Govori srpski da te ceo svet razume! - Page 83 - TennisForum.com
TennisForum.com   Wagerline.com MensTennisForums.com TennisUniverse.com
TennisForum.com is the premier Women's Tennis forum on the internet. Registered Users do not see the above ads.Please Register - It's Free!
Reply

Old Oct 12th, 2012, 10:41 PM   #1231
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future
Re: Govori srpski da te ceo svet razume!

Ana igra u Moskvi, Jelena u Luksemburgu, za Aleks i Moskvu ne znam nista, moguce je da dobije vajldkard.
Linguae^ is online now View My Blog!   Reply With Quote
Sponsored Links
Advertisement

Old Oct 12th, 2012, 11:24 PM   #1232
country flag verdegreen
Senior Member

verdegreen's Avatar

verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of

Aleks igra neku 25icu sledeće nedelje. Vesna igra kvalifikacije u Moskvi i zna se ko joj je protivnica, tako da verujem da je nemoguće da Aleks dobije WC
verdegreen is online now View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 12th, 2012, 11:29 PM   #1233
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future Linguae^ has a brilliant future

Ja sam vise sa razocaranjima do krajnjih granica doveden i mislim da smo drzava koja najvise pati u zenskom tenisu. Najgore je kad imas sve, a nista se ne pretace u uspeh. Njih dve su mogle biti Serena i Venus do sada. Zao mi je.
Old Oct 12th, 2012, 11:38 PM   #1234
country flag verdegreen
Senior Member

verdegreen's Avatar

verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of verdegreen has much to be proud of

Realno, nisu mogle biti Serena i Venus, ali da su mogle mnogo više, mogle su. Ako ništa drugo onda bar po nekoliko GSova su mogle da osvoje međusobno...
Mislim da su Srbi i Rusi najgori po pitanju neiskorišćenih potencijala. Ako izuzmemo Noleta i Šarapovu, dovoljno je pogledati statistiku svih ostalih srpskih i ruslkih tenisera i teniserki. Sve neki uspesi, a osvojeno tek svako šesto finale u kom bi bili, sve nešto blizu GSovaa, a tako daleko, ili uvek u vrhu a nikad na vrhu...
verdegreen is online now View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 13th, 2012, 01:32 AM   #1235
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Ruski zenski tenis je majka za nas, ne smes uporedjivati, iako njihove teniserke nisu nesto veci talenat ili materijal od nasih, ali su mnogo uspesnije. Nisam ni mislio da postignu sve sto Serena i Venus, ali da uspostave neku slicnu vrstu dominacije, zajednicke, to smo se svi nadali...
Old Oct 13th, 2012, 01:42 AM   #1236
country flag Cheda 16.17
Senior Member

Cheda 16.17's Avatar

Cheda 16.17 has a brilliant future Cheda 16.17 has a brilliant future Cheda 16.17 has a brilliant future Cheda 16.17 has a brilliant future Cheda 16.17 has a brilliant future Cheda 16.17 has a brilliant future Cheda 16.17 has a brilliant future Cheda 16.17 has a brilliant future Cheda 16.17 has a brilliant future Cheda 16.17 has a brilliant future Cheda 16.17 has a brilliant future

Upravo sam video i ja za sve nase predsavnice gde nastupaju. Nadam se da ce Vesna Dolonc upasti u gl. zreb u Moskvi. Jelena, pitaj Boga ako predje prvu prepreku, Ana blagi uzas, nesto je mnogo smrsala, a Boka isto kao Ana (sto se tice oscilacija)... Tako da ne ocekujem nesto preterano da ucine nase teniserke.

-Titles-
Singles: 2014- Santiago ITF
Doubles: 2013 CH Koksijde w/TheJoh, CH Westende-Middelkerke w/TheJoh; 2014- WTA Auckland w/TheJoh, CH Tinajo II w/TTomek, CH Osprey w/TheJoh, WTA s'Hertogenbosch w/TheJoh, CH Contrexeville w/TheJoh, CH Lucknow w/igralec33
Cheda 16.17 is online now View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 13th, 2012, 04:08 PM   #1237
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

A gde igra Bojana?!
Old Oct 13th, 2012, 04:34 PM   #1238
country flag Bart
Senior Member

Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Gutter View Post
zasto ucis srpski?
Zato sto srpski je jezik lep i ja slusam srpsku muziku

Bart is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 13th, 2012, 04:40 PM   #1239
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Quote:
Originally Posted by Bart View Post

WTF is this?!
Old Oct 13th, 2012, 04:57 PM   #1240
country flag Bart
Senior Member

Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute Bart has a reputation beyond repute

A fail, obviously. Damn, so embarrassing.
Bart is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 13th, 2012, 05:55 PM   #1241
country flag Igorche
Senior Member

Igorche's Avatar

Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute Igorche has a reputation beyond repute

Quote:

Sta slusas od nase muzike?

Tennis Tipping
TITLES
Singles:
2012: CH Quanzhou, CH Charlottesville
Doubles: 2011: CH Antalya (W/coolfish1103) 2013: CH Andrezieux-Boutheon (W/kfh_9118) 2014: WTA Linz, CH Asuncion (W/kfh_9118), CH Ankara (W/Michael!)
Igorche is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 14th, 2012, 09:30 PM   #1242
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute

Quote:
A fail, obviously. Damn, so embarrassing.
He probably meant it in a "Why the hell would anyone listen Serbian music" way
I personally think there is nothing wrong with listening Serbian music, I hate people who judge you based on type of music you listen.
Just Do It is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 15th, 2012, 10:38 AM   #1243
country flag Cajka
Senior Member

Cajka's Avatar

Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute Cajka has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Just Do It View Post
He probably meant it in a "Why the hell would anyone listen Serbian music" way
I personally think there is nothing wrong with listening Serbian music, I hate people who judge you based on type of music you listen.
Po mom mišljenju, naša muzika u proteklih dve decenije je uglavnom bila izuzetno loša (ne samo naša muzika), ali se slažem sa tim da se o ljudima ne može suditi na osnovu muzičkog ukusa. Uvek su mi na živce išli ljubitelji alternativnih pravaca koji sebe smatraju intelektualnom elitom u odnosu na "paore" koji vole Cecu i Jecu.

Da bi izgradio muzički ukus, potrebno je i vreme, a i poseban interes za muziku. Druga stvar je to što je pre dvadeset godina i ta "mejnstrim" muzika bila verovatno dosta kvalitetnija.
ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!
Cajka is offline View My Blog!   Reply With Quote
Old Oct 15th, 2012, 12:54 PM   #1244
country flag Linguae^
Senior Member

Linguae^'s Avatar

Ljudi, ne znam da li se neko seca ili je gledao prosle nedelje u Lincu kad je Pesikan prenosio drugo kolo izmedju Bardet i Flipkens na Eurosportu, pa nije znao nakon reklama da je ukljucen u studio i prica on nekom na telefon glasno: "E...Ma evo me ovde, prenosim neke dve kokoske, ahahaha...Sta da ti kazem, ovo je katastrofa...Ma ove ne mogu loptu da pogode, gore su od najgorih, ovo nikad nisam gled'o...Ahahaha, ajde, ajde, zavrsice se i ovo..." I tako dalje.

@JustDoIt
Jesi li ti onaj sto slusa Cecu?! Ili sam pobrkao?! Neko me je napadao zbog Cece, ne mogu da se setim.
Old Oct 15th, 2012, 01:26 PM   #1245
country flag Just Do It
Senior Member

Just Do It's Avatar

Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute Just Do It has a reputation beyond repute

Quote:
Originally Posted by Cajka View Post
Po mom mišljenju, naša muzika u proteklih dve decenije je uglavnom bila izuzetno loša (ne samo naša muzika), ali se slažem sa tim da se o ljudima ne može suditi na osnovu muzičkog ukusa. Uvek su mi na živce išli ljubitelji alternativnih pravaca koji sebe smatraju intelektualnom elitom u odnosu na "paore" koji vole Cecu i Jecu.

Da bi izgradio muzički ukus, potrebno je i vreme, a i poseban interes za muziku. Druga stvar je to što je pre dvadeset godina i ta "mejnstrim" muzika bila verovatno dosta kvalitetnija.
Tako ja imam jednog druga koji slusa "alternativnu muziku" pa kad drustvo izadje u grad, konkretno ulicu Laze Teleckog, posto si iz NS-a sigurno znas kakva se muzika tamo slusa, znaci ili YU rock ili strana zabavna muzika, a on krene da vice, joj ne mogu ja da slusam ovu seljanu, ovo je za mene ponizenje.
E sad, odmah sledece nedelje mi na faksu i on je prozvan na tablu nesto da napise. Treba da napise HRVATSKA a on pise HRVACKA. Mislim se, debilu, obradjuj zemlju, nasao si meni da govoris da sam seljana jer slusam YU ROCK.
Zakljucak: Mozes slusati Janu i Canu a biti doktor nauka, a mozes biti "cool" i "alternativa" a ne znati kako se pise Hrvatska.

Quote:
Originally Posted by Linguae^ View Post
Ljudi, ne znam da li se neko seca ili je gledao prosle nedelje u Lincu kad je Pesikan prenosio drugo kolo izmedju Bardet i Flipkens na Eurosportu, pa nije znao nakon reklama da je ukljucen u studio i prica on nekom na telefon glasno: "E...Ma evo me ovde, prenosim neke dve kokoske, ahahaha...Sta da ti kazem, ovo je katastrofa...Ma ove ne mogu loptu da pogode, gore su od najgorih, ovo nikad nisam gled'o...Ahahaha, ajde, ajde, zavrsice se i ovo..." I tako dalje.

@JustDoIt
Jesi li ti onaj sto slusa Cecu?! Ili sam pobrkao?! Neko me je napadao zbog Cece, ne mogu da se setim.
Ne znam o cemu pricas, verovatno si pobrkao/la.
Just Do It is offline View My Blog!   Reply With Quote
Reply

Thread Tools

Posting Rules