Govori srpski da te ceo svet razume! - Page 67 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Oct 2nd, 2011, 01:18 PM   #991
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Quote:
Originally Posted by Nuyl. View Post
Ma,nema svrhe da pricas s njima
Skupi se par njih koji seru.,pocinju da se svadjaju i na kraju ti ispadnes budala.
A ne vredi ni da ćutiš svakoj budali.

Kad neko pljuje teniserke koje volim, tad ćutim, za to me boli uvo, stvarno ne cmizdrim zato što neki carotard pljuje Jelku ili zato što je neki Kworb zastranio u svojoj mržnji prema Ani. Ali od vređanja Srba mi se povraća, a to je najnormalnija stvar na ovom forumu. Srpska publika je nekulturna, Srbi su huligani, homofobi, divljaci, uobraženi, genocidan narod... E, pa kad su svi tako fini, civilizovani i kulturni, neka ostanu "na nivou" i neka zadrže te pogane komentare za sebe.

Baš mi je drago što je andrijagajic odgovorio tom italijanskom cmizdravcu. Jbt, Italijani su najveći foliranti u svim sportovima, pored toga - služe se najprljavijim mogućim trikovima (setimo se slavnog Materacija). I onda neki tamo pametnjaković dođe da mi objašnjava kako su Srbi arogantni foliranti. Uostalom, on baš fino potvrđuje sve stereotipe o Italijanima. Laje, kuka, drami, ovo je nepravda, ono je nepravda, ceo svet je protiv tima za koji on navija.... Ih... Sirotančić....
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Oct 2nd, 2011, 04:39 PM   #992
country flag Wert.
Senior Member

Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute

Ma,ja imam iskustva. Vec sam se dosta puta svadjao sa njima,i na kraju sam ja "Serbian asshole"
a slovenci i svi óstali su civilizovan narod.
Wert. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 2nd, 2011, 06:22 PM   #993
country flag JAS_
Senior Member

JAS_'s Avatar

JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute

Odbojkasice
JAS_ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 2nd, 2011, 06:22 PM   #994
country flag Wert.
Senior Member

Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute

Uh sto volim
Old Oct 2nd, 2011, 06:28 PM   #995
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute

Da su razvalile, razvalile su
Just Do It is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 2nd, 2011, 06:33 PM   #996
country flag JAS_
Senior Member

JAS_'s Avatar

JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute JAS_ has a reputation beyond repute

Ali kako su preokrenule na 2:1 6:0

A Terzicu isto svaka cast za savet: smete da izgubite, ali ne smete da se predate.
Da, to bi bilo to.
JAS_ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 2nd, 2011, 06:38 PM   #997
country flag Wert.
Senior Member

Maja
Old Oct 2nd, 2011, 08:09 PM   #998
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute

Ko je ona devojka sa cudnim prezimenom sto je usla u igru pred kraj meca ? Niko nikada nije cuo za nju, realno, zbog nje smo pobedili. Zavrsava se prezime na SKI

EDIT : Sanja Malagurski
Old Oct 2nd, 2011, 10:52 PM   #999
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Nisi čuo? Ja ne mislim da je ona sad neki totalni anonimus. Hahaha, sad sam videla u dnevniku da su ove naše odvukle Nemice da igraju kolo.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Old Oct 3rd, 2011, 10:21 AM   #1000
country flag Brena
Senior Member

Brena's Avatar

Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
A ne vredi ni da ćutiš svakoj budali.

Kad neko pljuje teniserke koje volim, tad ćutim, za to me boli uvo, stvarno ne cmizdrim zato što neki carotard pljuje Jelku ili zato što je neki Kworb zastranio u svojoj mržnji prema Ani. Ali od vređanja Srba mi se povraća, a to je najnormalnija stvar na ovom forumu. Srpska publika je nekulturna, Srbi su huligani, homofobi, divljaci, uobraženi, genocidan narod... E, pa kad su svi tako fini, civilizovani i kulturni, neka ostanu "na nivou" i neka zadrže te pogane komentare za sebe.

Baš mi je drago što je andrijagajic odgovorio tom italijanskom cmizdravcu. Jbt, Italijani su najveći foliranti u svim sportovima, pored toga - služe se najprljavijim mogućim trikovima (setimo se slavnog Materacija). I onda neki tamo pametnjaković dođe da mi objašnjava kako su Srbi arogantni foliranti. Uostalom, on baš fino potvrđuje sve stereotipe o Italijanima. Laje, kuka, drami, ovo je nepravda, ono je nepravda, ceo svet je protiv tima za koji on navija.... Ih... Sirotančić....
Jao, propustila sam fajt.
I ja mislim da se ne treba previše uzbuđavati zbog takvih idiota na ovom forumu, jer je jasno o kakvom profilu osoba se radi - ne baš najpametnijim i najobrazovanijim. I uglavnom imaju oko 14 godina. A kako da objasniš budali da je budala?
Ali s druge strane, ako oćutiš, onda ispadne da se slažeš i da nemaš ništa da kažeš u odbranu. Ja isto poludim kad otvore neku tako temu za loženje ljudi, npr. bilo je je nešto o tome kako su bugarski navijači skandirali nekom engleskom (valjda) igraču crncu da je majmun i onda svi krenuli da se zgražavaju kako su ti balkanski narodi nepopravljivi divljaci i rasisti. Kao da su balkanski narodi išli i lovili ljude kao životinje po Africi i pravili robove od njih, a ne preci ovih što se sad kao iščuđavaju nad našim divljaštvom.
A da ne pričam koliko mi je psoebno drago za oba italijanska odbojkaška tima. Doduše, ženski nisam gledala, ali sigurno nisu mnogo bolje od one muške đubradi. Koje beskrupulozne varalice, to je da čovek ne veruje. Kad su ih naši podeili u finalu, ja odmah javila sestri da izađe na prozor u Milanu i dere se ''NJANJANJANJANJANJAAAAAA! ''

By Harold Pinter&Brena

''Man up or go home.''

''Who cares? Hahahahahaha!''
Brena is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 3rd, 2011, 10:59 AM   #1001
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Quote:
Originally Posted by Brena View Post
Jao, propustila sam fajt.
I ja mislim da se ne treba previše uzbuđavati zbog takvih idiota na ovom forumu, jer je jasno o kakvom profilu osoba se radi - ne baš najpametnijim i najobrazovanijim. I uglavnom imaju oko 14 godina. A kako da objasniš budali da je budala?
Ali s druge strane, ako oćutiš, onda ispadne da se slažeš i da nemaš ništa da kažeš u odbranu. Ja isto poludim kad otvore neku tako temu za loženje ljudi, npr. bilo je je nešto o tome kako su bugarski navijači skandirali nekom engleskom (valjda) igraču crncu da je majmun i onda svi krenuli da se zgražavaju kako su ti balkanski narodi nepopravljivi divljaci i rasisti. Kao da su balkanski narodi išli i lovili ljude kao životinje po Africi i pravili robove od njih, a ne preci ovih što se sad kao iščuđavaju nad našim divljaštvom.
A da ne pričam koliko mi je psoebno drago za oba italijanska odbojkaška tima. Doduše, ženski nisam gledala, ali sigurno nisu mnogo bolje od one muške đubradi. Koje beskrupulozne varalice, to je da čovek ne veruje. Kad su ih naši podeili u finalu, ja odmah javila sestri da izađe na prozor u Milanu i dere se ''NJANJANJANJANJANJAAAAAA! ''
Upravo to. Oni tamo su i izmislili rasizam. Zamisli što Srbima smetaju crnci. Imam ja poznanika crnca, živi ovde od rođenja i nikad ga niko nije dirao. Ma, daj, ima ovde debila kao i svuda, ali nije sad da mi genetski mrzimo sav nesrpski svet. Druga je stvar što smo mi ovde na Balkanu svi glupi i dozvolili da nam se civilizovani zapadnjaci mešaju u sve i svašta, pa smo ovde zbog toga imali 565 ratova iz kojih smo svi izašli jadni, bedni, opustošeni materijalno i duhovno...
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Old Oct 3rd, 2011, 11:38 AM   #1002
country flag Wert.
Senior Member

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Upravo to. Oni tamo su i izmislili rasizam. Zamisli što Srbima smetaju crnci. Imam ja poznanika crnca, živi ovde od rođenja i nikad ga niko nije dirao. Ma, daj, ima ovde debila kao i svuda, ali nije sad da mi genetski mrzimo sav nesrpski svet. Druga je stvar što smo mi ovde na Balkanu svi glupi i dozvolili da nam se civilizovani zapadnjaci mešaju u sve i svašta, pa smo ovde zbog toga imali 565 ratova iz kojih smo svi izašli jadni, bedni, opustošeni materijalno i duhovno...

E to.
Old Oct 4th, 2011, 11:57 AM   #1003
country flag andrijagajic
Senior Member

andrijagajic is a name known to all andrijagajic is a name known to all andrijagajic is a name known to all andrijagajic is a name known to all andrijagajic is a name known to all andrijagajic is a name known to all andrijagajic is a name known to all andrijagajic is a name known to all andrijagajic is a name known to all andrijagajic is a name known to all andrijagajic is a name known to all

Quote:
Originally Posted by Just Do It View Post
Ko je ona devojka sa cudnim prezimenom sto je usla u igru pred kraj meca ? Niko nikada nije cuo za nju, realno, zbog nje smo pobedili. Zavrsava se prezime na SKI

EDIT : Sanja Malagurski
Ona mi je omiljena igracica u repki od pocetka sezone, realno. Stvarno je bila fenomenalna u Gran Priju, igrala je na poziciji primaca i imala jedan od najboljih napada u timu(verovatno 2. najbolji nakon Jovane).

Sa "malim" zakasnjenjem, Bravo devojke!
andrijagajic is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Nov 16th, 2011, 10:59 AM   #1004
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Ova tema nikako da zazivi
Old Jan 16th, 2012, 11:12 AM   #1005
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Od Azarenke mi je vise muka i ne mogu ocima da je gledam. Ako ona osvoji ovaj turnir, ja definitivno odustajem od zenskog tenisa. Nervira me njena pojava. Ma nervira me ovaj novopeceni tenis.
Linguae^ is online now View My Blog!   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules