Tennis Forum banner

* Magdalena Rybarikova Thread *

275K views 2K replies 163 participants last post by  Giorgiboy 
#1 ·
She's playing quali in Hasselt. Good luck! :)

(1)Camille Pin v Olga Savchuk
Eva Hrdinova v Neha Uberoi

Stephanie Dubois v Anne Kremer
(7)Galina Voskoboeva v Claudine Schaul

(2)Maret Ani v Ekaterina Dzehalevich
Anastasia Rodionova v Mandy Minella

Tatiana Poutchek v Caroline Maes
(8)Shikha Uberoi v (wc)Davinia Lobbinger

(3)Severine Bremond v Agnes Szavay
Danica Krstajic v (wc)Eveline VanHyfte

Matilde Munoz-Gonzalves v (wc)Leslie Butkiewicz
(6)Meilen Tu v Sandra Kleinova

(4)Martina Muller v Aravane Rezai
Vanessa Henke v Magdalena Rybarikova

Lubomira Kurhajcova v (wc)Debbrich Feys
(5)Kaia Kanepi v Yevgenia Savransky
 
See less See more
#1,838 ·
Dear fans, i hope you all are doing very well.
Unfortunately i had to undergo one more surgery this time my knee. I suffered the injury in may.It was arthroscopic surgery and my doctor Peter Malinovsky said i can use my knee in one month.
My wrist is also slowly getting better and in a few weeks i can start with rehabilitation.
I hope i will be done with surgeries for many years now :).
Wishing you beautiful day and thank you very much for ur messages and support a appreciate it a lot!
Mili fanusikovania,dufam,ze sa mate vsetci dobre. Bohuzial musela som podstupit este jednu operaciu, tentoraz to bolo moje koleno.Zranenie som utrzila v maji.Bola to artroskopicka operacia a pan dr. Peter Malinovsky hovoril, ze do mesiaca by som mala plne zatazovat koleno.
Zapastie sa pomaly tiez zlepsuje a o par tyzdnov budem moct zacat s rehabilitaciou.
Dufam, ze na mnoho rokov budem mat pokoj s operaciami :)
Prajem vam krasny den a dakujem vam velmi pekne za vase spravy a podporu, velmi si to vazim!


 
#1,847 ·
I am a huge fan of Magda and I was wondering if anyone had a definite date as to when she will return to the ITF or WTA tour. I read her posting regarding surgeries and rehab, so I am think she is done for 2016. Any clues from anyone? Even an ITF event will allow me to cheer and follow her progress. Thanks folks
 
#1,848 ·
No definite return date is set. On Aug. 4, she wrote this on her IG: "i had wrist surgery, now its too early to say only one week after the surgery so pretty sore, but hopefully it will go away soon. I will be out for 3 months minimum."
 
#1,851 ·
Ahojte, stale pracujem na mojom navrate na kurty, bohuzial tenis este stale nie som schopna hrat, ale vsetko treba brat krok za krokom, tu je par fotiek z mojej dovolenky a z dnesneho kids day ktory sa konal v ntc, bolo skvele sa stretnut s nasimi buducimi nadejami. Prajem vam pekny den!
Hey guys, i am still working on my comeback, unfortunately i am still not able to play tennis everything has to be step by step.
Here are some pics from my vacation and from todays kinds day in national tennis center, it was great to meet our future hopes.
Wishing you beautiful day!



 
#1,853 ·
http://sport.sme.sk/c/20361266/v-ka...rapia-zranenia-sezona-sa-pre-nu-skoncila.html



V kariére vyhrala štyri turnaje. Rybárikovú trápia zranenia, sezóna sa pre ňu skončila

Slovenka sa sústredí na začiatok novej sezóny.

19. okt 2016 o 15:59 SITA

BRATISLAVA. Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková po dvoch letných operáciách - najprv zápästia nedominantnej ľavej ruky (júl) a potom pravého kolena (august) - nie je s návratom do súťažného diania natoľko ďaleko, aby ešte uvažovala o tejto sezóne na úrovni ITF.

"Žiaľ, určite nie. Nevyvíja sa to úplne podľa optimálneho scenára, ktorý v prípade toho kolena hovoril o mesiaci bez záťaže. Už uplynuli dva, ešte však musím čakať a byť trpezlivá," povedala 28-ročná piešťanská rodáčka.
Hnevá ju koleno

Niekdajšia 31. hráčka svetového rebríčka Rybáriková vysvetlila, že noha ju limituje viac, lebo od stavu kolena závisí, kedy bude môcť podstupovať aspoň časť tenisovej prípravy.
Prečítajte si tiež: Ak je Rybáriková fit, môže zdolať ktorúkoľvek súperku

"Dva týždne dozadu som to na kurte skúsila v podstate bez pohybu. Ukázalo sa, že si to potrebuje viac ´sadnúť´. Ťažko záväznejšie odhadnúť, koľko to potrvá," vysvetlila.

"Vopred som vedela, že zápästie si bude vyžadovať dlhší čas. S penovou loptičkou mi to už celkom išlo, lepší sa to, hoci - samozrejme - záťaž nebola natoľko extra, aby som tú ruku mohla dôkladne posúdiť," pokračovala.

"Škrie ma však to koleno. Myslela som si, že to pôjde rýchlejšie a budem môcť ´hitovať´ aspoň forhendy, slajzy. Ľavú ruku by stačilo zapojiť nejaký mesiac pred turnajmi."
Môže využiť chránený renking

Držiteľka štyroch singlových titulov z hlavnej profesionálnej úrovne Rybáriková figuruje na 155. mieste v hodnotení, má však určitú šancu, že sa vyhne kvalifikácii januárových melbournských Australian Open, ak tento grandslamový turnaj stihne.

Môže totiž využiť tzv. chránený renking v podobe 108. priečky.
Magdalénu Rybárikovú trápia zranenia veľmi často.
Magdalénu Rybárikovú trápia zranenia veľmi často. (zdroj: TASR/AP)

"Škoda, že nie je aspoň o nejakých päť miest lepší, bolo by to reálnejšie" podotkla Rybáriková, ktorá naposledy hrala 3. júla vo wimbledonskej štvorhre.

Pauza neviedla k žiadnej zmene v zázemí: koučom zostáva Peter Huber a kondičným trénerom Kristián Cupák.
 
#1,861 ·
She's entered into the 25k Grenoble but withdrew from Andrezieux-Boutheon
 
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top