Govori srpski da te ceo svet razume! - Page 104 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Aug 25th, 2013, 06:35 PM   #1546
Fighteranovic
Senior Member

Fighteranovic's Avatar

Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Quote:
Originally Posted by Linguae^ View Post
Sad se secam i Jelenine duple nule protiv Ruano Paskval u Pekingu, cini mi se da je i to bilo na Avali.
Ja se najbolje sećam Aninog finala u Luksemburgu, i Jelkinog finala iz Peking

Sabine Lisicki ♦ Maria Sharapova ♦ Petra Kvitova
Jelena Jankovic ♦ Venus Williams

Fighteranovic is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Aug 25th, 2013, 07:33 PM   #1547
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Quote:
Originally Posted by Milan. View Post
Ja se najbolje sećam Aninog finala u Luksemburgu, i Jelkinog finala iz Peking
Linguae^ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 10th, 2013, 04:33 PM   #1548
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute

Bojana Jovanovski/Jelena Janković/Ana Ivanović/Vesna Dolonc/Aleksandra Krunić/Jovana Jakšić/Ivana Jorović/Doroteja Erić/Katarina Jokić/Nina Stojanović/Dejana Radanović/Nikolina Jović/Natalija Kostić/Tamara Čurović/Jelena Dokić/Kristina Mladenović/Andrea Petković
Igorche is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 10th, 2013, 05:08 PM   #1549
Fighteranovic
Senior Member

Fighteranovic's Avatar

Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Igorche View Post

Old Oct 11th, 2013, 05:00 PM   #1550
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Ja imam jedno pitanje: ovde ima dobar broj ljudi iz Srbije koji redovno postuju i ocigledno vrlo posveceno prate tenis i neki ga i vrlo dobro poznaju. Mislim se ko ste vi, ali u smislu da li ste vi mozda bili na putu da se profesionalno bavite tenisom, ili vam je zivot donekle u tenisu? Ne znam puno ljudi u okruzenju koji su ovoliko zainteresovani, donekle sam iznenadjen.
Old Oct 11th, 2013, 05:38 PM   #1551
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute

Ја немам никакве везе са тенисом, чак никада га нисам ни играо (осим на компјутерским игрицама ). Подржавам наше девојке јер мислим да оне то заслужују небитно где се налазе на листи, јер ако oне могу да играју за Србију то је најмање што могу да урадим за њих.

А ти Стефане, да ли се ти бавиш тенисом?
Bojana Jovanovski/Jelena Janković/Ana Ivanović/Vesna Dolonc/Aleksandra Krunić/Jovana Jakšić/Ivana Jorović/Doroteja Erić/Katarina Jokić/Nina Stojanović/Dejana Radanović/Nikolina Jović/Natalija Kostić/Tamara Čurović/Jelena Dokić/Kristina Mladenović/Andrea Petković
Old Oct 11th, 2013, 06:37 PM   #1552
Fighteranovic
Senior Member

Fighteranovic's Avatar

Nemam nikakve veze s tenisom, osim možda po koje partije ponekad... Slažem se da u Srbiji nema puno pravih poznavalaca tenisa i da ga većina gleda iz nekog pomodarstva, ako ćemo iskreno. Nemam ni ja nikog u okruženju s kim bih mogao ozbiljno popričati o tenisu Jednom sam pokušao da objasnim ovima iz razreda razliku između ravne lopte i spinovane, i oni su počeli da se smeju I od tad retko s kim lično pričam o tenisu...

Old Oct 12th, 2013, 08:09 AM   #1553
country flag Dani12
Senior Member

Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute

Pokušavam da naučim srpski

To ne valja

Ne daj se, Dani

Zdravo!
Dani12 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 12th, 2013, 10:29 AM   #1554
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Quote:
Originally Posted by Dani12 View Post
Pokušavam da naučim srpski

To ne valja

Ne daj se, Dani

Zdravo!
Добро ти иде учење

Здраво Дани
Old Oct 12th, 2013, 11:27 AM   #1555
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute

Odgovoriti strancu koji uci srpski na cirilici nije najbolje ideja
Ja sam igrao tenis, bio sam dobar, ali u godinama u kojima sam trenirao (oko 1999) je jednostavno bilo nemoguce odluciti se da tipa prodas stan da bi te roditelji poslali u Ameriku da treniras, jer tada u Srbiji skoro i da nije bilo teniskih strucnjaka, tako da sam po zavrsetku osnovne skole digao ruke od tenisa i posvetio se skoli.
Secam se da smo u srednjoj skoli cesto na casovima igrali zanimljive geografije, bilo je pitanje sportista koji se zove na slovo Š. Niko nije znao a ja stavio Japansku teniserku Šinobu Asagoe, prvo mi niko nije verovao, onda sam na internetu morao da je nadjem da dokazem da postoji, posle su svi bili sokirani koliko pratim tenis i da poznajem skoro sve teniserke iz prvih 500
Just Do It is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 12th, 2013, 12:04 PM   #1556
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Quote:
Originally Posted by Just Do It View Post
Odgovoriti strancu koji uci srpski na cirilici nije najbolje ideja
Ja sam igrao tenis, bio sam dobar, ali u godinama u kojima sam trenirao (oko 1999) je jednostavno bilo nemoguce odluciti se da tipa prodas stan da bi te roditelji poslali u Ameriku da treniras, jer tada u Srbiji skoro i da nije bilo teniskih strucnjaka, tako da sam po zavrsetku osnovne skole digao ruke od tenisa i posvetio se skoli.
Secam se da smo u srednjoj skoli cesto na casovima igrali zanimljive geografije, bilo je pitanje sportista koji se zove na slovo Š. Niko nije znao a ja stavio Japansku teniserku Šinobu Asagoe, prvo mi niko nije verovao, onda sam na internetu morao da je nadjem da dokazem da postoji, posle su svi bili sokirani koliko pratim tenis i da poznajem skoro sve teniserke iz prvih 500
Па да вежба

Јеси ли играо неке турнире, јеси ли играо са неким ко је наставио са тенисом?
Old Oct 12th, 2013, 03:35 PM   #1557
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Ne, ja se nikada nisam bavio tenisom, ali rekreativno da. Sto se tice ovog o prvih 500.
Old Oct 12th, 2013, 06:40 PM   #1558
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute

Quote:
Па да вежба

Јеси ли играо неке турнире, јеси ли играо са неким ко је наставио са тенисом?
Igrao sam turnire, ali nisam nikada upoznao neku tenisku zvezdu posto su ti koji su nesto uspeli bili u Americi, ovi sto su ovde trrenirali su propali
Just Do It is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 13th, 2013, 12:27 AM   #1559
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Ja igram tenis samo sa drugaricama i najgora sam od njih. Sve su visoke oko 1.8 m i ne mogu ni da vratim njihov servis kako treba. Krakate rode!
Old Oct 13th, 2013, 01:20 AM   #1560
country flag Dani12
Senior Member

Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute Dani12 has a reputation beyond repute

Quote:
Добро ти иде учење

Здраво Дани
Hvala!!

Zdravo Igorche Zovem se...Dan. Kako ide?
Dani12 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules