Govori srpski da te ceo svet razume! - Page 74 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Jul 28th, 2012, 09:48 PM   #1096
country flag Joana
Senior Member

Joana's Avatar

Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Sve se slažem, kao ja da sam pisala
'Ajde da su makar naše pobedile, pa da kaže čovek, ali ko bi normalan hteo da ponovo gleda onu bruku i sramotu u odbojci... A toliko stvari je danas bilo, i još se mnogi sportovi igraju.
Mada, ništa čudno, RTS je dno dna.
Joana is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Jul 29th, 2012, 08:58 AM   #1097
country flag Brena
Senior Member

Brena's Avatar

Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute

Negde sam pročitala komentar: ,,Bar nam ne puštaju reprizu Pekinga umesto prenosa iz Londona''.
RTS je čisto iživljavanje, valjda hoće da vide koliko dugo ljudi mogu da izdrže dok potpuno ne polude.

By Harold Pinter&Brena

''Man up or go home.''

''Who cares? Hahahahahaha!''
Brena is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jul 29th, 2012, 11:54 AM   #1098
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Srećni ljudi...

Ja sam ih isto juče videla. Onaj Čarli sa onim okom na čelu...

Evo, sad ide ona retardirana emisija sa bebama i porođajima. Ne znam da li oni zaista veruju da takve emisije motivišu ljude da se množe.

Meni je bilo veoma drago kad je B92 otkupio prava za muški tenis. Em što nisu prikazivali mečeve k'o svet, em su Mijaljević i Krivokapić katastrofa.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jul 29th, 2012, 01:57 PM   #1099
country flag ce
Senior Member

ce's Avatar

ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute

Popizdeo sam juce, ali popizdeo. Retardirani RTS kao i uvek.
ce is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jul 29th, 2012, 03:31 PM   #1100
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute

Sta se desilo sa Karakasevicem? Momak koji je uvek bio sitan i imao idealnu kilazu sada izgleda kao Mirjam Kazanova? Jedan sportista to sebi ne sme da dozvoli. Nije ni cudo sto je izgubio, kondicije bez.
Just Do It is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jul 29th, 2012, 03:39 PM   #1101
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Bio je uvek zdepast, ali ne i gojazan.

Sada ima stomak kao da tuče gajbu dnevno. Ovaj komentator se nalupetao kako je Cvikl bio u prednosti pošto nije bio slobodan u prvom kolu. Jeste, to je problem. Karakašević ne može uopšte da dođe do stola od onog balona. Ja sam se sve vreme bečila u strepnji da će u jednom momentu opaliti reketom po stomaku iz sve snage.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Old Jul 29th, 2012, 03:40 PM   #1102
country flag JJ Expres
Senior Member

JJ Expres's Avatar

JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Just Do It View Post
Sta se desilo sa Karakasevicem? Momak koji je uvek bio sitan i imao idealnu kilazu sada izgleda kao Mirjam Kazanova? Jedan sportista to sebi ne sme da dozvoli. Nije ni cudo sto je izgubio, kondicije bez.
pa i nije bas :S

ovo je pred olimpijadu u pekingu. ali da slazem se, trenutna kilaza mu je neprihvatljiva
JJ Expres is online now View My Blog!   Reply With Quote
Old Jul 29th, 2012, 04:45 PM   #1103
country flag JJ Expres
Senior Member

JJ Expres's Avatar

JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute

odbojka: jedna sudijska odluka i izgubish set. a stvarno mi je muka on prevaranata tipa blokiras po paraleli vidis da je lopta u autu i krenes da se radujes, a najzalosnije od svega sto takve stvari upale kod ovih matorih cuskija od sudija. stvarno ja ne znam gde oni nalaze ove sudije.

rukomet: za ovih 10 godina kako pratim rukomet(reprezentaciju) nikada nismo bili u sposobnosti da iskoristimo krila, nas napad se sastoji od 3 beka i pivota i to je to. a o spancima necu da komentarisem, u svim sportovima se ponasaju kao gola govna i vec mi je muka od rukometa a vec je prva utakmica. njih 3ca polomise naseg igraca i onda vrse pritisak na sudije praveci se da se nije nista dogodilo dok kad su oni u napadu padaju ko da si udario buzdovanom po sred face. jebeni spanci -.-
JJ Expres is online now View My Blog!   Reply With Quote
Old Jul 29th, 2012, 04:55 PM   #1104
country flag Brena
Senior Member

Brena's Avatar

Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute

Možda ipak bolje da RTS po ceo dan pušta Srećen ljude...
A i za Špance se slažem, neverovatno koja su đubrad u ekipnim sportovima, retko ko me toliko nervira.

By Harold Pinter&Brena

''Man up or go home.''

''Who cares? Hahahahahaha!''
Brena is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jul 29th, 2012, 05:06 PM   #1105
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute

Los dan Kad ce Nole nastaviti mec, preko moba sam na tf pa ne mogu bas da pratim satnicu.
Just Do It is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jul 29th, 2012, 05:12 PM   #1106
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

ja sam išla na mtf da proverim da li oni znaju kad se meč nastavlja, ali oni tamo komentarišu Šarapovu.

Ovi sportovi me izluđuju, a napolju je smak sveta, pa ne mogu čak ni da izađem napolje i tako pobegnem od TV-a.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Old Jul 29th, 2012, 10:56 PM   #1107
country flag Joana
Senior Member

Joana's Avatar

Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute

Karakašević je inače izjavio da je smršao i da je u dobroj formi

Jel' gledao neko vaterpolo danas? Ja izdržala 3 minuta, ono kako se onaj degenerik od komentatora ponašao i kako je prenosio u životu nisam videla.
Joana is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jul 29th, 2012, 11:15 PM   #1108
country flag Wert.
Senior Member

Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute

^koji komentator je u pitanju?
Wert. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jul 29th, 2012, 11:21 PM   #1109
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Quote:
Originally Posted by Joana View Post
Karakašević je inače izjavio da je smršao i da je u dobroj formi

Jel' gledao neko vaterpolo danas? Ja izdržala 3 minuta, ono kako se onaj degenerik od komentatora ponašao i kako je prenosio u životu nisam videla.
Malopre su reprizirali, ja nisam mogla da verujem. Koje urlanje! Ne znam ko mu dade da prenosi vaterpolo. Navikla sam se na njegovo histerisanje dok prenosi fudbal, ali da onako vrišti nakon svakog gola u vaterpolu...
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Old Jul 30th, 2012, 12:03 AM   #1110
country flag ce
Senior Member

ce's Avatar

ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Wert. View Post
^koji komentator je u pitanju?
Aca Stojanovic mislim... Sta drugo ocekivati od njega...

Karakasevic
ce is offline View My Blog!   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules