Govori srpski da te ceo svet razume! - Page 70 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Jan 25th, 2012, 10:55 AM   #1036
country flag Wert.
Senior Member

Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

I kod mene pada sneg
Wert. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Jan 25th, 2012, 10:55 AM   #1037
country flag Brena
Senior Member

Brena's Avatar

Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Onaj lik što je opsednut Sabinom... To nisu čista posla. Od njega me baš hvata jeza. Ima i jedan bolesni Petrin fan koji onu nesrećnu Karolinu pljuje u svakoj mogućoj temi, a pri tom glumi neku stručnost/objektivnost. Ne možeš da zamisliš kakav idiot, svaki put kad neko otvori temu o Karolini, taj ludak napiše po 50 postova od 20 redova. Karotardi su se žalili kako im upada u potforum da ih prosvetli i kaže pravu istinu o Karolininoj igri.
Da, ima tih maničnih, ali oni budu dosta brzo banovani. međutim, ima tako poneki ''tihi ludak'' koji je na forumu godinama, a pojavi se tek s vremena na vreme, napiše neku boleštinu o nekome, a da pritom nikada ne vidiš da uopšte ima nekog za koga navija. Skoro sma primetila jednog takvog, ali sad ne mogu da se setim imena. Ranije je bilo stvorenje, mislim da se zvalo Nico ili tako nešto sa avatarom na kom je neka zastrašujuća slika doterane() Kuznjecove s ajlajnerom i čudno iscrtanim obrvama (ali stvarno grozna slika, da se isprepadaš) i taj je povremeno umeo d anapiše tako neku boleštinu o Jeleni i nekim drugim igračicama - uvek nešto kratko, ali potpuno I pritom je tvrdio da je fan Kuznjecove. Taj stvor me je totalno plašio.

By Harold Pinter&Brena

''Man up or go home.''

I miss Elena Dementieva.
Brena is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 25th, 2012, 11:00 AM   #1038
country flag Wert.
Senior Member

Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute

Najdebilniji član ovog foruma je Imperfekatski Andjeo
Old Jan 25th, 2012, 11:02 AM   #1039
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Frightening. View Post
Najdebilniji član ovog foruma je Imperfekatski Andjeo
Jao ona me nervira u TT.

Jedva cekam TT Fed Cup.
Bojana Jovanovski/Jelena Janković/Ana Ivanović/Vesna Dolonc/Aleksandra Krunić/Jovana Jakšić/Ivana Jorović/Doroteja Erić/Katarina Jokić/Nina Stojanović/Dejana Radanović/Nikolina Jović/Natalija Kostić/Tamara Čurović/Jelena Dokić/Kristina Mladenović/Andrea Petković
Igorche is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 25th, 2012, 11:06 AM   #1040
country flag Wert.
Senior Member

I ja,i ja
Svaka čast onima ljudima,pola života posvetiše ovoj zanimljivoj igrici
Old Jan 25th, 2012, 11:11 AM   #1041
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute

Upravo sam zabelezio trecu uzastopnu pobedu u singlu na ovom itf-u u Francuskoj, a blizu sam druge uzastopne pobede u dublu. Plasman u cetvrtfinale u obe konkurencije.

U dobroj sam formi pred FC
Bojana Jovanovski/Jelena Janković/Ana Ivanović/Vesna Dolonc/Aleksandra Krunić/Jovana Jakšić/Ivana Jorović/Doroteja Erić/Katarina Jokić/Nina Stojanović/Dejana Radanović/Nikolina Jović/Natalija Kostić/Tamara Čurović/Jelena Dokić/Kristina Mladenović/Andrea Petković
Igorche is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 25th, 2012, 11:20 AM   #1042
country flag Wert.
Senior Member

I ja,izgleda
Danas je drugo kolo u singlu,kod mene
Old Jan 25th, 2012, 11:23 AM   #1043
country flag ce
Senior Member

ce's Avatar

ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute

Sneg. Yay.
ce is online now View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 25th, 2012, 11:31 AM   #1044
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Brena View Post
Da, ima tih maničnih, ali oni budu dosta brzo banovani. međutim, ima tako poneki ''tihi ludak'' koji je na forumu godinama, a pojavi se tek s vremena na vreme, napiše neku boleštinu o nekome, a da pritom nikada ne vidiš da uopšte ima nekog za koga navija. Skoro sma primetila jednog takvog, ali sad ne mogu da se setim imena. Ranije je bilo stvorenje, mislim da se zvalo Nico ili tako nešto sa avatarom na kom je neka zastrašujuća slika doterane() Kuznjecove s ajlajnerom i čudno iscrtanim obrvama (ali stvarno grozna slika, da se isprepadaš) i taj je povremeno umeo d anapiše tako neku boleštinu o Jeleni i nekim drugim igračicama - uvek nešto kratko, ali potpuno I pritom je tvrdio da je fan Kuznjecove. Taj stvor me je totalno plašio.
Svetlanini fanovi nisu nimalo simpatični. Strašno su arogantni i uglavnom ne podnose ove naše dve. To mi je bizarno pošto je Svetlana, realno, uspešnija teniserka od JJ i Ane.
Old Jan 25th, 2012, 11:34 AM   #1045
country flag Safe-From-Harm
Senior Member

Safe-From-Harm has disabled reputation

Quote:
Originally Posted by Brena View Post

Dobri stari Nico, vjerovatno najgori forumaš ikada.
Ne želim da sudim o ljudima, ali ako govorimo o ovom cyber životu,
on ili ona mi je ličio-la-o na izjebanu trandžu koja odbačena stoji u
ćošku i dobacuje prolaznicima jer pati od kompleksa manje vrijednosti,
a takođe njeguje koprofiliju ili kako se već zove kad nekog govna uzbuđuju.
Safe-From-Harm is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 25th, 2012, 11:53 AM   #1046
country flag JJ's biatch
Senior Member

JJ's biatch's Avatar

JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute

I u Pancevu se probio sneg kroz smog i sva ova sranja kojim nas truju
A sto se forumasa tice, meni se nekako cini da smo mi, Jelenini fanovi, nekako najnormalniji od svih, sto je paradoks zbog toga sto nam je ona favorit
Krunic
Kostic
Akgul
King
JJ's biatch is online now View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 25th, 2012, 12:23 PM   #1047
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Safe-From-Harm View Post
Dobri stari Nico, vjerovatno najgori forumaš ikada.
Ne želim da sudim o ljudima, ali ako govorimo o ovom cyber životu,
on ili ona mi je ličio-la-o na izjebanu trandžu koja odbačena stoji u
ćošku i dobacuje prolaznicima jer pati od kompleksa manje vrijednosti,
a takođe njeguje koprofiliju ili kako se već zove kad nekog govna uzbuđuju.
Koji opis!

U političkom potforumu ima bolesnika. A u non-tennis potforumu ima ljudi koji su isto zreli za tralalala. Ljudi koji imajupo stotinu postova na dan.
Old Jan 25th, 2012, 12:29 PM   #1048
Senior Member

Quote:
Koji opis!

U političkom potforumu ima bolesnika. A u non-tennis potforumu ima ljudi koji su isto zreli za tralalala. Ljudi koji imajupo stotinu postova na dan.

Da li se piše ,,poDforum" ili ,, poTforum"?
Molim te, kao profesoricu srpskog, da mi objasniš.

Znam da je T u većini slučajeva, ali mislim da je ovo iznimka.
Old Jan 25th, 2012, 12:54 PM   #1049
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Quote:
Originally Posted by Safe-From-Harm View Post
Da li se piše ,,poDforum" ili ,, poTforum"?
Molim te, kao profesoricu srpskog, da mi objasniš.

Znam da je T u većini slučajeva, ali mislim da je ovo iznimka.
imaš pod + forum

"d" je zvučno, "f" je bezvučno, što uslovljava da se "d" zameni svojim bezvučnim parnjakom "t"

Ova promena se uvek mora desiti, beležio je pravopis ili ne. Promena je automatska, ti ne možeš izgovoriti poDForum bez silnog napora. Pravopis jednačenje suglasnika po zvučnosti dosledno i beleži osim u grupama DS, DŠ i ĐS (preDSednik, oDStupiti, graDSki oDŠtampati, voĐStvo itd.).

Imaš i primere tipa "podtekst" (ne može pottekst, to je jasno).

Odstupanje je i u stranim imenima: MusorGSki, RenTgen...

Spavala sam manje od tri sata, pa je ovo sad veoma nepregledno, znam.

Last edited by Cajka : Jan 25th, 2012 at 01:04 PM.
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 25th, 2012, 01:29 PM   #1050
Senior Member

Quote:
imaš pod + forum

"d" je zvučno, "f" je bezvučno, što uslovljava da se "d" zameni svojim bezvučnim parnjakom "t"

Ova promena se uvek mora desiti, beležio je pravopis ili ne. Promena je automatska, ti ne možeš izgovoriti poDForum bez silnog napora. Pravopis jednačenje suglasnika po zvučnosti dosledno i beleži osim u grupama DS, DŠ i ĐS (preDSednik, oDStupiti, graDSki oDŠtampati, voĐStvo itd.).

Imaš i primere tipa "podtekst" (ne može pottekst, to je jasno).

Odstupanje je i u stranim imenima: MusorGSki, RenTgen...

Spavala sam manje od tri sata, pa je ovo sad veoma nepregledno, znam.

Ja mislio da je i ovdje odstupaanje, pošto se radi o stranoj riječi...ako se ne varam ,,forum" je strana riječ
Reply

Thread Tools

Posting Rules