Govori srpski da te ceo svet razume! - Page 107 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Jan 11th, 2014, 10:48 PM   #1591
country flag Shia
Senior Member

Shia's Avatar

Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Quote:
Originally Posted by Leon Daniel View Post
I ja volim Na, ali sam strašno zainteresovan za Anu Konjuh, mislim da ona može biti ta tinejdžerka koja se dugo čeka da počne da tamani iskusne teniserke, odavno nema pravog tinejdž čuda na WTA. Naravno, ako je ne uspori operacija na koju mora da ode posle Melburna. Ne bih imao ništa protiv da se u ovom meču dogodi iznenađenje, pa da u drugom kolu imamo Konjuh-Benčić. Ali bi mi u isto vreme bilo žao Li.
Uf, ne znam.Tinejdzeri su strasno nesigurni, ne razvijaju se samo igracki vec i kao osobe, mentalno i fizicki.Tu se mora dooooobro paziti jer je vec usla u seniore, a znamo koliko taj prelazak moze biti tezak cak i za tenisere koji su dosta stariji.
U svakom slucaju, ne bih voleo da Li izgubi, moj je favorit uz JJ, a Konjuh ce imati jos sansi u buducnosti.
Shia is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Jan 11th, 2014, 11:16 PM   #1592
Ana'sProcess
Senior Member

Ana'sProcess's Avatar

Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Igorche View Post
Слажем се за Коњух, још увек нисам одгледао ни један њен меч и ово је одлична прилика за то. Мада не бих волео да Ли изгуби, поготову не у првом колу, она је моја омиљена топ тен играчица (наравно после Јеце). Али нека буде у три одлична сета
Ja sam je gledao prvi put sada u Oklandu protiv Vinči i pobedila je Ana sa 2:1 u setovima. Vinči je bila prvi nosilac. Igra toliko jak tenis da je to neverovatno za devojku od 16 godina. I deluje prilično stabilno i fokusirano na terenu za početnicu među seniorkama.

Quote:
Originally Posted by Shia View Post
Uf, ne znam.Tinejdzeri su strasno nesigurni, ne razvijaju se samo igracki vec i kao osobe, mentalno i fizicki.Tu se mora dooooobro paziti jer je vec usla u seniore, a znamo koliko taj prelazak moze biti tezak cak i za tenisere koji su dosta stariji.
U svakom slucaju, ne bih voleo da Li izgubi, moj je favorit uz JJ, a Konjuh ce imati jos sansi u buducnosti.
Dugo sam mislio da će Mona Barthel zasijati na pravi način, ali izgleda da jednostavno nema mentalitet za konstatntno visok nivo. Sada je već prošlo jako puno vremena i nema nikakvih znakova napretka kod nje. Onda me je iznenadila Donna Vekić pretprošle godine, ali i ona kao da je stala nakon tog WTA finala. Eugenie Bouchard za sada uz Stephens i Muguruzu deluje kao najperspektivnija mlada nada, ali kod svih nešto fali da bi slika bila potpuna. Mislim da Ana Konjuh (možda) može biti kompletna igračica i ibuduća velika šampionka.

Inače, često se zamislim kako će izgledati WTA tour za nekih 7-8 godina, kada već uveliko ne bude bilo sestara Williams, Šarapove, Li, Ane, Jelene... Azarenka, Petra i Agnješka će možda igrati još uvek ali će biti na zalasku karijere ili će ih i one do tada završiti. Današnje nadolazeće nade ne deluju ni najmanje kao buduća velika imena kao što su nekadašnje tinejdž zvezde izgledale i postajale velika imena u tenisu, a opet, neke od njih će to sigurno biti, jer nemaju snažnu konkurenciju kakva je ova danas.

Ali to je život valjda. Sve jednom prođe.
Highest ranking: #1 Current ranking: #9
2005: Canberra 2006: Montreal 2007: Berlin, Los Angeles, Luxembourg 2008: Indian Wells, Roland Garros, Linz 2010: Linz, Bali 2011: Bali
2014: Auckland, Monterrey, Birmingham,
Tokyo
Ana'sProcess is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 12th, 2014, 03:40 AM   #1593
country flag jankimfan
Senior Member

jankimfan's Avatar

jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute

I don't understand anything here but i am a fan of Serbian tennis...

so all i can say is Idemooooooooooo!!!

Thanks to bobito for providing me with JJ avatar

Blessed are the pure in heart,
for they will see God
jankimfan is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 13th, 2014, 02:53 PM   #1594
country flag ce
Senior Member

ce's Avatar

ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Horcrux View Post
Cao svima

Nov sam ovde, ali pratim TF od 2008. samo sto sam tek sad napokon napravio profil

Tenis pratim nekih 11 godina Ali sam posvećeni navijač od 2008

Serena mi je, i uvek će biti, omiljena teniserka Uzor, idol, Bog
Hello

Luka, ja sam Stefan, i mislim da cemo se cesce vidjati u nekom drugom podforumu
Old Jan 13th, 2014, 03:33 PM   #1595
country flag Shia
Senior Member

Shia's Avatar

Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future

Quote:
Originally Posted by jankimfan View Post
I don't understand anything here but i am a fan of Serbian tennis...

so all i can say is Idemooooooooooo!!!
What can I say, you should start learning Serbian
Shia is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 13th, 2014, 04:28 PM   #1596
country flag Horcrux
Senior Member

Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future

Quote:
Originally Posted by ce View Post
Hello

Luka, ja sam Stefan, i mislim da cemo se cesce vidjati u nekom drugom podforumu
Svakako

Horcrux is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 14th, 2014, 02:01 AM   #1597
country flag jankimfan
Senior Member

jankimfan's Avatar

jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute
Wink Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Quote:
Originally Posted by Shia View Post
What can I say, you should start learning Serbian
Point noted buddy...

Thanks to bobito for providing me with JJ avatar

Blessed are the pure in heart,
for they will see God
jankimfan is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 17th, 2014, 04:03 PM   #1598
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute

xaxa

Old Jan 17th, 2014, 04:06 PM   #1599
country flag Horcrux
Senior Member

Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future

Kako jadno

Ne postoji nista gore od ljubomore

Ajde Serena

Imajuci u obzir losu formu Serene i Aninu dobru formu, mogla bi da ostvari respektabilan rezultat slican onome iz US Opena 2011 (6-3 6-4)

Last edited by Horcrux : Jan 17th, 2014 at 04:13 PM.
Old Jan 17th, 2014, 04:24 PM   #1600
Ana'sProcess
Senior Member

Ana'sProcess's Avatar

Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute

Quote:
Kako jadno

Ne postoji nista gore od ljubomore

Ajde Serena

Imajuci u obzir losu formu Serene i Aninu dobru formu, mogla bi da ostvari respektabilan rezultat slican onome iz US Opena 2011 (6-3 6-4)
O, pa imamo i hejtera pravo iz Srbije vidim? Ništa novo, samo sam mislio da vas nema ovde na TF.

Slažem se da je zvati Serenu pogrdnim imenom ružno i nikada takve stvari ne podržavam, niti vređanje bilo koga po bilo kom osnovu.

Ali, navijati protiv igrača iz sopstvene države je malo bezveze. Kako god, prijatno veče ti želim.
2005: Canberra 2006: Montreal 2007: Berlin, Los Angeles, Luxembourg 2008: Indian Wells, Roland Garros, Linz 2010: Linz, Bali 2011: Bali
Tokyo
Old Jan 17th, 2014, 04:28 PM   #1601
country flag Horcrux
Senior Member

Quote:
O, pa imamo i hejtera pravo iz Srbije vidim? Ništa novo, samo sam mislio da vas nema ovde na TF.

Slažem se da je zvati Serenu pogrdnim imenom ružno i nikada takve stvari ne podržavam, niti vređanje bilo koga po bilo kom osnovu.

Ali, navijati protiv igrača iz sopstvene države je malo bezveze. Kako god, prijatno veče ti želim.
No comment.

Prvo, nisam hejter. Volim Anu i Jelenu, a Novak mi je omiljeni teniser od muskaraca. Jednostavno, Serenu pratim vise od 10 godina i ona je prva teniserka koju sam video na TV-u kada sam pocinjao da pratim i igram tenis. Logicno da sam je zavoleo i da mi je omiljena teniserka.

Od kada je zabranjeno navijati za igrace koji nisu iz tvoje drzave?

Ne znam odakle ti ideja da sam hejter, al' ok

Ima li jos nesto da ti je nejasno?
Old Jan 17th, 2014, 04:35 PM   #1602
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute

Када кажу звер вероватно мисле на Серенину доминацују јер ретко ко може да је победи (а не на изглед). А по мени Серена прилично добро изгледа, није лепотица али је лепа жена

Али надамо се (скоро) сви да ће Ана успети да се пласира у четвртфинале, ако су то могле Стивенс и Макарова у претходне две године онда то може и Ана.

Ајде
Old Jan 17th, 2014, 04:36 PM   #1603
Ana'sProcess
Senior Member

Ana'sProcess's Avatar

Quote:
No comment.

Prvo, nisam hejter. Volim Anu i Jelenu, a Novak mi je omiljeni teniser od muskaraca. Jednostavno, Serenu pratim vise od 10 godina i ona je prva teniserka koju sam video na TV-u kada sam pocinjao da pratim i igram tenis. Logicno da sam je zavoleo i da mi je omiljena teniserka.

Od kada je zabranjeno navijati za igrace koji nisu iz tvoje drzave?

Ne znam odakle ti ideja da sam hejter, al' ok

Ima li jos nesto da ti je nejasno?
Nema, hvala.
Tokyo
Old Jan 17th, 2014, 04:43 PM   #1604
country flag Horcrux
Senior Member

Quote:
Nema, hvala.
Nemoj da skaces na prvu loptu

Kao sto rekoh, Novak mi je omiljeni teniser a Ana i JJ su mi super, ali Serena je Serena.

Sta je toliko strasno?
Old Jan 17th, 2014, 04:46 PM   #1605
country flag Horcrux
Senior Member

Gleda li neko X Faktor?

Sjajan je
Reply

Thread Tools

Posting Rules