Govori srpski da te ceo svet razume! - Page 68 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Jan 16th, 2012, 11:25 AM   #1006
country flag Wert.
Senior Member

Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Isti slučaj,samo što je kod mene u pitanju Šarapova
Wert. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Jan 16th, 2012, 11:58 AM   #1007
country flag Safe-From-Harm
Senior Member

Safe-From-Harm has disabled reputation

^ Kod mene su obe u pitanju
Safe-From-Harm is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 16th, 2012, 12:00 PM   #1008
country flag Brena
Senior Member

Brena's Avatar

Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Safe-From-Harm View Post
^ Kod mene su obe u pitanju
Kod mene ih je u pitanju par desetak.

By Harold Pinter&Brena

''Man up or go home.''

''Who cares? Hahahahahaha!''
Brena is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 16th, 2012, 05:54 PM   #1009
country flag JJ's biatch
Senior Member

JJ's biatch's Avatar

JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute JJ's biatch has a reputation beyond repute

kod mene samo jedna nije
Krunic
Kostic
Akgul
King
JJ's biatch is online now View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 20th, 2012, 11:35 AM   #1010
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Brena View Post
Kod mene ih je u pitanju par desetak.
Ne bih volela da ovo osvoji Azarenka, Karolina, Petra, čak ni Na Li iako mi je simpatična(mnogo joj je dva komada). Glupo mi je da ovo osvoji Serena ili Kim, njih odavno zabole za tenis. Možda mi najbolje zvuči da ovo osvoji Benešova, da br. 1 ostane Karolina, tj. da WTA ostane u totalnom haosu. Tako lakše prihvatam neuspehe nesrećnih favoritkinja mi. Znam da je ovo patetično.
Old Jan 20th, 2012, 11:42 AM   #1011
country flag Brena
Senior Member

Brena's Avatar

Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Ne bih volela da ovo osvoji Azarenka, Karolina, Petra, čak ni Na Li iako mi je simpatična(mnogo joj je dva komada). Glupo mi je da ovo osvoji Serena ili Kim, njih odavno zabole za tenis. Možda mi najbolje zvuči da ovo osvoji Benešova, da br. 1 ostane Karolina, tj. da WTA ostane u totalnom haosu. Tako lakše prihvatam neuspehe nesrećnih favoritkinja mi. Znam da je ovo patetično.
Ma ništa me ne zanima ako Jelena ovo ne osvoji. (a i gde ćeš debilniji rezultat od toga )

By Harold Pinter&Brena

''Man up or go home.''

Old Jan 20th, 2012, 11:46 AM   #1012
country flag JJ Expres
Senior Member

JJ Expres's Avatar

JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute

a naravno, cim je pocela pristojno da igra u njenom delu su kim,li i woz ,a dok je bila luzerica bile su k.bondarenko,oudin i dulko
Old Jan 20th, 2012, 11:50 AM   #1013
country flag Brena
Senior Member

Brena's Avatar

Quote:
Originally Posted by JJ Expres View Post
a naravno, cim je pocela pristojno da igra u njenom delu su kim,li i woz ,a dok je bila luzerica bile su k.bondarenko,oudin i dulko
Pa da ona stvarno igra pristojno iz meča u meč ne bi mene sekirala Voznijacka. S druge strane, četvrtfinalni žreb joj je stvarno nemoguć.
Ali činjenica je da nije bilo tog smešnog žreba koji Jelena nije bila u stanju da protraći. RG 2010 npr. To polufinale i finale sam i ja mogla da pobedim.

By Harold Pinter&Brena

''Man up or go home.''

Old Jan 20th, 2012, 11:53 AM   #1014
country flag JJ Expres
Senior Member

JJ Expres's Avatar

JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute

Zato ce sada da osvoji pobedivshi Woz,Kim,Azarenku i Serenu
Old Jan 20th, 2012, 02:52 PM   #1015
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Azarenka je totalni _______ od kojeg vise ne mogu cuda da se nacudim. To njeno proslavljanje pobede sa naziva proslavljanjem?!
Mislim da je red da gledamo prvo srpsko grend slem finale. Ups.
Linguae^ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 20th, 2012, 03:31 PM   #1016
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Ma, glumi neku opasnicu. Derište.

Hoćemo li mi dobiti moderatora?

Sad videh ovo: http://www.moodiranje.com/kolumne/do...kopiraju-srbe/

Last edited by Cajka : Jan 20th, 2012 at 05:29 PM.
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 23rd, 2012, 06:50 PM   #1017
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute

Ljudi, zna li neko sta se desava sa Dorotejom Eric? Nema je nigde, nije branila poene od prosle godine u Kini. Da li je povredjena ili nesto drugo?
Bojana Jovanovski/Jelena Janković/Ana Ivanović/Vesna Dolonc/Aleksandra Krunić/Jovana Jakšić/Ivana Jorović/Doroteja Erić/Katarina Jokić/Nina Stojanović/Dejana Radanović/Nikolina Jović/Natalija Kostić/Tamara Čurović/Jelena Dokić/Kristina Mladenović/Andrea Petković
Igorche is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 24th, 2012, 09:11 PM   #1018
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute

Ovo je strasno kakvi sve ljudi postoje.
Bojana Jovanovski/Jelena Janković/Ana Ivanović/Vesna Dolonc/Aleksandra Krunić/Jovana Jakšić/Ivana Jorović/Doroteja Erić/Katarina Jokić/Nina Stojanović/Dejana Radanović/Nikolina Jović/Natalija Kostić/Tamara Čurović/Jelena Dokić/Kristina Mladenović/Andrea Petković
Igorche is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 24th, 2012, 10:00 PM   #1019
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute

^ O cemu pricas?
Just Do It is online now View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 24th, 2012, 10:17 PM   #1020
country flag Brena
Senior Member

Brena's Avatar

Quote:
Originally Posted by Just Do It View Post
^ O cemu pricas?
Ima šorka u Aninom forumu između srpskih navijača.

By Harold Pinter&Brena

''Man up or go home.''

Reply

Thread Tools

Posting Rules