Diskusije na srpskom jeziku - Page 44 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Jan 1st, 2013, 08:46 PM   #646
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of
Re: Diskusije na srpskom jeziku

SRECNA NOVA GODINA drustvo Svima sve najlepse
Iva87 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Jan 2nd, 2013, 03:06 PM   #647
Evan James
Senior Member

Evan James's Avatar

Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute

Društvo da li ste primetili Anin servis, Aninu igru na mreži? Sjajno. Ona je heroj dana, zasenila je sve ostale na terenu. Ako se po jutru dan poznaje, 2013. biće konačno godina njenog povratka, ne samo u top 10 jer verujem da će se to brzo desiti, nego i u top 5. Korak po korak, danas je bila odlična.
Highest ranking: #1 Current ranking: #11
2005: Canberra 2006: Montreal 2007: Berlin, Los Angeles, Luxembourg 2008: Indian Wells, Roland Garros, Linz 2010: Linz, Bali 2011: Bali
2014: Auckland, Monterrey, Birmingham
Evan James is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 2nd, 2013, 04:51 PM   #648
country flag Nena_xxx
Senior Member

Nena_xxx's Avatar

Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold Nena_xxx is a splendid one to behold

Super je danas odigrala, mislim da ce joj ova partija dosta znaciti za samopouzdanje. Nema sta, ako se po jutru dan poznaje...
Nena_xxx is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 3rd, 2013, 10:13 PM   #649
Evan James
Senior Member

Evan James's Avatar

Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute Evan James has a reputation beyond repute

Ljudi, glasajte za Anu ovde http://www.tennisforum.com/showthread.php?t=472801

Goerges, Sharapova i Kirilenko su trenutno ispred Ane u ovoj anketi, a to tako ne odgovara istini. Glasajte, zna se ko je hot No 1!
2005: Canberra 2006: Montreal 2007: Berlin, Los Angeles, Luxembourg 2008: Indian Wells, Roland Garros, Linz 2010: Linz, Bali 2011: Bali
Old Jan 3rd, 2013, 10:19 PM   #650
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Leon Daniel View Post
Ljudi, glasajte za Anu ovde http://www.tennisforum.com/showthread.php?t=472801

Goerges, Sharapova i Kirilenko su trenutno ispred Ane u ovoj anketi, a to tako ne odgovara istini. Glasajte, zna se ko je hot No 1!
Rezultati tih anketa nikada ne odgovaraju istini, sve se svodi na to ko ima više navijača.
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 4th, 2013, 01:39 PM   #651
Evan James
Senior Member

Evan James's Avatar

Lepa Anina pobeda, ne desava se cesto da se mec zavrsi za malo vise od pola sata. Obecavajuce, ali mora biti oprezna, jer Garrigues jeste bolja od sve tri igracice koje je Ana lako pobedila ovih dana. Verujem da ce pobediti, ali samo neka odrzi koncentraciju na visokom nivou.

Kad smo kod koncentracije, da li vam se čini da se Ana malo naljutila na Novaka pred kraj dubl meča? Bilo je to sve zabavno za gledati, ali ja potpuno razumem Anu. Novak je neko ko je siguran u sebe vec ravno dve cele sezone, prvi je, pobeđuje i njemu su ovakvi mečevi usputni i može da se šali. Ana je sa druge strane prošla kroz jako težak period po njen tenis koji je trajao duže nego što smo svi mislili i njoj je sada kada joj je forma u velikom usponu, svaki meč važan. Pretpostavljam da bi volela da je malo više mogla da vežba voleje i servis i tokom dubla, ali to nije bilo moguce jer je Novak sve pretvorio u veliko zezanje. Ne krivim ga, bilo je interesantno, ali mislim da Ani to i nije baš prijalo, možda do neke granice, ali pred kraj je vec verovatno želela što pre da ode da odmori i potom razgovara sa Nigelom koji joj je pretpostavljam rekao da dublove koristi da vežba igru na mreži. Tako mi se makar čini, da nije bila baš najsrećnija celokupnim Novakovim stavom prema meču. Razumem je.

U svakom slučaju, želim joj sreću sutra protiv Garriguesove. Ja nažalost neću moći da gledam jer me čeka važan intervju za početak internacionalne karijere. Nadam se da će cela ova godina biti lepa kao i njen pocetak, i za Anu i za mene.
Old Jan 4th, 2013, 01:47 PM   #652
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Ona se jeste na kraju smorila, ali ne mislim da je zbog toga što je htela da vežba voleje. Bilo je kasno, mislim da je htela da završi meč i da spava, a Novaku je bilo do šale.
Old Jan 4th, 2013, 01:57 PM   #653
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of Iva87 has much to be proud of

I ja sam primetila Aninu cudnu reakciju na kraju. Cak sam se uplasila da se nije povredila. To mi je prvo palo na pamet

@Leon Daniel

Srecno
Old Jan 4th, 2013, 02:35 PM   #654
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Iva87 View Post
I ja sam primetila Aninu cudnu reakciju na kraju. Cak sam se uplasila da se nije povredila. To mi je prvo palo na pamet

@Leon Daniel

Srecno
Jel si slušala kad je Nole rekao, da će da je odvede da jede, stavi u krevet da spava da se ne bi povredila, ja sam se valjao od smeha

@Leon Daniel

Srećno i od mene
Milan. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Jan 4th, 2013, 02:46 PM   #655
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

Quote:
Originally Posted by Flying_pancake View Post
Jel si slušala kad je Nole rekao, da će da je odvede da jede, stavi u krevet da spava da se ne bi povredila, ja sam se valjao od smeha
Da, da to je bilo jako smesno

Kada su zavrsili mec Ana je sela na stolicu i prekrila lice rukama i par trenutaka kasnije kamera je uhvatila Novaka kako stoji iznad nje i govori joj nesto... To mi je bilo cudno.

Ma ja sam vec istraumirana sa tim njenim povredama Dok su davali intervju je delovala ok, raspolozeno
Old Jan 4th, 2013, 02:53 PM   #656
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute

Quote:
Da, da to je bilo jako smesno

Kada su zavrsili mec Ana je sela na stolicu i prekrila lice rukama i par trenutaka kasnije kamera je uhvatila Novaka kako stoji iznad nje i govori joj nesto... To mi je bilo cudno.

Ma ja sam vec istraumirana sa tim njenim povredama Dok su davali intervju je delovala ok, raspolozeno
A sve povrede su pocele nakon povrede palca u 2008.
Old Jan 4th, 2013, 03:05 PM   #657
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Quote:
to je baš bilo nejasno. ne znam da li je umor.
Old Jan 4th, 2013, 03:16 PM   #658
country flag Iva87
Senior Member

Iva87's Avatar

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
to je baš bilo nejasno. ne znam da li je umor.
Valjda je samo zelela sto pre da ode da se odmori jer bilo je vec kasno. Zanimljivo je da je kada je izlazila samo prosla i nije potpisivala autograme fanovima
Old Jan 4th, 2013, 03:17 PM   #659
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Quote:
Valjda je samo zelela sto pre da ode da se odmori jer bilo je vec kasno. Zanimljivo je da je kada je izlazila samo prosla i nije potpisivala autograme fanovima
Neću sutra da čujem da nas menja Australija u finalu
Old Jan 4th, 2013, 03:23 PM   #660
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Quote:
mislim da se vratila da podeli neke autograme.
Reply

Thread Tools

Posting Rules