Tennis Forum banner

* Magdalena Rybarikova Thread *

275K views 2K replies 163 participants last post by  Giorgiboy 
#1 ·
She's playing quali in Hasselt. Good luck! :)

(1)Camille Pin v Olga Savchuk
Eva Hrdinova v Neha Uberoi

Stephanie Dubois v Anne Kremer
(7)Galina Voskoboeva v Claudine Schaul

(2)Maret Ani v Ekaterina Dzehalevich
Anastasia Rodionova v Mandy Minella

Tatiana Poutchek v Caroline Maes
(8)Shikha Uberoi v (wc)Davinia Lobbinger

(3)Severine Bremond v Agnes Szavay
Danica Krstajic v (wc)Eveline VanHyfte

Matilde Munoz-Gonzalves v (wc)Leslie Butkiewicz
(6)Meilen Tu v Sandra Kleinova

(4)Martina Muller v Aravane Rezai
Vanessa Henke v Magdalena Rybarikova

Lubomira Kurhajcova v (wc)Debbrich Feys
(5)Kaia Kanepi v Yevgenia Savransky
 
See less See more
#2,053 ·
Magdalena Rybarikova

I have played only small tournaments so I have no idea how I would play here. I am glad I was composed, they changed court. But here I am!
My rehabilitation paid off - it's incredible. I could not imagine I could play like this, I was very focused. Next opponent will be tough but I have beaten her before.
I cannot believe I am a Wimbledon semi-finalist. I need to sleep on it to believe it. I'm so happy and grateful. I had a really tough time and right now I'm here.
 
#2,054 ·
"I was sometimes thinking maybe I'm never going to come back, and here I am in the semifinal of Grand Slam. Maybe I just relaxed myself. I'm really enjoying to be on the court. Really I'm so grateful, and lucky. I'm really lucky that my health is doing well right now...Before I was always having some issues, my knee or my wrist. Now, I can just think about my game."
Magdalena Rybarikova on her comeback from injury.
 
#2,055 ·
"I didn't expect I going to play that well, that I going to reach semifinal - but I did. You just have to believe. If you can see the draws, before the tournament, before Mirjana Lucic, she was in the semifinal of Australian Open, that was a huge surprise. It was also before like that - always some player who surprise. Now I was lucky to be me."
Magdalena Rybarikova
 
#2,058 ·
Igor Moška (generálny sekretár STZ): Veľmi Magde želám, aby po finále wimbledonskej juniorky z roku 2006 si tento pocit zopakovala aj v súťaži žien, ale tentoraz s víťazným koncom.

Kristína Kučová: Verím, že môže vyhrať celý Wimbledon.

Karol Kučera: Keďže Magda je skvelý a pokorný človek, zo srdca jej želam, aby našla v sebe sily na to, aby doniesla domov ´Misu Venus Rosewaterovej´!!!

Romana Tabaková: Ak Marion Bartoliová vyhrala Wimbledon, prečo nie Magda?
 
#2,063 ·
magdalena_rybarikova

Dnes to bol tazky den pre mna, snazila som sa zahrat najlepsie ako som vedela, ale bohuzial to dnes neslo a naopak @garbimuguruza hrala famozne, patri jej velka gratulacia a vela stastia vo finale.Dnesny den Roger urobil pre mna trochu krajsim :) Este raz vam chcem vsetkym podakovat za obrovsku podporu, velmi si to vazim. Semifinale je krasne.

Tough day at the office today for me.I was trying to play the best i could but it was just not working, on the other side @garbimuguruza played amazing and big congrats to her and wishing her good luck in the final.
@rogerfederer made my day a little easier :)I want to thank you one more time for your huge support i appreciate it a lot.Semifinal is great :) ?????#wimbledon2017 #thankful

 
#2,074 ·
Magdaléna Rybáriková kvôli Wimbledonu o?elela ob?úbený Washington. V Amerike musí do kvalifikácií ? Tenisový Svet

Magdaléna Rybáriková kvôli Wimbledonu oželela obľúbený Washington. V Amerike musí do kvalifikácií

Denis Schvarcz pred 10 hodín Najdôležitejšie, Správy Zanechajte komentár
BRATISLAVA – Wimbledonská semifinalistka Magdaléna Rybáriková sa na ďalšiu časť tenisovej sezóny pripravuje v Bratislave. Na otázky Tenisového sveta odpovedala pred tréningom na tvrdých kurtoch v Love 4 Tennis Academy.
Hrali ste veľa zápasov na tráve, necítili ste únavu? Podarilo sa vám jej už zbaviť?
„Určite som ju cítila, preto nebudem hrať ani na turnaji vo Washingtone. Je jedným z mojich najobľúbenejších, veľmi sa mi páči aj hlavné mesto Ameriky. Oželela som ho, lebo som naozaj hrala veľmi veľa zápasov a musela som zregenerovať. Stále nie som na sto percent oddýchnutá, ale musím už hrať ďalšie turnaje, treba ísť do Kanady a Ameriky.“
Aký teda máte v Amerike najbližší program?
„Musím hrať kvalifikácie na všetkých turnajoch pred US Open, lebo dobrý renking sa prejaví až tam. Začínam v Toronte, potom idem do Cincinnati a nakoniec do New Havenu. Až na US Open pôjdem rovno do prvého kola.“
Trénujete pred prechodom na tvrdý povrch najmä v Love 4 Tennis Academy?
„Striedam to so Sláviou, keď je zlé počasie, musím trénovať v NTC. Ďakujem Erikovi Csarnakovicsovi, že môžeme kurty v Love 4 Tennis Academy využívať. Je to pre nás super, veľa hardových kurtov na Slovensku nie je.“
Sú podobné tým v Amerike a Kanade?
„Sú podobné, trénovať na nich je oveľa lepšie ako na antuke. Pripravovala som sa tu aj pred turnajmi v Japonsku. V Amerike sú trocha pomalšie kurty, ale je určite dobré, že ich môžem na prípravu využiť.“
Dali ste si po semifinále vo Wimbledone nové ciele pre severoamerickú šnúru turnajov?
„Uvidí sa, ako na tom budem zdravotne. Chcela by som na každom turnaji postúpiť do hlavnej súťaže a v nej hrať dobre. Nebude to ľahké, dávno tvrdím, že výborne hrajú aj tenistky na 80., alebo 150. mieste rebríčka. Bude to ťažké, naozaj platí, že každá môže poraziť každú, na turnaje sa ale teším. Mám to v Amerike rada.“
Čo bude v zostávajúcej časti sezóny dôležitejšie? Hrať dobre, alebo vylepšovať renking?
„Pre mňa je najdôležitejšie, aby som bola zdravá, aby mi to vydržalo. Myslím, že potom prídu aj dobré výsledky. Bude ťažké prekonať Wimbledon, ale budem sa snažiť hrať čo najlepšie. Renking sa mi zhoršiť nemôže, do marca nemám vôbec čo obhajovať. Nemala som žiadne sny ani ciele, čo sa umiestnenia v rebríčku týka. Tridsaťštyri je skvelý renking.“
 
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top