Tennis Forum banner

Govori srpski da te ceo svet razume!

180K views 3K replies 91 participants last post by  HalfTime Sports 
#1 ·
Posto su Jeca i Ana postale svetske zvezde one imaju veliki broj navijaca sirom sveta i mislim da nije ok na diskusijama o njima pisati na srpskom jer ljudi odmah pomisle da se tu pise nesto kradom ili nesto sto oni koji ne znaju srpski ne treba da procitaju. Sa druge strane ima nasih navijaca koji ne barataju odlicno engleskim ili ih jednostavno mrzi pa vise vole da pisu na srpskom. Za njih otvaramo ovu temu. :wavey:
 
#441 ·
Izvini, moze li jedno pitanje? Da li ti stvarno volis Paris Hilton i Britni? I Jelenu Karleusu? Ili se zezas? (ovo je vise od jednog pitanja :rolleyes: ) Stvarno nikad nisam upoznao osobu koja voli Karleusu, a znam svakakve likove i one koji slusaju narodnu i kojesta, ali da neko voli TO stvarno nisam imao prilike. Volis njenu "muziku" ili nesto drugo?

P.S. Nemoj misliti da mi nesto smeta tvoj izbor nego me BAS zanima? :wavey:
 
#442 ·
Pa znas kako. Britney volim i SLUSAM - a sto se tice JK ona mi je ono skandal majstor a ja tome volim da se smejem .... nemam nista protiv Jelenine muzike. Jeste da glasa nema ali su joj zato pesme EXTRA odradjene ... narocito mi se svidjaju one gde joj je glas elektronski pa ne moram da slsuam kako kresti :lol: Inace, privatno je ne slusam ;)
 
#452 ·
Hm. Britni Spirs...:help: :eek: :help:
Nekada je bila dobra i simpaticna devojcica. Sve devojke iz mog razreda su nju mnogo voleli. Sta se sad sa njom desava, za to nemam reci. Jadna je. Unistila je nju popularnost. Mislim da uopste nije vise normalna.
Sto se tice Jelene Karleuse. Vidio sam nju prosle godine u Budvi. Devojka prvo na prvo ne zna da peva. Drugo ne znam da li uopste ima nesto prirodno :rolleyes:
PS Izvinite sto ne pricam bas dobro srpski:wavey:
 
#464 ·
Ma pusti Karleusu, vidis da je izasla iz mode nego sta mislis ko ce biti novi lik na avataru JUST DO IT, Deen ili Mica Trofrtaljka?
 
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top