Govori srpski da te ceo svet razume! - Page 69 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Jan 24th, 2012, 10:28 PM   #1021
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Ne mogu da razumem neke ljude. Iz tvojih komentara izvlace samo ono sto njima ne odgovara i preokrecu temu na drugu stranu, a one stvari koje ne mogu da okrenu kao i da ne vide.
Bojana Jovanovski/Jelena Janković/Ana Ivanović/Vesna Dolonc/Aleksandra Krunić/Jovana Jakšić/Ivana Jorović/Doroteja Erić/Katarina Jokić/Nina Stojanović/Dejana Radanović/Nikolina Jović/Natalija Kostić/Tamara Čurović/Jelena Dokić/Kristina Mladenović/Andrea Petković
Igorche is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Jan 24th, 2012, 10:38 PM   #1022
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by serbian-tennis View Post
Ne mogu da razumem neke ljude. Iz tvojih komentara izvlace samo ono sto njima ne odgovara i preokrecu temu na drugu stranu, a one stvari koje ne mogu da okrenu kao i da ne vide.
Prvo, takve rasprave se ni ne počinju jer idu u ćorsokak redovno.

Drugo, onaj pičvajz je na granici debilizma. Svako priča neku svoju priču, a ne zna se čija je priča više šuplja. Ja gledam sa strane i iskreno ne znam ko je tamo luđi, zaluđeniji.

Ja stvarno volim da pišem i na Jeleninom i na Aninom forumu. U Aninom su svađe i drama redovna stvar, ali, u suštini, OK mi je tamo. Zbog toga sam potpuno šokirana, kako ljudi u momentu odlepe i počnu svašta da pišu nakon minimalne čarke. Ja bih to možda i razumela da su njih dve sad na nekom vrhuncu karijere, ali sad? Katastrofa.
Old Jan 24th, 2012, 11:00 PM   #1023
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute

Ma znam sve to. Ja sam na ofaj forum dosao jer mi se zgadile ovakve rasprave na sajtovima kao sto su b92 i slicni. Tamo kada objave neku vest da je neka nasa igracica izgubila za kratak period se pojavi preko 100 komentara, i svi su istog tipa da nikad nista nije znala i slicno. A kada ta ista igracica pobedi jedva se sakupi 20-tak komentara. Zato sada uopste i ne citam vesti na tim sajtovima. Kada sam dosao ovde primetio sam da i ovde ima raznih ljudi (ne vezano za Anine i Jelenine "poremecene" navijace). Ali rekao sam sebi da necu ulaziti u rasprave sa bilo kim. Zato se sada i nerviram i psujem sebe. Jos kad samo pomislim da je sve pocelo od toga da sam pitao da li je tacno da je Ana otkazala fed kup, video sam neki komentar na fejsu i zeleo da proverim. A gde je najbolje proveriti nego u Aninom forumu diskusije na Srpskom. To sam pitao iz najbolje namere, nista lose nisam rekao za Anu i onda su neki poceli da lupaju da je Jelena ovakva, onakva, niko je ne voli i slicno.

Ma ko im j**e mater svima vise nista nikog necu da pitam, cu da gledam svoja posla a oni neka smrde koliko hoce.
Bojana Jovanovski/Jelena Janković/Ana Ivanović/Vesna Dolonc/Aleksandra Krunić/Jovana Jakšić/Ivana Jorović/Doroteja Erić/Katarina Jokić/Nina Stojanović/Dejana Radanović/Nikolina Jović/Natalija Kostić/Tamara Čurović/Jelena Dokić/Kristina Mladenović/Andrea Petković
Igorche is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 24th, 2012, 11:21 PM   #1024
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Nisi ti ništa započeo. Prepirka je počela kad su sami Anini navijači negativno prokomentarisali to što ona neće igrati za repku, pa je započeto koškanje između samih Aninih navijača, tek kad je NAJ došao, krenuo je opšti pičvajz. Ja znam da on uopšte ne mrzi Anu, verujem da uopšte nije otišao u njen forum da se svađa, već verovatno, isto kao ti, da proveri vest, pa je naleteo na negativan komentar o Jeleni i ostalo je svima poznato.

Jbg, ljudi, ako ste preosetljivi, nemojte ići u forum teniserke koju manje volite od ove druge. Tamo će uvek biti stvari koje nećete želeti da pročitate. Ja sam prihvatila da će u Jeleninom forumu uvek biti negativnih komentara za Anu, kao što će i na Aninom biti negativnih komentara za Jelenu. Fino komuniciram i sa jednima i sa drugima, a negativne komentare preskačem, ne raspravljam se i to je to.

Ima u Jeleninom forumu i opšta teniska diskusija, u njoj najčešće svi pljujemo Federera. I onda je došao neki lik da kuka zbog naše iracionalne mržnje i ljubomore. A, jbt. To mi strašno ide na živce. Na Jeleninom forumu smo svi zbog nje. Ako ne možeš da podneseš negativne komentare o nekim svojim drugim favoritima, izbegavaj tu temu, piši samo u temam koje su isključivo vezane za JJ i svima lepo.
Old Jan 25th, 2012, 08:37 AM   #1025
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Brena View Post
Ima šorka u Aninom forumu između srpskih navijača.
U tome slucaju, no me interesa
Just Do It is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 25th, 2012, 08:43 AM   #1026
country flag Brena
Senior Member

Brena's Avatar

Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Nisi ti ništa započeo. Prepirka je počela kad su sami Anini navijači negativno prokomentarisali to što ona neće igrati za repku, pa je započeto koškanje između samih Aninih navijača, tek kad je NAJ došao, krenuo je opšti pičvajz. Ja znam da on uopšte ne mrzi Anu, verujem da uopšte nije otišao u njen forum da se svađa, već verovatno, isto kao ti, da proveri vest, pa je naleteo na negativan komentar o Jeleni i ostalo je svima poznato.

Jbg, ljudi, ako ste preosetljivi, nemojte ići u forum teniserke koju manje volite od ove druge. Tamo će uvek biti stvari koje nećete želeti da pročitate. Ja sam prihvatila da će u Jeleninom forumu uvek biti negativnih komentara za Anu, kao što će i na Aninom biti negativnih komentara za Jelenu. Fino komuniciram i sa jednima i sa drugima, a negativne komentare preskačem, ne raspravljam se i to je to.

Ima u Jeleninom forumu i opšta teniska diskusija, u njoj najčešće svi pljujemo Federera. I onda je došao neki lik da kuka zbog naše iracionalne mržnje i ljubomore. A, jbt. To mi strašno ide na živce. Na Jeleninom forumu smo svi zbog nje. Ako ne možeš da podneseš negativne komentare o nekim svojim drugim favoritima, izbegavaj tu temu, piši samo u temam koje su isključivo vezane za JJ i svima lepo.
Mi držimo nivo. (osim mene )

By Harold Pinter&Brena

''Man up or go home.''

I miss Elena Dementieva.
Brena is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 25th, 2012, 08:46 AM   #1027
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

U Novom Sadu pada sneg.
Old Jan 25th, 2012, 08:48 AM   #1028
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Quote:
Mi držimo nivo. (osim mene )
Da, pre nego što su JJ i Karolina odigrale meč, zavirila sam u Karolinin forum. Mogu ti reći da im i nisi omiljeni lik.
Old Jan 25th, 2012, 08:49 AM   #1029
country flag Brena
Senior Member

Brena's Avatar

Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute

Quote:
U Novom Sadu pada sneg.
A tek kod mene na vrhu Avale...

By Harold Pinter&Brena

''Man up or go home.''

I miss Elena Dementieva.
Old Jan 25th, 2012, 09:00 AM   #1030
country flag Brena
Senior Member

Brena's Avatar

Quote:
Da, pre nego što su JJ i Karolina odigrale meč, zavirila sam u Karolinin forum. Mogu ti reći da im i nisi omiljeni lik.
Stvarno?? Ma važno da sam selebriti, pa makar i negativac. Ne bih nikad zavirila u to grotlo zla i zaraza, ali stvarno im ja nisam kriva što navijaju za takvu teniserku. Što b' se reklo: don't shoot the messanger. Ali hvala na obaveštenju, sad ću da budem još odvratnija (ukoliko je moguće).

By Harold Pinter&Brena

''Man up or go home.''

I miss Elena Dementieva.
Old Jan 25th, 2012, 09:12 AM   #1031
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Quote:
Originally Posted by serbian-tennis View Post
I u Aleksincu pada.
Neću oprostiti snegu što nije padao tokom praznika.

Quote:
Stvarno?? Ma važno da sam selebriti, pa makar i negativac. Ne bih nikad zavirila u to grotlo zla i zaraza, ali stvarno im ja nisam kriva što navijaju za takvu teniserku. Što b' se reklo: don't shoot the messanger. Ali hvala na obaveštenju, sad ću da budem još odvratnija (ukoliko je moguće).
Pre nego što neka od naših devojaka igra protiv neke top 10 protivnice, desi se da zavirim u neki od tih foruma, čisto da vidim da li se njihovi navijači imalo plaše naših devojaka. Tako čovek naiđe na svašta. Neki lik je pre Aninog i Petrinog meča pisao da je Ana propala zato što se kresala sa Novakom i Nadalom istovremeno.
Old Jan 25th, 2012, 09:33 AM   #1032
country flag Brena
Senior Member

Brena's Avatar

Quote:

Pre nego što neka od naših devojaka igra protiv neke top 10 protivnice, desi se da zavirim u neki od tih foruma, čisto da vidim da li se njihovi navijači imalo plaše naših devojaka. Tako čovek naiđe na svašta. Neki lik je pre Aninog i Petrinog meča pisao da je Ana propala zato što se kresala sa Novakom i Nadalom istovremeno.
Izgleda da je TF namešten kao homepage na svim računarima po psihijatrijskim ustanovama širom sveta.

By Harold Pinter&Brena

''Man up or go home.''

I miss Elena Dementieva.
Old Jan 25th, 2012, 09:37 AM   #1033
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Quote:
Izgleda da je TF namešten kao homepage na svim računarima po psihijatrijskim ustanovama širom sveta.
Ja sam ostavila link na taj komentar u Anapolisu, pa je Curtos, ja mislim, prokomentarisao da je to najuvrnutiji lik kog je sreo na netu. Kaže da stalno ima neke uvrnute teorije zavere i da je razlog tome verovatno to što je godinama radio u zatvoru.
Old Jan 25th, 2012, 09:58 AM   #1034
country flag Brena
Senior Member

Brena's Avatar

Quote:
Ja sam ostavila link na taj komentar u Anapolisu, pa je Curtos, ja mislim, prokomentarisao da je to najuvrnutiji lik kog je sreo na netu. Kaže da stalno ima neke uvrnute teorije zavere i da je razlog tome verovatno to što je godinama radio u zatvoru.
ahahahahha, mama...
Ne znam ko je to, ali uvek u GM-u ima poneki čudak koji me plaši. Mislim, tamo svi pišu gluposti, ja prva, ali možeš da provališ kad se neko zeza ili navija, a kad s nekim baš nije sve kako treba.

By Harold Pinter&Brena

''Man up or go home.''

I miss Elena Dementieva.
Old Jan 25th, 2012, 10:06 AM   #1035
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Quote:
ahahahahha, mama...
Ne znam ko je to, ali uvek u GM-u ima poneki čudak koji me plaši. Mislim, tamo svi pišu gluposti, ja prva, ali možeš da provališ kad se neko zeza ili navija, a kad s nekim baš nije sve kako treba.
Onaj lik što je opsednut Sabinom... To nisu čista posla. Od njega me baš hvata jeza. Ima i jedan bolesni Petrin fan koji onu nesrećnu Karolinu pljuje u svakoj mogućoj temi, a pri tom glumi neku stručnost/objektivnost. Ne možeš da zamisliš kakav idiot, svaki put kad neko otvori temu o Karolini, taj ludak napiše po 50 postova od 20 redova. Karotardi su se žalili kako im upada u potforum da ih prosvetli i kaže pravu istinu o Karolininoj igri.

Thread Tools

Posting Rules