Govori srpski da te ceo svet razume! - Page 108 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Jan 17th, 2014, 05:48 PM   #1606
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Quote:
Originally Posted by Horcrux View Post
Nemoj da skaces na prvu loptu

Kao sto rekoh, Novak mi je omiljeni teniser a Ana i JJ su mi super, ali Serena je Serena.

Sta je toliko strasno?
Ништа није страшно, ниси једини из Србије ко размишља на тај начин. Има много горих случајева на овом форуму али не желим да причам о њима.

Tennis Tipping
TITLES
Singles:
2012: CH Quanzhou, CH Charlottesville
Doubles: 2011: CH Antalya (W/coolfish1103) 2013: CH Andrezieux-Boutheon (W/kfh_9118) 2014: WTA Linz, CH Asuncion (W/kfh_9118)
Igorche is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Jan 17th, 2014, 05:49 PM   #1607
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute

Quote:
Gleda li neko X Faktor?

Sjajan je
Ја гледам

Tennis Tipping
TITLES
Singles:
Doubles: 2011: CH Antalya (W/coolfish1103) 2013: CH Andrezieux-Boutheon (W/kfh_9118) 2014: WTA Linz, CH Asuncion (W/kfh_9118)
Old Jan 17th, 2014, 05:51 PM   #1608
country flag Horcrux
Senior Member

Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future

Quote:
Originally Posted by Igorche View Post
Ништа није страшно, ниси једини из Србије ко размишља на тај начин. Има много горих случајева на овом форуму али не желим да причам о њима.
Na kraju krajeva, uzivam u tenisu, jer volim tenis i pratim ga vise od polovine zivota. Kada bi svako voleo nesto toliko puno kao sto ja volim tenis, svi bi bili srecniji.

Uostalom, 90% ljudi ovde navija za koga hoce i nije im bitna nacionalnost

(Jos jednom ponavljam, Novak mi je omiljeni teniser. Ne zato sto je Srbin, vec zato sto volim njegov tenis )
Horcrux is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 17th, 2014, 05:52 PM   #1609
country flag ce
Senior Member

ce's Avatar

ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Leon Daniel View Post
O, pa imamo i hejtera pravo iz Srbije vidim? Ništa novo, samo sam mislio da vas nema ovde na TF.

Slažem se da je zvati Serenu pogrdnim imenom ružno i nikada takve stvari ne podržavam, niti vređanje bilo koga po bilo kom osnovu.

Ali, navijati protiv igrača iz sopstvene države je malo bezveze. Kako god, prijatno veče ti želim.
Ima nas vise ocigledno. Poslednja recenica je cista glupost. U skoro svakom mecu koji igra ja navijam protiv Ane, ne zbog toga sto sam hejter pravo iz Srbije, nego zato sto je ne podnosim kao teniserku. Strasno.
Old Jan 17th, 2014, 05:53 PM   #1610
country flag ce
Senior Member

ce's Avatar

ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute

Quote:
Gleda li neko X Faktor?

Sjajan je
Ne, sve planiram ali me nekako odbija to sto se emituje na Pinku Znam da je glup razlog
Old Jan 17th, 2014, 05:56 PM   #1611
country flag Horcrux
Senior Member

Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future Horcrux has a brilliant future

Quote:
Originally Posted by ce View Post
Ne, sve planiram ali me nekako odbija to sto se emituje na Pinku Znam da je glup razlog
Vise bih voleo da se emituje na Prvoj, zato sto je Pink

Ali extra je show, mnogo je bolji od PGS i svi su sjajni i sjajno pevaju

Izbor sudija je.....neobican Zeljko Joksimovic

Emina
Old Jan 17th, 2014, 05:56 PM   #1612
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Quote:
Originally Posted by ce View Post
Ја одгледам само наступе на јутубу, ТВ не гледам уопште па увек заборавим кад емитују лајв

Tennis Tipping
TITLES
Singles:
Old Jan 17th, 2014, 06:00 PM   #1613
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Који су ваши фаворити у Х фактору?

Tennis Tipping
TITLES
Singles:
Old Jan 17th, 2014, 06:04 PM   #1614
Gentleman
Senior Member

Gentleman's Avatar

Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute

Quote:

Kao sto rekoh, Novak mi je omiljeni teniser a Ana i JJ su mi super, ali Serena je Serena.

Sta je toliko strasno?
Nema ništa strašno, zaista. Ja sam Nadalov veliki navijač i uz Anu on mi je omiljeni teniser, omiljeniji od svih ostalih "naših". Međutim, osećao bih se nelagodno ako bih navijao za njega kada igra sa Novakom. Jednostavno, osećao bih se bezveze. Ok je ako ti to ne gledaš tako, možda si i u pravu donekle. Mogu da razumem to, naročito ako ti je profesionalni uzor iz detinjstva.

Npr, ja sam do pre nekoliko godina (skoro) jednako pratio Jelenu i navijao za nju, kao i za Anu. I da se ne ponavljam, od Madrida 2010. skoro da više i ne pratim njene mečeve, retko se odlučim da izdvojim vreme za neki njen meč. Jednostavno, ne osećam je više. Zvuči malo smešno, ali ne umem to drugačije da opišem.

Danas mi je drago kada vidim da pobeđuje i drago mi je što su ti neki malo nezgodniji momenti iz prošlosti ostali iza Ane i Jelene. Međutim, nikada nisam želeo da Jelena izgubi ili navijao protiv nje, ne bih to mogao.

Kao što ti je jasno, mnogi ljudi pasionirano navijaju protiv Ane, i to ovde kod nas i to mi nikada nije bilo jasno. Kao i u slučaju drugih naših sportista, to mi nikada nije bilo prirodno. Ali oprosti ako sam te uvredio sa ovim "hejter".
Old Jan 17th, 2014, 06:11 PM   #1615
country flag Horcrux
Senior Member

Malo mi je jos rano za favorite, ali Danijel Kajmakovski je Sjajno peva(ime sjajan akcenat kad peva na engleskom) ali ga nista ne razumem kad prica na makedonskom

Lukijan mi je takodje super. Bio je sjajan na audiciji i kada je pevao Sorry seems to be the hardest word

Tamara mi se svidela na audiciji, razvalila je, ali lose podnosi kritike i pomalo deluje depresivno

Ne svidjaju mi se grupe, jer mislim da ovo treba da bude individualno takmicenje i bilo bi glupo da pobedi neka grupa

Takodje mi se ne svidja Aleksandra Brkovic zato sto je cerka mog profesora fizickog kog ne volim
Old Jan 17th, 2014, 06:14 PM   #1616
Gentleman
Senior Member

Gentleman's Avatar

Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute

Quote:
Gleda li neko X Faktor?

Sjajan je
Hm. Verujem da ima talentovanih izvođača, ali produkcijski nažalost ne ostavlja nikakav utisak na mene, skoro poput nekog lokalnog takmičenja. Gledao sam prvih par emisija jer su najavljivali spektakl. Ja ga nisam video. X factor u svetu ima mnogo bolju produkciju, live emisije se rade sa mnogo više uzbuđenja i tenzije. I ne menjaju se voditelji u svakoj emisiji. Dobra stvar je što će Pink (kakav god da je) verovatno uložiti nekog truda u karijeru pobednika.

S druge strane, Prvi glas Srbije i TLZP i uopšte sve što Prva TV radi je produkcijski na jako visokom nivou, prate svetske standarde, ali nažalost skoro ništa ne urade sa tim učesnicima, ne ulažu u njihov razvoj onoliko koliko bi trebali.
Old Jan 17th, 2014, 06:16 PM   #1617
country flag ce
Senior Member

ce's Avatar

Quote:
Originally Posted by Leon Daniel View Post
Hm. Verujem da ima talentovanih izvođača, ali produkcijski nažalost ne ostavlja nikakav utisak na mene, skoro poput nekog lokalnog takmičenja. Gledao sam prvih par emisija jer su najavljivali spektakl. Ja ga nisam video. X factor u svetu ima mnogo bolju produkciju, live emisije se rade sa mnogo više uzbuđenja i tenzije. I ne menjaju se voditelji u svakoj emisiji. Dobra stvar je što će Pink (kakav god da je) verovatno uložiti nekog truda u karijeru pobednika.

S druge strane, Prvi glas Srbije i TLZP i uopšte sve što Prva TV radi je produkcijski na jako visokom nivou, prate svetske standarde, ali nažalost skoro ništa ne urade sa tim učesnicima, ne ulažu u njihov razvoj onoliko koliko bi trebali.
Upravo.
Old Jan 17th, 2014, 06:21 PM   #1618
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Quote:
Malo mi je jos rano za favorite, ali Danijel Kajmakovski je Sjajno peva(ime sjajan akcenat kad peva na engleskom) ali ga nista ne razumem kad prica na makedonskom

Lukijan mi je takodje super. Bio je sjajan na audiciji i kada je pevao Sorry seems to be the hardest word

Tamara mi se svidela na audiciji, razvalila je, ali lose podnosi kritike i pomalo deluje depresivno

Ne svidjaju mi se grupe, jer mislim da ovo treba da bude individualno takmicenje i bilo bi glupo da pobedi neka grupa

Takodje mi se ne svidja Aleksandra Brkovic zato stoje cerka mog profesora fizickog kog ne volim
Слично размишљамо

Мени је на првом месту Тамара мада ми се нису свидели њени лајв наступи, некако ми се чини да те песме нису за њу

Исто су ми супер македонац и Лукијан , једино за разлику од тебе свиђа ми се и Александра.

И мени се не свиђају групе, мислим да би сви они били много бољи када би били самостални

Tennis Tipping
TITLES
Singles:
Old Jan 17th, 2014, 06:22 PM   #1619
country flag Horcrux
Senior Member

Istina je da Prva radi mnogo bolju produkciju i steta sto imaju ocajne studije od 100 kvadrata, a Pink koji je dno ima ogromne studije
Old Jan 17th, 2014, 08:23 PM   #1620
country flag Brena
Senior Member

Brena's Avatar

Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute

Quote:

Sta je toliko strasno?
Jes, ši iz.

By Harold Pinter&Brena

''Man up or go home.''

''Who cares? Hahahahahaha!''
Brena is offline View My Blog!   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules