Govori srpski da te ceo svet razume! - Page 36 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old May 7th, 2007, 11:36 PM   #526
country flag kirkicica
Junior Member

kirkicica is just really nice kirkicica is just really nice kirkicica is just really nice kirkicica is just really nice kirkicica is just really nice kirkicica is just really nice kirkicica is just really nice kirkicica is just really nice kirkicica is just really nice kirkicica is just really nice kirkicica is just really nice
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

uffff, mislila sam da se lepo ovde predstavim svetu, umesto u 'introduction-u', sta cu kad mi je ovde udobnije?

Ali kako da upadnem u sred VB rasprave, kad zaista ne pratim isti?

ali dobro, ipak cu da se okurazim da vam nakratko upadnem u pricu.

Zdravo svima
pozdrav od novajlije iz BG-a
kirkicica is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old May 8th, 2007, 05:31 PM   #527
country flag Milena S.
Senior Member

Milena S.'s Avatar

Milena S. is a name known to all Milena S. is a name known to all Milena S. is a name known to all Milena S. is a name known to all Milena S. is a name known to all Milena S. is a name known to all Milena S. is a name known to all Milena S. is a name known to all Milena S. is a name known to all Milena S. is a name known to all Milena S. is a name known to all

ne znam da li treba ja da ti pozelim dobrodoslicu jer sam i ja ovde prilicno new
ali bilo kako bilo DOBRODOSLAA
i dosta o tom BB ovo je forum za tenis

www.TennisPhotos.co.cc
Always fresh photos of Serbian tennis players
Milena S. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old May 8th, 2007, 07:21 PM   #528
country flag Tenis Srbija
Senior Member

Tenis Srbija's Avatar

Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by kirkicica View Post
uffff, mislila sam da se lepo ovde predstavim svetu, umesto u 'introduction-u', sta cu kad mi je ovde udobnije?

Ali kako da upadnem u sred VB rasprave, kad zaista ne pratim isti?

ali dobro, ipak cu da se okurazim da vam nakratko upadnem u pricu.

Zdravo svima
pozdrav od novajlije iz BG-a
Ni ja ne pratim, pa me to ne sprečava da "prduckam" o istom

Instagram
Tenis Srbija is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old May 9th, 2007, 01:08 PM   #529
country flag Ana&Jelena Fan
Senior Member

Ana&Jelena Fan's Avatar

Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of

@kirkicica - Rasprave na srpskom se svode uglavnom na VB i Evrosong, o tenisu se caska na drugim temama.

Imamo zestoke "selebritije", kad su poceli ulaziti u kucu 90% ukucana nije znalo cime se bavi ovaj novi koji ulazi u kucu...

Pedja D`Moj - Djankarlo.

Jelena Jankovic

Vojislava Lukic

Good luck to: Davenport, Srebotnik, Kirilenko, Kostanic, Mirza and Serbian DC squad (Djokovic, Tipsarevic, Zimonjic, Bozoljac, Pashanski and Troicki)
Ana&Jelena Fan is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old May 9th, 2007, 06:25 PM   #530
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute

Quote:
Imamo zestoke "selebritije", kad su poceli ulaziti u kucu 90% ukucana nije znalo cime se bavi ovaj novi koji ulazi u kucu...
Da, bilo mi je krvavo kad su jedni druge pitali - a cime se ti bavis ?
Just Do It is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old May 10th, 2007, 03:04 AM   #531
country flag kirkicica
Junior Member

kirkicica is just really nice kirkicica is just really nice kirkicica is just really nice kirkicica is just really nice kirkicica is just really nice kirkicica is just really nice kirkicica is just really nice kirkicica is just really nice kirkicica is just really nice kirkicica is just really nice kirkicica is just really nice

Quote:
Originally Posted by Ana&Jelena Fan View Post
@kirkicica - Rasprave na srpskom se svode uglavnom na VB i Evrosong, o tenisu se caska na drugim temama.

Pedja D`Moj - Djankarlo.
Nisam ni ocekivala tenisku raspravu ovde, znam da je ovo 'sve i svasta' thread. bas zbog toga sam i htela tu da ostavim prvi post

jedino sto mi je bilo blesavo da tek tako upadnem, bar da sam u toku oko BB-a pa da moj upad ima smisla.
Pozdrav svima
Old May 10th, 2007, 10:11 AM   #532
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute

kirkicica, predstavi nam se
Old May 11th, 2007, 05:27 AM   #533
country flag kirkicica
Junior Member

Quote:
Originally Posted by JustDoIt View Post
kirkicica, predstavi nam se
Ufff, a kako to da izvedem??

Pa evo: My name is jelena and I'm an alcoholic! ili jos bolje: Ja sam Jelena i volim sve sto vole mladi.

Salim se! Sta vas zanima?

Ukratko: jelena 26 godina. Bg
Old May 11th, 2007, 12:03 PM   #534
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Pa, da to osnovno nam je trebalo

Marija prosla u finale, stvarno je extra otpevala pesmu
Old May 11th, 2007, 12:30 PM   #535
country flag Tenis Srbija
Senior Member

Tenis Srbija's Avatar

Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute Tenis Srbija has a reputation beyond repute

Baš je katastrofalno otpevala pesmu za svoje mogućnosti... Ne znam šta si ti slušao

Instagram
Tenis Srbija is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old May 11th, 2007, 05:15 PM   #536
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

pa slusao sam isto ono sto i 100 miliona ljudi koji su na sajtu eurosong-a rekli da je Marija ubedljivo najbolji vokal polufinalne veceri bila
Old May 12th, 2007, 10:53 AM   #537
country flag Ana&Jelena Fan
Senior Member

Ana&Jelena Fan's Avatar

Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of Ana&Jelena Fan has much to be proud of

A bilo je dobro i kad su nominovali Danijelu i Sasu, a u pozadini se cuje sapat "a ko je Sasa?" Kakvi kraljevi, po ceo dan zajedno i ne mogu zapamtiti imena, a plus su i VIP osobe . Meni se dopalo kako Marija peva, ali su mogli smisliti malo bolji nastup...

Jelena Jankovic

Vojislava Lukic

Good luck to: Davenport, Srebotnik, Kirilenko, Kostanic, Mirza and Serbian DC squad (Djokovic, Tipsarevic, Zimonjic, Bozoljac, Pashanski and Troicki)
Ana&Jelena Fan is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old May 12th, 2007, 11:48 AM   #538
country flag predrag
Senior Member

predrag's Avatar

predrag is a splendid one to behold predrag is a splendid one to behold predrag is a splendid one to behold predrag is a splendid one to behold predrag is a splendid one to behold predrag is a splendid one to behold predrag is a splendid one to behold predrag is a splendid one to behold predrag is a splendid one to behold predrag is a splendid one to behold predrag is a splendid one to behold

Izvinjavam se sto prekidam vruce rasprave
o Evroviziji i VB, mozda bi i treca tema
mogla nekako da se umetne u diskusiju.

http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/...php?vest=56786

Quote:
Poznate svetske teniserke sestre Serena i Venus Vilijams zainteresovane su da kupe kasarnu "Orijenski bataljon" i veliki deo zemljišta u Kumboru kako bi sagradile elitni teniski kamp, objavljeno je u Podgorici.

Majka poznatih sestara Orasin Vilijams i njihovi advokati već su boravili u Crnoj Gori, analizirali teren i ocenili da klima na crnogorskom primorju dozvoljava treninge skoro cele godine.

Oni su domaćine obavestili da žele da, na mestu kasarne u Kumboru, sagrade savremeni sportski kompleks Teniski savez Crne Gore najavio je nedavno da će Serena Vilijams uskoro posetiti njihovu državu radi popularizacije tenisa.

Vojska je napustila bivšu kasarna "Orijenski bataljon" u Kumboru nakon odluke generalštaba da se formira mornarička baza u Baru i uknjižena je kao vlasništvo države Crne Gore.

Obuhvata zemljište površine 241.695 kvadrata, na kome se nalazi i pravoslavna crkva.

U okviru kasarne postoji 99 objekata, ukupne površine 62.900 kvadata, a nekadašnje sedište Mornarice nalazi se na samoj obali mora.

Sestre Vilijams ostvarile su veliki proboj na teniskim takmičenjima krajem devedesetih godina i za vrlo kratko vreme dospele na vrh liste najboljih svetskih teniserki.
Sestre Vilijams i Montenegro. Pa kako se toga niko
ranije nije setio?

Last edited by predrag : May 12th, 2007 at 12:24 PM.
predrag is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old May 12th, 2007, 12:46 PM   #539
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

E svasta cu cuti ...
Old May 12th, 2007, 11:38 PM   #540
country flag BanjaLukaRS
Member

BanjaLukaRS is just really nice BanjaLukaRS is just really nice BanjaLukaRS is just really nice BanjaLukaRS is just really nice BanjaLukaRS is just really nice BanjaLukaRS is just really nice BanjaLukaRS is just really nice BanjaLukaRS is just really nice BanjaLukaRS is just really nice BanjaLukaRS is just really nice BanjaLukaRS is just really nice

OHH MARIJJAAA YOU`RE SO GREAT !!!!

SEE YOU IN BELGRADE 08 !!!
BanjaLukaRS is offline View My Blog!   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules