Govori srpski da te ceo svet razume! - Page 113 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Apr 19th, 2014, 12:11 PM   #1681
country flag jankimfan
Senior Member

jankimfan's Avatar

jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Quote:
Originally Posted by Leon Daniel View Post
I admire your hard work here really.
Хвала ти!

Од срца, ја могу бити Индијанац, али у мом уму - ја себе видим као српски ...

Thanks to bobito for providing me with JJ avatar

Blessed are the pure in heart,
for they will see God
jankimfan is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Apr 19th, 2014, 12:12 PM   #1682
Ana'sProcess
Senior Member

Ana'sProcess's Avatar

Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by jankimfan View Post
Хвала ти!

Од срца, ја могу бити Индијанац, али у мом уму - ја себе видим као српски ...
Indijac, not Indijanac.
Highest ranking: #1 Current ranking: #10
2005: Canberra 2006: Montreal 2007: Berlin, Los Angeles, Luxembourg 2008: Indian Wells, Roland Garros, Linz 2010: Linz, Bali 2011: Bali
2014: Auckland, Monterrey, Birmingham,
Tokyo
Ana'sProcess is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 19th, 2014, 12:16 PM   #1683
country flag jankimfan
Senior Member

jankimfan's Avatar

jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute jankimfan has a reputation beyond repute

Quote:
Indijac, not Indijanac.
То показује исто у Гоогле Транслате

Thanks to bobito for providing me with JJ avatar

Blessed are the pure in heart,
for they will see God
jankimfan is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 19th, 2014, 01:13 PM   #1684
country flag Horcrux
Senior Member

Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future

Quote:
Originally Posted by TennisPhan View Post
wow, tek sam sad saznao da ovaj thread postoji. zdravo svima! ja sam srbin i zivim u holandiji i obsednut sam sa Serenom

Volim kad Ana i Jelena pobedjuju i ako neko mora da pobedi Serenu onda mi je drago ako je to jedna od njih, ali bicu iskren, smetalo mi je kad je Ana tukla Serenu na AO ove godine zato sto sam znao da ona nece osvojiti turnir. Volio bi vise nego ista da Serena predje onu precenjenu kravu Graf sa GS pobedima.

Jos nesto o muskom tenisu, kad Federer i Nole igraju, pravim se kao da mi je svejedno ali u sebi navijam za Fed.. jednostavno obozavam njegov stil i u mojim ocima on igra najbolji i najlepsi tenis! U 2011 Novak je igrao kao bog i navijao sam za njega ali sad mi je postao dosadan, kao Nadal, ceka da protivnik pogresi. Volim kad igraci stalno napadaju kao Serena & Fed. Jesam li izdajnik??

Srbijaaaaa!!
Stvarno sam iznenadjen. Vidjam te svakodnevno u SS i nikada nisam imao pojma da si Srbin

Inace, sto se tice Serene, mislim da je 22 ili vise stvarno blizu nemoguceg, pogotovo sa trenutnim fizickim stanjem i godinama.

Zaista ne razumem zasto su ljudi toliko opsednuti rekordima. Meni je Serena omiljena igracica, uvek bila i uvek ce biti. Ja je pratim od najranijih dana, od Vimbldona 2002 kada sam i poceo da igram tenis. Bilo je svega i svacega, pocevsi od 2004-2007 o kojima ne zelim ni da razmiljam i 2011.

Iskreno, od kada se vratila, svai turnir koji osvoji je samo bonus imajuci u obzir da zamalo nije umrla

Rekordi mi zaista nisu bitni i sta god da uradi, vec je usla medju legende.
Horcrux is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 19th, 2014, 01:16 PM   #1685
country flag Horcrux
Senior Member

Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future

Quote:
Originally Posted by Shia View Post
Koliko puta je vladalo misljenje da se Nadal nece vratiti vrhunskom tenisu, i da nece osvojiti jos koji GS? Rafa je tip igraca koji ne prestaje da iznenadjuje, tako da mislim da je osvojiti makar jos koji RG, ako nista drugo..
Ja se iskreno nadam da ce Novak moci da obori Rodzerov rekord, mislim da moze, ali ova eksperimentisanja sa trenerima me bas demantuju....videcemo.
Vavrinka je odigrao sjajno ceo turnir i potpuno zasluzeno uzeo titulu.Mnogi teniski strucnjaci su isticali da samo Del Potro moze ugroziti veliku cetvorku na GS takmicenjima, ali mislim da vise nije tako, niti ce biti.Sada je Vavrinka taj favorit iz senke.
Jedva cekam RG

Taj brod je daaaaaaaaaaaaaaaaaaavno otplovio
Horcrux is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 19th, 2014, 03:09 PM   #1686
country flag Shia
Senior Member

Shia's Avatar

Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future

Quote:
Originally Posted by Horcrux View Post

Taj brod je daaaaaaaaaaaaaaaaaaavno otplovio
Mogu da se nadam, ne?
Sacekajmo njihove penzije pa cemo pricati o lukama i brodovima.
Shia is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 19th, 2014, 03:11 PM   #1687
Ana'sProcess
Senior Member

Ana'sProcess's Avatar

Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute

Bojana i Simona odložene za sutra, kao i kompletan nastavak meča Rumunija-Srbija. Počeće u 10 ujutru po njihovom, to je 9 sati po našem vremenu.

Ana bi stvarno morala da iskoristi činjenicu da će Simona igrati dva meča u razmaku od par sati. Ali opet, ko zna. Ne usuđujem se ništa da predviđam o nastavku ovog duela.
2005: Canberra 2006: Montreal 2007: Berlin, Los Angeles, Luxembourg 2008: Indian Wells, Roland Garros, Linz 2010: Linz, Bali 2011: Bali
Tokyo
Old Apr 19th, 2014, 03:19 PM   #1688
country flag Shia
Senior Member

Shia's Avatar

Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future Shia has a brilliant future

Quote:
Bojana i Simona odložene za sutra, kao i kompletan nastavak meča Rumunija-Srbija. Počeće u 10 ujutru po njihovom, to je 9 sati po našem vremenu.

Ana bi stvarno morala da iskoristi činjenicu da će Simona igrati dva meča u razmaku od par sati. Ali opet, ko zna. Ne usuđujem se ništa da predviđam o nastavku ovog duela.
Ocajno. Rumuni ili nemaju neku halu ili nemaju pristup vremenskoj prognozi. Ocajno.
Old Apr 19th, 2014, 03:20 PM   #1689
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute

Samo ću napisati: Ana

Hoću reći, nikada se s njom ne zna na koju nogu će ustati, jednom može igrati grozno-očajno, već sledećeg dana može GOATovati, tako da možemo sve i svašta očekivati od nje

Današnji meč nije imao nijednu jedinu svetlu tačku, ali ipak, JA VERUJEM u Anu i devojke
Milan. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 19th, 2014, 03:22 PM   #1690
Ana'sProcess
Senior Member

Ana'sProcess's Avatar

Quote:
Originally Posted by Shia View Post
Ocajno. Rumuni ili nemaju neku halu ili nemaju pristup vremenskoj prognozi. Ocajno.
Nemaju dovoljno veliku halu za šljaku, a nisu hteli tvrdu podlogu, tako je napisao jedan momak iz Rumunije.
Tokyo
Old Apr 19th, 2014, 03:24 PM   #1691
Ana'sProcess
Senior Member

Ana'sProcess's Avatar

Quote:
Originally Posted by Milan. View Post
Samo ću napisati: Ana

Hoću reći, nikada se s njom ne zna na koju nogu će ustati, jednom može igrati grozno-očajno, već sledećeg dana može GOATovati, tako da možemo sve i svašta očekivati od nje

Današnji meč nije imao nijednu jedinu svetlu tačku, ali ipak, JA VERUJEM u Anu i devojke
Upravo. Nikad se ne zna. Sećam se kako su mi se smejali ovde kada sam posle očajne igre protiv Safarove u finalu 2012. napisao da će sutra ujutru ustati motivisana i pobediti Kvitovu. To se i desilo. S njom je stvarno rolerkoster do krajnjih granica, pobedila je sve u toj kategoriji, definitivno najdramatičnije mečeve igra upravo ona.
Tokyo
Old Apr 19th, 2014, 03:44 PM   #1692
country flag ce
Senior Member

ce's Avatar

ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute

Ana, zivote lutalico. Zeno, sta je sa tobom
Old Apr 19th, 2014, 04:04 PM   #1693
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute

DRAMA U NAJAVI u Štutgartu

Milan. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Apr 19th, 2014, 04:21 PM   #1694
Ana'sProcess
Senior Member

Ana'sProcess's Avatar

LOOOOL.

Ana protiv Jelene u prvom kolu Štutgarta.

Neverovatno.
Tokyo
Old Apr 19th, 2014, 04:22 PM   #1695
country flag Shia
Senior Member

Shia's Avatar

Manje losija ce pobediti.
Reply

Thread Tools

Posting Rules