nije ponudio brak...jer bi glupaca pristala. A sta je njemu da se ozeni? Nista. U danasnje vreme muka li je razvesti se?
Pa i ona izjava o deci - to je potez koji mi je odmah ukljucio sve alarme.
Cemu to? Zasto uvek on istrcava sa izjavama koje ona mora da demantuje? Da li je ona za to znala? Ako jeste, zasto je posle pricala kako nece SADA da ima decu. Ako nije znala, zasto on istrcava sa tim? Da bi se ona nasla u nebranom grozdju, da bude pod pritiskom da se veze - jer eto on je ozbiljan, da bude pod pritiskom da objasnjava? Mislim covek mi je toliko ogavan, kao retko ko. Priznajem da sam prema njemu iracionalna. Kao Brena prema Woz
Reply

Thread Tools

Posting Rules