Tennis Forum banner

Govori srpski da te ceo svet razume!

180K views 3K replies 91 participants last post by  HalfTime Sports 
#1 ·
Posto su Jeca i Ana postale svetske zvezde one imaju veliki broj navijaca sirom sveta i mislim da nije ok na diskusijama o njima pisati na srpskom jer ljudi odmah pomisle da se tu pise nesto kradom ili nesto sto oni koji ne znaju srpski ne treba da procitaju. Sa druge strane ima nasih navijaca koji ne barataju odlicno engleskim ili ih jednostavno mrzi pa vise vole da pisu na srpskom. Za njih otvaramo ovu temu. :wavey:
 
#359 ·
Luka, jedna mala molba. Ako mozes malo umerenije o Jeleni na GM.

Ana i Jelena imaju i vise nego ocekivano navijaca stranaca. Preterivanje moze
da iznervira poprilicno i aktivira hejtere. Kako je tebe Irac odma iznervirao.
Znam da oces da kazes "Sta me briga" ali razmisli, umerenost je vrlina.
 
#361 ·
Samo pokušavam da ispravim nepravdu... Ana 10 puta popularnija od JJ
Koliko se o njoj pričalo (i treba) toliko i ja pokušavam o JJ, jer sam siguran da 99 posto ljudi nju uopšte ne poznaje, već ima potpuno lošu predstavu o njoj.

A ti priznaj da ti smeta što pričam o JJ umesto o AI :p

P.S. Mene Pollyša nije iznervirao, šta više baš mi je simpa :)
 
#362 ·
Ne Luka uopste me ne nervira sto govoris vise o Jeleni. Uzrocno posledicne
veze- ides okolo i zajebavas ljude. Oni pogledaju za koga navijas i
sacekaju priliku da pljucnu po Ani ili Jeleni. Podjebavaj ih koliko hoces
ali se onda maskiraj u Pova navijaca pa nek pljuju po njoj. Sto se mene tice udri po postovanju, meni nijedan tvoj post ne smeta ali ce mi smetati
vrlo moguce posledice.
Pogledaj arhivu i vidi kako se govorilo o Jeleni u prvoj polovini godine, ovo
sada je pravo cudo, nemoj da kvaris. Nekad je manje vise.
 
#363 ·
Jao čoveče o kakvim ti posledicama pričaš? Ajde copiraj mi ovde jedan post kome sam ja o Jeleni rekao nešto što nije istina! Ili da sam u nečemu preterao...ili da sam rekao da će biti nešto što neće...ili da jeste nešto što nije!

To si se zove podsvesna promocija. Spomenem JJ u ovom "thread-u", malo u ovom i sutra neki Amer, hteo to ili ne, zna za JJ... Razumeš? Nije sve u Ani ;) Mislim super je i ona, ali njoj više ne treba promocija... A koliko sam ja postigao Jeleninim slikama bolje i da ti ne pričam. Samo koliko sam PM-ova dobio ljudi koji traže nove slike... Tako da. . .

I ja nikoga nisam "zajebavao" sem Pollya, što je radilo i 99 posto "postera"... Jer ono je zaista bilo za zajebavanje :p
 
#364 ·
Ne kazem ja da ti nesto izmisljas o Jeleni nego zabodes nos u svaku temu
i zezas, "mirodjija" :p . Irac je bio samo primer, nema teme da te fali. Ljudi zapamte postera i povezu sa tvojim reklamiranjem JJ.
Ne kazem da stanes, samo malo umerenije. Ima pozitivne strane ali moze da
se pretvori u suprotnost ako preteras, uostalom videces. Lako je raspravljati
se sa par ljudi na tvom sajtu ovde ces morati sa mnogo vise, znam da ti ni
to nije tesko ali imaj obzira prema drugima.
 
#365 ·
Eh sad je ispalo kao da ja u svakom temi nekoga zezam. A i taj izraz "zabadaš nos". Šta da nisu možda teme pravljene samo za određene ljude pa ja ne smem tamo :rolleyes: Ja nikoga nisam zezao sem Pollya... :) I naravno sve one koji pričaju gluposti. Ali ja vidim da je postalo zabranjeno reći ljudima da nisu u pravu...vidim ja da ovde ljudi znaju osrednje o tenisu, a o teniserkama još manje (čast izuzetcima)... Al šta da se radi, ljudi ne vole kad neko zna :)
 
#366 ·
Boze oko kakve gluposti se vi prepirete :rolleyes:

Eh sad je ispalo kao da ja u svakom temi nekoga zezam.

Pa nije da zezas ljude, ali uvek imas nesto da prigovoris, makar meni. Tako da si mi jedno vec desetak puta rekao da sam glup - lud :lol: Poslednji primer je kad sam sinoc pricao sa tom devojkom i pitao je da li ce biti prenos finala Aucklanda , i ona mi rekla ne, a ti : Ti si stvarno glup ( u pozitivnom smislu) bice prenos finala SIDNEJA !!! Sidnej niko nije spomenuo, a ti mi rekao da sam glup... :shrug:
 
#367 ·
Luka (ne mogu da ti se obracam sa Tenis Srbija, malo je...:eek: ) prvo
prihvati da primedbe mogu da budu dobronamerne a ne napad na tebe.
Pisu ljudi svakakve gluposti ali ici redom ispravljati i ismevati prebacuje
iz pametnog u kategoriju pametnjakovic. Jel ja treba da ispravim ovog sto
je rekao da Ana uvek dobro zavrsi mec ako ga je dobro pocela sa primerima
kad nije tako ili je to cepidlacenje?
Super je sto si postovao Jelenine slike ali posle pocnes da bombardujes
kako je zgodna. Unapred sam znao koji ce likovi da se pojave sa negativnim
komentarima u tvojim temama. Ljudi su sitnicavi, pamte dugo. Kakav status je imala ranije Jelena prolazi super, dobila je gomilu navijaca a malo hejtera od vimbldona na ovamo. Cak joj niko nije zamerao predaje meceva jesenas. Tvoj
previse agresivan stil moze pre da joj odmogne. Ugledaj se malo na Keiru, nenametljivo. Ti ko da prodajes novine na ulici pa se deres naslove a ona na finjaka u toploj kancelariji :p . Ja dobio komentar od strankinje koja me pita sto si opsednut Jelenom (a gotivi je), nije joj palo
na pamet da si buduci novinar i samo radis promociju onako kako mislis da je
najbolje. Ako preobratis jednog jedinog Bugarina da postane njen navijac ja
odma priznajem da je tvoj metod dobar;)
Sto se Ane/JJ tice nadji strozeg Aninog kriticara od mene, ali ja je kritikujem
samo na podforumu, nikad na glavnom.
Nego u sta se kladimo oko Fed Kupa?
 
#371 ·
Ne mogu da "razmenjujem" mišljenje sa tobom, jer znam da sam u pravu :)
Bugarina? Zašto Bugarina da preobraćujem... Evo četiri Rusa su se javila, jedan Španac, jedan Holanđanin i mislim da je jedan još iz Holandije al nisam siguran... Svi su oni tražili slike od JJ i rekli su mi da nisu znali da je tako zgodna devojka... Meni je to superiška! ! !
E al mojne da se lažemo, znam da obožavaš Anu ;) Mogu i ja i njene slike kojih nigde nema da objavljujem, al bolje ne, uništiću joj reputaciju slatkiša :) Što i jeste...

Fed Cup? Da se kladimo da prolazimo??? Ove godine idem, tako da ću dati sve od sebe da se neke protivnice povrede :rolleyes: :devil:
 
#373 ·
Tenis Srbija said:
Ne mogu da "razmenjujem" mišljenje sa tobom, jer znam da sam u pravu :)
Vidi dole...
Tenis Srbija said:
Bugarina? Zašto Bugarina da preobraćujem...
Eto kao domaci, malo tezi zadatak ;)
Tenis Srbija said:
Evo četiri Rusa su se javila, jedan Španac, jedan Holanđanin i mislim da je jedan još iz Holandije al nisam siguran... Svi su oni tražili slike od JJ i rekli su mi da nisu znali da je tako zgodna devojka... Meni je to superiška! ! !
Super, samo umereno nadalje.
Tenis Srbija said:
E al mojne da se lažemo, znam da obožavaš Anu ;) Mogu i ja i njene slike kojih nigde nema da objavljujem, al bolje ne, uništiću joj reputaciju slatkiša :) Što i jeste...
Kreni da zatrpavas forum sa Anom, isto cu ti reci. I pogledaj moje postove ovde, to sto je obozavam ne znaci da sam blesav ili slep. I razjasni dvosmislenosti.
Tenis Srbija said:
Fed Cup? Da se kladimo da prolazimo??? Ove godine idem, tako da ću dati sve od sebe da se neke protivnice povrede :rolleyes: :devil:
Posto si ti uvek u pravu evo ideja za opkladu. Ako ne budes u pravu ti stavljas u
potpis na srpskom i engleskom da si pogresio (dogovorimo se precizno), ja takodje ako pogresim. S obzirom da si ti teniski ekspert i novinar stavljas to i
na tvoj blog kao vest. Ja nisam tako da ne moram. Mogu da otvorim blog ali
niti imam sta da pisem niti ima ko da cita. Posteno?
Kad ti drugi kazu da Pati igra, zacudis se? :lol:
 
#374 ·
Naravno da neću da objavljujem na Tenis Srbiji...
Nije to sajt za moje lične prepirke sa bilo kime, a posebno ne sa tobom. Bože gluposti! Nisam se preko mog sajta raspravljao sa mnogo većima od tebe, pa sigurno neću ni sa tobom... Zaista si neverovatan. Kao šatro ja da objavim na Tenis Srbiji...a šatro on će otvoriti blog :lol:

Pazi nemam nameru više da se raspravljam sa tobom. Nikad nisam rekao da sam uvek u pravu, a to znaju ljudi koji me poznaju (za razliku od tebe).

To sa Bugarinom je čista glupost...vidim tvoj hir. Pazi kao domaći. Bože šta sve neću čuti ovde...

Na kraju - ja sam siguran da sam slikama, te njenim promovisanjem, uradio mnogo više pozitivnog nego negativnog. Ti očigledno imaš neku averziju prema njoj pa ti to smeta...šta ja da ti radim? To je već tvoj problem, mene se ne tiče...

Što se tiče Fed Cup-a ja hvala bogu verujem u naše devojke. Nikoga ne potcenjujem. Ići ću kao dopisnik, ali i kao strastveni navijač. Ići ću da podržim svoje, a ne da ih zakopavam od samog starta. Po tvome ne treba ni da putujemo :rolleyes:

Sve najbolje,
 
#376 ·
Ajd da ti nađem te postove da se vidi da sam ipak i ja ovako blesav "shvatio" o čemu si pričao. I još i sam počneš da pričaš o finalu Sidneja, koje niko nije spomenuo. Mislim zaista :D
Nisam lud, znam da čitam, tako da. . . ;)

Kad god primetiš nepravilnost, makar i najmanju ti slobodno istakni... Jer ovde ipak pričamo svi sa svima, a kad želiš sa nekim nasamo onda na PM :)

Sve najbolje :wavey:
 
#378 ·
E pa kad ti nisi "tetka" (a moglo bi se reći :rolleyes: :lol: ) onda ja moram.
Eto vidiš, skrenuo si sa teme, jer ne želiš da priznaš (ili da ne priznaš pa da ti nađem onu temu) da vidimo šta si ti pitao, a šta ti je Kiera odgovorila... Al nema veze, nije meni satisfakcija da dokažem da sam u pravu, bitno mi je da ja znam ;)

Nego...da ja vas pitam nešto, tek da malo pokrenemo temu (a ne samo nas trojica da se dopisujemo :rolleyes: ) koje ste naše teniserke imali priliku da upoznate, a koje bi ste želeli da upoznate?
 
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top