Govori srpski da te ceo svet razume! - Page 97 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old May 5th, 2013, 01:11 AM   #1441
country flag AJDEANA.
Senior Member

AJDEANA.'s Avatar

AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Quote:
Originally Posted by Flying_pancake View Post
I neke statistike radi, poslednji put kad su se sastale u 2K Madrida, Ana prošla u PF Rima, a Jelena u F Nadam se da će istorija ponoviti
Statistika jeee
AJDEANA. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old May 5th, 2013, 01:17 AM   #1442
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Ana osvaja Madrid, Jelena Rim.
Linguae^ is online now View My Blog!   Reply With Quote
Old May 5th, 2013, 01:29 AM   #1443
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute

Ling. i za koga na kraju navijaš u narednom meču pošto ih voliš obe?

V. Petković Dis
Milan. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old May 5th, 2013, 02:23 AM   #1444
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Quote:
Ling. i za koga na kraju navijaš u narednom meču pošto ih voliš obe?
Moras da priznas da ova gore recenica - ako bar nista drugo, onda bar lepo izgleda, tako da ocigledno za Anu.
Old May 5th, 2013, 02:39 AM   #1445
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Linguae^ View Post
Moras da priznas da ova gore recenica - ako bar nista drugo, onda bar lepo izgleda, tako da ocigledno za Anu.
Hahaha Jel to u fazonu "U teoriji možda lepo zvuči, malčice je drukčije u praksi" ?

V. Petković Dis
Old May 5th, 2013, 01:01 PM   #1446
country flag Brena
Senior Member

Brena's Avatar

Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute

Ja nekako imam osećaj da će u treće kolo proći Betani Matek. E sad, to što su moji predosećaji nepogrešivo pogrešni, to je već druga stvar.

By Harold Pinter&Brena

''Man up or go home.''

''Who cares? Hahahahahaha!''
Brena is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old May 5th, 2013, 03:21 PM   #1447
country flag Joana
Senior Member

Joana's Avatar

Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute Joana has a reputation beyond repute

Biće to dobar meč između Matek i Skipers! ( )
Joana is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old May 5th, 2013, 03:25 PM   #1448
country flag Brena
Senior Member

Brena's Avatar

Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute Brena has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Joana View Post
Biće to dobar meč između Matek i Skipers! ( )

Pa Ana cak nije ni kriva, Matek stvarno igra dobro, ali Jelena je stvrano retard.

By Harold Pinter&Brena

''Man up or go home.''

''Who cares? Hahahahahaha!''
Brena is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old May 5th, 2013, 06:21 PM   #1449
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Nema srpskog derbija u Madridu? NE Nikad im ovo neću oprostiti

V. Petković Dis
Old May 5th, 2013, 08:12 PM   #1450
Gentleman
Senior Member

Gentleman's Avatar

Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute

Quote:
Nema srpskog derbija u Madridu? NE Nikad im ovo neću oprostiti
IM? Ana je svoj deo posla odradila.
Old May 5th, 2013, 08:19 PM   #1451
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Madrid je go*no od turnira i ja razumem svoju Jelenu sto danas nije htela da se ponizava da daje sve od sebe na onoj narandzastoj travi.
Ani zelim sve najbolje, ali prvo da vidim kako Sanel uopste igra trenutno. Valjda ce biti lajv strim.
Old May 5th, 2013, 08:37 PM   #1452
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Quote:
Originally Posted by Leon Daniel View Post
IM? Ana je svoj deo posla odradila.
Ups, JOJ

V. Petković Dis
Old May 5th, 2013, 08:44 PM   #1453
Gentleman
Senior Member

Gentleman's Avatar

Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute Gentleman has a reputation beyond repute

Ja sam poprilično miran pred duel sa Scheepers, mada ja sam bio miran i pred duel sa Mattek Sands, znao sam da je najopasnija kvalifikantkinja, ali sam bio ubeđen da će je Ana pobediti ovog puta, jer je mentalno snažnija nego što je bila i polako počinje da naplaćuje stare dugove od svojih protivnica. Iskreno, ono što ja čekam je duel sa Radwanskom u trećem kolu. To je real deal. Na šljaci, uz novi profil igre Ane Ivanović, sa doziranom agresivnošću i dobrim slajsevima, Ana bi morala da pobedi u dva seta. To želim to čekam.
Old May 6th, 2013, 12:00 AM   #1454
country flag AJDEANA.
Senior Member

AJDEANA.'s Avatar

AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light AJDEANA. is a glorious beacon of light

Quote:
Ja sam poprilično miran pred duel sa Scheepers, mada ja sam bio miran i pred duel sa Mattek Sands, znao sam da je najopasnija kvalifikantkinja, ali sam bio ubeđen da će je Ana pobediti ovog puta, jer je mentalno snažnija nego što je bila i polako počinje da naplaćuje stare dugove od svojih protivnica. Iskreno, ono što ja čekam je duel sa Radwanskom u trećem kolu. To je real deal. Na šljaci, uz novi profil igre Ane Ivanović, sa doziranom agresivnošću i dobrim slajsevima, Ana bi morala da pobedi u dva seta. To želim to čekam.
Jep, slazem se sto se tice meca sa Radwanskom. Vidi se da ona uopste ne voli da igra na slaci, i ne voli da igra protiv "pre" agresivne igracice kao sto je Ana. Danas je imala ipak dosta problema protiv Pironkove (pogotovo u 2og setu) i mogla je lako da ga i izgubi. Ako Ana igra svoj 100%, to ce biti pobeda pa cak i ako Aga igra 100%.

Ali prvo ova South Afrikanka koja dosla niotkuda.
AJDEANA. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old May 6th, 2013, 12:16 AM   #1455
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Ne volim da trčim pred rudu, sačekajmo da Aga i Ana dobiju svoje mečeve. Ako do duela dođe, Ana neće dobiti meč uz pomoć slajseva i improvizacije. To je samoubistvo protiv Age. Ana mora da servira dobro, da napada Agin servis, da ne dozvoli Agati da joj teroriše bekhend itd. Verujem da je Ana tu lekciju naučila iz prethodnih mečeva sa njom, ne znam jedino koliko je trenutno u stanju da sprovede tu taktiku. Trebalo bi da jeste.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules