MANOLO SANTANA from 11:00 am
1. Azarenka vs. Peng
2. Djokovic vs. Hernandez (NB 12:00 pm)
3. Nadal vs. Melzer (NB 4:00 pm)
4. Safina vs. Li (NB 8:00 pm)
5. Roddick vs. Haas
ARANTXA SANCHEZ VICARIO from 12:00 pm
1. Del Potro vs. Berdych
2. Fognini vs. Simon
3. Blake vs. Karlovic
4. Ferrer vs. Monaco
5. Serra vs. Davydenko
STADIUM 3 from 11:00 am
1. Dushevina vs. Schiavone
2. A.Bondarenko vs. Kuznetsova (NB 1:00 pm)
3. Schnyder vs. Petrova
4. Mauresmo vs. Dementieva (NB 5:30 pm)
5. Chuang/Mirza vs. Medina Garrigues/Ruano Pascual
COURT 4 from 12:00 pm
1. Seppi vs. Querrey
2. Huss/Hutchins vs. Bhupathi/Knowles
3. Fisher/Parrott vs. Bolelli/Seppi (after suitable rest)
4. Djokovic/Vemic vs. Coetzee/Kerr
COURT 5 from 12:00 pm
1. Chardy vs. Wawrinka
2. Kohlschreiber vs. Cilic
3. Fyrstenberg/Matkowski vs. Del Potro/Fish
4. A.Bondarenko/K.Bondarenko vs. Hantuchova/Sugiyama
COURT 6 from 12:00 pm
1. Stosur/Stubbs vs. King/Niculescu
2. Mirnyi/Ram vs. Granollers/Robredo (NB 1:30 pm)
3. Hernandez/Montanes vs. Cermak/Mertinak (NB 4:00 pm)
4. B.Bryan/M.Bryan vs. Aspelin/Moodie
1. Azarenka vs. Peng
2. Djokovic vs. Hernandez (NB 12:00 pm)
3. Nadal vs. Melzer (NB 4:00 pm)
4. Safina vs. Li (NB 8:00 pm)
5. Roddick vs. Haas
ARANTXA SANCHEZ VICARIO from 12:00 pm
1. Del Potro vs. Berdych
2. Fognini vs. Simon
3. Blake vs. Karlovic
4. Ferrer vs. Monaco
5. Serra vs. Davydenko
STADIUM 3 from 11:00 am
1. Dushevina vs. Schiavone
2. A.Bondarenko vs. Kuznetsova (NB 1:00 pm)
3. Schnyder vs. Petrova
4. Mauresmo vs. Dementieva (NB 5:30 pm)
5. Chuang/Mirza vs. Medina Garrigues/Ruano Pascual
COURT 4 from 12:00 pm
1. Seppi vs. Querrey
2. Huss/Hutchins vs. Bhupathi/Knowles
3. Fisher/Parrott vs. Bolelli/Seppi (after suitable rest)
4. Djokovic/Vemic vs. Coetzee/Kerr
COURT 5 from 12:00 pm
1. Chardy vs. Wawrinka
2. Kohlschreiber vs. Cilic
3. Fyrstenberg/Matkowski vs. Del Potro/Fish
4. A.Bondarenko/K.Bondarenko vs. Hantuchova/Sugiyama
COURT 6 from 12:00 pm
1. Stosur/Stubbs vs. King/Niculescu
2. Mirnyi/Ram vs. Granollers/Robredo (NB 1:30 pm)
3. Hernandez/Montanes vs. Cermak/Mertinak (NB 4:00 pm)
4. B.Bryan/M.Bryan vs. Aspelin/Moodie