Govori srpski da te ceo svet razume! - Page 90 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Dec 15th, 2012, 02:25 PM   #1336
country flag Bart
Senior Member

Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Ljudi iz Novog Sada, trebam vase misljenje. Da li znate Hotel Veliki? Citao sam puno pozitivne komentare o ovom hotelu na internetu. Tako ja mislim da ovaj hotel je dobar. Moja druga opcija je Hotel Vojvodina. Mislim da ovaj hotel ima najbolju lokaciju (na Trgu Slobode) ali ja nemam puno informacije o ovom hotelu Da li mislite ili da li imate druge sugestije za mene? Hvala puno!

Ok, I hope that at least 1 person somehow understands what I tried to say here
Bart is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Dec 15th, 2012, 02:37 PM   #1337
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Bart View Post

Odlican ti je srpski, svi su razumeli sta si rekao
Bojana Jovanovski/Jelena Janković/Ana Ivanović/Vesna Dolonc/Aleksandra Krunić/Jovana Jakšić/Ivana Jorović/Doroteja Erić/Katarina Jokić/Nina Stojanović/Dejana Radanović/Nikolina Jović/Natalija Kostić/Tamara Čurović/Jelena Dokić/Kristina Mladenović/Andrea Petković
Igorche is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Dec 15th, 2012, 03:29 PM   #1338
country flag Bart
Senior Member

Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Igorche View Post
Odlican ti je srpski, svi su razumeli sta si rekao
Moj srpski nije odlican, ali ja pokusavam
Old Dec 15th, 2012, 03:30 PM   #1339
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Ljudi iz Novog Sada, trebam vase misljenje. Da li znate Hotel Veliki? Citao sam puno pozitivne komentare o ovom hotelu na internetu. Tako ja mislim da ovaj hotel je dobar. Moja druga opcija je Hotel Vojvodina. Mislim da ovaj hotel ima najbolju lokaciju (na Trgu Slobode) ali ja nemam puno informacije o ovom hotelu Da li mislite ili da li imate druge sugestije za mene? Hvala puno!

Pogledala sam sad šta nude. Vojvodina ti je u odnosu na Veliki bolja jedino zbog lokacije i zbog toga što možeš da iznajmiš jednokrevetnu sobu, a u hotelu Veliki nemaju dvokrevetne.

Šta misliš o ovom hotelu? Odlična je lokacija, dobro je ocenjen, imaju jednokrevetne sobe, a bašta im je prelepa (ja leti ponekad odem tamo sa tatom na ručak).
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Dec 15th, 2012, 03:31 PM   #1340
country flag Wert.
Senior Member

Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute

Quote:

Hvala puno

Hvala mnogo.
Wert. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Dec 15th, 2012, 03:34 PM   #1341
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute

Quote:
Moj srpski nije odlican, ali ja pokusavam
Dobro mozda nije odlican ali je skoro odlican bitno je da svi razumemo sta pricas.
Bojana Jovanovski/Jelena Janković/Ana Ivanović/Vesna Dolonc/Aleksandra Krunić/Jovana Jakšić/Ivana Jorović/Doroteja Erić/Katarina Jokić/Nina Stojanović/Dejana Radanović/Nikolina Jović/Natalija Kostić/Tamara Čurović/Jelena Dokić/Kristina Mladenović/Andrea Petković
Igorche is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Dec 15th, 2012, 04:13 PM   #1342
country flag Bart
Senior Member

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Pogledala sam sad šta nude. Vojvodina ti je u odnosu na Veliki bolja jedino zbog lokacije i zbog toga što možeš da iznajmiš jednokrevetnu sobu, a u hotelu Veliki nemaju dvokrevetne.

Šta misliš o ovom hotelu? Odlična je lokacija, dobro je ocenjen, imaju jednokrevetne sobe, a bašta im je prelepa (ja leti ponekad odem tamo sa tatom na ručak).
Ja nisam znao da veliki nema jednokrevetnu sobu, ja cu morati partnera

Ovaj hotel izgleda lep. Ja ne mogu da odlucim

Last edited by Bart : Dec 15th, 2012 at 04:37 PM.
Old Dec 15th, 2012, 04:39 PM   #1343
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Ovaj hotel izgleda lepo. Ja Ne mogu da se odlucim

Popravljaš se. Sad možeš da sastaviš više rečenica. Kako učiš i vežbaš?

Inače, da bi se odlučio, moraš znati šta hoćeš. Šta ti je bitno u vezi sa smeštajem, osim lokacije?
Old Dec 15th, 2012, 04:40 PM   #1344
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Quote:
Ja nisam znao da veliki nema jednokrevetnu sobu, ja cu morati partnera
Pa, nađi cimera. Ili cimerku.
Old Dec 16th, 2012, 01:18 PM   #1345
country flag JJ Expres
Senior Member

JJ Expres's Avatar

JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute

Nadam se da su organizatori ovog Evropskog prventsva naucili lekciju , i da ce karte za Svetsko prventstvo sledece godine biti DOSTA povoljnije nego ove.Juce je najjeftinija karta kostala 1,2k i posle se pitaju zasto ljudi ne dolaze
kad jedna cetvoroclana porodica mora da plati 5k da bi gledala polufinale sledece godine pamet u glavu pa uraditi nesto kao sa Istanbulom u tenisu, bolje dati jeftinije karte i popuniti sve nego biti pohlepan i imati prazne tribine.

Inace juce sam bio na utakmici i tribine su 75% bile ispunjene medjutim bilo je dosta madjara,norvezana, o crnogorcima da ne komentarisem,medjutim preterivanje je reci da ih je bilo vise od nas i da su bili glasniji jer to jednostavno nije istina
JJ Expres is online now View My Blog!   Reply With Quote
Old Dec 16th, 2012, 01:27 PM   #1346
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Je l' neko gleda PGS ili sam samo ja navučena na taj retardirani šou?
Old Dec 16th, 2012, 03:01 PM   #1347
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Zar nisi mogao jednom kartom zauzeti cetiri mesta?!
Linguae^ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Dec 16th, 2012, 03:01 PM   #1348
Milan.
Senior Member

Milan.'s Avatar

Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute Milan. has a reputation beyond repute

Ja stvarno ne znam sta je s nama vise, ne kazem da je 4. mesto lose, ali ih je mnogo u ovoj godini, mozda je to do mentaliteta ili do ne znam cega ali toliko 4. mesta je previse Nole, Arunovic, Dudas, Cavic, Rukometasice i juniorke i seniorke... ne znam vise
Milan. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Dec 16th, 2012, 03:02 PM   #1349
country flag JJ Expres
Senior Member

JJ Expres's Avatar

JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute JJ Expres has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Linguae^ View Post
Zar nisi mogao jednom kartom zauzeti cetiri mesta?!
ako mene pitas, ne razumem pitanje :S?
JJ Expres is online now View My Blog!   Reply With Quote
Old Dec 16th, 2012, 03:05 PM   #1350
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Quote:
Originally Posted by JJ Expres View Post
ako mene pitas ne razumem pitanje :S?
Oprosti, ja nisam skontao sistem.
Linguae^ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules