Govori srpski da te ceo svet razume! - Page 86 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Nov 12th, 2012, 11:48 PM   #1276
country flag ce
Senior Member

ce's Avatar

ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute ce has a reputation beyond repute
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

ce is offline View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Nov 15th, 2012, 08:16 PM   #1277
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute

Niko ne spominje slucaj manekenke i misicavog, 160cm visokog kompleksasa?
Just Do It is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Nov 15th, 2012, 08:27 PM   #1278
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Mozda zato sto nismo iz Novog Sada?
Ti si bese iz Novog Sada, je l' da? Verujem da vam je to glavna tema.
Linguae^ is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Nov 15th, 2012, 08:45 PM   #1279
country flag Wert.
Senior Member

Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute

O cemu se radi?

Ja Sam Iz Uzica.
Wert. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Nov 15th, 2012, 08:48 PM   #1280
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Linguae^ View Post
Mozda zato sto nismo iz Novog Sada?
Ti si bese iz Novog Sada, je l' da? Verujem da vam je to glavna tema.
Quote:
Originally Posted by Wert. View Post
O cemu se radi?

Ja Sam Iz Uzica.
Da li vi gledate RTS ili citate bilo koje novine? Clanci o ubistvu te devojke je imao preko 1000 komentara, toliko ne bi imalo ni da se Dacic posere Nikolicu na glavu ... u skupstini.
Clanak
Old Nov 15th, 2012, 08:50 PM   #1281
country flag Wert.
Senior Member

Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute

daj link
Old Nov 15th, 2012, 08:52 PM   #1282
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

^ Eno ti gore, klikni na clanak. Ovo je njegova slika
Old Nov 15th, 2012, 08:56 PM   #1283
country flag Wert.
Senior Member

Kakav krimi rad...
Old Nov 15th, 2012, 09:04 PM   #1284
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute

Kakav bolesnik, sta mu bi pa da ubije ovako lepu devojku?

Ja ne placam pretplatu pa i ne gledam RTS mada retko kad i gledam TV.

Tennis Tipping
TITLES
Singles:
2012: CH Quanzhou, CH Charlottesville
Doubles: 2011: CH Antalya (W/coolfish1103) 2013: CH Andrezieux-Boutheon (W/kfh_9118) 2014: WTA Linz, CH Asuncion (W/kfh_9118), CH Ankara (W/Michael!)
Igorche is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Nov 15th, 2012, 10:57 PM   #1285
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Evo ovde u Beogradu neka pala s treceg sprata na kola, a izgleda nista joj nije bilo, hitna pomoc je svirala k'o luda.
A sto se tice tog ubistva u NS, meni je to sve kao dobar dan, danas u Srbiji stalno neko nekog ubija, masakrira, kolje, itd. To se relativno stalno desava, a ja nisam cuo da je on nju nesto brutalno ubio, jednostavno obicno ubistvo s predumisljajem. Te stvari se desavaju, nazalost.
Old Nov 16th, 2012, 12:02 AM   #1286
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Just Do It View Post
Da li vi gledate RTS ili citate bilo koje novine? Clanci o ubistvu te devojke je imao preko 1000 komentara, toliko ne bi imalo ni da se Dacic posere Nikolicu na glavu ... u skupstini.
Clanak
Ja sam pročitala nešto o tome i toliko mi se slošilo, da mi više nije palo na pamet da čitam o tome. Bila sam uznemirena pola dana nakon toga, pa sam zato danas više čitala onu prepisku između Siniše Kovačevića i voditeljki sa RTS-a, to je bilo komično.

Kako si preživeo bez vode? Ovi nisu normalni, uključili nam vodu u 10 sati uveče.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Nov 16th, 2012, 07:26 AM   #1287
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Quote:
Originally Posted by Linguae^ View Post
Evo ovde u Beogradu neka pala s treceg sprata na kola, a izgleda nista joj nije bilo, hitna pomoc je svirala k'o luda.
A sto se tice tog ubistva u NS, meni je to sve kao dobar dan, danas u Srbiji stalno neko nekog ubija, masakrira, kolje, itd. To se relativno stalno desava, a ja nisam cuo da je on nju nesto brutalno ubio, jednostavno obicno ubistvo s predumisljajem. Te stvari se desavaju, nazalost.
To jeste, samo sto je ovaj gasio cigarete o nju dok je jos bila ziva i onda je dok je bio u bekstvo otisao na fejs gde je pisao bolesne statuse, tipa "Volim je ovako mrtvu, hladnu i zgrcenu" a onda najavio da ce se ubiti a ljudi preko fejsa navijaju i ohrabljuju ga ... strasno.
Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Ja sam pročitala nešto o tome i toliko mi se slošilo, da mi više nije palo na pamet da čitam o tome. Bila sam uznemirena pola dana nakon toga, pa sam zato danas više čitala onu prepisku između Siniše Kovačevića i voditeljki sa RTS-a, to je bilo komično.

Kako si preživeo bez vode? Ovi nisu normalni, uključili nam vodu u 10 sati uveče.
Meni je voda dosla tek u 22h, bukvalno medju poslednjima u gradu, evo sad sam ustao pola sata ranije za posao da stignem da se obrijem i otusiram
Old Nov 16th, 2012, 06:02 PM   #1288
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Sto vam zakidaju vodu?
Old Nov 16th, 2012, 09:58 PM   #1289
country flag Wert.
Senior Member

jeste svi beogradjani I novosadjani??
Old Nov 17th, 2012, 12:37 PM   #1290
country flag Cheda 16.17
Senior Member

Cheda 16.17's Avatar

Cheda 16.17 has a brilliant future Cheda 16.17 has a brilliant future Cheda 16.17 has a brilliant future Cheda 16.17 has a brilliant future Cheda 16.17 has a brilliant future Cheda 16.17 has a brilliant future Cheda 16.17 has a brilliant future Cheda 16.17 has a brilliant future Cheda 16.17 has a brilliant future Cheda 16.17 has a brilliant future Cheda 16.17 has a brilliant future
E pa ja i dvaske (Darko) nismo. Ja sam iz Kladova, a Vasić iz Bajine Bašte, ali obojica trenutno živimo u bg-u.
Sent from my Telenor_OneTouch using VerticalSports.Com App
Doubles: 2013 ITF Koksijde w/TheJoh, ITF Westende-Middelkerke w/TheJoh; 2014- WTA Auckland w/TheJoh, ITF Tinajo II w/TTomek, ITF Osprey w/TheJoh, WTA s'Hertogenbosch w/TheJoh, ITF Contrexeville w/TheJoh

Wimbledon 2013: #BestCarrer Entrance: as Alt Played R3
Cheda 16.17 is offline View My Blog!   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules