Govori srpski da te ceo svet razume! - Page 52 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Feb 22nd, 2008, 06:17 PM   #766
country flag Jovana.
sleep deprivation.

Jovana.'s Avatar

Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

^^

mali update : danas su Banjalucki studenti u znak protesta proglasili svoju studentsku drzavu i to je kao najmladja drzava na svijetu! , bili su i danas manji protesti ali ima previse policije,zatvorena je Americka ambasada,policija je svuda po gradu!
Jovana. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Feb 22nd, 2008, 07:04 PM   #767
country flag AnyaSerb
Junior Member

AnyaSerb's Avatar

AnyaSerb is just really nice AnyaSerb is just really nice AnyaSerb is just really nice AnyaSerb is just really nice AnyaSerb is just really nice AnyaSerb is just really nice AnyaSerb is just really nice AnyaSerb is just really nice AnyaSerb is just really nice AnyaSerb is just really nice AnyaSerb is just really nice

Nemam vise zivaca za to sve! Zna se da ce sada biti sranja samo takvih,i da cemo zbog blentavog Kostunice opet cekati red za hleb!!
AnyaSerb is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 23rd, 2008, 12:50 PM   #768
country flag -NAJ-
Senior Member

-NAJ-'s Avatar

-NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute -NAJ- has a reputation beyond repute

Cao svima. Prvi put sam ovde.
Moze li mi neko napraviti neki dobar avatar sa nasim teniskim zvezdamaPosto se ne snalazim bas sa tim stvarima
-NAJ- is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Feb 23rd, 2008, 01:10 PM   #769
country flag ce
Senior Member

ce's Avatar

ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute

ne snalazim se ni ja
imas negde na forumu ljude koji prave avatare,procackaj malo
a odakle si??
Old Feb 23rd, 2008, 02:39 PM   #770
country flag Jovana.
sleep deprivation.

Jovana.'s Avatar

Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute Jovana. has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by NoleAnaJeca View Post
Moze li mi neko napraviti neki dobar avatar sa nasim teniskim zvezdamaPosto se ne snalazim bas sa tim stvarima
ajde na media forum,pa graphics,tamo postuj sliku koju hoces za avatar i napravice ti.
Old Feb 24th, 2008, 01:32 PM   #771
country flag AnyaSerb
Junior Member

AnyaSerb's Avatar

AnyaSerb is just really nice AnyaSerb is just really nice AnyaSerb is just really nice AnyaSerb is just really nice AnyaSerb is just really nice AnyaSerb is just really nice AnyaSerb is just really nice AnyaSerb is just really nice AnyaSerb is just really nice AnyaSerb is just really nice AnyaSerb is just really nice

Cao novajlija!!
E Jox,izgleda da necu biti tu za Exit!! Nisam jos sigurna,ali postoji sansa!! Sta ti?! Jes' nastrebala biologiju?!!!
Old Feb 24th, 2008, 01:44 PM   #772
country flag Jovana.
sleep deprivation.

Jovana.'s Avatar

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!daj sto sad to? pa s kim cu sad da idem?
jesam,i cetvorku dobila
Old Feb 24th, 2008, 02:11 PM   #773
country flag AnyaSerb
Junior Member

AnyaSerb's Avatar

Pa nije jos sve sigurno,ali treba da idem u Dansku kod ujaka preko leta!! Ali jos ne znam tacno kad,mozda i pre Exit-a,a mozda i posle! Mada mislim da cu ici posle,ali cisto da znas!! Uuuu,cestitam na biologiji,ja sam dobila 5 iz srpskog,jer sam lupala gluposti,a ona rekla 'aktivna si i evo ti pet,ali jos kad bi nesto pogodila.....' hihihihihi
Old Feb 24th, 2008, 02:18 PM   #774
country flag Jovana.
sleep deprivation.

Jovana.'s Avatar

idi posle molim te ne znas sa kakvim glupacama cu morati onda da budem svaka cast za srpski. kad cemo na msn?
Old Feb 25th, 2008, 04:08 AM   #775
country flag ninanina19
Senior Member

ninanina19's Avatar

ninanina19 has much to be proud of ninanina19 has much to be proud of ninanina19 has much to be proud of ninanina19 has much to be proud of ninanina19 has much to be proud of ninanina19 has much to be proud of ninanina19 has much to be proud of ninanina19 has much to be proud of ninanina19 has much to be proud of ninanina19 has much to be proud of ninanina19 has much to be proud of

Quote:
Originally Posted by NoleAnaJeca View Post
Ja cu ti naci neki od Jelene ako hoces.
Old Mar 30th, 2008, 01:03 PM   #776
country flag Pjetlo Svjetlo
Junior Member

Pjetlo Svjetlo is an unknown quantity at this point

Vic bez blic:

Ko je ta osoba koje izdala moje ime kocku? Ona je mi toliko dosadila

da sam ja jedva odbijo njezinu za-malo-uspjeh da ja joj napunim ovaj

vikend. Toliko je tjela da bih mogla roditi pile na novu godinu, pa

onda po srpskom tradiciju morala dati ime pile "Novak". Onda bih svako

mislijo da je dala ime biologicki oca.

Bar mi Ana ne nervira. Jeste videli slike o joj na plazu? Izgleda ona

misli na neki posten, sgodan, fin, super qvalitetan uvjeren. Izgleda da je fotokopirala ruze na joj majci.
Pjetlo Svjetlo is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Mar 30th, 2008, 04:02 PM   #777
country flag ce
Senior Member

ce's Avatar

ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute

Old Mar 31st, 2008, 09:48 AM   #778
country flag Sarac
Junior Member

Sarac is a glorious beacon of light Sarac is a glorious beacon of light Sarac is a glorious beacon of light Sarac is a glorious beacon of light Sarac is a glorious beacon of light Sarac is a glorious beacon of light Sarac is a glorious beacon of light Sarac is a glorious beacon of light Sarac is a glorious beacon of light Sarac is a glorious beacon of light Sarac is a glorious beacon of light

Prolupo 100% !!!
Sarac is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Mar 31st, 2008, 11:21 AM   #779
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute

Tema je propala, ima tolko mase na forum, a niko ne zalazi ovde.
Just Do It is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jul 11th, 2008, 02:58 PM   #780
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute

Ima li zivih ?
Just Do It is offline View My Blog!   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules