Govori srpski da te ceo svet razume! - Page 109 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Jan 17th, 2014, 07:44 PM   #1621
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Quote:
Originally Posted by Horcrux View Post
No comment.

Prvo, nisam hejter. Volim Anu i Jelenu, a Novak mi je omiljeni teniser od muskaraca. Jednostavno, Serenu pratim vise od 10 godina i ona je prva teniserka koju sam video na TV-u kada sam pocinjao da pratim i igram tenis. Logicno da sam je zavoleo i da mi je omiljena teniserka.

Od kada je zabranjeno navijati za igrace koji nisu iz tvoje drzave?

Ne znam odakle ti ideja da sam hejter, al' ok

Ima li jos nesto da ti je nejasno?
Jel to neko dira mog drugara Leona i Anu?

Da te upozorim da ti je bezvredno da se svađaš s njim oko Ane, možeš izgubiti samo živce, a on neće odustati

Sabine Lisicki ♦ Maria Sharapova ♦ Petra Kvitova
Jelena Jankovic ♦ Venus Williams

Milan. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Jan 17th, 2014, 08:23 PM   #1622
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Lol.
Linguae^ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 18th, 2014, 10:31 AM   #1623
Evan James
Senior Member

Evan James's Avatar

Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by AjdeAna! View Post
Jel to neko dira mog drugara Leona i Anu?

Da te upozorim da ti je bezvredno da se svađaš s njim oko Ane, možeš izgubiti samo živce, a on neće odustati
Hahah, ma samo malo mimoilaženje u mišljenjima, that's all

A što se tiče Ane, mislim da moji ukućani najbolje znaju kako reagujem kada neko ne navija za nju a u trenutku meča je u mojoj blizini. Kada mi uđu u sobu i kažu "izgubiće" ili "Ana ne zna ni lopticu da baci" ne odgovaram za svoje postupke i sve teram napolje iz sobe. Deda je jednom rekao "plačiiii plačiii kad ne znaš da igraš". Sekund me je delio od toga da ga pogodim daljinskim upravljačem.

Sećam se da sam se jednom onako baš rasplakao kada je Ana izgubila meč, bilo je to pre dve-tri godine čini mi se. Ulazim u kuhinju da popijem čašu vode i da se smirim i mama me onako u čudu gleda, prekrsti se i kaže "nisi ti normalan".

Život jednog fana, I guess
Highest ranking: #1 Current ranking: #11
2005: Canberra 2006: Montreal 2007: Berlin, Los Angeles, Luxembourg 2008: Indian Wells, Roland Garros, Linz 2010: Linz, Bali 2011: Bali
2014: Auckland, Monterrey, Birmingham
Evan James is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 18th, 2014, 11:51 AM   #1624
country flag jankimfan
Senior Member

jankimfan's Avatar

jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute

Idemooooooo!

Thanks to bobito for providing me with JJ avatar

Tipping#272 - Istanbul
Tipping#273 - Baku
jankimfan is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 18th, 2014, 01:28 PM   #1625
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Leon Daniel View Post
Hahah, ma samo malo mimoilaženje u mišljenjima, that's all

A što se tiče Ane, mislim da moji ukućani najbolje znaju kako reagujem kada neko ne navija za nju a u trenutku meča je u mojoj blizini. Kada mi uđu u sobu i kažu "izgubiće" ili "Ana ne zna ni lopticu da baci" ne odgovaram za svoje postupke i sve teram napolje iz sobe. Deda je jednom rekao "plačiiii plačiii kad ne znaš da igraš". Sekund me je delio od toga da ga pogodim daljinskim upravljačem.

Sećam se da sam se jednom onako baš rasplakao kada je Ana izgubila meč, bilo je to pre dve-tri godine čini mi se. Ulazim u kuhinju da popijem čašu vode i da se smirim i mama me onako u čudu gleda, prekrsti se i kaže "nisi ti normalan".

Život jednog fana, I guess
Znam tačno o čemu pričaš

To me najviše nervira, te uobičajene floskule koje se pročitaju u komentarima onih petparačkih novina... Ali znaš kako, 1000 puta ponovljena laže - postaje istinia... Tako da iz tog razloga sam uvek sam u sobi kada gledam Anu da me niko ne bi nervirao

Ja retko plačem, zadnji put posle poraza od Klasjsters 2011, tada sam od besa zamahnuo rukom i razbio čašu sa stola

Ali šta ćeš, vrv je to što smo Anini fanovi Emotivni, iskreni i verujemo do kraja

Old Jan 19th, 2014, 02:47 PM   #1626
Evan James
Senior Member

Evan James's Avatar

Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute

Ponosni na Anu!
Highest ranking: #1 Current ranking: #11
2005: Canberra 2006: Montreal 2007: Berlin, Los Angeles, Luxembourg 2008: Indian Wells, Roland Garros, Linz 2010: Linz, Bali 2011: Bali
2014: Auckland, Monterrey, Birmingham
Evan James is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 19th, 2014, 04:03 PM   #1627
country flag Horcrux
Senior Member

Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future

Cestitike Mefistofelesu na trecoj AO tituli. Mislim da je obezbedila najmanje 2 GS titule ove godine, mozda cak i 3.

Last edited by Horcrux : Jan 19th, 2014 at 04:37 PM.
Horcrux is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 19th, 2014, 05:19 PM   #1628
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute

Quote:
Cestitike Mefistofelesu na trecoj AO tituli. Mislim da je obezbedila najmanje 2 GS titule ove godine, mozda cak i 3.
Јел то Азаренка? Како знаш да ће она освојити, можда Ана освоји
Bojana Jovanovski/Jelena Janković/Ana Ivanović/Vesna Dolonc/Aleksandra Krunić/Jovana Jakšić/Ivana Jorović/Doroteja Erić/Katarina Jokić/Nina Stojanović/Dejana Radanović/Nikolina Jović/Natalija Kostić/Tamara Čurović/Jelena Dokić/Kristina Mladenović/Andrea Petković
Igorche is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 19th, 2014, 06:14 PM   #1629
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Quote:
Hahahaha

Isto kao što je tvoja draga Serena izgubila, isto tako može i Vika i od Sloan već u ovom kolu, što da ne ?

Opusti se i navijaj da Ana uzme sada

Old Jan 19th, 2014, 07:32 PM   #1630
country flag Horcrux
Senior Member

Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future

Quote:
Originally Posted by Igorche View Post
Јел то Азаренка? Како знаш да ће она освојити, можда Ана освоји
Da, Mefistofeles je Azarenka. Dok je Serena bila u zrebu, postojala su 2 kandidata za titulu. Sada je to samo jedan. Turnir je manje vise zavrsen, a Azarenkini mecevi su sada formalnost. Cestitao sam joj pobedu prosle godine, cim je Sloan izbacila Serenu i tako je i bilo

Ana nece osvojiti sigurno. I dalje je mentalno nesposobna za Gren Slem. Prilicno sam siguran da ne moze da pobedi ni Li Na, a kamoli Azarenku. Pogotovo sto su obe zdrave i igraju dobro. Serena je odigrala jedan od najgorih meceva u karijeri (2 vinera sa osnovne linije), pa je opet otislo u 3 seta.

Quote:
Hahahaha

Isto kao što je tvoja draga Serena izgubila, isto tako može i Vika i od Sloan već u ovom kolu, što da ne ?

Opusti se i navijaj da Ana uzme sada
Azarenka ce istrebiti Stivens. Azarenka je psihicki najjaca teniserka na WTA Tour-u i sada kada joj je sansa da osvoji Gren Slem, iskoristice je. Stivens nema mentalni sklop da pobedi nekoga kao sto je Azarenka, niti ima veru u sebe. O ostalim protivnicama necu ni da govorim, jer nisu nikakvi faktori. Li jedino moze da zakomplikuje u finalu, ali je psihicki onesposobljena da dobije Azarenku na Gren Slemu. Kao sto rekoh, ovaj turnir je gotov i pobednica se zna.
Old Jan 19th, 2014, 07:40 PM   #1631
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Quote:
Da, Mefistofeles je Azarenka. Dok je Serena bila u zrebu, postojala su 2 kandidata za titulu. Sada je to samo jedan. Turnir je manje vise zavrsen, a Azarenkini mecevi su sada formalnost. Cestitao sam joj pobedu prosle godine, cim je Sloan izbacila Serenu i tako je i bilo

Ana nece osvojiti sigurno. I dalje je mentalno nesposobna za Gren Slem. Prilicno sam siguran da ne moze da pobedi ni Li Na, a kamoli Azarenku. Pogotovo sto su obe zdrave i igraju dobro. Serena je odigrala jedan od najgorih meceva u karijeri (2 vinera sa osnovne linije), pa je opet otislo u 3 seta.

Azarenka ce istrebiti Stivens. Azarenka je psihicki najjaca teniserka na WTA Tour-u i sada kada joj je sansa da osvoji Gren Slem, iskoristice je. Stivens nema mentalni sklop da pobedi nekoga kao sto je Azarenka, niti ima veru u sebe. O ostalim protivnicama necu ni da govorim, jer nisu nikakvi faktori. Li jedino moze da zakomplikuje u finalu, ali je psihicki onesposobljena da dobije Azarenku na Gren Slemu. Kao sto rekoh, ovaj turnir je gotov i pobednica se zna.
Mogu da se kladim s tobom da će Ana osvojiti ako želliš

I otišlo je u tri seta samo zbog Sereninog dobrog servisa, najboljeg svih vremena, i Ana bi vrv izgubila da nije riternirala kao što jeste, i to je ključ pobeda protiv Serena, odnosno što ju je Azarenka pobeđivati, ali Ana je još bolje riternirala nego Azarenka ikada protiv Serene... Serenina povreda se jedino primaćivala kod bh-a u trećem setu... Nadam se da nije ništa strašno, svakako i da će se Serena vratiti na veliku scenu u Dohi, i što da ne u fnalu s Anom?

Old Jan 19th, 2014, 07:45 PM   #1632
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute

Не бих се сложио да је Азаренка фаворит, по мени су Ли, Шарапова па и Ана и Јелена већи фаворити од nje. Вика може најдаље до полуфинала.
Bojana Jovanovski/Jelena Janković/Ana Ivanović/Vesna Dolonc/Aleksandra Krunić/Jovana Jakšić/Ivana Jorović/Doroteja Erić/Katarina Jokić/Nina Stojanović/Dejana Radanović/Nikolina Jović/Natalija Kostić/Tamara Čurović/Jelena Dokić/Kristina Mladenović/Andrea Petković
Igorche is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 19th, 2014, 07:52 PM   #1633
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Quote:
Не бих се сложио да је Азаренка фаворит, по мени су Ли, Шарапова па и Ана и Јелена већи фаворити од nje. Вика може најдаље до полуфинала.
Slažem se, Viktorija je jedva pobedila Jelenu u Brizbejnu, a Jelena je odigrala solidno svega 1 set, čak šta više odigrala je odlično taj prvi set, i onda lošija igra sa ponekim bljeskovima u drugom i trećem, ali ništa specijalno... Tako da mi Vika ne deluje toliko opasno...

Ana je treći favorit da osvoji odmah iza Li i Azadreke. Li će u ČF igrati protiv Penete koaja igra sjajno i mislim da Na neće imati nimalo lak posao jer je Flavija u izuzetnno dobroj formi...

Old Jan 19th, 2014, 07:52 PM   #1634
country flag Horcrux
Senior Member

Quote:
Mogu da se kladim s tobom da će Ana osvojiti ako želliš

I otišlo je u tri seta samo zbog Sereninog dobrog servisa, najboljeg svih vremena, i Ana bi vrv izgubila da nije riternirala kao što jeste, i to je ključ pobeda protiv Serena, odnosno što ju je Azarenka pobeđivati, ali Ana je još bolje riternirala nego Azarenka ikada protiv Serene... Serenina povreda se jedino primaćivala kod bh-a u trećem setu... Nadam se da nije ništa strašno, svakako i da će se Serena vratiti na veliku scenu u Dohi, i što da ne u fnalu s Anom?
Sladak miris zablude

Uzivaj u AO, ovo je vec sjajan turnir za nju. Mislim da niko nije sanjao da ce stici ovako daleko tako da je svako sledece kolo bonus. Nadam se da ce imati dobru godinu

Sto se tice mene, zenski deo turnira je gotov i vreme je da se malo odmorim od tenisa Serena nece igrati do Majamija, tako da cu imati vremena da se posvetim bitnijim stvarima kao sto su spremanje prijemnog za fakultet, drugom polugodistu, resavanju odredjenih problema, itd.
Old Jan 19th, 2014, 07:57 PM   #1635
country flag Horcrux
Senior Member

Quote:
Azarenka je W-R4-SF-F-W-SF-R2-F u poslednjih 8 GS i od 5 poraza koje je imala, 3 su od Serene i jedan od Sarapove. Osim toga, najjaca je teniserka pishicki na WTA Tour-u i apsolutno niko ne moze da joj parira tu, pa cak ni Serena (bar ne u poslednje 3 godine).

Samo jos da napomenem da Azarenka vodi u mecevima sa Li, Anom i Jelenom i da su sve tri apsolutno beskorisne kada su u pitanju veliki mecevi dok Azarenka zivi za velike meceve. Da nije bilo Serene, devojka bi imala 3 GS u 2012 i olimpijsko zlato i 2 GS u 2013.
Reply

Thread Tools

Posting Rules