Anxiety Among JJ-fans (panic attacks, generalised anxiety and related disorders) - Page 2 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Jun 15th, 2011, 12:42 AM   #16
country flag Boschco
Senior Member

Boschco's Avatar

Boschco is a name known to all Boschco is a name known to all Boschco is a name known to all Boschco is a name known to all Boschco is a name known to all Boschco is a name known to all Boschco is a name known to all Boschco is a name known to all Boschco is a name known to all Boschco is a name known to all Boschco is a name known to all
Re: Anxiety Among JJ-fans (panic attacks, generalised anxiety and related disorders)

kucam po mraku jbg... elem da odgovorim... pre oho-ho godina, nakon milionitog odlaska u urgentni centar, kao joj umreću itd, rekoše mi: dečko sledeći put nemoj kod nas nego kod psihijatra, a ako baš i umreš, evo mi smo odgovorni...
Čak sam i devojku u urgentnom upoznao, takođe hipohondričnu dušicu anksioznu...
odavno sam to skinuo sa vrata... znam kako je, to nemože da se skapira ako nisi doživeo...užas... ali evo, ja već skoro 20godina ni p od panike...
jedva sam ovo iznabadao... pričaćemo...
Boschco is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Jun 15th, 2011, 12:49 AM   #17
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute
Re: Anxiety Among JJ-fans (panic attacks, generalised anxiety and related disorders)

Quote:
Originally Posted by JJ Expres View Post
i onda skapiras kako su pravi prijatelji retkost,a sto je najgore ja nisam uopste pesimista vec jednostavno jeste tako vecina ljudi je sa tobom dok nesto ne krene po zlu a onda
isto na ovom forumu kad vidim ljude kako se predstavljaju kao najveci fanovi a onda cim krenu kola nizbrdo svi ih napuste, jedino mi nasu glupacu nikad necemo napustiti xD
Ja ni jednu ni drugu ne napuštam. Nekako sam ih zgotivila obe još davno, sećam se Ana je bila slatka, guzata tinejdžerka sa protezom, ništa tipa VIP. Bole me dupe ko viče "ajde", ko koga imitira. Nek se kolju ako nemaju pametnija posla. U mojoj kući se odavno baš pratio tenis i sećam se da sam kao klinka patila što nemamo dobre tenisere. Sad mi je drago što ih je odjednom toliko. Ja još samo čekam da se Aleks probije, ona me je više očarala od svih do sada.

Na onom testu mi je ispalo da sam narcisoidna.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jun 15th, 2011, 12:59 AM   #18
country flag Brena
Senior Member

Brena's Avatar

Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Ja sam se dvoumila da li da upišem faks u NS-u ili u BG-u. Pošto sam završila Filološku na Z. vencu, nekako nisam htela opet među te iste ljude, pa sam pametno pobegla.
Jao, niš' mi ne pričaj, dobro si živa ostala ako si s njima i u školu morala da ideš. Ja na fakultetu s njima nisam znala šta ću, da li čovek da plače ili da se smeje...

Quote:
Hmmm... Iz tvoje priče bi se reklo da pomalo puštaš da te to sve nosi.
Sad sam baš u nekoj minus fazi, pa verovatno zvučim baš očajno. Ali nije tako uvek. Bilo je i perioda kada mi se činilo da mi je savim dobro i da se nikada više neću vratiti u paniku, ali uvek nešto zeznem i ne izvučem se do kraja i čim dođe neki problematičniji period, ja se strmoglavim nazad u paniku, hipohondriju i ostale zanimacije.

Quote:
Ne daj se bre, ženo, jeb'o mamu. I ja imam opsesivno-kompulsivno sindrom. Ako nešto nije onako kako sam zamislila da treba da bude, odmah kreće..... Brrrrr i booom! To je još gore zato što sam melanholik, prema onim tipovima ličnosti. Prilično se ponašam kao da me boli dupe za sve i onda eksplodiram. A, kad neko krene da mi kenja po pitanju te anksioznosti, tad mu jebem mamu. Poslednji put sam najstrašnije napičila drugaricu u Budimpešti. Nisam spavala kako treba noćima i počelo je da me hvata sve živo. Ona mi je na to rekla: "Zašto krećeš na putovanja ako znaš da tako nešto može da ti se desi?" Moooooooolim?!?! Ma, more, mrš, kujo! Šta?!?! Da se zaključam u stan? Da naručujem hranu??? Da nađem neki on-line posao, virtuelnog dečka, virtuelne prijatelje i da putujem guglom?!?! Zašto?! Zato što bi nekoj mojoj kvazidrugarici moglo da bude neprijatno kad je sa mnom!!!??? Ma, neka se tera. Rekla mi je da nije znala da sam tako arogantna. E, pa, sad zna. Nisam inače, ali kad me drkaš - ooo, daaaa, jesam. Ma, bar u takvim situacijama skontaš kakav je neko. Lizanje na kaficama između predavanja je jedno, kad ti se desi tako nešto, skontaš kakav je.
Ajao, pa to je stvarno da je prebiješ! To je neka teška budala, takvu čak ni ja nikad nisam srela. S te strane sam stvarno uvek imala sreće, prijatelji, pa čak i neke kolege s posla (s tim što su i neki od njih i sami imali slične probleme ), su mi uvek pomagali, čak i akd im nije uopšte bilo jasno o čemu pričam. Ali malo me brine koliko oni to mogu dugo da podnesu? Naravno, ne gnjavim ih ja stalno s mojim priblemima, ali kako su meni ti problemi uvek na pameti, tako pretpostavljam da ih i oni osećaju na ovaj ili onaj način. I zato se plašim da će im to postati preveliko opterećenje jednog dana i da će pobeći od mene, jer ja nekako samo tražim a često nemam šta da dam jer sam sama sebe već iscrpela. A kome treba takav prijatelj? Naročito sada kada smo stariji i većina njih već ima muževe/žene i decu. Ja se često pored vršnjaka osećam kao da sam im dete. Uh..sad am se malo upetljala, malo mi je teže da objasnim.
A što se putovanja tiče - e, to je možda i najbolja terapija od svih koje sam probala. Jedino je malo skupa... Ali kad god ti se ukaže prilika, samo se spakuješ i ideš! I onda ti ne vredi ni mobilni (bar ja nemam roming ) ni slučajni prolaznici, moraš da se sama smiriš i preživiš. Posle, kad se vratim u Beograd, ulazak u autobus ili šetnja ulicom mi deluje bezopasno kao ležanje u krevetu.

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
I ja sam se rasplakala. Delom od užasa, delom od sreća, jer sam shvatila da mi je srce zdravo.
Isto! Isto!!

Quote:
mislim da bi bila super nastavnica/profesorka a mozda ako se budes lepo osecala u skoli,totalno zaboravis na te neke bezvezne stvari,a na kraju krajeva i da ti se desi neki problem uvek mozes da das otkaz trebalo bi definitivno da pokusas... inace uradite ovaj test ja mislim da je prilicno solidan ja sam ispao moderate Schizoid i moderate Schizotypal...sto je super u odnosu na rezultate koji drugi dobijaju
http://www.4degreez.com/misc/persona...sorder_test.mv
Mislim da će to na karju tako i biti - ima da uletim u neku učionicu, pa ko živ, ko mrtav. Na kraju krajeva, ne mogu da provedem ostatka života u kući ne radeći ništa, pa bolje onda da junački mrem.
sad ću da uradim test!

By Harold Pinter&Brena

''Man up or go home.''

''Who cares? Hahahahahaha!''
Brena is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jun 15th, 2011, 01:06 AM   #19
country flag Boschco
Senior Member

Boschco's Avatar

Boschco is a name known to all Boschco is a name known to all Boschco is a name known to all Boschco is a name known to all Boschco is a name known to all Boschco is a name known to all Boschco is a name known to all Boschco is a name known to all Boschco is a name known to all Boschco is a name known to all Boschco is a name known to all

breno znači ovo sa tarjinim fotkama je bilo--- pazi kad sam naivan kliknuo...
Old Jun 15th, 2011, 01:14 AM   #20
country flag Brena
Senior Member

Brena's Avatar

Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute

Rezultati testa:

Quote:
Paranoid: Moderate
Schizoid: Low
Schizotypal: High
Antisocial: High
Borderline: Very High
Histrionic: High
Narcissistic: High
Avoidant: Very High
Dependent: High
Obsessive-Compulsive: High
Dobro, ima li neki poremećaj ličnosti koji ja NEMAM??

Quote:
Originally Posted by Boschco View Post
breno znači ovo sa tarjinim fotkama je bilo--- pazi kad sam naivan kliknuo...
Izvini, evo:

By Harold Pinter&Brena

''Man up or go home.''

Old Jun 15th, 2011, 01:18 AM   #21
country flag JJ Expres
Senior Member

JJ Expres's Avatar

JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute

moglo je i gore, breno

pozdrav ljudi kasno je vec.....
JJ Expres is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jun 15th, 2011, 01:28 AM   #22
country flag Brena
Senior Member

Brena's Avatar

Quote:
moglo je i gore, breno

pozdrav ljudi kasno je vec.....
Laku noć, odoh i ja na spavanje. Nastavljamo terapiju kad se ponovo okupimo.

By Harold Pinter&Brena

''Man up or go home.''

Old Jun 15th, 2011, 01:30 AM   #23
country flag Boschco
Senior Member

Boschco's Avatar

Quote:
Originally Posted by Brena View Post
Laku noć, odoh i ja na spavanje. Nastavljamo terapiju kad se ponovo okupimo.
ln...
Old Jun 15th, 2011, 02:14 AM   #24
country flag -NAJ-
Senior Member

-NAJ-'s Avatar

-NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute

Meni se ne spava, bas cu sad da citam sve ovo sto ste pisali...
-NAJ- is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jun 15th, 2011, 08:14 AM   #25
country flag Safe-From-Harm
Senior Member

Safe-From-Harm has disabled reputation

Kod mene na ovom testu nema nista ,,very high``, ali zato je ,,high`` ovo, sto je tacno:

While Obsessive-Compulsive personality disorder (OCDP) sounds similar in name to obsessive-compulsive anxiety disorder, the two are markedly different disorders. People with obsessive-compulsive personality disorder are overly focused on orderliness and perfection. Their need to do everything "right" often interferes with their productivity. They tend to get caught up in the details and miss the bigger picture. They set unreasonably high standards for themselves and others, and tend to be very critical of others when they do not live up to these high standards. They avoid working in teams, believing others to be too careless or incompetent. They avoid making decisions because they fear making mistakes and are rarely generous with their time or money. They often have difficulty expressing emotion.

Symptoms of Obsessive-Compulsive Personality Disorder:
•Need for perfection and excessive discipline
•Preoccupation with orderliness
•Inflexibility
•Lack of generosity
•Hyper-focus on details and rules
•Excessive devotion to work

90 posto istina, mrzim sto sam perfekcionista i analiticar,
ali samo prema sebi, to mi je oduzelo vremena i vremena, i par godina zivota..
Safe-From-Harm is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jun 15th, 2011, 08:18 AM   #26
country flag Safe-From-Harm
Senior Member

Safe-From-Harm has disabled reputation

Ali bas lijepo sto ste svi, ili smo svi, na okupu...dakle:

Safe-From-Harm is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jun 15th, 2011, 08:44 AM   #27
country flag Boschco
Senior Member

Boschco's Avatar

Da parafraziram: Samo anksioznost srpsko-govoreće (pišuće) diskutante na istom topčetu (topic-u) okuplja...
Old Jun 15th, 2011, 08:52 AM   #28
country flag Bobisa
Senior Member

Bobisa's Avatar

Bobisa has a reputation beyond repute Bobisa has a reputation beyond repute Bobisa has a reputation beyond repute Bobisa has a reputation beyond repute Bobisa has a reputation beyond repute Bobisa has a reputation beyond repute Bobisa has a reputation beyond repute Bobisa has a reputation beyond repute Bobisa has a reputation beyond repute Bobisa has a reputation beyond repute Bobisa has a reputation beyond repute

kakvi su ovo napadi inteligencije medju Jelenistima? hahah mrzi me da citam ove eseje ali ocigledno je dobra zabava

''I bring the light and the joy!"
Bobisa is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jun 15th, 2011, 09:33 AM   #29
country flag Snex
Senior Member

Snex's Avatar

Snex has a reputation beyond repute Snex has a reputation beyond repute Snex has a reputation beyond repute Snex has a reputation beyond repute Snex has a reputation beyond repute Snex has a reputation beyond repute Snex has a reputation beyond repute Snex has a reputation beyond repute Snex has a reputation beyond repute Snex has a reputation beyond repute Snex has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Bobisa View Post
kakvi su ovo napadi inteligencije medju Jelenistima? hahah mrzi me da citam ove eseje ali ocigledno je dobra zabava
Jbt, covece, citam i ne mogu da verujem svojim ocima. Gde smo mi ovde zaglavili na ovaj forum... kao da je psihijatrijski a ne teniski...

Snex is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jun 15th, 2011, 09:41 AM   #30
country flag Snex
Senior Member

Snex's Avatar

Snex has a reputation beyond repute Snex has a reputation beyond repute Snex has a reputation beyond repute Snex has a reputation beyond repute Snex has a reputation beyond repute Snex has a reputation beyond repute Snex has a reputation beyond repute Snex has a reputation beyond repute Snex has a reputation beyond repute Snex has a reputation beyond repute Snex has a reputation beyond repute

Salu na stranu... 'Ajde da priznam, mlad svet cesto ima tako neka psiholoska sranja. Na primer, ja sam sa 16 godina takodje imala neke tripove. Jednu noc su me, na primer, vodili do bolnice da proverimo da li mi je sve u redu sa cukom posto mi je ludacki lupala. Doktor me je pregledao i zacudio se sto smo se uopste pojavili u pola noci u bolnici. Ali, brate, sa prolaskom puberteta prosli su me i tripovi. Cudi me da ljudi posle 20 i dalje imaju te neke mentalne, da ne kazem ekscese.

Edit: A sta se stvarno dogadjalo? Pa eto, zbog neke alergije koja je bila u pocetnoj fazi meni se nocu zapusavao nos, i samo sprecavanje disanja stvaralo mi je osecaj nekakvog gusenja i verovatno zbog straha i panike cuka mi je tako lupala. Posto sam skontala malo kasnije o cemu se u sustini radi sve me je proslo.

Last edited by Snex : Jun 15th, 2011 at 09:50 AM.
Snex is offline View My Blog!   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules