Let's talk about ... Bulgarian language here /Not important thread/ - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Mar 9th, 2008, 06:31 PM   #1
country flag Ivan.
Senior Member

Ivan.'s Avatar

Ivan. has much to be proud of Ivan. has much to be proud of Ivan. has much to be proud of Ivan. has much to be proud of Ivan. has much to be proud of Ivan. has much to be proud of Ivan. has much to be proud of Ivan. has much to be proud of Ivan. has much to be proud of Ivan. has much to be proud of Ivan. has much to be proud of
Cool Let's talk about ... Bulgarian language here /Not important thread/

Отдавна си мисля, че ни липсва една такава темичка, в която да си говорим на български за нещата, които не са толкова важни . Тъкмо и чужденците няма да се сърдят, на българските ни коментари в темите по-горе . Нека да не пишеме тука резултати и новини, за да не проваляме по-горните теми, а само да коментираме разни теми .

Понеже в последните няколко дена стана популярна темата за журналисите, които ни навестяват нека да обсъдим този въпрос тук . Какво Ви е мнението за журналистите, които ни навестяват и използват информацията тук с комерсиална цел ? Смятате ли, че трябва да казват откъде е взета информацията ?

Успех на темата и се надявам, че няма да има недоволни от нейното създаване .

Темата е вдъхновена от "Полските Тролове".

Tennis:
Magi Maleeva
Figure skating:
Albena and Maxim
Biathlon:
Ekaterina Dafovska
htpp://superigri.com igri igri Play cool online flash games
Ivan. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Mar 9th, 2008, 07:09 PM   #2
country flag Nidalgina
Senior Member

Nidalgina's Avatar

Nidalgina is a splendid one to behold Nidalgina is a splendid one to behold Nidalgina is a splendid one to behold Nidalgina is a splendid one to behold Nidalgina is a splendid one to behold Nidalgina is a splendid one to behold Nidalgina is a splendid one to behold Nidalgina is a splendid one to behold Nidalgina is a splendid one to behold Nidalgina is a splendid one to behold Nidalgina is a splendid one to behold
Re: Let's talk about ... Bulgarian language here /Not important thread/

Е няма нужда да казват откъде е взета, все пак това не е Уикипедия, където информацията е под определен лиценз, а форум за свободно изказване на мнения
Просто трябва да се чувстваме поласкани, че сме главни действащи лица в творенето на тенис-новините

Те-горките журналисти не са такива маниаци като нас и затова незнаят толкова
Old Mar 9th, 2008, 07:16 PM   #3
country flag FedererBulgaria
Senior Member

FedererBulgaria's Avatar

FedererBulgaria has a reputation beyond repute FedererBulgaria has a reputation beyond repute FedererBulgaria has a reputation beyond repute FedererBulgaria has a reputation beyond repute FedererBulgaria has a reputation beyond repute FedererBulgaria has a reputation beyond repute FedererBulgaria has a reputation beyond repute FedererBulgaria has a reputation beyond repute FedererBulgaria has a reputation beyond repute FedererBulgaria has a reputation beyond repute FedererBulgaria has a reputation beyond repute

Добра идея!Хубаво е да има тема ,където може да коментираме и по различни неща!Още повече ,че тук сме се събрали много готини хора!
Old Mar 9th, 2008, 07:45 PM   #4
country flag black_fire
Senior Member

black_fire's Avatar

black_fire has a brilliant future black_fire has a brilliant future black_fire has a brilliant future black_fire has a brilliant future black_fire has a brilliant future black_fire has a brilliant future black_fire has a brilliant future black_fire has a brilliant future black_fire has a brilliant future black_fire has a brilliant future black_fire has a brilliant future

Quote:
Originally Posted by FedererBulgaria View Post
Добра идея!Хубаво е да има тема ,където може да коментираме и по различни неща!Още повече ,че тук сме се събрали много готини хора!

Разбира се... Разбира се

А по темата... Трябва да претендираме за авторски права и скромно четирицифрено заплащане...
Cars are running by
The world has stopped...

Proud Member of Tsveti's Troops
black_fire is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Mar 9th, 2008, 08:25 PM   #5
country flag Louis Cyphre
Senior Member

Louis Cyphre's Avatar

Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by black_fire View Post
Разбира се... Разбира се

А по темата... Трябва да претендираме за авторски права и скромно четирицифрено заплащане...
на човек...месечно

Българският форум за тенис
Louis Cyphre is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Mar 9th, 2008, 08:28 PM   #6
country flag FedererBulgaria
Senior Member

FedererBulgaria's Avatar

FedererBulgaria has a reputation beyond repute FedererBulgaria has a reputation beyond repute FedererBulgaria has a reputation beyond repute FedererBulgaria has a reputation beyond repute FedererBulgaria has a reputation beyond repute FedererBulgaria has a reputation beyond repute FedererBulgaria has a reputation beyond repute FedererBulgaria has a reputation beyond repute FedererBulgaria has a reputation beyond repute FedererBulgaria has a reputation beyond repute FedererBulgaria has a reputation beyond repute
Cool Re: Let's talk about ... Bulgarian language here /Not important thread/

Quote:
Originally Posted by Avram Bakalina View Post
на човек...месечно
Те на тях не им плащат толкова!
Old Mar 9th, 2008, 10:02 PM   #7
country flag Nidalgina
Senior Member

Nidalgina's Avatar

Nidalgina is a splendid one to behold Nidalgina is a splendid one to behold Nidalgina is a splendid one to behold Nidalgina is a splendid one to behold Nidalgina is a splendid one to behold Nidalgina is a splendid one to behold Nidalgina is a splendid one to behold Nidalgina is a splendid one to behold Nidalgina is a splendid one to behold Nidalgina is a splendid one to behold Nidalgina is a splendid one to behold

Понеже както знаете не говоря английски, а в горната тема за Сесил се изписа прекалено много искам да проверя правилно ли съм разбрала, че онзи ни убеждава, че Сесил вече няма да играе за България?!
Old Mar 9th, 2008, 10:46 PM   #8
country flag Bulgaria
Senior Member

Bulgaria's Avatar

Bulgaria has a brilliant future Bulgaria has a brilliant future Bulgaria has a brilliant future Bulgaria has a brilliant future Bulgaria has a brilliant future Bulgaria has a brilliant future Bulgaria has a brilliant future Bulgaria has a brilliant future Bulgaria has a brilliant future Bulgaria has a brilliant future Bulgaria has a brilliant future

Не той каза, че преди време Сесил се била предлагала на различните федерации, под предтекст, че ако те изплатят дълга и от около 200к тя ще приеме гражданството на съответната държава и ще се състезава за нея. Но честно да ти кажа аз на тези разсъждения от страна на Jr съм малко песимистично настроен. Някой път даже не разбирам какво иска да каже и даже ми се струва че си измисля, но може и да си внушавам. Поне аз това разбрах, ако е грешно някои да ме поправи.

Tsvetana Pironkova Grigor Dimitrov

Youngsters - Viktoriya Tomova & Dimitar Kuzmanov
Bulgaria is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Mar 9th, 2008, 10:46 PM   #9
Senior Member

Louis Cyphre's Avatar

Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute Louis Cyphre has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Nidalgina View Post
Понеже както знаете не говоря английски, а в горната тема за Сесил се изписа прекалено много искам да проверя правилно ли съм разбрала, че онзи ни убеждава, че Сесил вече няма да играе за България?!

не точно

Общо взето бълнуванията на един "форумец" дето си избива комплексите по интернет форуми обяснявайки едва ли не че е съветник на президента на щатите и е мегабизнесмен... та той каза че обикалял по цял свят и предлагал на къде що има федерация по тенис да платят на Сесил дълга а тя щяла да представлява страната която ги плати тея 200к долара но никой не се навил ... Само че примерно Аустрелиън Опън има над 15 мил $ награден фонд и си мисля че не е проблем на Австралия примерно да плати 200к и да си осигури дете-чудо дето на 14-15г. биеше половината от тия дето в са в Топ10. А и австралийците тая година "трансферираха" две тенисистки така че не е като да нямат мераци

Old Mar 9th, 2008, 10:50 PM   #10
country flag Nidalgina
Senior Member

Nidalgina's Avatar

а аз не съм разбрала, кого трансферираха?
Old Mar 9th, 2008, 10:50 PM   #11
Senior Member

Louis Cyphre's Avatar

Quote:
Originally Posted by Bulgaria View Post
Не той каза, че преди време Сесил се била предлагала на различните федерации, под предтекст, че ако те изплатят дълга и от около 200к тя ще приеме гражданството на съответната държава и ще се състезава за нея. Но честно да ти кажа аз на тези разсъждения от страна на Jr съм малко песимистично настроен. Някой път даже не разбирам какво иска да каже и даже ми се струва че си измисля, но може и да си внушавам. Поне аз това разбрах, ако е грешно някои да ме поправи.

не си внушаваш Аз това чувство го имам от много време ... предполагам доста от вас са получавали странни лични съобщения от него . Аз спрях да му отговарям че ми се стува че си пиша с някакъв ... не знам, нещо не му е наред си мисля

Old Mar 9th, 2008, 10:51 PM   #12
country flag Nidalgina
Senior Member

Nidalgina's Avatar

Да и аз получавах, за Радо и т.н. бъртвежи, на които му отговорих, че не говоря ингилизки и така се оттървах
Old Mar 9th, 2008, 10:53 PM   #13
country flag Bulgaria
Senior Member

Bulgaria's Avatar

Bulgaria has a brilliant future Bulgaria has a brilliant future Bulgaria has a brilliant future Bulgaria has a brilliant future Bulgaria has a brilliant future Bulgaria has a brilliant future Bulgaria has a brilliant future Bulgaria has a brilliant future Bulgaria has a brilliant future Bulgaria has a brilliant future Bulgaria has a brilliant future

Quote:
Originally Posted by Avram Bakalina View Post
не си внушаваш Аз това чувство го имам от много време ... предполагам доста от вас са получавали странни лични съобщения от него . Аз спрях да му отговарям че ми се стува че си пиша с някакъв ... не знам, нещо не му е наред си мисля
Напълно съм съгласен. Просто уцели в десетката това за което и аз си мисля за тоя. И за съобщенията си напълно прав. Шантава работа, но просто винаги има поне по един такъв по форумите. Неизбежно е.

Tsvetana Pironkova Grigor Dimitrov

Youngsters - Viktoriya Tomova & Dimitar Kuzmanov
Bulgaria is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Mar 9th, 2008, 10:54 PM   #14
Senior Member

Louis Cyphre's Avatar

Quote:
Originally Posted by Nidalgina View Post
а аз не съм разбрала, кого трансферираха?

Jarmila Gajdosova (AUS)
е те тая е АУС от тази година. Още някаква , май рускинче ама не се сещам как се казваше. Австралийците много се пенеха в разни теми как били супер таланти и колко добре било че ще играят за Австралия. Та от там ми е останало в главата

Old Mar 9th, 2008, 10:57 PM   #15
Senior Member

Louis Cyphre's Avatar

Quote:
Originally Posted by Bulgaria View Post
Напълно съм съгласен. Просто уцели в десетката това за което и аз си мисля за тоя. И за съобщенията си напълно прав. Шантава работа, но просто винаги има поне по един такъв по форумите. Неизбежно е.

то преди година - две имаше още един такъв дето пък ни учеше из форума че историята ни не била точно такава каквато си мислим ами било еди какво си. Нещо в заблуда тънехме и ни отвори очите ама забравих какво точно беше. Пак хамериканец, пак шашав човек ама не съм го засичал от година някъде

Reply

Thread Tools

Posting Rules