Govori srpski da te ceo svet razume! - Page 105 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Oct 13th, 2013, 01:20 AM   #1561
country flag Dani12
Senior Member

Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Quote:
Originally Posted by Igorche View Post
Добро ти иде учење

Здраво Дани
Hvala!!

Zdravo Igorche Zovem se...Dan. Kako ide?
Dani12 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Oct 13th, 2013, 08:00 AM   #1562
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Ja igram tenis samo sa drugaricama i najgora sam od njih. Sve su visoke oko 1.8 m i ne mogu ni da vratim njihov servis kako treba. Krakate rode!
Milan. is online now View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 13th, 2013, 11:43 AM   #1563
country flag ce
Senior Member

ce's Avatar

ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute
Trenirao dve godine, trener.bio odusevljen i pitao me.da li hocu da igram turnire i ja rekao ne..Lol. Idiot. Sad nemam sa kim da igram u Bg :-(

Sent from Verticalsports.com Free App

The Empress.

17 and counting...
ce is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 17th, 2013, 08:02 AM   #1564
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute

Quote:
Ja igram tenis samo sa drugaricama i najgora sam od njih. Sve su visoke oko 1.8 m i ne mogu ni da vratim njihov servis kako treba. Krakate rode!
Хаха кракате роде јел беше то Јелена рекла за Шарапову у четвртфиналу Гароса?
Bojana Jovanovski/Jelena Janković/Ana Ivanović/Vesna Dolonc/Aleksandra Krunić/Jovana Jakšić/Ivana Jorović/Doroteja Erić/Katarina Jokić/Nina Stojanović/Dejana Radanović/Nikolina Jović/Natalija Kostić/Tamara Čurović/Jelena Dokić/Kristina Mladenović/Andrea Petković
Igorche is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 17th, 2013, 08:03 AM   #1565
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute

Bojana Jovanovski/Jelena Janković/Ana Ivanović/Vesna Dolonc/Aleksandra Krunić/Jovana Jakšić/Ivana Jorović/Doroteja Erić/Katarina Jokić/Nina Stojanović/Dejana Radanović/Nikolina Jović/Natalija Kostić/Tamara Čurović/Jelena Dokić/Kristina Mladenović/Andrea Petković
Old Oct 27th, 2013, 04:22 PM   #1566
country flag Joana
Senior Member

Joana's Avatar

Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute

SportKlub 'ladno ne prenosi finale uživo?!
Joana is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 27th, 2013, 04:40 PM   #1567
country flag ce
Senior Member

ce's Avatar

ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute
Ocaj... Bitno da prenose Ferera i Juznjog

Sent from Verticalsports.com Free App

The Empress.

17 and counting...
ce is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 27th, 2013, 04:55 PM   #1568
country flag Joana
Senior Member

Joana's Avatar

Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute

LOL, ne računajući finale Vimbldona to je najvažniji WTA meč za koji imaju prevo prenosa, a oni ga ne daju uživo.

Mada dobro pokazuje koliko više niko ne doživljava ženski tenis kod nas. Jebo ih Novak.
Joana is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 27th, 2013, 05:03 PM   #1569
country flag Leon Daniel
Senior Member

Leon Daniel's Avatar

Leon Daniel has a reputation beyond repute Leon Daniel has a reputation beyond repute Leon Daniel has a reputation beyond repute Leon Daniel has a reputation beyond repute Leon Daniel has a reputation beyond repute Leon Daniel has a reputation beyond repute Leon Daniel has a reputation beyond repute Leon Daniel has a reputation beyond repute Leon Daniel has a reputation beyond repute Leon Daniel has a reputation beyond repute Leon Daniel has a reputation beyond repute

Quote:
Хаха кракате роде јел беше то Јелена рекла за Шарапову у четвртфиналу Гароса?
Hahaha jeste, valjao sam se od smeha na to. Ja samo ne znam, da li teniserkama kasnije prenesu, prevedu šta je protivnica komentarisala tokom meča?

Former World No.1 (Current rank: No.12)
2005: Canberra 2006: Montreal 2007: Berlin, Los Angeles, Luxembourg 2008: Indian Wells, Roland Garros, Linz 2010: Linz, Bali 2011: Bali
2014: Auckland, Monterrey
Leon Daniel is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 27th, 2013, 05:30 PM   #1570
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

И на крају глумица освоји турнир страшно
Old Oct 28th, 2013, 12:50 PM   #1571
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute

Da li ce neki kanal u SRB prenositi turnir u Sofiji?
Just Do It is online now View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 28th, 2013, 01:02 PM   #1572
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Спорт Клуб, у уторак директан пренос од 16 сати на Спорт Клуб 3
Old Oct 28th, 2013, 04:02 PM   #1573
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute

Quote:
Спорт Клуб, у уторак директан пренос од 16 сати на Спорт Клуб 3
Postoji i sport Klub 3 Mislim da ja imam samo 1 i 2.
Old Oct 28th, 2013, 04:03 PM   #1574
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Just Do It View Post
Postoji i sport Klub 3 Mislim da ja imam samo 1 i 2.
Imaš 3 sigurno.
Old Oct 28th, 2013, 04:13 PM   #1575
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Quote:
Imaš 3 sigurno.
Imam standardni SBB paket, moguce da imam trojku ali je tamo negde daleko iza50 kanala gde nikada ne zalazim, provericu.
Reply

Thread Tools

Posting Rules