Govori srpski da te ceo svet razume! - Page 84 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Oct 15th, 2012, 12:58 PM   #1246
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Quote:
Originally Posted by Just Do It View Post
Tako ja imam jednog druga koji slusa "alternativnu muziku" pa kad drustvo izadje u grad, konkretno ulicu Laze Teleckog, posto si iz NS-a sigurno znas kakva se muzika tamo slusa, znaci ili YU rock ili strana zabavna muzika, a on krene da vice, joj ne mogu ja da slusam ovu seljanu, ovo je za mene ponizenje.
E sad, odmah sledece nedelje mi na faksu i on je prozvan na tablu nesto da napise. Treba da napise HRVATSKA a on pise HRVACKA. Mislim se, debilu, obradjuj zemlju, nasao si meni da govoris da sam seljana jer slusam YU ROCK.
Zakljucak: Mozes slusati Janu i Canu a biti doktor nauka, a mozes biti "cool" i "alternativa" a ne znati kako se pise Hrvatska.

Ne znam o cemu pricas, verovatno si pobrkao/la.
Onda to nisi bio ti, kazem ti.
Cisto, sta je tom momku 'alternativna' muzika? Ja iskreno volim da slusam ono sto ja volim da slusam, ima tu raznih zanrova, izvodjaca, cak raznolikog 'kvaliteta', ali u sustini ne komformizujem se ni u sta. Kad mi neki stranac kaze da voli da slusa 'srpsku muziku', ja logicno pomislim na Seke, Cece, Keruse, jer to je sad aktuelna domaca muzika i one, jelte, pevaju kojekude, ali meni je taj zvuk odvratan i nije mi jasno kako to ikome moze da prija, ali nek bira svako sebi, uopste me nije briga. Imam pravo na misljenje, mogu i da zakljucim nesto o coveku na osnovu toga sta slusa, ali to je moja stvar.

Last edited by Linguae^ : Oct 15th, 2012 at 01:04 PM.
Linguae^ is online now View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Oct 15th, 2012, 04:22 PM   #1247
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute

Pa njemu je alternativna muzika kako to moji drugovi zovu "tuc tuc" muzika. Mislim da on to zove psihodelija
Just Do It is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 15th, 2012, 04:54 PM   #1248
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute

Ljudi molim vas ako imate malo vremena da glasate ovde:

http://www.tennisforum.com/showthrea...4#post22326064
http://www.tennisforum.com/showthrea...0#post22324160

Ovde za Vesnu http://www.tennisforum.com/showthrea...5#post22326055

http://www.tennisforum.com/showthrea...0#post22326050

I ovde za Jecu http://www.tennisforum.com/showthrea...1#post22326041

Hvala vam!!!
Bojana Jovanovski/Jelena Janković/Ana Ivanović/Vesna Dolonc/Aleksandra Krunić/Jovana Jakšić/Ivana Jorović/Doroteja Erić/Katarina Jokić/Nina Stojanović/Dejana Radanović/Nikolina Jović/Natalija Kostić/Tamara Čurović/Jelena Dokić/Kristina Mladenović/Andrea Petković
Igorche is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 15th, 2012, 06:04 PM   #1249
country flag verdegreen
Senior Member

verdegreen's Avatar

verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of
Question Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Može li neko da mi kaže samo kako stavljate te potpise u postovima? Ja nigde podešavanja za to ne mogu da nađem! Ili je i tu problem što nemam 100 postova?....
verdegreen is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 15th, 2012, 06:07 PM   #1250
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute

Idi na User CP pa na Edit Signature, ali mislim da i za to treba da imas minimum 100 posta
Bojana Jovanovski/Jelena Janković/Ana Ivanović/Vesna Dolonc/Aleksandra Krunić/Jovana Jakšić/Ivana Jorović/Doroteja Erić/Katarina Jokić/Nina Stojanović/Dejana Radanović/Nikolina Jović/Natalija Kostić/Tamara Čurović/Jelena Dokić/Kristina Mladenović/Andrea Petković
Old Oct 15th, 2012, 06:50 PM   #1251
country flag Wert.
Senior Member

Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute

Mislim da svako moze da ima potpis, bez obzira na broj poruka.
Wert. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 15th, 2012, 08:17 PM   #1252
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Tako ja imam jednog druga koji slusa "alternativnu muziku" pa kad drustvo izadje u grad, konkretno ulicu Laze Teleckog, posto si iz NS-a sigurno znas kakva se muzika tamo slusa, znaci ili YU rock ili strana zabavna muzika, a on krene da vice, joj ne mogu ja da slusam ovu seljanu, ovo je za mene ponizenje.
E sad, odmah sledece nedelje mi na faksu i on je prozvan na tablu nesto da napise. Treba da napise HRVATSKA a on pise HRVACKA. Mislim se, debilu, obradjuj zemlju, nasao si meni da govoris da sam seljana jer slusam YU ROCK.
Zakljucak: Mozes slusati Janu i Canu a biti doktor nauka, a mozes biti "cool" i "alternativa" a ne znati kako se pise Hrvatska.
Pa, čak i u Laze Telečkog sad ima dosta narodnjaka. Ne znam ni gde ima domaćeg roka tamo, Tatabrada i možda oni Anđeli. U Londonu je strana muzika uglavnom, a u Teletu nešto glasno i strašno (ušla sam pretprošlog vikenda i odmah izašla, ne sećam se ni šta su puštali, bilo je glasno, mislila sam da će mi mozak eksplodirati). U onom Vinilu su narodnjaci, u Kućerku i Salašu narodnjaci, u Tapasu isto narodnjaci. Gde vi slušate taj rok? Nema bre nigde.

Što se tiče zaključka, slažem se. Ali možeš biti i doktor nauka, a nepismen. Da, da, ima i toga. Ja sam jednom gledala univerzitetski udžbenik koji je pisao doktor nauka. Čovek je imao bisere tipa "počeTci", "delioc", skraćenica "dr." (sve sa tačkom), "ne precizan", "predhodni". Moguće je da su neki što obrađuju zemlju pismeniji.

Edit: Bart je, inače, teško jedini stranac koji voli srpske narodnjake (ako uopšte to sluša). Mnogi stranci vole to.
Old Oct 15th, 2012, 09:25 PM   #1253
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute

U tatabradi ide samo YU ROCK i nista drugo a imas i onaj klub isto u podrumu pored kaktusa. Kaktus i Tele uvek imaju jako glasnu muziku, mada, i tamo zna da se zalomi neko latino vece ili svirka sa domacom muzikom. Andjeli imaju od narodnjaka do tehno muzike, njima je svaki dan kao tematsko vece. Ima u LT svega ali ipak mislim da narodnjaka ima najmanje. Za Tapas sam cuo ali ne znam gde je, nikada nisam bio.
Old Oct 15th, 2012, 09:53 PM   #1254
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
U tatabradi ide samo YU ROCK i nista drugo a imas i onaj klub isto u podrumu pored kaktusa. Kaktus i Tele uvek imaju jako glasnu muziku, mada, i tamo zna da se zalomi neko latino vece ili svirka sa domacom muzikom. Andjeli imaju od narodnjaka do tehno muzike, njima je svaki dan kao tematsko vece. Ima u LT svega ali ipak mislim da narodnjaka ima najmanje. Za Tapas sam cuo ali ne znam gde je, nikada nisam bio.
Tapas je na kraju ulice. Ja sam nekoliko puta naručivala hranu odatle. Zar nije taj podrum pored Kaktusa izuzetno mali? Ja se sećam da sam jednom ušla i da me je spapala klaustrofobija. Ja uglavnom idem ili u London ili u Tatabradu, ranije sam išla u Hedonist i u one Mućke, mislim da je to sad zatvoreno. Odem ponekad i u Dva psa, ali retko.
Old Oct 17th, 2012, 06:15 PM   #1255
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Sta kazete na ovog lika sto lici na Djokovica?

Old Oct 17th, 2012, 06:17 PM   #1256
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Nista drugo sem da vrlo lici na njega, pre svega zbog gradje i kose. Ko je on?
Linguae^ is online now View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 18th, 2012, 06:03 AM   #1257
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Neki Nenad iz Borce. Kaze Stariji je od Novaka 2 godine i 3 dana. Ljudi ga na ulici cesto pitaju za sliku misleci da je Novak.
Old Oct 22nd, 2012, 08:57 AM   #1258
Fighteranovic
Senior Member

Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute Fighteranovic has a reputation beyond repute

E ljudi jel ovaj theard jos aktivan ?
Fighteranovic is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 22nd, 2012, 09:23 AM   #1259
country flag Wert.
Senior Member

Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute Wert. has a reputation beyond repute

Jeste.
Wert. is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Nov 9th, 2012, 09:12 AM   #1260
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Veceras na Prva TV, vece sa Ivanom Ivanovicem u 21.15h, gost Jelena Jankovic.
Reply

Thread Tools

Posting Rules