Serbian Girls at ITFs! - Page 5 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Sep 23rd, 2010, 04:08 PM   #61
country flag -NAJ-
Senior Member

-NAJ-'s Avatar

-NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute
Re: Serbian Youngsters (Jaksic, Kostic, Gavrilovska, Eric etc.) At ITFs!

Gavrilovska lost, Jovanovic,Kacar won
-NAJ- is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Sep 23rd, 2010, 05:38 PM   #62
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute

Saska
Just Do It is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Sep 23rd, 2010, 05:40 PM   #63
country flag Jankarenka
Senior Member

Jankarenka has much to be proud of Jankarenka has much to be proud of Jankarenka has much to be proud of Jankarenka has much to be proud of Jankarenka has much to be proud of Jankarenka has much to be proud of Jankarenka has much to be proud of Jankarenka has much to be proud of Jankarenka has much to be proud of Jankarenka has much to be proud of Jankarenka has much to be proud of

I don't think Saska will be the next JJ
Jankarenka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Sep 23rd, 2010, 06:08 PM   #64
country flag JJ's biatch
Senior Member

JJ's biatch's Avatar

JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute

Dunja
Beta and Saska
JJ's biatch is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Sep 23rd, 2010, 07:05 PM   #65
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by xalejandrox View Post
I don't think Saska will be the next JJ
I still think there is hope for her, she is still young Born in 1995 - btw she looks much older.
Old Sep 23rd, 2010, 07:12 PM   #66
country flag -NAJ-
Senior Member

-NAJ-'s Avatar

-NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute

Kacar ima ok prvi servis. nisu los mec odirale ona i Gospodinova. Non stop se bodri sa Idemo. Mislio sam da ce Gospodinova dobiti ali zeznuo sam se. Skoro sve teniserke znaju srpski Gospodinova je sudiji rekla kada se zalila gde je lopta pala" ma sta mi objasnjavas na engleskom znam ja srpski" Malo, malo pa baci reket.
Kada se zavrsio mec trener joj prisao i rekao( na srpskom) dobro je bilo, devojka je bolje igrala i zato je pobedila a ona je dodala nije devojka vec **r**. Kacar je imala dvoje-troje navijaca u basti pored. Mrsava je,nesto kao Martic pa cak i mrsavija.

Ostojic je veoma simpaticna i pozitivna. Nisam cuo za nju ranije. Bas je igrala lose, sve balone slala, slab servis. Ali ipak se trudila da motivise samu sebe i da se bori. Koliko godina ima?

Saska-Koler. O Koler je zivac pravi. Na sve se zali. Na losu srecu, mrezu, sudiju. ali nije losa, ne ide ti na zivce kada je gledas kada to radi. Cak je dobila i upozorenje za reket.(posle toga nije ga nijednom bacila)
Saska udara dobro loptu, to se odmah primeti. Ima dobar tempo. ali kada krene da gresi onda bas gresi. Napravila je duplu gresku na mec loptu. Mislim da su je otac i trener podrzavali ali ona se ljutila kada joj je cale dosao i nesto prigovarao i rekla :" bolje da ode, bolje igram kada nije tu" tako nesto. i onda je on otisao. Pokusaji drop shota samo je gubila poene zbog toga.

Jovanovic-Marozava
Ana moze ovaj turnir lako osvojiti, samo ako hoce. Ona nije divljala na terenu(bacala reket itd) U drugom setu, protivnica je trazila MTOvrucina. Mama od Marozave je mec posmatrala stojeci sve vreme i ponekad stidljivo aplaudirala Aj je odigrala ok.

Treba naci motivaciju za igranje ovako malih turnira. Ne znam kako mogu.

Last edited by -NAJ- : Sep 23rd, 2010 at 07:27 PM.
Old Sep 23rd, 2010, 07:31 PM   #67
country flag -NAJ-
Senior Member

-NAJ-'s Avatar

Ispravio sam u tekstu, Kristina Ostojic je simpaticna. Pomesao sam imena ne znam zasto kada elizabetu nisam ni video.
Old Sep 23rd, 2010, 08:25 PM   #68
country flag JJ's biatch
Senior Member

JJ's biatch's Avatar

JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute

teško da Beta igra balone baš je onako krupna za svoje godine
hvala na iscrpnom izveštaju!
Ostojic je '95
btw, Gospodinova deluje kao neviđeni debil.
meni je Nastja oduvek bila jako simpatična, ali mi je žao što je pobedila Sašku

Last edited by JJ's biatch : Sep 23rd, 2010 at 08:30 PM.
Old Sep 23rd, 2010, 10:57 PM   #69
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Ja sam bio u ponedeljak i sokiralo me je ponasanje nekih devojaka, roditelja i trenera. Stajao sam pored Tatjane Jecmenice koja je zvala majku ili oca Marine Kacar i pitala ih gde je Marina, nema je na terenima a uskoro ce igrati. Kad je spustila slusalicu nekoj zeni pored je rekla ' Dosta mi je vise i nje i njenih roditelja ' LOL
Devojke su sedele u grupicama i ogovarale druge, ja sam se samo vrzmao po kompleksu i slusao ko sta prica
Mogu samo da zamislim kako je na WTA turnirima ...

No, sokirala me je Elizabeta Bauer. Video sma da na terenu igraju Bauer i jos neka strankinja ali nisam znao ko je ko, drug, drugarica i ja smo predpostavili da je Bauer sitnija devojka i oni su non stop pravili neke sale o ' krupnijoj ' igracici mozda pomalo i uvredljive. Posle smo skontali da je Bauer ta krupnija devojka i da je njena mama sedela pored nas Samo smo se elegantno pokupili i nestali onda
Old Sep 23rd, 2010, 11:46 PM   #70
country flag JJ's biatch
Senior Member

JJ's biatch's Avatar

Quote:
Originally Posted by Just Do It View Post
Ja sam bio u ponedeljak i sokiralo me je ponasanje nekih devojaka, roditelja i trenera. Stajao sam pored Tatjane Jecmenice koja je zvala majku ili oca Marine Kacar i pitala ih gde je Marina, nema je na terenima a uskoro ce igrati. Kad je spustila slusalicu nekoj zeni pored je rekla ' Dosta mi je vise i nje i njenih roditelja ' LOL
Devojke su sedele u grupicama i ogovarale druge, ja sam se samo vrzmao po kompleksu i slusao ko sta prica
Mogu samo da zamislim kako je na WTA turnirima ...

No, sokirala me je Elizabeta Bauer. Video sma da na terenu igraju Bauer i jos neka strankinja ali nisam znao ko je ko, drug, drugarica i ja smo predpostavili da je Bauer sitnija devojka i oni su non stop pravili neke sale o ' krupnijoj ' igracici mozda pomalo i uvredljive. Posle smo skontali da je Bauer ta krupnija devojka i da je njena mama sedela pored nas Samo smo se elegantno pokupili i nestali onda
sad mi se još više dolazi.. zamišljam kako dovoze Dunju kao neku divu u onim spejsi kolima
haha, nisam znao da Kačar pravi probleme..
To je tako diiiiivno, reci nešto ako si čuo, koliko god je debilno ili nevažno
Beta je igrala protiv neke Mađarice Argeljan ili kako već.. o bože, dobro si uspeo da pobegneš i ja sam je zamišljao kao krhku, tananu devojčicu, ali sam je onda dodao na fejsu i video slike
uživaj sutra ako budeš išao
Old Sep 23rd, 2010, 11:51 PM   #71
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Pa sto ne dodjes ? Da li si iz NS-a ?
Old Sep 24th, 2010, 10:48 AM   #72
country flag JJ's biatch
Senior Member

JJ's biatch's Avatar

Ne a i moram na faks da sam iz Novog Sada, sedeo bih po ceo dan na tim terenima
Old Sep 24th, 2010, 01:29 PM   #73
country flag Slutiana
.

Slutiana's Avatar

Slutiana has a reputation beyond repute Slutiana has a reputation beyond repute Slutiana has a reputation beyond repute Slutiana has a reputation beyond repute Slutiana has a reputation beyond repute Slutiana has a reputation beyond repute Slutiana has a reputation beyond repute Slutiana has a reputation beyond repute Slutiana has a reputation beyond repute Slutiana has a reputation beyond repute Slutiana has a reputation beyond repute

Jebi se, pizdo.
Slutiana is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Sep 24th, 2010, 01:31 PM   #74
country flag -NAJ-
Senior Member

-NAJ-'s Avatar

^
Old Sep 24th, 2010, 01:34 PM   #75
country flag Jankarenka
Senior Member

Jankarenka has much to be proud of Jankarenka has much to be proud of Jankarenka has much to be proud of Jankarenka has much to be proud of Jankarenka has much to be proud of Jankarenka has much to be proud of Jankarenka has much to be proud of Jankarenka has much to be proud of Jankarenka has much to be proud of Jankarenka has much to be proud of Jankarenka has much to be proud of

Pitcku ti materinu

JA VOLIM PITCHKU
Jankarenka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules