Govori srpski da te ceo svet razume! - Page 99 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old May 7th, 2013, 08:04 PM   #1471
Gentleman
Senior Member

Gentleman's Avatar

Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Quote:
Originally Posted by Fighterpova View Post
Zarko
Ja sam pomalo gledao zbog one luckaste devojke Ave. Original.
Advertisement

Old May 7th, 2013, 08:40 PM   #1472
country flag Fighterpova
Senior Member

Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future Fighterpova has a brilliant future

Ava Debil, bila je normalnija u Survivoru

Zarko me je uzasno nervirao u pocetku, ali sam ga zavoleo i drago mi je sto je pobedio.

Nisam imao favorita, nisam nesto toliko gledao ali cestitke
Fighterpova is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old May 8th, 2013, 12:39 AM   #1473
country flag AJDEANA.
Senior Member

AJDEANA.'s Avatar

AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light

Jel vi to i Zarku i Zeljku? Oni su bili bas popularni ovde (u Francuskoj) u jednoj emisiji kao Big Brother.. Ali cuo sam da nesto kao duguju neke pare nekim takmicarima pa su zbog toga otisli za Srb... haha Srpska posla
AJDEANA. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old May 8th, 2013, 06:03 PM   #1474
Gentleman
Senior Member

Gentleman's Avatar

Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute

Hahah, ako i jesu, Žarko je pobedio, dobiće kad se odbiju porezi ja mislim oko 40 hiljada evra, može da vrati i dugove.
Old May 9th, 2013, 12:29 AM   #1475
country flag AJDEANA.
Senior Member

AJDEANA.'s Avatar

AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light

Joj stvarno? Pa lepo! Nije dugo trajao tak Veliki Brat ^^
AJDEANA. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old May 9th, 2013, 08:19 PM   #1476
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute

Srpski mediji

Bitnije je šta su braća nam Hrvati, rekli o Novaku, kako on pleše na traci za trčanje, kako se slikao s kerićem, kako je psovao, kako je izgubio, kako Bugari kuju u zvezde Grigora... A vest o Aninom prolasku u četvrtfinale nije zaslužila ni da bude na zabačenom kutku na naslovnici

W. Faulkner
Milan. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old May 9th, 2013, 10:04 PM   #1477
Gentleman
Senior Member

Gentleman's Avatar

Mene najviše nervira to što je B92 uzeo prava samo za ATP Masterse i tako već godinama, samo Novak se prati i računa. Zašto se zanemaruju uspesi devojaka? Pa Ana je bila prva na svetu pre svih ostalih pa i Novaka. Nadam se da će uskoro, kada Ana bude počela često da niže plasmane u završnice turnira i mediji promeniti odnos prema WTA i ženskom tenisu uopšte.
Old May 9th, 2013, 10:36 PM   #1478
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Quote:
Originally Posted by Leon Daniel View Post
Mene najviše nervira to što je B92 uzeo prava samo za ATP Masterse i tako već godinama, samo Novak se prati i računa. Zašto se zanemaruju uspesi devojaka? Pa Ana je bila prva na svetu pre svih ostalih pa i Novaka. Nadam se da će uskoro, kada Ana bude počela često da niže plasmane u završnice turnira i mediji promeniti odnos prema WTA i ženskom tenisu uopšte.
Ovde nisi u pravu, Novak je osvojio GS pre Ane i imao je mnogo jacu konkurenciju da dodje do prvog mesta, plus znas i da je Zistin tada napustila tenis. Sto se tice B92, ne znam sto se bunis, imas Sport Klub i za ATP i za WTA i nema frke, a sto se tice medija, muski sport ce uvek biti popularniji od zenskog gde god, to je cista logika, samo se slazem da su Anu i Jelenu previse i izmaltretirali i zanemarili, mada su i one dopustile svojim karijerama previse oduska.
Linguae^ is online now View My Blog!   Reply With Quote
Old May 9th, 2013, 10:51 PM   #1479
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Ma, pusti ih. Pre nekoliko godina devojke igraju jedna protiv druge polufinale Indijan Velsa, a gamad ne prenosi. Kasnije se izvinjavali, kao ES ponudio nerazumnu cifru za otkup prava. Ana je prva od naših tenisera stigla do četvrtfinala GS-a, Jelena je prva stigla do polufinala, pa je onda Ana prva stigla do finala. Nisu za to dobile ni deo pažnje i priznanja koje je Novak dobio kad je počeo da ostvaruje slične rezultate. Jelena je čak rekla da se političari nisu udostojili da joj čestitaju na polufinalu USO-a. Jbt, najveći uspeh našeg tenisa posle Monike Seleš, a oni se nisu udostojili da joj čestitaju. S druge strane, Novaka snimaju i kad ide da glasa, svi se brinu za koga će Novak glasati, da li će podržati Smorisa ili Diplomislava. Neće se to nikad promeniti. Možda i hoće, ako jednog dana budemo imali fantastičnu žensku fudbalsku reprezentaciju, sposobnu da nešto osvoji. To bi bio fin šamar.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old May 9th, 2013, 10:54 PM   #1480
Gentleman
Senior Member

Gentleman's Avatar

Novak ima toliku podršku kod nas da osećam da mu moj glas nije neophodan, tako da koristim svaku priliku da branim devojke i podsećam na to da imamo 2 igračice koje su bile #1. To kao da su mnogi zaboravili.
Old May 9th, 2013, 11:00 PM   #1481
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Novak ima toliku podršku kod nas da osećam da mu moj glas nije neophodan, tako da koristim svaku priliku da branim devojke i podsećam na to da imamo 2 igračice koje su bile #1. To kao da su mnogi zaboravili.
Kad pogledaš one komentare po novinama, jasno ti je koliko ljudi olako shvataju ženske sportove. Čim Ana i Jelena izgube, odmah su manekenke, zrele za udaju, rađanje dece, mesto im je kraj šporeta, u jednoj ruci varjača, u drugoj metla i sl. A nimalo ne pomažu ni stručni komentari i konstruktivne kritike Jelene Genčić. Umesto da podržava ženski sport, ona vuče po blatu devojke, a Novaka stavlja na pijedestal. Svi znamo da je on bolji, ali i one su izuzetno uspešne.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old May 9th, 2013, 11:18 PM   #1482
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute

Ja ne znam zašto smo, ili bolje rečeno su, napravili od NĐ svetitelja, branioca srpskog čojstva i junaštva u svetu itd. Treba da se što pre prizemlje, jer imam neki osećaj da će Noletov pad biti mučan (nznm zašto ). I da dodam, ne daj bože da pohvališ Dimitrova da je bio bolji (uzimam ovo samo kao primer) odmah si izdajnik svetoga srpskoga roda i sl. PatriJota koliko voleš
Malo pažnje ne bi škodilo, ipak je ona jedina ostala u Madridu, ali čini mi se da Novakov lobi tim izuzetno dobro radi čim su stvorili maltene neku vrstu "kulta vođe" kod Srba... Jelenin uspeh u Majamiju i Čarstonu propratili su kao da je ušla u finale i polufinale 25-ice, a ne Premijera... Da ne nabrajam i gore slučajeve naslovi za FED kup, predaje mečeva i sada već u "analima srpskog tenisa" slikanje s Klintonom... Koji medij se oglasio da iskritikuje Janka, jer dok su Ziki i Ika junački pobeđivali BB on se sa Biljom šektao po Fw u Bg? NIKO

Mislim starno...

W. Faulkner
Old May 10th, 2013, 12:16 AM   #1483
country flag ce
Senior Member

ce's Avatar

ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute

Danas sam bas trazio u Novostima clanak da se Ana plasirala u QF ... Jeeeedva sam ga nasao
Old May 10th, 2013, 12:17 AM   #1484
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

^ O tome pričam

W. Faulkner
Old May 10th, 2013, 12:56 AM   #1485
country flag Joana
Senior Member

Joana's Avatar

Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Kad pogledaš one komentare po novinama, jasno ti je koliko ljudi olako shvataju ženske sportove. Čim Ana i Jelena izgube, odmah su manekenke, zrele za udaju, rađanje dece, mesto im je kraj šporeta, u jednoj ruci varjača, u drugoj metla i sl. A nimalo ne pomažu ni stručni komentari i konstruktivne kritike Jelene Genčić. Umesto da podržava ženski sport, ona vuče po blatu devojke, a Novaka stavlja na pijedestal. Svi znamo da je on bolji, ali i one su izuzetno uspešne.
Meni je jasno da ženski sport nikada neće biti popularan kao muški i sa tim sam se odavno pomirila, ali kod nas se totalno preteruje. Nisu samo Jelena i Ana u toj poziciji, tu su recimo i odbojkašice. Kad pobeđuju, onda su naš ponos, lepotice i gracije, kad gube, onda su guske i glupače koje samo misle na onu stvar - setimo se komentara u toku Olimpijade. No dobro, na njih makar neko i obraća pažnju, nisu kao mučene košarkašice za koje ama baš nikog nije briga. Ili rukometašice, ja sam bila užasno ogorčena kad su onolike naše igračice otišle da igraju za Crnu Goru (pa onda i osvojile srebro na OI i zlato na EP!), ali opet - sve one kažu da su u CG voljene, cenjene i poštovane, dok u Srbiji niko ne bi znao ko su. I jbg, šta da kaže čovek, stvarno je tako.

Plus se mnoge stvari jako brzo zaboravljaju. Kad je Jelena došla do finala u Čarlstonu, čak su se i neki teniski komentatori ponašali kao da je Teodora Mirčić došla do finala, u fazonu, otkud sad ona tu?! Mislim, odavno Jelena nije ono što je bila, ali nekada jeste bila jedna od najboljih teniserki na svetu, a ko se sad toga seća...
Joana is offline View My Blog!   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules