Govori srpski da te ceo svet razume! - Page 115 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Apr 23rd, 2014, 06:12 PM   #1711
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Quote:
Originally Posted by Evan James View Post
Da, sad sam i ja video da je Horcrux dobio doživotni ban. Nemam pojma, mislim da neki ljudi imaju previše slobodnog vremena. Šta se desilo? Verovatno je imao dva profila sa kojih je pisao: "C'mon Serena" ili "Ajde Serena" kao ovde.
Ко зна колико профила је имао, један од њих је Fighterpova. Што је најгоре са тим првим (или десетим) профилом се представљао као Машин фан а са овим другим као Серенин. Питам се да ли и он сам за да ли је нормалан, има их разних

Tennis Tipping
TITLES
Singles:
2012: CH Quanzhou, CH Charlottesville
Doubles: 2011: CH Antalya (W/coolfish1103) 2013: CH Andrezieux-Boutheon (W/kfh_9118) 2014: WTA Linz, CH Asuncion (W/kfh_9118)
Igorche is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Apr 23rd, 2014, 06:38 PM   #1712
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Igorche View Post
Ко зна колико профила је имао, један од њих је Fighterpova. Што је најгоре са тим првим (или десетим) профилом се представљао као Машин фан а са овим другим као Серенин. Питам се да ли и он сам за да ли је нормалан, има их разних
Svašta

Možda je podvojena ličnost, ima raznih ljudi ovde

V. Petković Dis
Milan. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 23rd, 2014, 06:56 PM   #1713
country flag Shia
Senior Member

Shia's Avatar

Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future

Mmmm, sinoc sam malo tumarao po forumu, nekako sam usao u Serenin podforum (strasno je koliko je tamo vecina nakostresena, napadaju jedni druge o.O) i bas sam video da postoji problem sa tim, ali je Horcrux to objasnio ovako:
Quote:
I am neither a troll nor do I have multiple accounts. I had an account before and I used it for quite a long time, but I stopped using TF for a while at the time, so I came back with a new profile. Hardly malicious
Mozda nije znao da je to i dalje nedozvoljeno...dunno, ostavicu ovo u ban temi, pa neka admini prosude.

Last edited by Shia : Apr 23rd, 2014 at 07:05 PM.
Shia is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 23rd, 2014, 07:59 PM   #1714
country flag ce
Senior Member

ce's Avatar

ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Shia View Post
Mmmm, sinoc sam malo tumarao po forumu, nekako sam usao u Serenin podforum (strasno je koliko je tamo vecina nakostresena, napadaju jedni druge o.O) i bas sam video da postoji problem sa tim, ali je Horcrux to objasnio ovako:

Mozda nije znao da je to i dalje nedozvoljeno...dunno, ostavicu ovo u ban temi, pa neka admini prosude.
Sve je to sarkazam i dobro zezanje
Ali njega nisu bas gotivili, mozda zato sto je bio previse negativan, nemam pojma
Old Apr 26th, 2014, 02:16 AM   #1715
country flag Shia
Senior Member

Shia's Avatar

Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future

Ok, sada je drugacija situacija, obe su igrale sjajno, i sta da kazem....neka bolja pobedi!
Sve u svemu, veoma mi je drago da kao nekada vidim nase devojke u polufinalu, nadam se da ce se ti dani slave vratiti i da cemo i Anu uskoro videti u top 10.
Old Apr 26th, 2014, 12:00 PM   #1716
country flag AJDEANA.
Senior Member

AJDEANA.'s Avatar

AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light

Jao jao jaooo ne znam sta da ocekujem.. Ovo je super polufinale, zamislite da je trebalo da bude prvo kolo, koja bi to steta bila...

Eto neka najbolja pobedi u ovom mecu,a neka pobedi i finale naravno!

Last edited by AJDEANA. : Apr 26th, 2014 at 12:14 PM.
AJDEANA. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old May 1st, 2014, 01:00 AM   #1717
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by ce View Post
Sve je to sarkazam i dobro zezanje
Ali njega nisu bas gotivili, mozda zato sto je bio previse negativan, nemam pojma
Ne razumeju naš mentalitet, to je u pitanju. Mi smo impulsivni, euforični u pobedi, besni u porazu. Ja sam prva takva. Sreća je što ne pišem ovde sve što mi padne na pamet u afektu. Ćale me je jednom čuo tokom Jeleninog meča, ja sam urlala, psovala, izgovarala svakakve boleštine. Siroti čovek se istraumirao. Kasnije mi je prišao i rekao: " Tanja, ti si profesor srpskog jezika, kakav je to rečnik, sram te bilo!"
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old May 1st, 2014, 10:20 AM   #1718
country flag ce
Senior Member

ce's Avatar

ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute

^
Da, znam, i ja sam takav kada gledam Serenu
Drugarica se istraumirala prosle godine na moru za vreme finala US OPEN-a
Old May 1st, 2014, 12:27 PM   #1719
Gentleman
Senior Member

Gentleman's Avatar

Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute

Auu treba da vidite mene za vreme Aninih mečeva. Doduše, mislim da sam normalniji i da sam se smirio u poslednje dve godine. Možda to ima veze i sa boljim Aninim partijama.

Bilo je mnogo situacija kada sam bukvalno plakao pred tv-om ili laptopom, lupao šakom po butinama i isterivao porodicu iz sobe ako bi upadali za vreme meča i još mi onako cinično kažu: "Ma izgubiće." Dedu sam jednom umalo pogodio daljinskim upravljačem, o tome sam jednom već pisao. Tatu sam redovno terao iz sobe kada mi uđe za vreme meča i počne da širi negativu.

Ipak nisam tako ponosan na to, malo je to bilo previše i klinački. Valjda sve godine nose svoje. Sada se manje nerviram, a i manje sam euforičan. Čak i legnem da spavam ponekad iako igra meč u 3 ujutru, pa kad ustanem ujutru pogledam rezultat. Ranije je to bilo nezamislivo. Shvatio sam da sam ja mnogo više fan Ane kao Ane nego njene same karijere, važno mi je da znam je dobro i da je srećna i super je što opet ima dobre rezultate, znao sam uvek da će se kad-tad vratiti na pobedničku stazu, a uradiće ona i bolje od ovog što trenutno čini.
Old May 1st, 2014, 12:49 PM   #1720
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute

Sve što ste napisali x1000545125125

Nemam šta da dodam, i ja sam takav

V. Petković Dis
Old May 1st, 2014, 01:44 PM   #1721
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Jaooo, sećam se ko je Fighterpova. To je onaj lik kog su svi Mašini fanovi mrzeli zbog toga što je negativan, pesimista. Ima smisla, hahaha. Naivno je mislio da će se neprimetno uklopiti među Serenine fanove i da ga niko neće izvaliti. Njih tamo je nemoguće preveslati.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old May 1st, 2014, 02:00 PM   #1722
country flag Shia
Senior Member

Shia's Avatar

Ja reagujem potpuno suprotno . Neko bi, gledajuci me, pomislio da gledam kroz ekran i da apsolutno ne pratim mec. Medjutim, ja se jedem iznutra, kuljam, sake obavezno gola voda, srce malo malo pa preskoci. Kad sve to dostigne kriticni nivo ispustim krik, nesto slicno Petrinom, samo u muskoj varijanti. Onda se tata pojavi pred vratima, nekad se prekrsti, mama obicno uputi znacajan pogled sa pitanjem da li sam normalan.
Jednom sam tako uplasio komsiju koji je bio u dnevnoj sobi
Old May 2nd, 2014, 01:52 PM   #1723
Gentleman
Senior Member

Gentleman's Avatar

Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute

Ponovo potencijalan duel Ane i Jelene. Treće kolo Madrida. Ana prvo mora da dobije Keys pa Jovanovski ili Knapp, a Jelena Svitolinu pa Pavlychenkovu ili Torro Flor.
Old May 2nd, 2014, 01:55 PM   #1724
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Quote:
Originally Posted by Evan James View Post
Ponovo potencijalan duel Ane i Jelene. Treće kolo Madrida. Ana prvo mora da dobije Keys pa Jovanovski ili Knapp, a Jelena Svitolinu pa Pavlychenkovu ili Torro Flor.
Kakva šansa za top 10

V. Petković Dis
Old May 2nd, 2014, 02:00 PM   #1725
Gentleman
Senior Member

Gentleman's Avatar

Quote:
Originally Posted by Milan. View Post
Kakva šansa za top 10
Treba li da se prisećamo slične šanse na RG prošle godine? Bila je na pobedu ili dve ako se ne varam od top 10.

Nema veze, svako zašto ima svoje zato. Ima sjajan žreb, ali ne sme da izgubi fokus. Errani i Pennetta imaju jako teške žrebove (u prvom kolu protiv Petković i Safarove) i Ana to sve mora da iskoristi. Ovo je ta prilika, ne sme da je propusti. Nadam se da neće biti više razočarenja.

Ajde

Thread Tools

Posting Rules