Diskusije na srpskom jeziku - Page 45 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Jan 4th, 2013, 03:28 PM   #661
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of
Re: Diskusije na srpskom jeziku

Quote:
Originally Posted by Flying_pancake View Post
Neću sutra da čujem da nas menja Australija u finalu
Ja ne mogu da prezivim taj scenario jos jednom Smorila sam se najstrasnije pre dve godine Sad me uhvatio neki trip da nije napravila neki nagli pokret pred kraj meca
Iva87 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Jan 4th, 2013, 03:59 PM   #662
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Ovako, ja sam mislio da oni lepo odustanu od tog miksa i da se lepo pripreme za sutrasnje duele, ali oni su odlucili da igraju! Onda mi je palo na pamet da mogu samo da se zezaju, ali opet to oduzima energiju i treba se odmoriti za sutra. Sa druge strane, Malekova i onaj Australijanac su ipak ozbiljno igrali, pogotovo onaj mali, stvarno su hteli da pobede, i mec nikako da se zavrsi. Koliko su im samo poena Nole i Ana prepustili, a oni njima nista! Uplasio sam se i ja za Anu na kraju, ali mislim da je bila samo preumorna. Miks je bio interesantan, prava zabava, ali mozda je trebalo odmoriti. Ok, Bog je uz nas, sutra hocemo titulu odmah posle drugog meca.
Linguae^ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 4th, 2013, 04:04 PM   #663
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Iva87 View Post
Ja ne mogu da prezivim taj scenario jos jednom Smorila sam se najstrasnije pre dve godine Sad me uhvatio neki trip da nije napravila neki nagli pokret pred kraj meca
Jooj 2011. taj osećaj je bio... neću da se prisećam , valjda se nije povredila,
Milan. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 4th, 2013, 04:17 PM   #664
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Ma, nije povreda. Mislim da joj se malo slošilo u trenutku.
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 4th, 2013, 04:20 PM   #665
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Ma, nije povreda. Mislim da joj se malo slošilo u trenutku.
Možda joj se slošilo kad je čula da će igrati protiv Verdaska
Old Jan 4th, 2013, 04:41 PM   #666
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Možda joj se slošilo kad je čula da će igrati protiv Verdaska
Onda je ne krivim.

Trebaju nam oni gifovi sa imitacijama, to je bilo genijalno.
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 4th, 2013, 07:47 PM   #667
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Koliko čitam, domaći i strani mediji, nikom neće bitno finale, kao finale Hopman kupa, nego to što će Ana igrati protiv Verdaska, i ja želim da vidim kako će izgledati momenat na kraju miksova kad bude vreme da se izljube i pozdrave s protivnikom
Old Jan 4th, 2013, 08:12 PM   #668
Ana'sProcess
Senior Member

Ana'sProcess's Avatar

Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute Ana'sProcess has a reputation beyond repute

Nakon što sam čuo vremensku prognozu na RTS, bilo mi je jasno zašto je Ana imala taj čudan trenutak nakon meča. Ljudi u Pertu je danas bilo 38 stepeni (verovatno u hladu budući da je u nekim delovima Australije bilo i neverovatnih 48), to je previše. Verovatno je bila umorna plus ta temperatura vazduha a usput se malo i smorila jer je Novak produžavao meč pred kraj svojim dobacivanjima sa Malekovom. Nadam se da je samo to bilo u pitanju, kratkotrajni umor koji je osetila zbog toplote i iscrpljenosti. Novak joj je možda tada govorio nešto poput "Zašto mi nisi rekla?" ili slično, pa je to mogući razgovor između njih u tim trenucima kada se Ana osetila loše i prekrila glavu.

U svakom slučaju, Anu treba razumeti. Ona je toliko radila, toliko je vremena bilo potrebno da samo počne da stiče sigurnost u svoju igru, plaši se povreda jer su bile česte u prošlosti i naravno nije želela da rizikuje zezajući se na terenu. Nadam se da je sve u redu i da će sutra ubeležiti novu pobedu.

Hvala svima na lepim željama!
Highest ranking: #1 Current ranking: #10
2005: Canberra 2006: Montreal 2007: Berlin, Los Angeles, Luxembourg 2008: Indian Wells, Roland Garros, Linz 2010: Linz, Bali 2011: Bali 2014: Auckland, Monterrey, Birmingham
Ana'sProcess is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 4th, 2013, 08:59 PM   #669
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Quote:
Koliko čitam, domaći i strani mediji, nikom neće bitno finale, kao finale Hopman kupa, nego to što će Ana igrati protiv Verdaska, i ja želim da vidim kako će izgledati momenat na kraju miksova kad bude vreme da se izljube i pozdrave s protivnikom
Mani nas miksa, nije valjda da zelis da Nole izgubi od Verdaska ili Ana od Garigezove, sta ti je.
Old Jan 4th, 2013, 09:00 PM   #670
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Quote:
Originally Posted by Linguae^ View Post
Mani nas miksa, nije valjda da zelis da nole izgubi od Verdaska ili Ana od Garigezove, sta ti je.
Ja mislim da će se igrati miksovi, iako ne bude rezultatskog značaja... Ne daj Bože da izgube...
Old Jan 4th, 2013, 09:03 PM   #671
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Quote:
Ja mislim da će se igrati miksovi, iako ne bude rezultatskog značaja... Ne daj Bože da izgube...
Nece se igrati miks ako zavrse posao posle singlova.
Old Jan 5th, 2013, 03:47 PM   #672
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Ja još ne verujem
Old Jan 5th, 2013, 05:21 PM   #673
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Pa kad nas nece, picku materinu.
Old Jan 5th, 2013, 06:54 PM   #674
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of

"Što se tebe Ana tiče, hvala ti što si od svih koje si mogla izabrala mene. Ja imam samo tebe. Treći put igramo zajedno, nismo uspeli da osvojimo titulu, nadam se da ćemo sledeći put uspeti"

Lepo od Novaka... Meni je ovom recenicom izmamio osmeh Nadam se da zaista to misli i da se ne ljuti na Ana sto nije pruzila ni pristojnu igru danas.

Bas mi je krivo
Iva87 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 5th, 2013, 07:04 PM   #675
country flag Nena_xxx
Senior Member

Nena_xxx's Avatar

Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold

Bas bzvz poraz... Ali Verdasko je u nekim momentima stvarno preterao sa jacinom udaraca. Evidentno da stare rane jos bole...
Nena_xxx is offline View My Blog!   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules