Govori srpski da te ceo svet razume! - Page 101 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old May 14th, 2013, 09:30 PM   #1501
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Zasluzeno nisu prosle, pesma prosek, ali bi prosle da je koncept bio jak, a ne kostimi za male bebe i performans za decje izdanje muzickog takmicenja. Zao mi je iskreno devojaka, zna se da su puno radile i vokalno su izvukle prosek, ali nastup?
Meni je vise zao Crne Gore, oni su rasturili, iako mi se pesma ne dopada, ali su izvukli najbolje, tuzno je videti bivsu Jugu na zacelju.
Linguae^ is online now View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old May 14th, 2013, 09:47 PM   #1502
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute

Dakle, za sledeću godinu treba da počnemo odmah sa spremanjem pesme - VENDI NA EVROVIZIJU!

Taman joj od ove do sledeće Evrovizije daš vremena da napravi novi ultra hit poput legendarnog "Uljeza"

Sabine Lisicki ♦ Maria Sharapova ♦ Petra Kvitova
Jelena Jankovic ♦ Venus Williams

Milan. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old May 14th, 2013, 09:50 PM   #1503
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Flying_pancake View Post
Dakle, za sledeću godinu treba da počnemo odmah sa spremanjem pesme - VENDI NA EVROVIZIJU!

Taman joj od ove do sledeće Evrovizije daš vremena da napravi novi ultra hit poput legendarnog "Uljeza"
Imala bi bolje šanse od ovih. Žao mi je devojaka, Mirna i Nevena znaju da pevaju, ali pesma...
Old May 14th, 2013, 10:04 PM   #1504
Evan James
Senior Member

Evan James's Avatar

Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute

Pesma ko pesma za Evroviziju, po meni jeste ispodprosečna, alu kada sam čuo ostale večeras zaista sam bio ubeđen da će sigurno ući u finale, jer su se makar ritmom izdvojile, ali tako je kako je.

Ja se samo nadam da će njih tri biti jake, jer kao i kada pričamo o tretmanu Ane u medijima, tako i ovde, naši mediji su užasni kada su ovakve stvari u pitanju. Već vidim na netu osvanuli naslovi "Debakl" i slični.
Highest ranking: #1 Current ranking: #11
2005: Canberra 2006: Montreal 2007: Berlin, Los Angeles, Luxembourg 2008: Indian Wells, Roland Garros, Linz 2010: Linz, Bali 2011: Bali
2014: Auckland, Monterrey, Birmingham
Evan James is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old May 14th, 2013, 10:05 PM   #1505
Evan James
Senior Member

Evan James's Avatar

Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute

P.S Danska i Holandija su najbolje, ubedljivo.
2005: Canberra 2006: Montreal 2007: Berlin, Los Angeles, Luxembourg 2008: Indian Wells, Roland Garros, Linz 2010: Linz, Bali 2011: Bali
Old May 14th, 2013, 10:10 PM   #1506
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Leon Daniel View Post
Pesma ko pesma za Evroviziju, po meni jeste ispodprosečna, alu kada sam čuo ostale večeras zaista sam bio ubeđen da će sigurno ući u finale, jer su se makar ritmom izdvojile, ali tako je kako je.

Ja se samo nadam da će njih tri biti jake, jer kao i kada pričamo o tretmanu Ane u medijima, tako i ovde, naši mediji su užasni kada su ovakve stvari u pitanju. Već vidim na netu osvanuli naslovi "Debakl" i slični.
Jbt, kao da su njih tri krive što je pesma krš. A obukli su ih kao klovnove. One jesu talentovane, ali od govana ne možeš pitu da mesiš. Osim ako se ne prezivaš Janković.

Old May 14th, 2013, 10:20 PM   #1507
Evan James
Senior Member

Evan James's Avatar

Kostimi su zaista bili neshvatljivo loši. Prosto ne mogu da verujem da za tri meseca koliko su se pripremali nisu mogli da nađu normalnijeg kreatora da im napravi nešto intrigantnije i lepše za oko. Spram ovog večeras čak i Sarin kostim đavolka sa Beovizije imao bi moju podršku. Kad bolje razmislim, trebale su onako obučene da se pojave u Švedskoj. Ovako su prošle potpuno neprimećene, a stvarno su sve tri odlične...
Old May 14th, 2013, 10:22 PM   #1508
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute

Da li ste primetili Sarin "ulazak u pesmu"?

Old May 14th, 2013, 10:27 PM   #1509
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Mirna je simpatična devojka, Nevena je lepa i zgodna, Sara je bomba. A ovi kostimografi i šminkeri su uspeli da učine da izgledaju kao da su ih isterali iz cirkusa. Tužno.
Old May 14th, 2013, 10:33 PM   #1510
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Šta očekujete od "Naših 3" na Rolan Garosu?

Old May 14th, 2013, 11:10 PM   #1511
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Pa prosle bi u finale da su ostale kao andjeo i djavo, to bar ima ostrinu. Ovo je bilo tunjavo i mlako. Ono sto ne mogu da verujem je da ste bili ubedjeni da cemo proci.
Old May 14th, 2013, 11:11 PM   #1512
country flag Fighterpova
Senior Member

Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future

Obozavao sam PGS i Nevena, Sara i Mirna su mi bili favoriti od pocetka, tako da mozete misliti kako sam se osecao kad su bas njih tri stigle do super finala

Ali zasluzeno nisu prosle. Pesme na maternjem jeziku vise ne prolaze na Evroviziji Jednostavno je tako. Svi sada pevaju na engleskom, ne razumem zasto mi necemo
Fighterpova is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old May 14th, 2013, 11:11 PM   #1513
country flag Fighterpova
Senior Member

Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future

Quote:
Originally Posted by Flying_pancake View Post
Šta očekujete od "Naših 3" na Rolan Garosu?
Realno:

Ana- R4
Jelena- R3
Bojana-R1/R2
Old May 14th, 2013, 11:13 PM   #1514
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Quote:
Originally Posted by Fighterpova View Post
Obozavao sam PGS i Nevena, Sara i Mirna su mi bili favoriti od pocetka, tako da mozete misliti kako sam se osecao kad su bas njih tri stigle do super finala

Ali zasluzeno nisu prosle. Pesme na maternjem jeziku vise ne prolaze na Evroviziji Jednostavno je tako. Svi sada pevaju na engleskom, ne razumem zasto mi necemo
Je l' ovo bese Sarapova fan?
Old May 14th, 2013, 11:15 PM   #1515
country flag Fighterpova
Senior Member

Danska je

Sjajna pesma
Reply

Thread Tools

Posting Rules