Govori srpski da te ceo svet razume! - Page 114 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Apr 19th, 2014, 04:30 PM   #1696
Ana'sProcess
Senior Member

Ana'sProcess's Avatar

Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Quote:
Originally Posted by Shia View Post
Manje losija ce pobediti.
Ne mora da znači da će biti loš meč. Tako su ljudi govorili i za njihov poslednji duel u Australiji prošle godine, pa je ipak bio jedan od kvalitetnijih na celom turniru. Ana je pobedila, ali je i Jelena igrala dobro, nije se imalo šta zameriti.

Mislim da ljudi obično očekuju loše duele između njih dve zbog drame i činjenice da su obe pale poslednjih godina.
Highest ranking: #1 Current ranking: #10
2005: Canberra 2006: Montreal 2007: Berlin, Los Angeles, Luxembourg 2008: Indian Wells, Roland Garros, Linz 2010: Linz, Bali 2011: Bali 2014: Auckland, Monterrey, Birmingham
Ana'sProcess is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Apr 19th, 2014, 04:36 PM   #1697
country flag Shia
Senior Member

Shia's Avatar

Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future

Quote:
Originally Posted by Leon Daniel View Post
Ne mora da znači da će biti loš meč. Tako su ljudi govorili i za njihov poslednji duel u Australiji prošle godine, pa je ipak bio jedan od kvalitetnijih na celom turniru. Ana je pobedila, ali je i Jelena igrala dobro, nije se imalo šta zameriti.

Mislim da ljudi obično očekuju loše duele između njih dve zbog drame
Drame? Preciziraj.

Quote:
i činjenice da su obe pale poslednjih godina.
Pa naravno, zato je i logicno ocekivati los mec. Sve osim loseg meca bice iznenadjenje, koje ne desava tako retko, ali ipak, iznenadjenje.
Shia is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 19th, 2014, 04:39 PM   #1698
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute

Quote:
Drame? Preciziraj.
Madrid 2010
Milan. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 19th, 2014, 04:40 PM   #1699
Ana'sProcess
Senior Member

Ana'sProcess's Avatar

Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute

Quote:
Drame? Preciziraj.
Drame koju naprave ovde na forumu. Stekao sam utisak da ljudi na ovom forumu (većinom) na njih dve gledaju kao na dve zalutale teniserke koje će da se počupaju svaki put kada izađu na teren.

S druge strane, ja mislim da su njihovi dueli bili većinom veoma zanimljivi i kvalitetni.
2005: Canberra 2006: Montreal 2007: Berlin, Los Angeles, Luxembourg 2008: Indian Wells, Roland Garros, Linz 2010: Linz, Bali 2011: Bali 2014: Auckland, Monterrey, Birmingham
Old Apr 19th, 2014, 05:02 PM   #1700
country flag Shia
Senior Member

Shia's Avatar

Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future

Quote:
Originally Posted by Milan. View Post
Madrid 2010
Quote:
Drame koju naprave ovde na forumu. Stekao sam utisak da ljudi na ovom forumu (većinom) na njih dve gledaju kao na dve zalutale teniserke koje će da se počupaju svaki put kada izađu na teren.

S druge strane, ja mislim da su njihovi dueli bili većinom veoma zanimljivi i kvalitetni.
Za tu dramu koju prave forumasi me bas onako fino zaboli.

Quote:
Stekao sam utisak da ljudi na ovom forumu (većinom) na njih dve gledaju kao na dve zalutale teniserke koje će da se počupaju svaki put kada izađu na teren.
I za to takodje, mozda jos finije.
Shia is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 19th, 2014, 10:59 PM   #1701
country flag TennisPhan
Senior Member

TennisPhan's Avatar

TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future

Quote:
Originally Posted by Horcrux View Post
Stvarno sam iznenadjen. Vidjam te svakodnevno u SS i nikada nisam imao pojma da si Srbin

Inace, sto se tice Serene, mislim da je 22 ili vise stvarno blizu nemoguceg, pogotovo sa trenutnim fizickim stanjem i godinama.

Zaista ne razumem zasto su ljudi toliko opsednuti rekordima. Meni je Serena omiljena igracica, uvek bila i uvek ce biti. Ja je pratim od najranijih dana, od Vimbldona 2002 kada sam i poceo da igram tenis. Bilo je svega i svacega, pocevsi od 2004-2007 o kojima ne zelim ni da razmiljam i 2011.

Iskreno, od kada se vratila, svai turnir koji osvoji je samo bonus imajuci u obzir da zamalo nije umrla

Rekordi mi zaista nisu bitni i sta god da uradi, vec je usla medju legende.
pa nisam imao razlog da pricam srpski, hehe

ja sam opsednut zato sto je tako blizu.. ona je mnogima najbolja teniserka svih vremena ali mora to dokazati i sa brojevima. mozda i nije toliko bitno kao sto kazes ali volio bih da predje taj broj zato sto mislim da jeste moguce ako se ne povredi do olimpijade-2016. ima jos 11 sanse
Old Apr 20th, 2014, 07:04 PM   #1702
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by TennisPhan View Post

ja sam opsednut zato sto je tako blizu.. ona je mnogima najbolja teniserka svih vremena ali mora to dokazati i sa brojevima. mozda i nije toliko bitno kao sto kazes ali volio bih da predje taj broj zato sto mislim da jeste moguce ako se ne povredi do olimpijade-2016. ima jos 11 sanse
Od sada imaš razlog da pričaš srpski i dolaziš ovde

I moram da dodam, Serena je po meni već najbolja svih vremena, jer je Graf imala prilično "zdravu" karijeru bez ogrmonih problema s povredama kao Serena, nju je stvarno telo sprečilo da uzme bar 25 Slemova, možda to deluje nerealno ali mislim da je njen PEAK nešto trenutno nedostižno u svetskom tenisu. Brojke često lažu (na primeru Dementjeve i Skjavone to jasno možemo primetiti) . I Graf vrv ne bi ni prešla brojku od 20 Slemova da nije bilo onog kretena Parhea da ubode Moniku
Milan. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 20th, 2014, 07:29 PM   #1703
country flag Horcrux
Senior Member

Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future

Quote:

Serena nije tip da odredi datum kada će da napusti tenis. Siguran sam da neće napustiti nakon Olimpijade ili za vreme USO. Napustice onda kada bude znala da više ne može, bilo da je to ove godine ili 2018.
Horcrux is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 21st, 2014, 12:37 PM   #1704
country flag TennisPhan
Senior Member

TennisPhan's Avatar

TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future TennisPhan has a brilliant future

Quote:
Originally Posted by Milan. View Post
Od sada imaš razlog da pričaš srpski i dolaziš ovde

I moram da dodam, Serena je po meni već najbolja svih vremena, jer je Graf imala prilično "zdravu" karijeru bez ogrmonih problema s povredama kao Serena, nju je stvarno telo sprečilo da uzme bar 25 Slemova, možda to deluje nerealno ali mislim da je njen PEAK nešto trenutno nedostižno u svetskom tenisu. Brojke često lažu (na primeru Dementjeve i Skjavone to jasno možemo primetiti) . I Graf vrv ne bi ni prešla brojku od 20 Slemova da nije bilo onog kretena Parhea da ubode Moniku
Tako je!
Old Apr 21st, 2014, 12:46 PM   #1705
country flag TennisPhan
Senior Member

TennisPhan's Avatar

Quote:
Serena nije tip da odredi datum kada će da napusti tenis. Siguran sam da neće napustiti nakon Olimpijade ili za vreme USO. Napustice onda kada bude znala da više ne može, bilo da je to ove godine ili 2018.
U pravu si. Nadam se da ce igrati jos 20 godina kao Navratilova. Ne mogu da gledam zenski tenis bez Serene.. Nema veze ako pocne cesce da gubi. Vazno je da postoji sansa da pobedi jos koji slam (kao sto Fed jos uvek ima dobru sansu). Ako Li moze da osvoji grand slam sa 32 gd, onda verujem da Serena moze i sa 40 gd.
Old Apr 21st, 2014, 07:27 PM   #1706
country flag Horcrux
Senior Member

Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future

Ivana Jorovic je druga juniorka sveta

Išli smo u isti teniski klub i poznajem je, pricali smo hiljadu puta, a njenu sestru poznajem još bolje, ide u moju gimnaziju

Svaka joj čast, i puno uspeha u budućnosti
Horcrux is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 21st, 2014, 10:30 PM   #1707
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
U pravu si. Nadam se da ce igrati jos 20 godina kao Navratilova. Ne mogu da gledam zenski tenis bez Serene.. Nema veze ako pocne cesce da gubi. Vazno je da postoji sansa da pobedi jos koji slam (kao sto Fed jos uvek ima dobru sansu). Ako Li moze da osvoji grand slam sa 32 gd, onda verujem da Serena moze i sa 40 gd.
Ja ne smem ni da razmišljam o Sereninom povlačenju, to je strašna pomisao. Svojom impresivnom igrom i kontroverznom ličnošću ona bukvalno unosi život u ženski tenis. Cenim svačiji trud i posvećenost, ali ne želim da u GS finalima gledam Kerber, Azarenku, Cibulkovu, niti druge fizički spremne jednodimenzionalne linijašice.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 22nd, 2014, 07:11 AM   #1708
country flag ce
Senior Member

ce's Avatar

ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Ja ne smem ni da razmišljam o Sereninom povlačenju, to je strašna pomisao. Svojom impresivnom igrom i kontroverznom ličnošću ona bukvalno unosi život u ženski tenis. Cenim svačiji trud i posvećenost, ali ne želim da u GS finalima gledam Kerber, Azarenku, Cibulkovu, niti druge fizički spremne jednodimenzionalne linijašice.
Necemo o tim tamnim buducim vremenima. Dolazi leto
Old Apr 23rd, 2014, 04:48 PM   #1709
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute

Quote:
Ivana Jorovic je druga juniorka sveta

Išli smo u isti teniski klub i poznajem je, pricali smo hiljadu puta, a njenu sestru poznajem još bolje, ide u moju gimnaziju

Svaka joj čast, i puno uspeha u budućnosti
Неко је добио доживотни бан због дуплог профила, било је само питање времена када ће се то десити. Шта ли им то значи да праве све те профиле
Bojana Jovanovski/Jelena Janković/Ana Ivanović/Vesna Dolonc/Aleksandra Krunić/Jovana Jakšić/Ivana Jorović/Doroteja Erić/Katarina Jokić/Nina Stojanović/Dejana Radanović/Nikolina Jović/Natalija Kostić/Tamara Čurović/Jelena Dokić/Kristina Mladenović/Andrea Petković
Igorche is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 23rd, 2014, 05:06 PM   #1710
Ana'sProcess
Senior Member

Ana'sProcess's Avatar

Quote:
Originally Posted by Igorche View Post
Неко је добио доживотни бан због дуплог профила, било је само питање времена када ће се то десити. Шта ли им то значи да праве све те профиле
Da, sad sam i ja video da je Horcrux dobio doživotni ban. Nemam pojma, mislim da neki ljudi imaju previše slobodnog vremena. Šta se desilo? Verovatno je imao dva profila sa kojih je pisao: "C'mon Serena" ili "Ajde Serena" kao ovde.
Reply

Thread Tools

Posting Rules